A:: Le Mort : Upojenie NC-17!!!

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Guest

A:: Le Mort : Upojenie NC-17!!!

Post by Guest » Sat Apr 03, 2004 1:28 pm

Last edited by Guest on Thu Apr 08, 2004 7:28 am, edited 2 times in total.

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Apr 03, 2004 1:41 pm

Przeczytałam uważnie...biedna dziewczyna z patologicznej rodziny musi się "dawać" aby żyć... Eh...gdzieś spodkałam się już z takim czymś...może w jakimś filmie moze w rzeczywistości, nieważne...ważne ze jest fajne i czekam na ciąg dalszy
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Apr 03, 2004 1:58 pm

Hehe to coś w stylu "Pretty women" :wink:A tak na serio... trochę przygnębiające. Liz i takie... zajęcie? Hmm, czekam na ciąg dalszy. Napewno przeczytam, zaciekawiło mnie.
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

Guest

2

Post by Guest » Sat Apr 03, 2004 7:56 pm

Upojenie 2Coś się kończy coś się zaczyna
Last edited by Guest on Thu Apr 08, 2004 7:28 am, edited 1 time in total.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Apr 03, 2004 8:17 pm

Czyżby Loyalist?Bardzo ciekawe, wciągające. Napewno nie odmówię sobie kolejnych części, które mam nadzieję niedługo zobaczyć. Trochę to przybijające, ale byłoby świetne, gdyby nie te błędy; literówki, interpunkcyjne... Popracuj nad tym.
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Apr 03, 2004 8:49 pm

Radziłabym zmienić nieco temat i dorzucić "NC-17" tak w ramach ostrzeżenia ludzi co ich czeka. Poza tym - regulamin. Zasadniczo już obowiązuje i należało by to przeczytać; opowiadanie powinno znaleźć się na xcomie. Ponadto... czy mi się zdaje, czy wedle tegoż Regulaminu, nie należało by może zmienić tego tematu w temat autora?Na razie jest to trochę niejasne. Może poza tym warto było by "ponumerować" części? Bo o ile się domyślam, to w pierwszym poście była część pierwsza, a później druga...
Image

Guest

:-(

Post by Guest » Sat Apr 03, 2004 9:00 pm

Problemy ze zlinkowaniem , ale od następnej części będą linki

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Apr 04, 2004 9:10 am

Lepiej :wink: Jeśli w dalszych częściach też będą "sceny" :wink: to NC-17 jest w pełni usprawiedliwione.Co do linków - również dobrze :wink: .
Image

Guest

Część trzecia

Post by Guest » Sun Apr 04, 2004 4:07 pm

Przeprasza, że nie stosuje się do regulaminu, mam problemy z xcomem, nie mogę tam dodać opowiadania. Jednakże jakoś sobie poradziłem.Część trzeciaUpojenie 3
Last edited by Guest on Thu Apr 08, 2004 7:29 am, edited 1 time in total.

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sun Apr 04, 2004 4:28 pm

Już sama nie wiem gdzie komentować...czy tu czy u dzinksa na forum...Tutaj napisze, że podoba mi się i mam wielką nadzieje, że to nie bedzie o parze Liz&KYle...PS: co to znaczy to "NC-17" - nie rozumiem za bałdzo :(
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun Apr 04, 2004 4:30 pm

NC-17 przy opowiadaniu znaczy tyle, że jest przeznaczone dla starszych czytelników, ze względu na jezyk, tematykę, itp.
Image

Guest

cześć 4

Post by Guest » Tue Apr 06, 2004 5:41 pm

I oto kolejna część , w tym opowiadaniu jest wiele tajemnic . Powoli docieramy do prawdyUpojenie - część czwarta— Znam urywek przepowiedni – szepnął przysuwając się bliżej. Otworzyła szerzej oczy, nie spodziewała się, aż tak wielkiej informacji. Oczekiwała w napięciu dalszych wyjaśnień. Max spojrzał na drzwi , nasłuchiwał przez moment czy ktoś przypadkiem nie podsłuchuje, chociaż nie było to prawdopodobne.— My jesteśmy jednością – zaczął recytować patrząc gdzieś ponad nią –Dwadzieścia lat temu Zan – król małego świataAva- królowa tegoż świata zostali odłączeni …Zawaliła się przyszłość, przeszłość i teraźniejszość…Umilkł, uniosła brwi .— I??— Przez ten tekst o mało nie zostałem zastrzelony – wyjaśnił biorąc głęboki wdech .— Jak ci się to udało ? – zapytała .— To długa historia, lepiej powiedz czego ty i Michael się dowiedzieliście ?. Teraz ona nie chciała spojrzeć mu w oczy, bała się tych słów.
Last edited by Guest on Thu Apr 08, 2004 7:30 am, edited 1 time in total.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue Apr 06, 2004 6:32 pm

Jedno pytanie....Czy Le Mort, to Dzinks?
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Apr 06, 2004 8:58 pm

Le Mort pisze z tego samego IP, co Dżinks, styl pisania podobny, nie mówiąc o linkach. Najwyraźniej Dżinks poradził sobie bez trudu z powrotem!Linki! Linki! W momencie, kiedy xcom już chodzi, wypadałobyu wyedytować starsze posty; do tego służy ten oto przycisk: Image
Image

User avatar
Dzinks
Starszy nowicjusz
Posts: 163
Joined: Fri Jan 16, 2004 1:42 pm
Location: Przemyśl
Contact:

heh

Post by Dzinks » Wed Apr 07, 2004 9:09 am

Le Mort - To nie ja czyli nie Dzinks
Mon cher Tu dois attender pour le aveu ...[...]Bo kocham go całym sercem , umieram kiedy nie ma go przy mnie , moja bluzka przykleja się do mojego spoconego ciała, kiedy on mnie dotyka[...]Głowa w lodówce

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Apr 07, 2004 11:18 am

Więc dlaczego na xcomie jest podpisane "Dzinks"? :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Dzinks
Starszy nowicjusz
Posts: 163
Joined: Fri Jan 16, 2004 1:42 pm
Location: Przemyśl
Contact:

Było

Post by Dzinks » Wed Apr 07, 2004 11:40 am

Było podpisane Dzinks ,ponieważ Le Mort nie miał dostępu do panelu , a teraz już jest wszystko w porządku, zresztą na początku pisałam , że to nie jest moje opowiadanie. :lol:
Mon cher Tu dois attender pour le aveu ...[...]Bo kocham go całym sercem , umieram kiedy nie ma go przy mnie , moja bluzka przykleja się do mojego spoconego ciała, kiedy on mnie dotyka[...]Głowa w lodówce

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed Apr 07, 2004 11:53 am

Czy twoje, czy jej i tak jest fajne :]
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Apr 07, 2004 12:12 pm

Hmm... więc nie znam jeszcze Le Mort...Opo fajne, ale trochę denerwujące stylistycznie :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Apr 07, 2004 12:29 pm

Czy to opowiadanie które tak komentujecie i opowiadanie do którego się dociera przez powyższe linki to jest to samo opowiadanie? :?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests