Gry Roswell Fanów

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Gry Roswell Fanów

Post by MAX EVANS » Tue Mar 09, 2010 1:17 pm

Czips jesteś najlepszym przykładem na to że jeśli się tylko chce to można osiągnąć wspólny kompromis. Ale często bywa tak że tylko jedna strona chce a druga się zaprze i wtedy niestety nie ma już wyjścia z takiej sytuacji? :?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Gry Roswell Fanów

Post by irien7 » Tue Mar 09, 2010 8:22 pm

Czips wrote:A jeśli chłopak wybrał grę zamiast swojej kobiety: trudno, widocznie to jakiś półgłówek, a ona się nie powinna przejmować, tylko szukać takiego, który będzie czcił ziemię po której stąpa :)
Też tak myślę.

Czips mój też gra i czasami niewiem czy to jest jeszcze ok, czy już przegina.
Najbardziej denerwuje mnie jedna z jego gier ( internetowa), w która gra już ponad dwa lata i wszystko byłoby ok, gdyby on każdej wolnej chwili nie poświęcał na nastawiania swojej misji. Powstrzymam się od słów krytyki odnośnie sensu tej gry. Ale zastanawia mnie czy jak człowiek rano wstaje to pierwsze co to powiniem robic to nastawic misje w grze. Ale to to nic, potrafi siedzieć do 2-3 w nocy nad tą grą. A jako, że w tej grze nie ma akcji to już kilka razy zasnął nad kompem i go budziłam. Ostatni razem stwierdzilam, ze a niech mnie tam - niech sobie spi z glowa na stole...
Ale to są rzeczy które znosze, natomiast jak spokojnie ogladam sobie TV albo robie cokolwikiek i nagle słyszę krzyk na cały regulator - "ku...". I kiedy ja przestraszona pytam- "Co się stało?" i słyszę - "......a nie bede ci tłumaczył, to w grze...."- to szlag mnie trafia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Gry Roswell Fanów

Post by MAX EVANS » Wed Mar 10, 2010 12:10 am

irien7 wrote:Ale to są rzeczy które znosze, natomiast jak spokojnie ogladam sobie TV albo robie cokolwikiek i nagle słyszę krzyk na cały regulator - "ku...". I kiedy ja przestraszona pytam- "Co się stało?" i słyszę - "......a nie bede ci tłumaczył, to w grze...."- to szlag mnie trafia.
HE HE irien7 uwierz że to normalna reakcja każdego gracza ja osobiście również się tak zachowuje podczas grania :D A najczęściej gdy gram z młodym (brat mojej dziewczyny) w FIFĘ i coś mi nie wyjdzie :evil: Musimy wyładować złość a taki sposób jest najlepszy :cheesy:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Gry Roswell Fanów

Post by irien7 » Wed Mar 10, 2010 1:33 pm

Rozumiem to, ale to zakłuca mój relaks po ciężkim dniu i zwyczajnie drażni.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Gry Roswell Fanów

Post by Czips » Thu Mar 11, 2010 6:09 pm

:)
na szczęście, on nie interesuje się grami internetowymi, ale mam znajomych którzy są w stanie nastawiać sobie budziki na 3-4 w nocy, żeby coś tam załączyć czy coś sprawdzić. Przecież po to wynaleziono takie zabawi i gry, żeby sprawiały one przyjemność... niektórzy przesadzają i tyle :)
no ale... co ja mogę tutaj mówić, a sama kiedyś rzuciłam padem od konsoli :D (dobrze że był bezprzewodowy). Te z przewodami jak byłam młodsza to po prostu gryzłam :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Kassandra
Gość
Posts: 43
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:55 am
Location: Kujawy i Pomorze, konkretnie Pałuki
Contact:

Re: Gry Roswell Fanów

Post by Kassandra » Thu Mar 11, 2010 7:48 pm

jeny czy my baby nie mamy czasem jednego faceta??????????????????????????? :D
mój też gra...gra to mało powiedziane...olewa szkołę, bo woli sobie pograć w call of duty 4, medievala, obliviona, gothica, assanin's creed czy innego fallouta...świata poza tym nie widzi i czasem mam wrażenie, że nawet by nie zauważył, jakbym trzasnęła drzwiami, wyszła i już nie wróciła...na szczęście na niektóre gry lubię sobie z nim popatrzeć, o ile ma to jakąs fabułę, czego powiedzieć np. o codzie 4 nie można...niektóre gry to nawet mi się spodobały i sama trochę pogrywam, choć generalnie wolę coś w stylu tropico, zoo tycoon albo simsy:) lubię też układać mahjonga:)
a tak ogólnie, Czips i Max Evans, was już znam ze zdjęć na nk:) w internecie nikt nie może pozostać anonimowy :D :D :D
What's it like when you die?
Do you live on in memories?(...)
The jealous guy gives you the nod
Did you disappoint your God?

Image

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Gry Roswell Fanów

Post by irien7 » Thu Mar 11, 2010 9:47 pm

Kassandra wrote:jeny czy my baby nie mamy czasem jednego faceta??????????????????????????? :D
heh, bo wszystcy faceci są ............. podobnie "skonsruowani" ;)

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Gry Roswell Fanów

Post by MAX EVANS » Fri Mar 12, 2010 12:14 am

Czips wrote:Te z przewodami jak byłam młodsza to po prostu gryzłam :D
Uśmiałem się do Łez :haha:

Kassandra wrote:mój też gra...gra to mało powiedziane...olewa szkołę, bo woli sobie pograć w gothica świata poza tym nie widzi
Skoro gra w Gothica to musisz mi dać na niego namiary :jezyk:
Kassandra wrote:a tak ogólnie, Czips i Max Evans, was już znam ze zdjęć na nk:) w internecie nikt nie może pozostać anonimowy :D :D :D
Można tylko jeśli o nas chodzi to anonimowi pozostać nie chcieliśmy :jezyk:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Gry Roswell Fanów

Post by Beauty_Has_Come » Fri Mar 12, 2010 10:55 am

Kassandra wrote:a tak ogólnie, Czips i Max Evans, was już znam ze zdjęć na nk:) w internecie nikt nie może pozostać anonimowy :D :D :D
Ja pozostaje :D Czy ktoś wie jak mam na imię? Gdzie mieszkam? Jak wyglądam? No właśnie :cheesy:

Ostatnio męczę swoją nową planszówkę "Owczy pęd" ;) Dużo dobrej zabawy - trzeba szanować, to może jeszcze dla dzieci zostanie :cheesy: Bardzo ładnie wykonane figurki owiec do przesuwania po planszy, i mimo, że na początku z resztą grających mieliśmy wątpliwości co do zasad, to potem jakoś poszło - oczywiście wygrałam :cheesy:

Czy ktoś z Was zna jakieś ciekawe gry planszowe? :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Gry Roswell Fanów

Post by MAX EVANS » Fri Mar 12, 2010 1:30 pm

Beauty_Has_Come wrote:Ja pozostaje :D Czy ktoś wie jak mam na imię? Gdzie mieszkam? Jak wyglądam? No właśnie :cheesy:
Beauty_Has_Come nie wiemy bo nie przedstawiałaś się w wątku "Witamy na forum.roswell.pl" Czyżbyś się nas w jakiś sposób obawiała? ;>
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Gry Roswell Fanów

Post by Beauty_Has_Come » Fri Mar 12, 2010 2:42 pm

MAX EVANS wrote: Beauty_Has_Come nie wiemy bo nie przedstawiałaś się w wątku "Witamy na forum.roswell.pl" Czyżbyś się nas w jakiś sposób obawiała? ;>
Heh, nie obawiam się :wink: Choć, jeśli się dobrze zastanowić, na forum przychodzi też całkiem sporo gości, którzy czytają podane przez nas informacje, a o sobie nie mówią nic :cheesy: Myślę, że podałam i tak dużo informacji i udzielam się w tak wielu tematach mówiąc co robię, lubię, jak patrzę na świat, co czytam, oglądam, jakie znam języki... że personalne szczegóły niczego nie zmienią.

Mam taką zasadę, że nie podaję pewnych szczegółów osobistych w internecie (i to się tyczy każdego forum, na jakim się udzielam). Ani nie wypytuję i nie naciskam na inne osoby, które nie uważają za stosowne podzielić się jakąś informacją. Bo czy wiadomość o kolorze moich oczów coś zmieni? Czy widząc moje zdjęcie będziecie lubili mnie bardziej lub mniej, bo mam krótkie/długie włosy? Czy będę lepszą lub gorszą Roswellianką nazywając się Karolina lub Iwona? :D

PS. A co do wyglądu, to mój avatarek wiele oddaje ;)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Gry Roswell Fanów

Post by MAX EVANS » Fri Mar 12, 2010 4:04 pm

Beauty_Has_Come to zdradź nam chociaż swoje imię ;>
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Gry Roswell Fanów

Post by Beauty_Has_Come » Fri Mar 12, 2010 10:05 pm

MAX EVANS wrote:Beauty_Has_Come to zdradź nam chociaż swoje imię ;>
Być może kiedyś moje słynne zaginione imię gdzieś się objawi. Bądźcie czujni, albowiem nie znacie dnia ani godziny 8)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Gry Roswell Fanów

Post by MAX EVANS » Fri Mar 12, 2010 10:52 pm

Beauty_Has_Come wrote:Bądźcie czujni, albowiem nie znacie dnia ani godziny 8)
Pożyjemy zobaczymy ^_^
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Gry Roswell Fanów

Post by ela12 » Mon Sep 20, 2010 7:48 pm

a ja tetrisa ubostwiam, haaaaa!
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Gry Roswell Fanów

Post by Czips » Fri Dec 03, 2010 9:45 pm

MAX EVANS wrote:
Czips wrote:Te z przewodami jak byłam młodsza to po prostu gryzłam :D
Uśmiałem się do Łez :haha:

no wiesz ;) przynajmniej rozładowałam emocje - zęby czasami pobolewają do dzisiaj :)

Kassandra wrote:a tak ogólnie, Czips i Max Evans, was już znam ze zdjęć na nk:) w internecie nikt nie może pozostać anonimowy :D :D :D
no to dlaczego się nie odezwałaś? musisz się odezwać ;)
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests