Arytmia

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sat Mar 27, 2004 4:13 pm

Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 3:42 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Sat Mar 27, 2004 6:40 pm

_liz wrote:Galadrielo i jak wrażenia z filmu? :twisted: Jak ci sie spodobała moja ulubiona scena (czyt. Brad+masło orzechowe)? :roll:
Byłam bardzo zdziwiona. Uważam się za speca od filmu (moi znajomi też tak zresztą myślą) a tu taka gafa. Uważam, że film jest świetny. Chociaż nie przepadam za Brad'em w tym filmie był według mnie. Te nagłe zmiany zachowania. Raz jest chłodny i taki mroczny, a później bezbronny i niedoświadczony.A co do kolejnej części.... _Liz jak mogłaś?? Zakończyć w takim momencie. Na wstępie zaznaczam, że nie jestem cierpliwą osobą.A tak na serio bardzo mi się podobało i nie mam żadnych zastrzeżeń, no może co zakończenia ...... w takim momencie.
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sat Mar 27, 2004 8:45 pm

_Liz jak mogłaś?? Zakończyć w takim momencie.
Całkowicie popieram Galadrielę! :evil: _liz znów zaczyna stosowac swoją technikę przerywania wtedy, gdy najbardziej chcemy dowiedziec się co dalej. Nie ładnie _liz, nie ładnie.A poza tym bardzo mi sie podobało :D Mówiąc szczerze to do tej pory nie było widać więzi między Maxem i Liz, a teraz po tej pierwszej scenie wyraźnie malujesz to co ona do niego czuje.
zaspane oczy przesunęły się na postać blondynki. To był moment – chłopak miał wrażenie, że cała energia życia przepływał właśnie przez jego żyły, a umysł spokojnie kładzie się do snu. Takiego ukojenia od dawna nie zaznał. Kiedy obca dziewczyna lekko się uśmiechnęła, nie miał już wątpliwości, że jest aniołem. Aniołem, który posplatał jego wystrzępione nerwy. Nie było nic innego, tylko jasność płynąca z porcelanowego ciała.
No i Alex wpadł na Issy :D Nie kieruję sie tekstem, bo nie sadze, abyś tak od razu napisała kim jest Isabel, ale mimo to będe strzelać. Czy Isabel jest aniołem?! :roll:
Nie zaprzeczę, że jest w twoim otoczeniu ktoś „inny”.
Czyżby Issy miała na myśli Liz? :twisted:
I died in my dreams.What's that supposed to mean?Got lost in the fire.I died in my dreams.Reaching out for your handmy fatal desire.
Znam, znam! Wreszcie znam piosenkę :haha: To ta nowa The Rasmus "Funeral song", prawda? :mrgreen: Jestem z siebie dumna.A ciekawi mnie zachowanie Liz, bo ona coś powiedziała, że nie ma sensu i tak mi wpadło do głowy, czy ona wie kim jest? To znaczy, czy wie, ze jest kimś "innym"? Tak to odczytałam, ale moze coś innego nią kierowało. No i ta końcówka :evil: Żądam kolejnej części jak najszybciej
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Mar 27, 2004 11:47 pm

Znam, znam! Wreszcie znam piosenkę
Też jestem z siebie dumna, bo również moge to powiedzieć :D Wystarczyło, że przeczytałam pierwszy wers i już wiedziałam. W myślach słyszałam tę piękną melodię i niesamowity głos Lauriego. Ten utwór doskonale pasuje do "Arytmii"! Że też wcześniej na to nie wpadłam :? I ten teledysk...Lauri jako Anioł Śmierci...To zupełnie jak Max...Isabel...Remedium na ludzkie bolączki? Pocieszycielka Strapionych? :wink: Przyznam szczerze, że nie wiem, jak ją określić jednym słowem...Już chciałam nawet przeglądać słowniki, ale dałam sobie spokój :lol:Nie wytrzymałam...Ściągnęłam sobie "Funeral Song", choć mam ją na płytce (ale nie chciało mi się latać do drugiego pokoju :wink: )..i teraz słucham...i łzy w oczach...Eh...
czy ona wie kim jest? To znaczy, czy wie, ze jest kimś "innym"?
Mnie wydaje się, że chodziło o Maxa..może Liz się domyśla, że to nie jest jakiś zwyczajny chłopak i że to, co ich łączy, nie ma szans...

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Mon Mar 29, 2004 7:37 pm

nie chcę być namolna, ale... :roll: kiedy kolejna część? :roll: Musze się jak najszybciej dowiedziec co dalej! _liz pliiiissss dodaj jak najszybciej kolejną część.
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Mar 30, 2004 12:30 pm

Halo? jest tu ktoś?Tak przerwać! :( Bez odpowiedzi na takie pytanie?_liz - kiedy kolejna część?
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Tue Mar 30, 2004 3:16 pm

Hmm... nie wiem czy na wasze szczęście czy wręcz przeciwnie, ale dzisiaj miałam wenę. Właściwie ta częśc powstała jakąś godzinkę temu (brak ostatnich lekcji przynosi rezultaty), więc jej nawet nie szlifowałam. Ale zamieszczam teraz, bo nie wiem kiedy znów natchenienie mnie najdzie... Mam nadzieję, że ta część spodoba wam się jak poprzednia, chociaż jest w niej mniej dramatyzmu (tak mi się wydaje).http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... id=581&p=9
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 3:43 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Mar 30, 2004 4:21 pm

No i sprawa się wyjaśniła. Aniołeczki :aniolek:Swoją drogą, na początku nic nie wskazywało na to, że Liz ma świadomość bycia "kimś innym". Wydawałoby się raczej, że nawet jeżeli jest "nie z tego świata" i posiada jakąś moc, to nie ma o tym najmniejszego pojęcia. A tu proszę, jaka niespodzianka :cheesy:
Noc za oknem nie była już tylko pora dnia, ale odbiciem jej ciemnych oczu, przesiąkniętych gwiazdami i tym dziwnym blaskiem życia
Piękne :D
_liz wrote:więc jej nawet nie szlifowałam
Dziwne, bo sprawia wrażenia dokładnie oszlifowanego diamentu :)

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Tue Mar 30, 2004 4:48 pm

Dziwne, bo sprawia wrażenia dokładnie oszlifowanego diamentu
Zgadzam sie z Lizzy :D Ta częśc wcale nie wygląda na nieoszlifowaną. Bardzo mi się spodobała i był w niej dramatyzm, tylko inny niż w poprzedniej części.
No i sprawa się wyjaśniła. Aniołeczki
No nie całkiem Lizzy :haha: Wiemy kim jest Isabel, ale nie wiemy kim jest Liz. _liz unikała tego tematu i chociaż nadażyło sie wiele okazji, to nie ujawniła kim jest panna Parker, o czym świadczą te momenty:
To mogło oznaczać tylko jedno – Isabel miała rację. W jego głowie zadudniły słowa blondynki ‘Ta dziewczyna ma własny dar do poprawiania ludziom nastroju i wpajania im uczuć’.
Max nie wypowiada nawet w myślach tego kim jest Liz
Dużo łatwiej byłoby jej, gdyby była tylko zwykłym człowiekiem lub gdyby jako te „inne” znały się wcześniej. Teraz była kompletnie wybita ze swojego rytmu. Nie wiedziała czy ma mówić wprost, czy traktować ją jak dziewczynę czy zwracać się do niej jak do istoty wyższej.
No tyle tylko, ze "istota wyższa"
Ale nigdy nie widziała łez istoty wyższej. Nie widziała płaczącego Anioła, a co dopiero kogoś takiego jak Liz.
Z tego fragmentu wiemy jedno - Liz nie jest Aniołem :wink:A podsumowując częśc baaardzo fajna, wzruszająca i dalej trzymająca w niepewności, czyli - czekam na dalej :cheesy:
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Mar 30, 2004 5:05 pm

:shock: Issy, jestem pod wrażeniem Twojej spostrzegawczości. Faktycznie, ostatni przytoczony przez Ciebie fragment daje do myślenia. Jakoś nie zwróciłam na niego uwagi, moze dlatego, że czytając byłam za bardzo podekscytowana dodaniem nowej części :wink:Skoro nie Anioł, to jakie znamy jeszcze istoty wyższe? Pomijam Boga, bo to raczej niedorzeczne...PS.Moze Archanioł? :lol:

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Tue Mar 30, 2004 5:16 pm

ehhh... :( ja to mam pecha... najpierw jakis wstretny wirus zatakowal mojego kompa a teraz dostalam szlaban :roll: a mnie tu takie cudenka omijaja.. no ale moze wytrwam... jedyne pocieszenie to to ze jak szlaban zostanie odwolany to bede miala sporo do czytania i bede mogla sie podelektowac :wink: (ale i tak sie ukradkiem jeszcze do komputera przemkne pewnie :wink: )niestety nie moge zbyt wiele napisac bo istnieje zagrozenie tym ze moj tata zaraz wkroczy do domu a wtedy kaput... ale od tego sie nie powstrzymam... opowiadanie jest swietne... wszystko sie coraz bardziej rozkreca, a przy tym jest coraz ciekawsze :cheesy:Iskry tez sa fantastyczne... :cheesy: a teksciki Michaela Liz i Marii wprost genialne :cheesy:naprawde Liz jestem pod wrazeniem :Dno to ja teraz zmykam... pozdrawiam :)

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Tue Mar 30, 2004 5:24 pm

sprawia wrażenia dokładnie oszlifowanego diamentu
Dziękuję bardzo :D Chyba teraz jak coś napiszę to nie będę szlifowac i wyjdzie najlepiej :haha:
Wiemy kim jest Isabel, ale nie wiemy kim jest Liz.
I jużmoja w tym głowa, żebyście się tak szybko nie dowiedzieli :twisted:
Skoro nie Anioł, to jakie znamy jeszcze istoty wyższe? Pomijam Boga, bo to raczej niedorzeczne...
Lizzy to byłoby baardzo niedorzeczne. Gwarantuję, że aż tak "wyższą istotą" Liz nie jest. I nie jest też Archaniołem 8) Poradze wam jedno: zostawcie już anielskie kregi, bo tam już nikogo nie znajdziecie.Loonie ja moge się wstrzymać z pisaniem do czasu jak wrócisz :roll: Ale wiem, że inne czytelniczki chyba nie byłyby zbyt wytrwałe (zwłaszcza "wzór cierpliwości" - Issy). Następna część "Arytmii" wkrótce, bo musze przyznac, że wzięła mnie wena na to opo... A "Iskry", które też zauwazyłam, ze polubiłyście będa umownie w piątek lub w razie nagłego wypadku w sobotę :roll: A wy czekajcie i snujcie domysły co będzie dalej, bo gwarantuję nietypowe zakończenie :twisted:P.S: Martwi mnie tylko, że nikt nie czyta "Polar novel", a jeśli czyta to nie komentuje. Ja wiem, ze to nie jest mojego autorstwa, no ale chociaż dla Whiteotter moglibyście coś tam napisać - nie wliczam maniaczki Issy, która pisze nawet po kilka postów do jednej części
Image

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Tue Mar 30, 2004 5:35 pm

Loonie ja moge się wstrzymać z pisaniem do czasu jak wróciszAle wiem, że inne czytelniczki chyba nie byłyby zbyt wytrwałe
Liz nie trzeba... jak wroce to bede mogla czytac i czytac i zachwycac sie jakie cudowne tworzysz opowiadanie :cheesy: a pozatym nie mam jakos ochoty byc swieta coreczka wiec pewnie przy najblizszej nadarzajacej sie okazji przemkne sie ukradkiem do komputera :cheesy:
Następna część "Arytmii" wkrótce, bo musze przyznac, że wzięła mnie wena na to opo...
bardzo sie ciesze... :cheesy: pisz Liz pisz :cheesy: wszyscy beda zachwyceni :cheesy:

User avatar
roswelloholiczka
Gość
Posts: 9
Joined: Tue Feb 17, 2004 7:05 pm
Location: z Roswell;)
Contact:

Post by roswelloholiczka » Tue Mar 30, 2004 9:24 pm

_liz, Twoje dreamerowe fiki sa GENIALNE!!! ale czemu nie wrzucasz ich na stronce, tylko na forum :?: o wiele czesciej bywam na xcomie i mysle, ze nie tylko ja, wiec byloby milo, gdybys wrzucala dalsze czesci rowniez w dziale ff. nie moge sie doczekac kontynuacji!!! :cheesy: :mrgreen: :cheesy:
Till my body is dustTill my soul is no moreI will love youLove youTill the sun starts to cryAnd the moon turns to rustI will love youLove you...

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Mar 31, 2004 11:41 am

I to jest NIEDOSZLIFOWANE :?: :shock:Niech wena takowa nadal będzie z Tobą :!: :lol:Czyli kolejna część już wkrótce? :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Guest

Post by Guest » Wed Mar 31, 2004 11:44 am

Coś nas ostatnio zaniedbujesz _liz :mrgreen: Co z kolejną częścią? Kiedy następna? I kolejna i ta po kolejnej? A wogule to ile będzie części i dlaczego tak małoo? :cheesy:Olka niezalogowana

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Wed Mar 31, 2004 4:26 pm

_liz, Twoje dreamerowe fiki sa GENIALNE!!! ale czemu nie wrzucasz ich na stronce, tylko na forum o wiele czesciej bywam na xcomie i mysle, ze nie tylko ja, wiec byloby milo, gdybys wrzucala dalsze czesci rowniez w dziale ff.
Dziękuję bardzo za gratulacje :D Wrzucam je w dziel ff :shock: no dużo, dużo rzadziej niż tutaj, ale wrzucam. Wszystkie moje ff, które pojawiły się tu, po jakims czasie trafiają na stronkę fan-fiction. "Arytmia" trafiła tam już wczoraj. 8)
I to jest NIEDOSZLIFOWANENiech wena takowa nadal będzie z Tobą
No "niedoszlifowane", bo nie czytałam tego tekstu nawet drugi raz, zeby skorygowac to, co mnie razi. Powiedzmy, że to była improwizacja :wink: A wena sie przyda zawsze i mam nadzieję, że jej sie u mnie nie znudzi i posiedzi jeszcze trochę, żebym mogła wam przygotowac kolejną część i kolejne opowiadanka.
Coś nas ostatnio zaniedbujesz _liz Co z kolejną częścią?
:shock: zaniedbuję? Yyy... ale dopiero co wkleiłam kolejna część! Kolejna być może jutro albo w piątek razem z "Iskrami". Nastepne części, jak sie napiszą :haha: A wszystkich w sumie? Yyy... nie mam pojęcia, ale jeszcze dwie na pewno.A co sie tyczy zaniedbywania to chyba troche bezpodstawne :haha: Prowadze "Arytmię" "Iskry", tłumaczę "Polar Novel" , szykuję dalszą częśc "Etoile" i.... no to tajemnica, ale powiedzmy, że coś jest jeszcze w przygotowaniu :roll:
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Wed Mar 31, 2004 7:37 pm

Kolejna być może jutro albo w piątek razem z "Iskrami"
To ja proponuję jutro... no chyba, że da sie dzisiaj :roll:
powiedzmy, że coś jest jeszcze w przygotowaniu
Taaak :twisted: _liz naprawde cię ubóstwiam! kolejny ff! Jaki? Polarek?
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Apr 01, 2004 9:27 am

_liz małe pytanko: ile u Ciebie trwa doba? :wink:A tak na marginesie czy ja tam przeczytałam : ".. ale jeszcze dwie, na pewno" :?: :shock: TYLKO :!: :?:Miej dla nas troszkę więcej litości!! :wink:No i czekam ...
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Apr 01, 2004 11:41 am

Ja się zawsze czuję zaniedbana, kiedy co dzień nie widzę nowej części :mrgreen: A ponieważ Arytmia najbardziej mnie interesuje... będę cię męczyć o każdą nową część. Znasz słowo 'sadyzm'? Ładnie brzmi prawda? :cheesy:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests