Krople pustyni

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Jun 12, 2004 12:24 pm

No to ja tylko powiem (chociaż może powinno być "aż"): MIODZIO! Ładniutkie ci to wyszło, no i Maroonik. Rozpływam się. Szkoda tylko, że mam mało czasu, a właściwie wogóle :( Na kolejne banerki bedę się mogła dopiero posilić 2 czerwca, bo dopiero wtedy bedę po egzaminach :cry:. Ale trzymam przynajmniej kciuki za innych.

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sat Jun 12, 2004 4:23 pm

_liz, nie licz tego mojego pierwszego, czarno-białego, oki? To było tylko tak "na próbę" i do konkursu się nie nadaje
Lizzy jak chcesz, ale według mnie nie był taki zły. Ale to twoja decyzja. Za to ten banerek strrrasznie mi sie podoba.
Na kolejne banerki bedę się mogła dopiero posilić 2 czerwca
Yyy... mamy dzisiaj 12 czerwca, więc chyba już czas :roll: :lol:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Jun 12, 2004 5:23 pm

A bo mi się popieprzyło :) miało być lipca :P

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sat Jun 12, 2004 6:47 pm

Usprawiedliwić Cię moze tylko i wyłącznie sesja
nie wiedziałam, że będę się cieszyć z powodu sesji :wink:
lizzy_maxia nie martw sie o "moje" banerki w wakacje na pewno coś wykombinuję :mrgreen:
Czytaj między wierszami...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Jun 14, 2004 12:03 am

_liz wrote:Lizzy jak chcesz, ale według mnie nie był taki zły. Ale to twoja decyzja.
Och, dobra, jak wszystkie, to wszystkie :P Niech więc i ten czarno-biały, mój pierwszy z pierwszych, pozostanie w konkursie. I już nie marudzę :jezyk:

Już od dawna gnieździł mi się w łepetynie taki oto pomysł... na bannerek iście kropelkowy. Co prawda uprzedziła mnie Olka, ale nie zaprzestałam poszukiwań odpowiedniego tła. Same obrazki miałam wybrane już wcześniej. Dziś dokończyłam swoje "dzieło" :P Przedstawiam Wam dość nietypowy, bo dodatkowo z postacią Maxa, art (a zarazem typowy, bo z prawdziwymi kropelkami na pustyni 8) ):

==>trójkąt równoramienny<==

Mam nadzieję, że Wam się spodoba, tak jak ten poprzedni :) Ale tak szczerze, to z tej sepii jestem zadowolona najbardziej. Zadowolona i dumna :wink:

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Tue Jun 15, 2004 6:56 pm

Mam nadzieję, że Wam się spodoba, tak jak ten poprzedni
Lizzy ja nie jestem wybredna :jezyk: Mnie się podobają wszystkie zrobione przez was banerki i wszystkie są nagrodzone moją wdzięcznością i moga się tytułować banerkami Kropelek. Aczkolwiek... jednak rozstrzygnę konkurs. Mówiąc szczerze, dzisiaj przejrzałam dokładnie każdy banerek, oceniłam wstępnie i powiedzmy, że są już faworyci... :roll: Ale oczywiście macie jeszcze czas i w każdej chwili może dojśc nowy "zwycięzca" :wink: Nagrody też sa już praktycznie gotowe...
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Jun 15, 2004 7:03 pm

Zaintrygowałaś mnie, dziewczyno :wink:
_liz wrote:- fanarty (które chcecie, aby wzięły udział w konkursie) można zamieszczać do 19 czerwca do północy!
- wyniki konkursu ogłoszę dokładnie dnia 24 czerwca
_liz wrote:Mówiąc szczerze, dzisiaj przejrzałam dokładnie każdy banerek, oceniłam wstępnie i powiedzmy, że są już faworyci...
Skoro tak, to może przedłużysz czas, do kiedy możemy dodawać nowe bannerki? Bo wiesz, chodzi mi Aras...Czekam z nadzieją, aż jej się skończą te wszystkie egzaminy i może coś stworzy :roll: Myślę, że byłoby jej miło, gdybyśmy dały jej szansę...grr...wszystko przez te przeklęte sesje :evil: (za rok będą jeszcze bardziej przeklęte....).

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Tue Jun 15, 2004 7:34 pm

może przedłużysz czas, do kiedy możemy dodawać nowe bannerki?
Hmm... przemyślałam tę prośbę ze względu na kilka spraw:
~ Aras, która ma sesje i enie ma czasu
~ Olka, która dopiero po 2 lipca będzie w stanie coś wykombinować
~ mój wyjazd
I doszłam do takiego wniosku... Przychylam się do prośby i przedłużę czas konkursu, ale pod pewnym warunkiem:
- Aras i Olka wykonają jakieś banerki (inaczej wezmę pod uwagę tylko te, które zostały przedstawione do 19 czerwca), a inni twórcy też nie przestaną tworzyć :twisted:

Tak więc banerki możecie przedstawiać do 13 lipca do północy! Wyniki natomiast ogłoszę dnia 18 lipca. A nagrody zostaną przesłane... no termin jest "ruchomy" jak na razie :roll: Zgoda?
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Jun 15, 2004 8:20 pm

_liz wrote:Zgoda?
Pytanie! Oczywiście, że zgoda :) ... Hmm, może nie powinnam się za innych (czyli Aras i Olkę) wypowiadać :roll: ). Chociaż... z mojej strony mogę Ci _liz obiecać, że jeszcze coś do Kropelek spróbuję stworzyć :)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jun 16, 2004 7:53 am

yestem jak najbardziej za! pozdrowionka z kursu. mam dopiero dwa dni za soba a i tak sie czuje wyprana do ostatniej niteczki :( (-HELP!)

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Jun 18, 2004 6:08 pm

Bienda Olu... Ja jz mam praktycznie wakacje, tylko jutro mam drugą część egzaminu :? Tak mi się nie chce tam jechać... Ale cóż, mus to mus.

Wracajac do Kropelek - termin konkursu przesunięty oficjalnie itd. Czekam na wasze prace, nagrody juz gotowe. Sama wykonałam wczoraj pewien art. Do tej pory większość "dzieł" ukazywała Liz (nic dziwnego, opowiadanko jest o niej i przez nia prowadzone). Ale postanowiłam zrobić coś innego i przedstawić myśl Michaela...

Krople_goth
Image

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sat Jun 19, 2004 12:42 am

Eeee..., wiem , że się tak nie zaczyna. Przedłużyć termin ze względu na mnie ( no nie tylko na mnie ), żeby to choć coś z tego wyszło a nie totalna kompromitacja :roll: (jesli coś wyjdzie to będzie mój debiut :) ), może i tam już coś mam, ale tło hmm, to jest najgorsze.
Nowe banerki, wygląda na to, że czym nowsze tym lepsze :D .
Co do moich egzaminów to lepiej nie mówić..., wiedziałam i nie napisałam bo i po co, za łatwe się wydało, a jak łatwe to pewnie nie o to chodzi a tu jednak :mur: , no to następny termin...,całe szczęście, że nie ze wszystkim tak jest /tfu, tfu/
Czytaj między wierszami...

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon Jun 21, 2004 3:54 pm

_liz wrote:przedłużę czas konkursu, ale pod pewnym warunkiem:
- Aras i Olka wykonają jakieś banerki (inaczej wezmę pod uwagę tylko te, które zostały przedstawione do 19 czerwca), a inni twórcy też nie przestaną tworzyć :twisted:
Mam rozumieć że... jak już raz przedstawiłam bennerek mojego własnego autorstwa, to teraz już nie wymigam się od stworzenia drugiego? :P Jak to się mówi - Gites 8)
No dobra, macie co chcieliście :wink: Zrobiłam jeszcze jeden, tak dla zasady... Jakoś tak mnie napadło... Już miałam nie robić, kompletnie nie miałam pomysłu, ale... No nie wiem, naszło mnie, może z nudów, a może przez te śliczne motylki.... nie mogłam się oprzeć żeby wkleić je w arcika :cheesy: Czytałam gdzieś, że motyle są symbolem.... miłości, czy jakoś tak... Zresztą w jakiś sposób kojarzą mi się z Liz...
Ta, ja tu gadu gadu, a mam problem :? Otóż miałam swoją stronkę, na którą wrzuciłam poprzedni banner, żeby mieć link i żeby móc go tu wam pokazać... Ale strona mi.... że tak powiem - wygasła :roll: Nie ma :? Więc... ktoś wie jak (czy) mogę tu go wkleić bez linku? Albo jak zdobyć link? No wiecie :oops:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jun 21, 2004 5:12 pm

chyba nie, przynajmniej ja nie wiem, jak to zrobić. Ale polecam ci stronkę photobucket (wpisz w google, od razu znajdzie). Załóż tam katalog i wrzucaj zdjątka. Kiedyś używałam sieci "fotki", ale chyba się przerosła, bo co raz częściej wyskakiwały problemy i obrazki w postaci odnośników na innych stronkach się nie pojawiały (chociażby tu na forum). Natomiast photobucket działa bez zarzutu!

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon Jun 21, 2004 6:27 pm

Dzięki Olciu, wyszło :cheesy: A przy okazji, dzięki Tobie, wpadła mi w łapki całkiem przyjemna stronka... Mam teraz gdzie publikować fotki bez problemów :D Thx :)

No więc... Moja praca... Wydaje mi się trochę... pełna, ale to sprawa gustu :roll: No i pamiętajcie, że niewiele w swoim życiu arcików jak dotąd zrobiłam (2 włącznie, jeśli chodzi o dokładność :wink: ) więc... bądźcie wyrozumiali :wink: Mam nadzieję że się spodoba, szczególnie _liz :)

http://img78.photobucket.com/albums/v25 ... r_KPII.jpg
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Jun 22, 2004 3:14 pm

Olka wrote:photobucket działa bez zarzutu!
No nie powiedziałabym, bo akurat tak się złożyło, że w zeszłym tygodniu dwa, albo trzy razy z rzędu nie mogłam się dostać do swojego albumu, a linki nie działały...Oj, jak ja wtedy nawrzucałam na ten photobucket! :wink: Ale mimo to i tak uważam, że to najlepszy sposób na prezentację swych prac :) Jeszcze a'propos wrzucania - nie wiem, kiedy stworzę coś nowego (choć pomysłów mi nie brakuje), bo po pierwsze: za chwilkę zaczynają mi się egzaminy (w sobotę rozmowa kwalifikacyjna na bibliotekoznawstwo...btw. wiecie, że w 1950 r. wynaleziono dyskietkę komputerową? :P ... potem w niedzielę pisemny niemiecki na etnologię....a potem jeszcze ustna historia, tylko jeszcze nie wiem kiedy dokładnie...najbardziej się tej historii boję...anyway, trzymajcie kciuki, proszę :) ), a po drugie mam schrzaniony komputer, nie chcę się tu Wam żalić, więc w skrócie powiem, że "rypnął" mi się internet explorer, jakiś cholerny błąd dns...grrr... :evil: , na szczęście mam jeszcze tzw. netszkapę, czyli Netscape'a 8) , który nawiasem mówiąc jest do bani - nie ma to jak stary dobry IE...poza tym komp ciągle mi się zawiesza i coś czuję, że bez formatu c się niestety nie obejdzie... :x a w związku z tym za długo się na nim pracować nie da...no i przede wszystkim coś mi się w photoshopie skopało...ehhh, co za życie :( ... qrczę, miałam się chyba nie żalić :roll: :wink:
No dobrze, teraz jeśli chodzi o arty, _liz i Nowej - bardzo mi się, dziewczyny, podobają :D Ja też podobnie jak _liz wybredna nie jestem :wink: _liz, czyżby to było moje ukochane "Iris" Goo Goo Dolls?? Poznałam od razu! Wczoraj nawet tego do snu słuchałam....I bardzo mi się podoba ten efekt z aniołkiem, takie "kwadraciki" :) U Nowej mamy motylki - symbol Liz - notabene sliczne motylki, ale ja jestem najbardziej przywiązana do rusałek, niedawno nawet zrobiłam sobie stosowny motyli avatar...Bosh, jakie ja dzisiaj długaśne zdania buduję! :shock: :lol: Kończe, bo i tak nikomu nie będzie się chciało tego czytać :lol:

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Jun 24, 2004 8:36 pm

Dziewczyny, ja wam chciałam tylko przypomnieć, że wyjeżdżam, a wy macie (to rozkaz!) nadal tworzyć banerki, żebym po powrocie z uśmiechem mogła je wszystkie ocenić. Ma ich być tak dużo, żebym była bliska załamania się naporem pracy! :twisted: Życzę miłego tworzenia!
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Fri Jun 25, 2004 9:29 am

No skoro tak mówisz, _liz, to...

http://img78.photobucket.com/albums/v25 ... _KPIII.jpg
:cheesy:

Stworzyłam sobie to... coś, parę dni temu, siedziałam cały dzień w domu i jakoś tak mnie naszło (znowu :wink: ) :roll: ... Nie wiedziałam, czy go Ci w ogóle pokazywać, no ale... Tylko obiecaj, że potem ocenisz każdy bannerek każdego autora z osobna :twisted:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Jul 10, 2004 8:33 pm

nowa - ładniusieńkie ci to wyszło! Jestem pod wrażeniem. A korzystając z wolnego (wreszcie!) czasu, zrobiłam jeszcze dwa fanarciki

Image

Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Jul 10, 2004 9:12 pm

Olka, dzięki, i wzajemnie! Sš super, bijesz nas wszystkie na głowy :wink: Zwłaszcza ten pierwszy mi się podoba... Oryginalny. Tak sobie tylko myœlę... czemu Krople przez dwa pp? :P
PS.Tak sobie teraz patrzę.... Wyniki 18 lipca? Oj, akurat wyjeżdżam... Wczeœnie raniutko, nie zobaczę kto wygrał :roll: A jestem ciekawa, co _liz no to wszystko :wink: No nic, jak pech to pech...
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests