"Dziecko Przeznaczenia" - kompletne

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

"Dziecko Przeznaczenia" - kompletne

Post by Hypatia » Sat Apr 03, 2004 7:37 pm

To opowiadanie jest już od dawna dostępne w sieci. Postanowiłam jednak przybliżyć je czytelnikom na forum, mam nadzieję, że będziecie mieli jeszcze ochotę je skomentować, mimo że jest prawie skończone. Miłego czytania. (Zgodnie z zaleceniem moderatora starsze części będą zamieniane na linki w momencie dodania kolejnej części)Autor: HypatiaKategoria: WszyscySpoilery: Sezon 1 i 2Prawa autorskie: Postacie i podstawy historii należą niestety do producentów serialu, ale cała reszta jest moja i tylko moja.Recenzje i opinie: Bardzo, bardzo proszę od waszych reakcji zależy czy napiszę i opublikuję dalszy ciąg.Uwagi autora: To mój pierwszy fan-fic i w ogóle debiut pisarski - proszę o wyrozumiałość.Wprowadzenie: Max i Isabel zostali znalezieni przez Evansów, Tess przez Hardingów, Ed Harding był normalnym człowiekiem. Historia Michaela opowiedziana jest na początku. Sean i Maria są bliźniakami, Amy i Jim pobrali się gdy dzieciaki miały po 7 lat, Kyle został ich przyrodnim bratem. Większość wydarzeń z pierwszego sezonu miała miejsce oprócz tych, które dotyczyły Michaela, Tess nie wie nic więcej niż pozostali. Nie wiedzą nic o przeznaczeniu.Rozdział 1 - Narodziny
Last edited by Hypatia on Sun Jun 27, 2004 11:59 pm, edited 12 times in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Apr 03, 2004 8:09 pm

"Dziecko przeznaczenia" na forum? jak miło :) Czekamy na dalej... ja doczytałam do... nie pamiętam której części :roll: Ile ich powstało?
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sun Apr 04, 2004 3:28 pm

Zamieszczenie "Dziecka przeznaczenia" na forum uważam za pomysł ge-nial-ny! Znów będe mogła zanurzyć się w lekturze tego, co tu kryć, świetnego dzieła :cheesy: Hypatio mam nadzieję, że będziesz często zamieszczała kolejne części.
Image

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Sun Apr 04, 2004 10:12 pm

Dzięki Liz i Nowa za komentarze :-) Kolejne części będą pojawiały się dość regularnie co dwa-trzy dni, są przecież już napisane. Szykuję właśnie bardzo powoli ostatnią część, no i trochę mnie ciekawi co myślicie o pozostałych :roll: Trochę dziwnie czyta je się po takim czasie, przecież pierwszy rozdział powstał prawie dwa lata temu, mam więc nadzieję, skończyć wreszcie to opowiadanko, równie ciekawie jak pozostałe rozdziały.Rozdział II - Opiekunka
Last edited by Hypatia on Tue Apr 06, 2004 9:13 pm, edited 1 time in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Tue Apr 06, 2004 9:12 pm

Jak wam się nie podoba to też się wypowiadajcie, każdy komentarz uważam za cenną wskazówkę, a praca nad stylem bez krytyki jest niemożliwa czasami...Oto następny rozdział...Rozdział III–Wzrastający w cieniu Athisa
Last edited by Hypatia on Fri Apr 09, 2004 8:47 pm, edited 1 time in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Fri Apr 09, 2004 8:46 pm

:roll: Chyba nikt tego nie czyta.... ale co mi tam :) Miłego podglądania i jeszcze lepszej zabawy.-----Rozdział IV–Nieprzewidziane spotkanie
Last edited by Hypatia on Tue Apr 13, 2004 1:53 pm, edited 1 time in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Apr 09, 2004 9:25 pm

No właśnie zastanawiałam się, kiedy będzie następna część... :) Ale mam takie dziwne wrażenie, że już to gdzieś czytałam :roll: Jesteś pewna, że nie zamieszczałaś tej części wcześniej na xcomie? A mówiąc o xcomie, to przy otwieraniu 1 części wczytuje się 4...A jeśli chodzi o tą część, to muszę przyznać, że Michael (chopć nie należy do moich ulubionych postaci :)) został przez ciebie idealnie uchwycony. Zupełnie jak ten serialowy!

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Fri Apr 09, 2004 11:15 pm

Olu na pewno mogłaś je już czytać gdyż krąży po sieci od jakiegoś 1,5 roku. Po prostu postanowiłma teraz przybliżyć je czytelnikom forum, gdyż jestem w trakcie tworzenia ostatniego rozdziału historii. Michael miał mieć bardzo podobny charakter do tego jak w serialu, bardzo się cieszę, że uważasz to za udany wytwór. We wtorek częśc 5 :) (a zaraz sprawdze co z tym xcomem)
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sun Apr 11, 2004 12:49 pm

ja też już to czytałam, ale następnych części chyba jeszcze nieteraz sobie przeczytałam jeszcze raz i spodobało mi sie na nowo, bardzo sie cieszę, że zdecydowałaś sie dalej pisać :D
Czytaj między wierszami...

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Apr 11, 2004 2:55 pm

To opowiadanie, było jednym z pierwszych które przeczytałam, gdy wpadłam w necie na jakieś strony Roswell. I od tamtego czasu wyczekiwałam następnych części. Bo ma ono w sobie tajemnicę, a jednocześnie coś co pociąga, i co zmusza, żeby się dowiedzieć co będzie dalej. Więc, PISZ, PISZ, PISZ, i jeszcze raz PISZ następne części!
Image

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Tue Apr 13, 2004 2:01 pm

Zgodnie z obietnicą dziś kolejna częśc :D Jeśli tylko mi starczy weny i wolnego od pracy czasu, to dwa-trzy dni po ukazaniu się części 12 będziecie mogli przeczytać ostatni, nowy odcinek 13 !! :D Tak wieć proszę trzymać kciuki. A teraz miłego czytania.-------Rozdział V–Historie rodzinne
Last edited by Hypatia on Wed Apr 14, 2004 10:58 am, edited 1 time in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Tue Apr 13, 2004 4:44 pm

tej części jeszcze nie czytałam, czyżby nowa :?: :roll:ciekawe jak to sie stało, że rysunek tworzy Michael'a został wytarty hmmMax, Tess i Isabel rodzeństwem 8)ciekawa jestem jak sie odnajdą :wink: (obym tylko miała czas na czytanie...)
Czytaj między wierszami...

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Wed Apr 14, 2004 10:56 am

Aras dziwne że nie czytałaś, części wszystkie aż do 12 były dostępne na xcom przed zmianami.... ale może nie miałaś czasu :) Wszystkiego albo prawie wszystkiego dowiesz się w trakcie czytania. Mam nadzieję, że się spodoba. Miłego czytania.--------------Rozdział VI - Historia Antara
Last edited by Hypatia on Sun Apr 18, 2004 11:19 am, edited 1 time in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sat Apr 17, 2004 9:44 pm

rzeczywiście nie wchodziłam na xcom przez parę miesięcy, to pewnie dlatego nie znam tych części :roll: , ale w sumie cieszę się z tego bo teraz jesli mam czas to mam co czytać :wink: :D
Czytaj między wierszami...

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Sun Apr 18, 2004 11:21 am

Last edited by Hypatia on Wed Apr 21, 2004 2:14 pm, edited 1 time in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sun Apr 18, 2004 12:55 pm

Ooo, tak sobie zerknęłam i... do tej części niedoczytałam. Jak miło :DTo teraz już mogę czytać na bierząco to, co dodajesz. Jak się cieszę... :wink:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Tue Apr 20, 2004 11:45 pm

Czas na kolejną część :D Miłego czytania.--------Rozdział VIII - Pierwsze spotkanie
Last edited by Hypatia on Sun Apr 25, 2004 8:38 pm, edited 1 time in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Sun Apr 25, 2004 8:37 pm

Oto i następna część....--------Rozdział IX–Drugie ostrzeżenie
Last edited by Hypatia on Tue May 25, 2004 2:25 pm, edited 1 time in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Tue May 25, 2004 2:24 pm

Dla wytrwałych ;) oto kolejna część.Rozdział X–Wiadomości dobrego i złego
Last edited by Hypatia on Thu Jun 03, 2004 10:06 pm, edited 1 time in total.
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

User avatar
?
Gość
Posts: 4
Joined: Mon May 31, 2004 11:10 pm
Location: Katowice

Post by ? » Thu Jun 03, 2004 12:17 pm

To był świetny pomysł z zamieszczeniem tego ff na forum. :D
Czytałam je już dawno temu, zresztą bylo z moich pierwszych przeczytanych ficów. Uważam je za wtręcz genialne. Postać jest Michaela jest ciekawie ujęta. Zastanawia mnie jak zakończysz to opowiadanie, bo do tej pory nie dowiedziałam się jakie ono ma zakończenie :wink:
„Człowiek hołduje chętniej dobru niźli złu, ale warunki nie sprzyjają mu”

/Bertold Brecht/

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests