Moja babcia....

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Post Reply
User avatar
otherin
Gość
Posts: 8
Joined: Wed Jan 21, 2004 1:37 pm
Location: To tajemnica!!!

Moja babcia....

Post by otherin » Wed Jan 21, 2004 1:43 pm

Jaka jest twoja babcia? Jedno skojarzenie? Dla mnie babcia to zapach perfum owocowych. Babcia codziennie się nimi spryskuje :)
Należy dodać że to ja je jej kupiłam, dwa lata temu :)

A co do babci- przypomina mi się odcinek "Leaving normal". Może ktoś z was ma jakieś fotki babci Liz?
Możecie je tutaj umieścić.
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Re: Moja babcia....

Post by liz » Wed Jan 21, 2004 6:29 pm

Proszę bardzo:

Image
Image
Image
Image
Image

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Wed Jan 21, 2004 9:55 pm

Babcia... BABCIA! :shock: Telfon! :shock: Zyczenia! :shock: Jeszcze wczoraj pamietalam :roll: (o 21. chyba jeszcze nie spi :twisted: )

Mnie sie Babcia zawsze bedzie kojarzyla z ... naftalina :lol: ( dziwne skojarzenie, ale nadwyraz pasujace do rodzicielki, mojej rodzicielki :mrgreen: )

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Jan 22, 2004 12:26 am

Naleśniki!!!!!!!!!!Zapach ciast!!!!!!

Mieszkam z Babcią - a Babacia jak to Babcia całe życie mnie rozpieszcza. Głównie przez pyszne jedzonko, więc skojarzenie natychmiastowe.

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Jan 22, 2004 3:39 pm

Nie zapominajcie o niedzielnych obiadkach :cheesy:

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Jan 26, 2004 3:23 pm

Moja babcia...no właśnie, kojarzy mi się z makowcem i sernikiem :) (jej dwa sztandarowe wypieki --> na każdą okazję muszą być). I jeszcze z kościołem --> co jednak absolutnie nie oznacza, że jest jakąś fanatyczką :!:

User avatar
Bastian
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jan 10, 2004 5:45 pm

Post by Bastian » Mon Jan 26, 2004 6:48 pm

wszystko fajnie, ale zapomnieliście o bardzo ważnym elemencie, bez którego babcia nie mogłaby funkcjonować.... o dziadku 8)
Nawet najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie. Bo aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.

User avatar
Maria_DeLuca
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Aug 30, 2004 11:43 am
Contact:

Post by Maria_DeLuca » Mon Nov 14, 2005 4:53 pm

hmm.. obecnie obu babci już nie mam, ale zawsze będzie mi się ta najlepsza kojarzyć z ciepłą zupą, cudownymi glinianymi ręcznie zdobionymi miseczkami, lasem zaraz za domem i ... zegarem z kukułką :P
Being a Lifesaver.. is like a.. dreaming withuth closing eyes. You can choose what do you want to see. You can choose when do you want to close your eyes. And wake up.

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Re: Moja babcia....

Post by LEO » Tue Nov 27, 2007 8:41 pm

nauczyla mnie płakac po cichu.
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests