Arytmia

Piszesz? Malujesz? Projektujesz statki kosmiczne? Tutaj możesz się podzielić swoimi doświadczeniami.

Moderators: Olka, Hotaru, Hotori, Hypatia

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Apr 01, 2004 4:42 pm

ile u Ciebie trwa doba?
Różnie. W zależności od moich potrzeb :haha: Czasami 24 h a czasami 32 h...
TYLKOMiej dla nas troszkę więcej litości!!
Tylko dwie lub trzy. To dlatego, że opowiadań nie można ciągnąć jak telenowel brazylijskich, bo wszystkim się to znudzi. Poza tym w tym opo nie może sie to wszystko ciągnąć. Zakończenie was zaskoczy i możecie chcieć kontynuacji, ale już teraz zapowiadam, że NIE BĘDZIE dalszych części!
Znasz słowo 'sadyzm'?
A znasz słowo 'zemsta'? :twisted: Nie groź mi, bo moja zemsta bedzie bardziej bolesna - 1) nie będe więcej pisała 2) ci, którzy by chcieli, żebym pisała będą mieli do ciebie pretensje, bo to twoja wina :roll:http://www.roswell.xcom.pl/?cat=fan-fic ... d=581&p=10
Last edited by _liz on Fri May 07, 2004 3:45 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Thu Apr 01, 2004 5:52 pm

Nie, nie, nie, nie! _liz tak nie można! Nie można przerywać w takim momencie! :evil: Chwała ci za to, że zgodnie z umową dzisiaj zamieściłaś kolejną część, no ale, żeby tak to urwać... Jak najszybciej prosze o dalszą!A ta część śliczna momentami. :roll:
Kochał jej śmiech, bo zawsze wzbudzał setki pozytywnych uczuć, o których istnieniu nie miał pojęcia. Kochał jej skórę gładką, miękka i ciepłą. Kochał reakcję jej ciała na jego dotyk. Kochał jak opuszki jej palców muskają przypadkiem skórę, wywołując napięcie. Kochał jej włosy o zapachu lawendy, której woń zawsze go odprężała. Kochał jej usta, zawsze lekko rozchylone, jakby stworzone do całowania i wciąż pozostający na nich posmak truskawek. Kochał jej ciemne oczy, w których Bóg musiał zatopić iskry piekielne. Kochał jej spojrzenie, bo zawsze patrzy tak, że nie jest się w stanie jej oprzeć. Kochał patrzeć na nią, gdy śpi, wyglądała wtedy tak niesamowicie. Kochał jej dusze, bo tylko ona trzymała go tutaj. I dlatego nie mógł jej zostawić. Była częścią niego.
Po prosru piękne!Jednego wciąz unikałaś. Po pierwsze: nadal nie wiemy kim jest Liz. Po drugie: o jakim to sposobie pozostania z Liz myślał Max, że na dodatek Alex sie wściekł? Czyżby Max chciał odebrac Liz życie, żeby po smierci mogła z nim być? Czy jak?No i moje już tendencyjne pytanie :roll: - co to za piosenka? :lol:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Apr 01, 2004 6:09 pm

Uprzedzam, że jeszcze nie czytałam nowej części, bo najpierw...
Nie groź mi, bo moja zemsta bedzie bardziej bolesna
Ała...
ci, którzy by chcieli, żebym pisała będą mieli do ciebie pretensje, bo to twoja wina
Ała po raz drugi i z wykrzyknikiem :!: To by było najgorsze :cry: Jak to się mówi? Hm... - Ranisz mnie :mrgreen:Ewentualność napisania 2/3 części jest dla mnie do przyjęcia. Również nie optuję za tasiemcami (są wyjątki, ale one tylko potwierdzają regółę). Natomiast nie darowałabym sobie, gdybyś zaprzestała pisania przezemnie... Jak sobie o tym pomyślę... Ała :(No a teraz lecę poczytać, bo mignęły mi tu zdania "Po prostu piękne" i "Nie, nie, nie, nie! _liz tak nie można!" więc już nie mogę się doczekać. Zaraz wracam...

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Apr 01, 2004 6:42 pm

Powiem to tak. Opowiadanie jest ZDWP, czyli zapierające dech w piersiach :mrgreen: A jednocześnie mroczne. Mroczny Max zawsze był moim ulubionym typem Maxa. I ta jego "groźba", że chce być z Liz, że chce ją ze sobą zabrać. Super. Na samym tym zestawieniu Alex-Max-Liz-Śmierć można by napisać ciekawe opowiadanie psychologiczne! No i właśnie: Kim jest Liz? Uwielbiam i jednocześnie nie znoszę dowiadywać się czegoś w ostatnim odcinku, więc jak widać jeśli o mnie chodzi to masz rozległe pole do popisu _liz :) Ciekawa jestem, co wykombinujesz.Zgrzytnęło mi jedynie wyrażenie "...wszystko mi zwisa". Primo jakoś nie pasuje mi do Liz, a po drugie (i co jest głównym powodem) moja kumpela, która przyssała się do tego zwisania, jak dziecko do butelki wciąż wykrzykuje mi je prosto do ucha kilka razy dziennie doskonale doprowadzając mnie tym do niemal szewskiej pasji... -_-"

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Apr 01, 2004 9:09 pm

nadal nie wiemy kim jest Liz
I pewnie dowiemy się tego w ostatniej części :roll:
_liz wrote:Tylko dwie lub trzy. To dlatego, że opowiadań nie można ciągnąć jak telenowel brazylijskich, bo wszystkim się to znudzi.
A poza tym będzie się można skupić np. na Polar Novel (od kilku dni próbuję się za to zabrać, ale jakoś nie daję rady - czytanie zbyt wielu opowiadań naraz jest odrobinkę męczące, dlatego poczekam, aż skończy się "Arytmia" i wtedy zabiorę się za inne :D ).
_liz wrote:NIE BĘDZIE dalszych części!
:cry: Szkoda, ale nic nie trwa wiecznie...Ciągnięte w nieskończoność może się po prostu "zepsuć". Z pewnością każde następne opo _liz będzie jeszcze bardziej wciągające (o ile to możliwe :roll: ).
Issy wrote: co to za piosenka?
Sting - "It's probably" :mrgreen:PS. Trzeba umieć szukać, Issy... :wink:

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Apr 02, 2004 10:02 am

Czy czasem już nie mówiłam: "miej litość" ? :wink:_liz w TAKIM momencie przerwać ? :twisted:Czy zdajesz sobie sprawę czym to grozi? :twisted:OK! Rozumiem, że nie będziesz tego ciągnąc "po brazylijsku" - ale powtarzam: " w TAKIM momencie" ?!Myślałam, że się uduszę ze śmiechu, gdy czytałam :
Jego umysł dokładnie studiował każdą literkę z wypowiedzianego przez nią zdania. Potem analizował zabarwienie jej głosu, ton. Następnie przetworzył to wszystko w sensowną całość. Bingo!
Tak jest Bingo! Trafnie to ujełaś! :D I Alex z tą swoją minką! :lol:No, a teraz mam problem, czy chcę już następną część czy też nie. :? Hmm... Chodzi o to, że jak zapowiadasz jest to końcówka, więc mam mieszane uczucia!Hmm.... Pewnie, że CHCĘ!! :DAle chyba masz już w zanadrzu jakieś następne dreamerkowe opowiadanko? ^_^
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Fri Apr 02, 2004 3:36 pm

Ała...Ała po raz drugi i z wykrzyknikiemJak sobie o tym pomyślę... Ała
Ostrzegałam :twisted:
Nie można przerywać w takim momencie!
Hmm.... :roll: można :jezyk:
co to za piosenka?
Sting "It's probably me" Issy ja dla ciebie przy każdym ff, gdzie pojawi sie tekst jakiejś piosenki, będe pisała od razu tytuł i wykonawce, żebyś nie musiała się powtarzać 8)
Opowiadanie jest ZDWP, czyli zapierające dech w piersiach
Cieszę się. Obawiałam sie bardzo, że wyjdzie mi z tego jakiś melodramat albo, że bedzie za mało dreszczyku. Ale chyba jednak nie miałam się o co bać.
No i właśnie: Kim jest Liz?
No i właśnie wam nie powiem. Dowiecie się w swoim czasie, kiedy przyjdzie na to pora. Czyli mówiąc ściślej w ostatniej części...
Z pewnością każde następne opo _liz będzie jeszcze bardziej wciągające (o ile to możliwe ).
Skoro Lizzy już poruszyła ten temat, to powiem wam, że pojawią się wkrótce nowe opowiadanka. No dwa nowe, bo trzecie to kontynuacja ("Etoile"). Jedno z nowych to polarek, a drugie szykuje się na dreamerek. Z tym, że polarek jest już zaczęty (od grudnia, ale nic nie szkodzi, że mamy kwiecień :lol: ), więc pojawi się pierwszy. A na dreamerek trzeba będzie poczekać. Może na Święta najdzie mnie wena, to będe miała tez czas więcej pisania. Czy będą wciągające? Nie jestem w stanie powiedzieć.
_liz w TAKIM momencie przerwać ?
ADkA patrz na to co napisałam Issy na ten temat :twisted: JA uwielbiam przerywać w takich momentach (patrz. Polar Dream, Etoile, Konszachty)Kolejna część "Arytmi" pojawi się prawdopodobnie między poniedziałkiem a czwartkiem. Wytrzymacie...
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Fri Apr 02, 2004 3:53 pm

Issy ja dla ciebie przy każdym ff, gdzie pojawi sie tekst jakiejś piosenki, będe pisała od razu tytuł i wykonawce, żebyś nie musiała się powtarzać
haha :jezyk: bardzo zabawne
pojawią się wkrótce nowe opowiadanka.
Jak to miło :D Uwielbiam opowiadanka, uwielbiam twoje opowiadanka _liz. Wiec nie moge sie doczekać, zwłaszcza, że ma być polarek :roll:
Kolejna część "Arytmi" pojawi się prawdopodobnie między poniedziałkiem a czwartkiem
Czemu tak późno? :evil:
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Apr 02, 2004 4:03 pm

Issy ja dla ciebie przy każdym ff, gdzie pojawi sie tekst jakiejś piosenki, będe pisała od razu tytuł i wykonawce, żebyś nie musiała się powtarzać
_liz, nie pisz, bo takie szukanie po tekstach to świetna zabawa :D Najpierw zastanawiasz się, czy to ci się z czymś kojarzy, a jeśli nie, to sprawdzasz (i okazuje się, że i tak znałaś tę piosenkę :wink: ).
pojawią się wkrótce nowe opowiadanka
Hurra!!! Moja ukochane "Etoile" i dwie nowe historie - czekam z niecierpliwością (tak właściwie, to powinnam "Dżumę" czytać na polski, a nie Twoje opowiadanka :roll: ).
Czemu tak późno?
Issy, a chciałabyś, żeby się szybciej skończyło? _liz nieuchronnie zbliża się do końca...Ale na pocieszenie będziemy mieli nowe opowiadanka :cheesy:

User avatar
Psyche
Gość
Posts: 19
Joined: Tue Sep 30, 2003 5:02 pm

Post by Psyche » Sat Apr 03, 2004 5:35 pm

nie ma mnie troszkę czasu (kilka miesięcy :roll: ) a _liz zaczyna masową produkcję ff. :haha: W dodatku świetnych ff! Max jako Śmierć? :shock: Byłam w szoku, a w miare rozwijania akcji zrobiło mi się go tak żal. Jako Śmierć nie może być przecież ze śmiertelną Liz. A tu _liz płata nam figla i z Liz też robi "istotę wyższą". Teraz pozostała końcówka jak sie domyslam. Ale bardzo niecierpliwie na nią czekam. Mam nadzieję, że skończy się to dobrze.P.S: Zauwazyłam _liz, że lubisz wykorzystywac teksty piosenek w swoich opowiadnkach. To bardzo ciekawy zabieg.
There's a shadow hangin over me...

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sat Apr 03, 2004 6:14 pm

Hmm... tak się zastanawiam od wczoraj wieczorem :roll: kiedy byście chciały kolejna część? Tylko zastanówcie się poważnie. Bo jesli powiedzie, że dzisiaj, to dostaniecie ją dzisiaj, ale... już nigdy więcej. Dlaczego? Ponieważ wczoraj właśnie napisałam kolejna i ostatnią część "Arytmii". Od was teraz zależy, kiedy tę część przeczytacie....P.S: Psyche miło cię znów widzieć
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sat Apr 03, 2004 6:44 pm

Jak to ostatnia? Jak to ostatnia?! :evil: Nie, ty nam tego nie zrobisz _liz. :cry: Ja sie nie zgadzam, ja chcę więcej. :cry: Ale jesli już mam płakać, bo to koniec, to niech bedzie dzisiaj albo jutro. Chce to miec za sobą, bo długo z myślą, że to już koniec nie wytrzymam.
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sat Apr 03, 2004 7:29 pm

Cóż... dzisiaj już mnie nie będzie - właśnie wychodzę. A co się z tym wiąże, nie bedzie też dzisiaj "Arytmii". Po pierwsze dlatego, że nie miałabym jej kiedy zamieścić. Po drugie dlatego, że wypowiedziały się tylko dwie osoby. Nie było głosu - lizzy, loonie, nowej, ani Olki. Może do jutra się odezwą. A jeśli nie to "Arytmia" pojawi się planowo we wtorek.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Apr 03, 2004 8:09 pm

Szkoda, ale wybaczam ci, bo dodałaś Etoile II ! Bomba, lecę czytać...Kurczę, muszę popracować nad dłuższymi wypowiedziami, bo taki nie ma sensu zamieszczać. Od następnego razu obiecuję się poprawić!

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Apr 03, 2004 8:35 pm

Nie było głosu - lizzy, loonie, nowej, ani Olki
Heh, wybacz --> zaczytałam się w Etoile II :cheesy:Jak dla mnie, to wtorek odpowiada mi i to bardzo. Nie za szybko i nie za późno. W środę mam "lajcik" w sql, więc będę mogła się spokojnie nacieszyc kolejną (i ostatnią :cry: ) częścią Arytmii.

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sat Apr 03, 2004 11:19 pm

ja też jestem za wtorkiem bo w pn kolos we wt kolos to wt wieczór będzie akurat :D ( i może komp będzie już ok :roll: )
Czytaj między wierszami...

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Sun Apr 04, 2004 12:33 pm

Jak dla mnie, to wtorek odpowiada mi i to bardzo. Nie za szybko i nie za późno
mi tez odpowiada wtorek.. w poniedzialek urwanie gloy mam, we wtorek tez katastrofa no ale za to sroda zapowiada sie bardzo spokojnie to wtorek wieczorkiem bylby ok :cheesy: bede mogla sie upajac ostatnia czescia do woli... mam tylko nadziejeze nie bedzie ona zakrotka :roll:

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Sun Apr 04, 2004 12:50 pm

Szkoda że to już ostatnie część. Jak najbardziej pasuje mi wtorek. Teraz mam rekolekcje więc każdy dzień jest wolny i mam dużo czasu. Moze wreszcie przeczytam "Iskry"

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sun Apr 04, 2004 3:14 pm

Zatem we wtorek! 8) Nie ma problemu z tym terminem, bo ostatnia część spokojnie czeka, jest już gotowa i nigdzie nie ucieknie. Macie rację. Ja też mam cięzki poniedziałem, męczący wtorek,a w środę luzy, więc będe mogła we wtorek odprężyć się na forum.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Apr 04, 2004 3:55 pm

Kurczę, to ja mam akurat na odwrót. Poniedziałki wolne od nauki a wtorki takie, że tylko się pociąć. Ale, czego się nie robi dla twórczości _liz :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests