A:: Agatka

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Post Reply
User avatar
Agatka
Gość
Posts: 5
Joined: Sun Dec 14, 2003 3:57 am
Location: Bydgoszcz
Contact:

A:: Agatka

Post by Agatka » Tue Apr 06, 2004 5:11 pm

HejTutaj wstawie kolejny ff "Czy jeszcze będziemy razem?". Pierwsze części (wg regulaminu) będą w linkach natomiast najnowsza część będzie od razu podana :) Mam nadzieję, że ff spodoba się Wam i że będziecie go komentować :D Aha! Jest jeszcze taka jedna mała różnica pomiędzy moim opowiadankiem a serialem : Liz (podobnie jak Is i Maria) wcale nie jest taka grzeczna.Pierwsza częśćjest tutajDrugaTrzeciaNo i 4Jeżeli już przebrneliście przez te wszystkie części to proszę oto część piąta powstała dzisiaj :Dpiąta częśćLiczę na komentarze zarówno pozytywne jak i negatywne. Niech to forum się wreszcie "rozrusza"!Uwagi od Hotaru: jak nie masz czasu, to wysyłasz PM'a do mnie lub Xandera...
"Thank you for giving me one more reason to envy Max Evans" - Michael in Missing

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Apr 06, 2004 5:43 pm

Nie wiem, może się mylę, ale od regulaminu nie ma wyjątków i wszystkie części powinny być w postaci linków

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Apr 06, 2004 5:53 pm

Agatko, popraw linki.Co do zgodności z regulaminem - powinnaś też założyć swój własny JEDEN temat, oznaczony w ten sposób--> 'A::Agatka' i tam zamieszczać wszystkie swoje opowiadania, bo o ile dobrze mi się wydaje, to na forum znalazły się już dwa Twoje fiki. I zadbaj o to, by nie było w nim bałaganu.

User avatar
Agatka
Gość
Posts: 5
Joined: Sun Dec 14, 2003 3:57 am
Location: Bydgoszcz
Contact:

Post by Agatka » Tue Apr 06, 2004 6:07 pm

Thx na pewno założę sobie taki temat jak tylko znajdę czasOstatnio na forum toczyła się dyskusja na temat zamieszczania ff w całości i z tego co wiem to nowe części mogą być tak podane ale mogę się mylić.
"Thank you for giving me one more reason to envy Max Evans" - Michael in Missing

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Apr 06, 2004 8:33 pm

--->http://roswell.xcom.pl/forum/viewtopic.php?t=1102---> trochę zamieszałaś :? Rozumiem, że w tym topicu (A::Agatka) zamieszczać będziesz wyłącznie swoje opowiadania, a w tym, do którego podałam link (A::Lizzy14 i Agatka) te, które piszesz razem z koleżanką?Chwila chwila - to Twoja robota Hotaru? Jeżeli Ty tak to widzisz, to OK. Takie rozwiązanie też jest dobre, chociaż ja umieściłabym to raczej w jednym temacie.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Apr 06, 2004 8:43 pm

Chwila chwila - to Twoja robota Hotaru? Jeżeli Ty tak to widzisz, to OK. Takie rozwiązanie też jest dobre, chociaż ja umieściłabym to raczej w jednym temacie.
Tak, to moja praca. Szukam zająca przed świętami :roll: Rozwiązanie praktykowane jest na zagranicznych forach. Są duety autorskie, a czasem i całe zespoły pracujące nad jednym kawałkiem tekstu, a jednocześnie ich członkowie piszą własne, osobne, często różniące się od tych "wspólnych". Dlatego przyjęłam takie rozwiazanie.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests