Witamy na forum.roswell.pl

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

pmn12
Gość
Posts: 1
Joined: Mon Mar 31, 2008 12:15 am

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by pmn12 » Sun Apr 27, 2008 2:03 pm

jest to mój pierwszy post zarówno na tym forum jak i w ogóle w życiu. Jestem więc kompletnym forumowym debiutantem.
Obecnie większą część mojego czasu zajmuje studiowanie, ale kiedy tylko znajdę trochę więcej wolnych chwil zamierzam zdecydowanie ożywić to forum.
Niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie - Immanuel Kant

User avatar
Emila
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Sun Feb 13, 2005 8:54 pm
Location: Bydgoszcz

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by Emila » Tue Apr 29, 2008 1:47 pm

Witam i miłego postowania życzę. ;)
"Now you're flirting with death
you think then the hurting will stop
But your life is so damn precious
and has only just begun"...

moniczka
Gość
Posts: 6
Joined: Sun Nov 09, 2008 1:00 pm

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by moniczka » Thu Nov 20, 2008 3:21 pm

Witajcie!
Na imię mam Monika a mój nick to moniczka.
Jestem z Gdańska i za kilka dni skończę 22 latka.
Roswell oglądam i kocham od pierwszej emisji w Polsacie.
Interesuje się głównie fanficami. Ponieważ moja wyobraźnia nie jest aż tak bardzo rozwinięta jak innych, w wolnych chwilach zajmuje się tłumaczeniem fanficów angielskich.
Uwielbiam muzykę z Roswell i płyty Majandry.
Pozdrawiam wszystkich. To mój powrót na forum po latach, chociaż wątpię aby mnie ktoś pamiętał.
Para? Max i Liz najbardziej. Resztę też bardzo lubię!
:D

Preity
Gość
Posts: 1
Joined: Sun Jan 04, 2009 5:59 pm

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by Preity » Mon Jan 05, 2009 10:08 am

Dobry zwyczaj nakazuje się przedstawić, więc... jestem tu ponieważ po latach oglądania produkcji made in Asia zapragnęłam odmiany i przypadkiem trafiłam na Roswell. Serial należał do moich faworytów już w czasie jego pierwszej emisji w tv, a teraz trafiła się okazja do przypomnienia sobie tamtych emocji.

Z innych spraw: lat prawie 30, jeszcze trochę zostało, ale tak naprawdę już bliżej niż dalej), wielbicielka twórczości Lema od czasów szkolnych i innych wielkich twórców SF, zakochana bez pamięci w Pirxie, Ijonie Tichym i Jakubie Wędrowyczu, a drzewiej w przystojnym agencie Mulderze. Poza tym najbardziej lubię to co zazwyczaj jest obciachowe, dlatego też ponad wszystko wśród japońskich produkcji kocham tokusatsu z całym ich plastikiem, namiętnie słucham Kelly Family ostatnimi czasy i odkrywam nowe oblicza indyjskiego kina, które wcale nie jest takie cukierkowe jak o nim mówią.

I to chyba tyle co ważne na mój temat. Cała reszta wyjdzie w praniu/wyżymaniu/suszeniu(*)

* niepotrzebne skreślić

dyndel
Gość
Posts: 1
Joined: Thu Jan 21, 2010 6:50 pm
Location: Rusinów
Contact:

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by dyndel » Thu Jan 21, 2010 8:06 pm

.
Last edited by dyndel on Sun Jan 07, 2018 2:55 pm, edited 1 time in total.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by MAX EVANS » Thu Feb 04, 2010 1:57 am

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Dobry zwyczaj nakazuje aby się przedstawić więc tak też uczynię. Na imię mi Tomek w styczniu skończyłem 24 lata, pochodzę z Wałbrzycha (ciekawe czy wiecie gdzie to?) z wykształcenia jestem informatykiem i od razu mogę powiedzieć że komputery to nie całe moje życie bo znajduje się w nim również miejsce na sport, kino, muzykę itp no i oczywiście na miłość bo bez niej nic nie miało by sensu? Moja fanatyzm do Roswell zapoczątkował się w trakcie pierwszej emisji w Polsce już podczas pierwszego odcinka. Mimo iż od tamtej pory minęło już ładnych parę lat to i tak Roswell nadal jest i zapewne do końca życia będzie moim ulubionym serialem. GORĄCO POZDRAWIAM WSZYSTKICH fanów Roswell i mam nadzieję że poznam tu pokrewne mi dusze z którymi będę mógł wymienić się opiniami i odczuciami na temat tego pięknego serialu.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by Czips » Thu Feb 04, 2010 1:04 pm

No to w takim razie ja też się przedstawię.
Na imię mi Basia. Tak jestem dziewczyną, co niektórzy po nicku mylą.
Lat do października mam 21.
Z Roswell moje życie związało się dosyć dawno, bo też podczas pierwszej emisji na polsacie. Nie wiem co mnie do serialu tak przyciągnęło, że mimo upływu lat w dalszym ciągu szaleję na jego punkcie. Mimo, iż oglądałam różne amerykańskie produkcje, a teraz jestem na etapie Dr. Housa, to na zawsze Roswell pozostanie tym nr 1!
Teraz coś o mnie: mieszkam w Katowicach, studiuję w Gliwicach na Politechnice i pracuję w osławionym na Śląsku SCC.
Z zainteresowań swych głównym są książki, film i konsole. Oglądam i czytam co wpadnie mi pod ręce. JEdyne czego nie oglądam to polskich nowych produkcji, bo każde są identyczne, nawet aktorzy w większość Ci sami. Uwielbiam kino hiszpańskie i japońskie. Co do konsoli to jak mam chwilę czasu to odprężam się przy PS2 i PS3.Swego czasu w głowie zawrócił mi X360, ale z powodu jego awaryjności odpuściłam sobie.
Hmm... co jeszcze? To chyba tyle.
Pozdrawiam sedrecznie!
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by Beauty_Has_Come » Thu Feb 04, 2010 5:16 pm

Witam serdecznie :)

Mimo, że na forum jetem nowicjuszką, to osoby czytające komentarze na roswell.pl już pewnie zdążyły zauważyć mój emblemat i przemyślenia, dotyczące komentowanych newsów.

Roswell jest dla mnie serialem tak szczególnym, że ciągle zaglądam na roswell.pl w poszukiwaniu informacji o losach aktorów, którzy byli z tym serialem związani, a nawet informacji o kolejnych emisjach tego serialu.

Cóż... do przeczytania! :mrgreen:
Image

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by irien7 » Fri Feb 19, 2010 4:15 pm

Cześć wszystkim.
A ja jestem Irina 21-letnia studentka ze Szczecina.
Uwielbiam Roswell, choć kilka sytuacji bym zmieniła, no ale cóż, nic na świecie nie jest idealne i nigdy nie bedzię.
Tak czy inaczej jest to mój najukochańszy serial.
Interesuje się fotografią. Marzą mi się dalekie podróże.
Kocham lato, czekam na wiosne i nie lubie zimy.

To tak w skrócie o mnie.
Pozdrawiam wszystkich.
Last edited by irien7 on Fri Mar 12, 2010 11:37 am, edited 1 time in total.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by Beauty_Has_Come » Thu Mar 04, 2010 10:09 am

Irien, jakoś dopiero teraz przeczytałam Twojego posta :)
irien7 wrote:A ja jestem Irina 21-letnia studentka ze Szczecina.
Masz bardzo ładne imię! Ogromnie mi się podoba język rosyjski (nawet coś tam umiem powiedzieć ;) ), i pamiętam pewną Irinę z rosyjskiego łyżwiarstwa figurowego, świetna tancerka. Dlatego to imię tak dobrze mi się kojarzy :cheesy:
Image

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by irien7 » Thu Mar 04, 2010 2:54 pm

Beauty_Has_Come wrote: Masz bardzo ładne imię! Ogromnie mi się podoba język rosyjski (nawet coś tam umiem powiedzieć ;) ), i pamiętam pewną Irinę z rosyjskiego łyżwiarstwa figurowego, świetna tancerka. Dlatego to imię tak dobrze mi się kojarzy :cheesy:
Dzieki za komplement :)
No to coś nas łączy, bo mi się też podoba ten język. Jest taki mięki i przyjemny. Szkoda, że znienawidzony w Polsce. Jak na studiach miałam do wyboru w zeszłym roku język to wybrałam właśnie rosyjski i jestem z tego bardzo zadowolona. Swoją drogą to łatwo przychodzi mi nauka tego jezyka, ze względu na moje pochodzenie. :cheesy:

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by Beauty_Has_Come » Thu Mar 04, 2010 10:56 pm

irien7 wrote:Jak na studiach miałam do wyboru w zeszłym roku język to wybrałam właśnie rosyjski i jestem z tego bardzo zadowolona.
Ja też na studiach wybrałam rosyjski na lektorat :cheesy: Lubię jego melodyjność i łatwo mi przychodzi nauka wymawiania słówek i akcentów, łatwiej niż w angielskim. Ale ma też trudne momenty - np. pewne wyjątki od odmian przez przypadki. Ale każdy język ma jakiś trudniejszy punkt.
Image

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by irien7 » Fri Mar 05, 2010 7:36 pm

Beauty_Has_Come wrote: Ale ma też trudne momenty - np. pewne wyjątki od odmian przez przypadki.
Nooooo to prawda. ^_^

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by Czips » Tue Mar 09, 2010 11:10 am

o noł rosyjski? proszę was dziewczyny :D

ja kilka razy chciałam wziąć kilka lekcji u taty, ale niestety - rosyjski to dla mnie czarna magia, a no i sam w sobie nie jest moim ulubionym.
:D Zdecydowanie wole: angielski, hiszpański i włoski. Takie moje 3 ulubione... w najbliższej przyszłości chcę się właśnie nauczyć włoskiego (na razie umiem tylko kilka poszczególnych słówek), a może później i portugalskiego - w końcu marzy mi się podróż do Brazylii
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by MAX EVANS » Tue Mar 09, 2010 1:21 pm

Czips wrote: w końcu marzy mi się podróż do Brazylii
Czips świetny wybór Brazylia i copacabana o tak to jest to :P :P :P
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by Beauty_Has_Come » Tue Mar 09, 2010 1:36 pm

Czips wrote:o noł rosyjski? proszę was dziewczyny :D
Czips, dla mnie jest wspaniały! I żadnego nie uczę się szybciej :) Nawet angielski, o którym ludzie mówią, że jest podobno doś prosty, kosztował mnie wiele pracy, żeby dobić do poziomu FCE. I męczę go dalej, to się chyba nigdy nie skończy ;)
'Czips wrote: się właśnie nauczyć włoskiego (na razie umiem tylko kilka poszczególnych słówek), a może później i portugalskiego - w końcu marzy mi się podróż do Brazylii
To trzymam kciuki i podziwiam zapał językowy. A którym językiem - prócz polskiego :cheesy: - najłatwiej Ci się posługiwać? :)
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by Czips » Thu Mar 11, 2010 6:12 pm

najłatwiej angielskim, ale to zawdzięczam mojej nauczycielce z liceum...
a potem to hiszpański, chociaż szybciej wszystko zrozumiem niż odpowiem, ale po dłuższym przemyśleniu idzie w miarę dobrze.
Za to niemiecki - "uczyłam" się go 6 lat i jestem w stanie się przedstawić :D - nie cierpię!
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by ela12 » Sun Sep 26, 2010 6:12 pm

Czips wrote: Za to niemiecki - "uczyłam" się go 6 lat i jestem w stanie się przedstawić :D - nie cierpię!
jakbym słyszała siebie w czasach gimnazjum :D
teraz jestem w technikum i uczymy się co prawda od postaw, jednak poczułam powera do nauki języka niemieckiego i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie :))
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by irien7 » Fri Oct 01, 2010 9:13 am

ela12 wrote:teraz jestem w technikum i uczymy się co prawda od postaw, jednak poczułam powera do nauki języka niemieckiego i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie :))
Oby :)
Ja tam to juz chyba nigdy nie poczuje powera do tego jezyka :P

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Witamy na forum.roswell.pl

Post by Czips » Fri Dec 03, 2010 9:47 pm

oj ja tez nie. Niemiecki to dla mnie zmora jakaś. Wolałabym się chińskiego uczyć :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests