Dobry rano

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

Post Reply
Whiteotter

Dobry rano

Post by Whiteotter » Wed Mar 24, 2004 11:06 pm

*Helloooo*, polscy czytelnicy... pomyślę (obmyślił) JA przybył w i mówią (przemawiać) *hi*. mam nadzieję mój język nie jest też straszny (straszliwie), pracuję przez niewiele tłumaczenia Internetu położeń przekształcać (odwrotny). JA po prostu (dopiero co) potrzebował (chciał; potrzebny) mówić (przemawiać) *hello* i dziękować (wdzięczność; dziękować; wdzięczność) *Nem* dla kontaktowania z mnie i przechodzący (przejście) cały wysiłek tłumaczenia *PN*. To jest honorem (zaszczyt), i JA rzeczywiście doceniają to. JA będę sprawdzać w od czasu do czasu mówić (przemawiać) *hi*, tak (więc)... mam nadzieję wy cieszycie się tym. Wdzięczności za wysyłanie pocztą (umieszczanie), i dziękuje znowu *Nem* dla tłumaczenia. :) Kochają, *Whiteotter*

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Mar 24, 2004 11:32 pm

:witaj:It would be easier for You and us if You used English :) We understand :wink:Try to find "International thread", it was somewhere here. :)
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Mar 24, 2004 11:46 pm

Kto to jest, {o} ?
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Mar 25, 2004 10:10 am

Ela, nie wiesz kto to Whiteotter?Ja powiem po polsku (to, że rozumiem ficki nie znaczy zaraz że umiałabym je napisać -wiecie o czym mówie? :cheesy: )Popieram {o}, możesz pisać po angielsku, mnie nie wiele sprawia to różnicy... osobiście jestem zaszczycona ze tak dobra zagraniczna autorka odwiedziła nasze skromne forum :lol: chętnie poczytam co ma do powiedzenia Whiteotter na naszym, polskim forum. super :DPS. powiedzcie jej (bo obawiam się, że może nie zrozumieć po polsku), że może też pisać w naszym języku. Nieźle się uśmiałam :wink:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Thu Mar 25, 2004 11:41 am

Hello!!!! (powiedzmy ze jestem beznadziejnie słaba w pisaniu po ang.)Fejnie, że ktoś takie odwiedził nas :] Słyszałam o jej fickach....popieram nową, może pisać po polski bo w przeciwieństwie do pisania czytać nawet potrafię :P
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Mar 25, 2004 5:00 pm

Hi Whiteotter! :witaj: I'm glad you're here. {o} is right - you can use english if you like :wink:
dziękować (wdzięczność; dziękować; wdzięczność) *Nem* dla kontaktowania z mnie i przechodzący (przejście) cały wysiłek tłumaczenia *PN*.
Dla niewtajemniczonych Nem* to ja :haha:Whiteotter thanks for all - and most for giving me permission to translate it. I hope I won't disappoint you! :cmok:
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Fri Mar 26, 2004 12:46 pm

Hello Whiteotter! It's nice that you are here.I must say that I love Polar novel. It' great ans so long :D .I was very happy when _liz (Nem* - At first I wondered who that is :D . And now I know) decided to translate Polar Novel. _Liz is a great writer and translator. She's doing a great job.Hope you will visit us more often. :D
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests