Krople pustyni

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu May 27, 2004 5:07 pm

Nie ma za co :cmok:, to była prawdziwa przyjemność :D Przy okazji przekonałam się, jak działa zasada "co autor miał na myśli" :wink:

Może trudno to zauważyć, ale na ostatnim obrazku Liz ma łzy w oczach (to chyba z odcinka "Cry your name"). Łzy - krople smutku jej duszy :D Obrazek środkowy: symbolizuje niezrozumienie z domieszką złości --> Liz przecież często robiła wyrzuty Michaelowi :P Zdjęcie Brendana pochodzi z serialu/filmu :roll: "Nemezis Game" --> mam kilka screenów z tego i uznałam, że wygląda na nich zabójczo (z tym lekkim zarostem i czerwoną bluzą w paski) :oops: :P

****

Mam problem. Zrobiłam nowy arcik do Kropelek w Photoshopie, ale niestety mogę go zapisać tylko w formacie *psd :cry: Czemu nie mogę go zapisać w *bmp albo *jpg? :( :cry: :( Mój album na Photobucket nie obsługuje *psd, więc nie będę mogła go Wam zaprezentować, chyba że jakaś dobra dusza zdradzi mi, co z tym fantem zrobić...

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu May 27, 2004 8:38 pm

Spróbowałam tez coś stworzyć własnego... nie jest to zbyt ciekawe, ale to moje pierwsze kroki, więc miejcie litość :wink: podaję link:

http://republika.pl/blog_wx_23710/27551 ... pelkii.jpg

Mam nadzieję, że wyjdzie. A jak nie to trudno...
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu May 27, 2004 9:04 pm

_liz niezłe to, zwłaszcza ten tekst, który umieściłaś..... moje łzy.....niczym krople pustyni..

Też się muszę zabrac za tworzenie. :D
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri May 28, 2004 10:36 am

Jak na 'pierwsze kroki' to bardzo ładne, _liz :D I tekst odpowiedni....Cóż więcej powiedzieć? Ładne i tyle :)
Liz16 wrote:Też się muszę zabrac za tworzenie
Czekamy z niecierpliwością :)

Tymczasem przedstawię jeszcze coś mojego (problem już częściowo rozwiązany - okazało się, że mam na kompie jeszcze jeden cudowny program graficzny, więc na razie korzystam z niego) :

Image

Mam w zanadrzu :wink: jeszcze jeden, ale muszę jeszcze nad nim popracować.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri May 28, 2004 1:37 pm

Czy są jakieś ograniczenia czasowe na ten konkursik? :D Bo ja mogłabym się zabrać za robienie tego fanarta dopiero 4 czerwca (ostatnie ustne) pod warunkiem, że do tego czasu mój brat naprawi komputer, bo jak narezie siedzi w Krakowie (Michał, nie komputer) a biały boxik stoi pod ścianą z przyklejoną karteczką R.I.P. - brat wolał się upewnić, że nie będę próbowała go używać/naprawiać z moimi zdolnościami :)

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Fri May 28, 2004 2:05 pm

Drugie dzieło lizzy_maxia bardzo mi się podoba, moze i ja coś wymyślę, choć nigdy się w to nie bawiłam :oops:
Czytaj między wierszami...

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri May 28, 2004 3:26 pm

No Lizzy widze, że nie próznujesz :wink: I więcej chętnych osób do tworzenia. Heh, to fajnie. Zatem oficjalnie rozpoczynam konkurs. Zasady:
1) banerek ma dotyczyć opowiadania "Krople pustyni" (moze pócniej zabierzemy się za inne opowiadania)
2) wykonanie dowolne
3) konkurs trwa do.... do 25 czerwca - akurat będe miała koniec roku
Chyba proste zasady, prawda?

Oczywiście, jeśli ktoś chce wykonać coś do innego opowiadanka, to proszę bardzo. :D
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon May 31, 2004 8:08 pm

No dobrze... Skoro tak...
To może ja tak cichutko, nieśmiało dodam własny bannerek? :lol: Zaczęłam go robić... przed wyjazdem, skończyłam dziś i... myślę, że wyszedł całkiem niezły, jak na moje dośwaidczenia :wink:
Cóż, moje pierwsze kroczki w tworzeniu takich rzeczy, no ale cóż... warto próbować :D

Image

Powiedzcie jak wam się podoba :oops:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Mon May 31, 2004 8:50 pm

mi się podoba i fan fick i baner
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Tue Jun 01, 2004 10:01 am

Nowa napisała:
Powiedzcie jak wam się podoba
Jak dla mnie bomba!!! I te teksty...hmm...wspomnienia powracają...

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Tue Jun 01, 2004 1:53 pm

Ja też coś zrobiłam tylko nie wiem kiedy go tutaj wkleję. Zbytnio piękne to to nie jest, ale myślę, że jak na pierwszy raz to ujdzie. Tylko się nie śmiejcie!

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Tue Jun 01, 2004 7:32 pm

NAPEWNO NIE BĘDZIEMY Elip :!: :!: :!:

Na mnie nie macie co liczyć jeśli chodzi o banerkowy konkurs, mam dwie lewe ręce jak chodzi o takie rzeczy :oops: Ale może kiedyś, jak mnie coś nadchnie to się za to wezmę...

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Tue Jun 01, 2004 10:09 pm

Jutro "wyruszam" w poszukiwaniu cytatu(ów) do bannerka, bo ja uwielbiam jak na nich(bannerkach) są cytaty i za jakieś dwa dni powinnam go tutaj zamieścić. W konkursie i tak nie mam szans, ale co tam-Kto nie próbuje ten nie wygrywa nie??

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Jun 02, 2004 8:42 am

Elip, każdy ma szansę! A kto nie ryzykuje, ten nie ma :wink: A to jest - gwarantuję - wspaniała zabawa :cheesy:

Nowa, świetny banner! Taki...hmmm...pełny, bo i z cytatami...Też je lubię, nawet bardzo, ale zawsze mam problem, który wybrać i "wpleść - wkleić" do obrazka, co zresztą nie trudno zauważyć :P I kolorystyka - niebiesko niebiańska' - bez zarzutu :) Naprawdę, bardzo ładny :D _liz też się na pewno spodoba.

Jestem już po maturach, a więc będę miała wiecej czasu, co oznacza...wiadomo co, nie będę się powtarzać :wink: W najbliższych dniach postaram się stworzyć coś nowego, niekoniecznie do Kropelek, ale powiem Wam, że najmilej "układa" mi się arty z Liz i Michaelem - zawsze znajdę jakieś zdjęcia, które do siebie idealnie pasują. Chyba zaczynam przesiąkać 'polaryzmem' 8) Zastanówmy się, przez kogo... :roll: :wink:

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Jun 03, 2004 12:18 pm

Eh, korzystam z godziny wolnej w szkole i czytam wasze komentarze. Banerek niesamowicie mi sie podoba, czekam na następne. Jak znajdę czas, to może sama jakiś jeszcze wykonam, ale obecnie kuję na egzamin z anglika... W tym konkursie może brać udział każdy. Macie czas, wiec się nie spieszcie. Wszystkie pomysły zostanę docenione... Może i przewidzę jakieś nagrody :roll:
Image

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Thu Jun 03, 2004 1:04 pm

Chyba zaczynam przesiąkać 'polaryzmem'
Oooo To już po tobie. Jak cię raz złapie to już się nie uwolnisz. Wiem z doświadczenia, bo wcześniej byłam fanką M&L(jak ja mogłam?? :roll: )

No to teraz przedstawiam wam bannerek, który zrobiłam. Co prawda mogło być duuuużżżżooo lepiej bo programów mi nie brak, ale gorzej z doświadczeniem, dlatego liczę na wyrozumiałość.(a swoją drogą to spodobało mi się robienie takich banerków, może coś jeszczę wykombinuję??)
A OTO LINK:

http://img78.photobucket.com/albums/v23 ... ustyni.jpg

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Jun 03, 2004 3:18 pm

Teraz już jestem w domku i mam dużo więcej czasu na odpisanie (zanim zabiorę się za naukę).
nowa bardzo podoba mi sie twój banerek, zwłaszcza, że ma wplecione cytaty i to te dość ciekawe. Wyraża większą część Liz. Heh, jeśli tak dalej będziecie tworzyć tak świetne banerki to będę miałą problem z wybraniem najlepszego. :D
Elip twoje dzięło tez mi siepodoba, ciekawe wykonane. Powiedzmy, ze cieszy oko :lol:

Chyba zaczynam przesiąkać 'polaryzmem' Zastanówmy się, przez kogo...
Hmm... no nie wiem Lizzy :roll: Któż mógłby być za to odpowiedzialny?
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Jun 03, 2004 4:33 pm

Dzięki dziewczyny :D No wiecie... starałam się :oops: :wink: Te cytaty... osobiœcie też uwielbiam, kiedy bannerek, zdjęcie, avatar czy każdego rodzaju "coœ" ma jakiœ cytat... jakšœ... mšdroœć :wink: No i tu mi akurat pasowały te, ale szczerze mówišc to... właœciwie sš z podajże dwóch częœci, za dużo się nie naszukałam... :twisted: Bo cóż- trudno by znaleŸć coœ odpowiedniego z całych Kropelek... za dużo tego! :P Fajnie że wam się podobało...
I zachęcam całš utalentowanš (choć moze tego nie wiedzš :wink: ) resztę do tworzenia bannerków.. to naprawdę fajna zabawa, a my sobie tu chętnie na czymœ oko zaiwsimy, nieprawdaż? :D
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Jun 03, 2004 5:36 pm

Elip :respekt: Cieszę się, że zdecydowałaś się wrzucić swój bannerek. Tak tak, cieszy oko, i jeszcze ta czcionka! Bjutiful :P Liz w poświacie purpury (poświacie? :roll: ) i strugi deszczu...Hmm hmm hmm...Może lepiej pasowałoby do "Cold rain"? Chociaż - krople to krople, nie tylko deszczu, ale i pustyni :wink:

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Thu Jun 03, 2004 6:33 pm

lizzy_maxia na wygraną to raczej dużych szans nie mam ale za to mam dobrą zabawę. Miałam napisać na nim jakieś cytaty, ale uznałam, że jakoś to by dziwinie wygląało :roll: Możę zrobię jeszcze jakiś, albo do innego opowiadania..hmmm jak znajdę czas.


P.S A tak się zastanawiam, że jak ty zaczęłaś przesiąkać polarkiem to może niedługo będzie lizzy_michaela :haha:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 49 guests