Gry Roswell Fanów

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Jan 31, 2004 12:50 am

nudne?? to wspaniala gra!!! hehe ja jak grałam w nią pierwszy raz to siedziałam przed kompem po 5 czy 6 godzin non stop! :cheesy:

a w simsy tez lubię grać:)) tylko ostatnio nie mam ich bo musiałam wykasowac ale za niedługo znów będę je miała spowrotem na dysku:)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sat Jan 31, 2004 12:54 am

jak bedziesz miec simsy to pogadamy :mrgreen:

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Jan 31, 2004 1:00 am

hihi na pewno bede miec bo uwielbiam ta gre, kocham budowac domy i zmieniac wystroj co piec minut :lol: - na pewno dam ci znac
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sun Feb 01, 2004 12:52 pm

Ja sie nie moge doczekac Simsów 2 ^_^
Po tym co widziałam w zapowiedziach na programie "Hyper" to niesądzę żebym przez pierwszych pare dni (tygodni ?) od dorwania sie do tej gry była w stanie oddessać sie od kompa po mniej niż 5 godzinkach :wink:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Feb 02, 2004 10:56 pm

Takie Simy to nawet dobre na zły humor :cheesy: Pamiętam że jak wróciłam ze szkoły totalnie wkurzona, bo mi wredne babsko z polskiego pałę wstawiło za odpowiedź, to włączyłam simy. Zbudowałam jednopokojową chałupkę. Oczywiscie pełny luksus - kibel obok łóżka i coś w tym rodzaju :cheesy: Potem wybrałam jakąś starą wiedźmę i ubrałam ją w łachmany. Kazałam jej zamieszkać w moim ,,hoteliku". Oczywiście drzwi zamurowałam :twisted: No i nie kupiłam żadnej lodówki :twisted: Od razu humor mi sie poprawił :cheesy:

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Feb 02, 2004 11:15 pm

hihi ja do tego celu wykorzystuje basen, zabieram drabinke i sobie plywaja :twisted: potem jak jest taki cmentarz z nagrobkami to tam o polnocy fajne duchy lataja :twisted:

ja za niedlugo bede ponownie simsy instalowac to sobie pogramy :wink:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Feb 03, 2004 12:48 am

Żeby nie było że nie na temat - ja gram obecnie w Colonization. W Simsy też zaglądam od czasu do czasu, ale ostatnio rzadziej.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Feb 14, 2004 4:10 am

Kojarzy ktoś z Was "Syberię"? Świetna gra, przygodówka, dostałam ze dwa lata temu od kumpeli. Nie zdołałam jednak przejść jej całej, bo musiałam z braku miejsca usunąć ją z dysku, ale w wolnej chwili jeszcze ją zainstaluję. Podbiła moje serce bardzo ładną grafiką, wieloma ciekawymi lokacjami, zawartą w niej historią i ogólnie niezłym pomysłem na całą grę. Wersja polska też nie była bez znaczenia. Poza tym kiedyś lubiłam też zagrać w Zeusa, Faraona itp., fascynował mnie "Rollecoaster Tycoon" i "Sim City". Same Simsy już mi się znudziły.

http://www.empik.com/rec_multimedia.php?id=1514
Last edited by lizzy_maxia on Tue Feb 17, 2004 11:22 pm, edited 1 time in total.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sat Feb 14, 2004 11:04 pm

Ja tam polecam Falloty - chcecie RPG'a z prawdziwego zdarzenia, gdzie zadania konieczne do ukończenia gry są w sumie 3, a i tak można je przejść na kilka sposobów, gdzie są setki różnych questów, a jeszcze więcej smaczków, gdzie nic nie przeszkodzi ci na byciu super dobrym albo super złym, gdzie postacie są naprawdę interaktywne i czasami jedna zła odpowiedź sprawia, że dostajesz kulkę w łeb, gdzie... etc. Żadna gra na świecie nie jest w takim stopniu nieliniowa jak Fallout. Minusem dla malkontentów może być grafika - ale w takim rpg jak fallout nie jest ona ważna.

I żeby nie było nieporozumień - Fallout Tactics to nie prawdziwy Fallout. To strzelanka w realiach Fallouta z zerową fabułą i liniową do bólą akcją. Mnie samemu znudziła się po 1/3. Natomiast Fallouta 2, jeśli się uprzeć, można przejść bez jednego wystrzału czy ciosu. Oczywiście można też strzelać do wszystkiego co sie rusza.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Feb 15, 2004 12:34 am

Fallout jakoś mnie nie wciągnął. Najlepszym RPG-iem dla mnie, jak i najlepszą grą w jaką grałem, jest Final Fantasy VII. Ta gra ma w sobie prawdziwą magię i wciąga jak żadna.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Feb 15, 2004 10:37 pm

Fallout - nuda. nie trawie turowych RPGow... :roll:

ja ostatnio ponownie odkrylem Uplinka. cala gra zajmuje moze z 60 mega, a wciaga jak rzadko ktora.
praktycznie zero grafiki, bardzo niskie wymagania sprzetowe.. i niesamowita grywalnosc. 8)
wcielamy sie w postac hakera w roku 2010. mamy sprzet, programy i ofiary 8)
z prawdziwym hackingiem ma to niewiele wspolnego, ale daje pewne pojecie :lol:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Mon Feb 16, 2004 6:24 pm

A wiecie w co ja gram?? Oamiętacie może była taka gra kiedyś, dawno temu. Prehistoryk...?? Gra pod stare 386 i 486... Siostra ostatnio mnie prosiła, co mnie zdziwiło, bo jest starsza ode mnie, żeby jej ściągnąć tą grę, ale część 2. Prehistoryk 2 to śmieszna gierka, chodzi się ludzikiem i zbiera żarcie, przy okazji zabijająć różne stwor. Niestety pech chiał, że część 2 u mnie nie działa, ale 1 tak!! I to było śmieszne w tym wszystkim. W pewnym momencie natknąłem się na stronkę z tą grą tylko pod Gameboya. No to ja zaraz sobie ją sciągnęłem (zajmuje ok. 1 mb) i drugie co musiałem ściągnąć to emulator... Żeby ta gierka po prostu mogła chodzić na kompie. No i teraz gram sobie w wolnych chwilach... :D Grafika naprawdę niczego sobie... :D I potrafi wciągnąć , naprawdę... Poza tym grałem w Wormsy, GTA Vice City, Fifa 2004... Ale to przed nowym rokiem, bo teraz to już tak naprawdę nie mam czasu na granie... Przygotowania do matury i te sprawy... :(

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Feb 17, 2004 11:13 pm

hehe setka ja doskonale pamiętam tą grę bo sama od czasu do zcasu w nią pogrywam sobie :cheesy: pamiętam, jak chodziłam jeszcze do podstawówki to ta gra była hitem:)))

A pamiętasz w takim razie jeszcze taką gierkę podobną do Prehistoryk - nazywa się UGH? hehe też ciekawa ;)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Wed Feb 18, 2004 1:53 am

Hehe, tylko jak już powiedziałem mam nowszego Prehistoryka i ta gra nazywa się tak naprawdę "Prehistory Man"- gra jest z 1995 a choćby Prehistoryk 2 jest o ile się nie myle z 1992-93. Ale mówię graficznie to różni się dużo, jedyny mankament to, że nie mogę wziąść Full Screen. Anyway gra mi się podoba, jestem chyba juz w 20 levelu, a tak naprawdę to nie wiem ile ta gra ma dokładnie poziomów... :D UGH- to chyba skrót co?? Bo nie bardzo mi się kojarzy. Kojarzą mi się jeszcze inne gry, ale w te DAWNO nie grałem. Możesz mi coś więcej powiedzieć na temat UGH... Pewnie i słyszałem, musiałbym tylko ją zobaczyć. Ale jeśli nie będzie problemu to proszę o info... Pozdrawiam

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Feb 18, 2004 1:26 pm

Nie, UGH to nie skrót tak się nazywa ta gierka. Całkiem fajna zresztą. Zapewne jest jak mówisz - grałeś, ale nie pamiętasz po tytule. A Prehistorik to już historia :D . Gierka była świetna i trochę się w nią grało na informatyce :cheesy: . Druga część ... to już nie to. Za dużo tego ukrytego jedzenia, trochę inne zasady ... jedynka była lepsza. Choć dość trudna.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Mar 09, 2005 3:45 pm

Hej mam pytanie - czy ktoś z was grywa może w grę "Rome Total War"? Mam w zwiazku z tą grą małe pytanko i dlatego pilnie poszukuję osób, które ja znają:)


hehe znalazłam też małe co nieco o grze UGH <- to takie spóźnione przypomnienie tej gry
Image

http://staregierki.republika.pl/ugh.htm
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat May 07, 2005 10:52 pm

hmmm w RTW chyba nikt nie gra, a teraz mam inne pytanko - zna ktoś może grę "Syberia II"? Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o tej grze, a to co ejst w sieci to za mało......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat May 07, 2005 11:18 pm

Wiem tyle, że mój brat miał swego czasu na jej punkcie obsesję ;) Wiem, że kupił obie części i spędził sporo czasu przed monitorem zupełnie ignorując moje prośby o choć 5 minutowy dostęp do komputera. Z tego, co się orientuję wciągnęła go bardziej sama historia przedstawiona w grze, niż rozwiązywanie zagadek. Do tego stopnia, że chciał nawet kupić książkę opartą właśnie na Syberii. A to dużo zważywszy na fakt, że książki nie miał w rękach od ładnych kilku lat :roll: Jeśli chcesz poproszę go by coś skrobnął tu na jej temat, kiedy znajdzie chwilkę czasu...

P.S. Miło cię znowu... czytać 8) Dawno tu nie zaglądałaś... chyba, że bywałaś w Twórczości, od której ja ostatnio stronię :roll:

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun May 08, 2005 9:54 pm

Olu byłabym naprawdę wdzięczna. Właśnie dostałam tą grę niedawno w sumie i już nie mogę się doczekać by w nią zagrać, a z tego co napisałaś wnioskuję, że i mi przypadnie do gustu:))
Spytaj się brata czy ta gra ejst oparta na podobnych zasadach co Medal of Honor albo Call of Duty:)

Heh a co do mojej bytności tutaj to będzie nadal to różnie neistety wyglądać- za niecały miesiac się bronię, cały czas poświęcam na pracę (którą notabene już skończyłam <jupi> i teraz tylko promotor wprowadzi poprawki - albo i nie :wink: ) no i pozostaje jescze stworzenie jakiejś prezentacji do tego. Ale będę się starać częściej bywać.

Do twórczości na razie nie zaglądam by znów nie wpaść w nałóg czytania 8)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Gry Roswell Fanów

Post by Beauty_Has_Come » Thu Feb 25, 2010 8:14 pm

Bardzo rzadko grywam w gry komputerowe. Jeśli już można mnie zastać w takiej sytuacji, to albo mobilizuję moich poddanych do rozwoju ich krainy - w Majesty, albo... układam free cella ;)

Za to bardzo lubię gry planszowe. Od kiedy sięgam pamięcią. Zaczęło się od różnych dziecięcych planszówek, potem przyszedł czas na Eurobiznes, a od jakiegoś czasu na klasykę planszówek: Magię i Miecz (polskie wydanie Talismana). Uwielbiam tę grę! Grałam już tyle razy, a ciągle mi się nie znudziło. Może dlatego, ze świetnie zbliża ludzi ;) Wspólna kooperacja, śmiech, przyjaciele na wyciągnięcie ręki - tego nie da komputer.

Sama mam trzy "większe" gry planszowe: fantastyczne "Dragon's Ordeal", familijny "Owczy Pęd" i "Eurobiznes". Mam nadzieję, że kiedyś dorobię się Scrabbli ;)
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests