Krople pustyni

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Aug 17, 2004 9:42 pm

Ha, ha... dostałam, dostałam nagrodę!!! I to w sumie tyle, idę czytać :D Chociaż nie. No muszę przecież podziękować! A więc DZIĘKUJĘ! I ten cytat! Piękny, może przytoczę

"Miłość nigdy nie jest bezinteresowna. Gdy mówisz 'kocham cię' - to znaczy 'kochaj mnie' "

:cmok: No to idę czytać :haha:

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Tue Aug 24, 2004 8:23 pm

Olka - tylko tyle napisz coś o tym wydaniu jak ono wygląda?? jest pisne ręcznie czy wydrukowne ??, zawiera jakieś obrazki ?? dedykacje i co tam jeszcze ??
Czytaj między wierszami...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Aug 24, 2004 8:39 pm

Ja też dostałam (jeszcze raz dziękuje, _liz!), co prawda jakiś czas temu, ale nie było mnie w domku i dopiero wczoraj mogłam się do tego dobrać :P Wzorem Oli przytoczę "moją" sentencję:

"Tragedią miłości nie jest śmierć lub rozłąka. Tragedią miłości jest obojetność".

Myślę, że mogę zdradzić, iż moją nagrodą jes..."Cold rain" - również jeden z moich ulubionych polarków, autorstwa rzecz jasna _liz :) Wczoraj przeczytałam go sobie "na dobranoc". Wspaniale było powrócić niejako do tych "listopadowych dni" i tamtego uczucia pomiedzy Michaelem i Liz.

Aras, ja Ci moge powiedzieć, jak wygląda moje "wydanie"....Hmm, jest wydrukowane, z tymże na pierwszej, tytułowej stronie, jest jeszcze odręcznie pisana dedykacja, wraz z sentencją...Aha, i zapomniałam dodać (Olka chyba też :wink: ), że otrzymałam jeszcze ręcznie ...hmm...naszkicowany :D dyplom.

Dziękuje :cmok:

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Tue Aug 24, 2004 10:13 pm

A jaka jest czcionka i co jest na tym dyplomie, napisz coś więcej....
mam nadzieję że nie jesteście złe że tak was wypytuję :oops:
P.S. Mnie też nie było w domu ponad dwa tygdnie jeśli kogoś to interesuje.
Czytaj między wierszami...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Aug 24, 2004 10:20 pm

Aras, ja zła nie jestem, ale nie wiem, czy _liz chciałaby, żebyśmy tak wszystko "ujawniły" :) Jak uzyskasz jej zgodę, to z chęcią napiszę Ci coś więcej :)

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Wed Aug 25, 2004 10:33 pm

_liz

Zwracam się z goroncą prośbą o zezwolenie dla lizzy_maxia i Olki na ujawnienie mi szczegółów wyglądu nagród przydzielonych im w konkursie dotyczącym "kropelek"

z poważaniem aras
Czytaj między wierszami...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Aug 25, 2004 11:39 pm

Aras :lol: :lol: :lol: ale wiesz, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła? :twisted:

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Thu Aug 26, 2004 12:09 am

Hej!
Jak nie mogłam się przekonać do Polarków tak teraz z niecierpliwością oczekuję dalszych części! Kidy następna :wink: Nie komętuję, że zrobili to i to czy tez mogło by być tak i tak bo to nie w moim stylu. Ja wole poczekać na to co napisze autorla :P Jak dla mnie wszelkie domysły psują efekt, a ku mojemu zdumieniu podsycają równierz ciekawość :roll:
Pozdórwka:)
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu Aug 26, 2004 9:18 am

Anitko, czekasz na kolejną część Kropelek?? Jeśli tak, to one są już skończone, to co tutaj się znajduje to koniec.
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Aug 26, 2004 3:45 pm

Hehe... No proszę. Ludzie tak czytają "Kropelki", że nie są świadomi ich końca. :haha: Przykro mi, ale "Krople pustyni" zostały definitywnie ukończone. Za to serdecznie zapraszam do moich innych opowiadań.

Zezwolenie? :shock: Chyba go nie potrzebujecie. Ale skoro formalności muszą zostać wypełnione - zgadzam sie, aby Lizzy i Olka ujawniły wszystko, co chcą ujawnić. :lol:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Aug 27, 2004 10:48 pm

_liz wrote:Ale skoro formalności muszą zostać wypełnione - zgadzam sie, aby Lizzy i Olka ujawniły wszystko, co chcą ujawnić. :lol:
Zaraz, zaraz niech no tylko znajdę aparat :D Co ja wam tu będę opisywać, jutro/pojutrze wstawię zdjęcia!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests