Arytmia

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Arytmia

Post by _liz » Mon Mar 08, 2004 7:26 pm

Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 3:29 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Mon Mar 08, 2004 7:55 pm

Cóż... jestes zdecydowanie polarkowa autorką! :haha: Ale i inne opowiadanka świetnie ci wychodzą. To jest takie troszkę dziwne, a przynajmniej dla mnie. Przyznaję, że intryguje ta tajemnicz postac rozmawiająca z Alexem. No a ten chłopak w kawiarni to pewnie Max :wink: Ale chętnie obejrze dalsze części, bo wiem, że pewnie czymś zaskoczysz. Na podstawie jakiego filmu to nie wiem i nawet nie bede się siliła na zgadywanie, bo nie jestem w tym dobra :lol: Więc, ja chętnie poczytam dalsze części chociazby ze względu na to, że to taka mała odmiana po polarkach i podejrzewam, że akcja może się ciekawie rozwinąć. Takie jest moja zdanie 8)
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Mar 08, 2004 8:18 pm

Alex? Liz i Max? Liz i Max, na razie bez maślanych oczek? Będzie ciekawie. Jakoś zawsze podobało mi się połączenie Alex/Liz jako rodzeństwo. Pasowali by do siebie /westchnienie/. Mam nadzieję, że wprowadzisz jeszcze Isabel... Albo Tess (w związku z Alexem. Skoro to nie ma nic wspólnego z serialem, to Tess nie musi być potworem :wink: ).
Anyway - na razie mi się podoba :wink: Mam nadzieję, że za dwa tygodnie będzie tego więcej... :D
PS: Coś mi się z tym kojarzy - inne opowiadanie. Ze względu na chorobę serca...

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Mon Mar 08, 2004 9:14 pm

Opowiadanko mi się bardzo podoba. A co do filmu mam pewne podejrzenie, zobaczymy czy później sie sprawdzi.

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Mon Mar 08, 2004 11:09 pm

pisz pisz dalej bo kazde twoje opowiadanie podob mi sie jeszcze bardziej niz poprzednie :cheesy:
intrygujące jest to zdanie :"Zupełnie wymazując z pamięci to, co miało miejsce przed chwilą, jakby było bez znaczenia. "
Czytaj między wierszami...

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Mar 10, 2004 9:51 am

Ten początek... rzeczywiście, jak pewien film (przydługawy zresztą). Najsłynniejsze zdanie z niego to : Śmierć i podatki. Kto oglądał, ten wie...

Pomysł fajny. Alex jako główny bohater i Liz jako ta cierpiąca (wiecznie....) siostrzyczka, która sie o niego zamartwia i dostosowuje do niego całe swoje życie, nie bacząc na skutki, że jeśli jego zabraknie - jej życie runie w posadach, nie będzie miała przy sobie nikogo, kto by ją wyciągnął z wiecznego-płaczu-marazmu-szlochów. No, ale teraz chyba będzie miała.
Ciekawe, że Liz nie zrobiła na Maxie większego wrażenia (tak przynajmniej wynika z treści). Zazwyczaj MAx jest powalony/oszołomiony/kompletnie zakochany od pierwszego spojrzenia w te jej śliczne orzechowe oczka. Miła odmiana. Moze teraz ona zawalaczy o niego :roll: ?? Tak więc czekamy na ciag dalszy.
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Mar 10, 2004 5:27 pm

Najsłynniejsze zdanie z niego to : Śmierć i podatki.
Strzał w dziesiątkę Hotaru! :haha: Film rzeczywiście troszkę przydługi, ale w sumie nie był taki najgorszy (przynajmniej dla mnie). NIe ma nic lepszego niż Brad Pitt z masłem orzechowym w gębulce! :roll:
Anyway - na razie mi się podoba
W twoich ustach Nan to prawdziwy komplement :D No to podniosłaś mi poprzeczkę i będe musiała się porządnie przyłozyć do tego opowiadanka. Mogę obiecac, że pojawi się Isabel - ale w jakiej roli, nie zdradzę...
Opowiadanko mi się bardzo podoba. A co do filmu mam pewne podejrzenie, zobaczymy czy później sie sprawdzi.
Dziękuję Tigi. :D Jezeli podejrzewasz ten sam film co Hotaru to masz rację. 8)
Ciekawe, że Liz nie zrobiła na Maxie większego wrażenia (tak przynajmniej wynika z treści). Zazwyczaj MAx jest powalony/oszołomiony/kompletnie zakochany od pierwszego spojrzenia w te jej śliczne orzechowe oczka. Miła odmiana. Moze teraz ona zawalaczy o niego ??
Hotaru jak ty wiesz co dobre. Własnie zazwyczaj Maxa na wejście powalała Liz, jakby była chodzacym iodeałem i każdy kto na nią spojrzał miał się zakochać... A tymczasem Max chyba ma zamiar potraktowac ją inaczej i sama będzie musiała się postarać - taka zamiana ról. Mam nadzieję, że dalsze części nie zawiodą...


http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... id=581&p=2
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 3:30 pm, edited 1 time in total.
Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Wed Mar 10, 2004 5:28 pm

_liz, mam nadzieję, że wiesz, że jestem twoja wielką fanką. Mimo, że piszeasz ileś tam opowiadań razem, to nie było jeszcze sytuacji, w której któreś z nich zostawało w tyle z poziomem za innymi. No i wszechstrona jesteś, piszesz praktycznie o wszystkich parach, o wszelakich sytuacjach i wydarzeniach, a wszystko jest jasne, klarowne i wciągające. Wrzucaj jak najszybciej dalsze części, bo jak skończyć pisać już o dreamsach, to zmuszę cię, żebyś napisała coś o Candy. :roll:
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Mar 10, 2004 8:34 pm

Zajavko twój post to miód dla moich uszu :cheesy: Czuję się wyróżniona tym, ze okresliłaś sięmianem mojej wiernej fanki (chyba założę jakiś fan-club :haha:). Wielką ulge przyniosło mi stwierdzenie, że wszystkie moje ff nie zniżają swojego poziomu i da się je czytać - no to chociaz tyle mi się udało. 8) Kolejne części w weekend, bo wtedy będę miała czas na napisanie dalszych. Co do twojego planu zmuszenia mnie do napisania o Candy... hmmm... myślę, że da się to załatwić bez zmuszania :roll: Ale za ten ff zabiorę się dopiero po skończeniu "Cold Rain" i "Arytmii" (no... i "Z pamiętnika M.G" :lol: ) Także fanki Candy mają gwarantowany w niedalekiej przyszłości jakieś ff, tylko bez ponaglania mnie :twisted: Zgoda?
Image

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Wed Mar 10, 2004 8:42 pm

ciekawa jestem kim jest ta tajemnicza postać, jak pewnie każdy :wink: , duch to jakiś, a może Anioł Stróż Alex'a, a może diabeł :roll: (poczekamy cierpliwie i się dowiemy)
Czytaj między wierszami...

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Mar 10, 2004 9:02 pm

A ja wiem, kim jest ta postać. Szkoda tylko, że nie przybrła postaci Isabel... Niezłe wcielenie byłoby, poznałaby/poznałby wszelkie uroki życia...
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Mar 10, 2004 9:07 pm

Szkoda tylko, że nie przybrła postaci Isabel... Niezłe wcielenie byłoby, poznałaby/poznałby wszelkie uroki życia...
Hmm... :lol: jakby to ująć... w tym ff jeszcze wiwle się zdarzy i pojawi się postać Isabel. I będzie ona wcieleniem... :?: a nie powiem, poczekacie zobaczycie :twisted:
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Wed Mar 10, 2004 9:16 pm

Najsłynniejsze zdanie z niego to : Śmierć i podatki. Kto oglądał, ten wie...
Taaak! Już wiem! :cheesy: Rzeczywiście... że tez sienie zorientowałam od razu. No to zapowiada sie ciekawie.
NIe ma nic lepszego niż Brad Pitt z masłem orzechowym w gębulce!
Heh. Liz wie co dobre (i Brad i masło orzechowe)

A ta druga częśc jeszcze bardziej mnie zaciekawiła. Pedantyczna Liz, która nagla sie zauroczyła. I owa tajemnicza postać... no, ale chyba wiem kim jest :lol: Co do tego, ze wprowadzisz Isabel - no to tego sienie spodziwałam. Ciekawe kim będzie? W kazdym razie _liz czekam niecierpliwie na dalsze części!
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Mar 12, 2004 5:59 pm

Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 3:34 pm, edited 3 times in total.
Image

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Fri Mar 12, 2004 11:09 pm

ten Max Evans jest dziwny, nieczuły " Przybysz zmrużył oczy, widząc jak szybko dziewczyna oderwała się od niego, tylko po to, aby upewnić się, że z bratem wszystko w porządku. Zaskoczyło go, że poświęca własną przyjemność i szczęście dla zdrowia brata." TYLKO PO TO jak można wogóle pomysleć w ten sposób, przecież Alex to brat Liz, więc ona nie mogłaby postąpić inaczej, czy to takie dziwne, że siostrze zależy na szczęściu i zdrowiu brata :roll:
Czytaj między wierszami...

Zuza
Gość
Posts: 3
Joined: Fri Feb 27, 2004 10:34 pm
Location: małe miasteczko gdzieś na Śląsku
Contact:

Post by Zuza » Sat Mar 13, 2004 12:15 pm

świetny fick _liz :!: Bardzo lubię wszystkie Twoje ficki, ale ten podoba mi się tym bardziej, że jest inspirowany jednym z moich ulubionych filmów, nie mogę się doczekać kolejnych części, jestem ciekawa jak się to rozwinie...

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sat Mar 13, 2004 6:45 pm

Zapowiada sie coraz lepiej. Rzeczywiście dośc dziwna reakcja Maxa na zachowanie Liz. Ale! Biorąc pod uwage kim jest, to mógl to odebrać inaczej. W końcu widział/widziała wiele i na pewno nie wszyscy ludzie byli tacy jak Liz. Jestem ciekawa _liz jak to rozegrasz dalej :D
Image

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Sat Mar 13, 2004 8:58 pm

Jest to jeden z moich ulubionych filmów i czekam kiedy go puszczą wreszcie w telewizji i będa mogła sobie nagrać.
A co do opowiadanka, to wiedząc kim jest Max inaczej odbiera się jego reakcję , są bardziej zrozumiałe. Jak na razie świetny ff :!:

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sun Mar 14, 2004 12:29 am

Jest to jeden z moich ulubionych filmów i czekam kiedy go puszczą wreszcie w telewizji i będa mogła sobie nagrać.
Ale jaki to w końcu jest film?? Bo ja jestem czasami taka niedomyślna, że szkoda gadać :roll: "Pieniadze i podatki" skądś kojarzę, ale skąd?

Z przyjemnoscią stwierdzam, że dołączam do miłośników i tego ff _liz - tajemnicza postać, Alex, niekonwencjonalne dreamerki....Oj, coś czuję, że będzie się działo i to nie mało :cheesy:

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sun Mar 14, 2004 12:40 am

"wiedząc kim jest Max inaczej odbiera się jego reakcję " - ale ja nie wiem kim jest Max :roll: , "Ale jaki to w końcu jest film?? " no właśnie jaki
(mam jakie takie podejrzenia, mimo że filmu, o którym myślę nie oglądałm, ale co nieco o nim słyszałam)
Czytaj między wierszami...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests