Witamy na forum.roswell.pl

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Apr 25, 2004 12:37 am

Fajnie, że znów jesteś na forum.

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sun Apr 25, 2004 9:54 am

Jeżeli to domnie to miło mi :) Zaczynam powoli się czuć jak u siebie....
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Apr 25, 2004 10:26 am

Jasne, że to było do ciebie :) i niech Ci się miło pisze.

Ps. ktoś mi przed chwilą powiedział, że dziś jest ostatnia niedziela w wolnym państwie :wink: łeee co się dzieje(?);]

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sun Apr 25, 2004 10:18 pm

Jason, witamy ponownie, a ja witam szczególnie - wiem, że mnie nie kojarzysz, ale dużo o Tobie słyszałam :wink: i wiele Ci zawdzięczam 8) Cieszę się, że dzięki Tobie i innym "nowym przybyszom" forum odżyło. Oby tak dalej!

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Mon Apr 26, 2004 7:47 pm

To bardzo fajnie. Mam nadzieję, że słyszałaś same dobre rzeczy. Zastanawia mnie dlaczego między innymi dzięki mnie forum odżyło? Napisałem zaledwie tylko kilka postów, połowe mi skasowali za błędy...

I to bardzo miło, że tak się ludzi wita :)
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon Apr 26, 2004 10:33 pm

Ja natomiat chciałabym przywitać Olgę, która niedawno do nas dołączyła :D Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła i wzbogadzisz forum o nowe trafne wypowiedzi :) WITAJ!!!!!!!!!!!!!!!!
Image

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Wed Apr 28, 2004 8:41 pm

Jupi!! Hehe
Może wreszcie znalazłam roswellową bratnią duszę :) Cieszę się, że tu jestem i cieszę się, że Ty tu jesteś Liz16! :)



ps. moze mi ktoś powiedzieć, dlaczego za każdym razem gdy się loguję i zaznaczam opcję 'zaloguj automatycznie... czy cos w tym rodzaju' to, to nie dociera do... hmmm mózgu tego forum i za każdym razem musze to robić ponownie??
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Apr 29, 2004 10:53 am

witaj Jasonie LW :witaj:
Ja również się cieszę, że dołączyłeś tutaj do nas:) I zdążyłam zauważyć iż już powolutku opanowujesz forum :wink:

Olga najszybciej i najpewniej otrzymasz informacje w dziale na samyjm dole forum "Sprawy organizacyjne" tam udzielana jest pomoc na większosć problemów:)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Sat May 15, 2004 12:01 pm

Witam wszystkich!!!!
Doszła wam na forum nowa maniaczka Roswell (a zwłaszcza Brendanomaniaczka :cheesy: )

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sat May 15, 2004 1:31 pm

Tak więc jeszcze raz Cię ~Lenko~ witam :witaj: i mam nadzieję, że dobrze będziesz się bawiła :D

Ja jestem natomiast Jasonomaniaczka (Maxomaniaczka) :wink:
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat May 15, 2004 5:44 pm

Witaj Lenko :) cieszę się, że wreszcie zawitałaś do tego tematu. Zapraszam do aktywnego uczestniczenia w innych rozmowach, nie tylko w tych dotyczących samego Roswell. Większość forumowiczów przychodzi i odchodzi...A jeszcze więcej tylko obserwuje, a nie bierze udziału w 'forumowym' życiu. Mam nadzieję, że Ty pozostaniesz z nami na dłużej :)

Rathija
Gość
Posts: 8
Joined: Fri May 14, 2004 10:55 am

Post by Rathija » Mon May 17, 2004 9:29 am

:lol: Hejka!!!!! Jestem na forum pierwszy raz i nie bardzo wiem od czego zaczac, moze jakies porady? :mrgreen: :?: :lol:

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon May 17, 2004 11:52 am

Witam serdecznie, Rathija :witaj: i zapraszam już tradycyjnie do aktywnego uczestnictwa na forum. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, ze swojej strony proponowałabym zapoznać się z regulaminem, który znajdziesz w Sprawach Organizacyjnych. Byłoby świetnie, gdybyś na początek przybliżyła nam trochę swoją osobę, wypowiadając się głównie w tematach takich jak: Nasze imiona, Geneza nicków (córka Ratha? :roll: ), Coś więcej o nas (chyba że wolisz pozostać tajemnicza :wink: ), a także Urodziny. Tyle jeśli chodzi o dział My!, ale również w innych działach z pewnością znajdziesz temat, który Cię zaciekawi i zachęci do dalszej dyskusji. Jeżeli lubisz fan fictiony, prawdziwą ich skarbnicę znajdziesz w Twórczości. .

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Mon May 17, 2004 1:32 pm

Cześć Rathija!!!

Lizzy_maxia dobrze doradziła. Zacznij od przejrzenia poleconych tematów, trochę nas poznasz i zobaczysz jaka z nas roswellowska paczka.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue May 18, 2004 10:21 pm

:witaj: Rathja
lizzy_maxia co ja bym bez ciebie zrobiiła! Dziękuję Ci, że czuwasz nad działem tak wspaniale

Rathja jak już lizzy wspomniała te tematy przybliżają nam nieco twoją osobę, ty w nich znajdziesz wiele o nas

W dziale Twórcy znajdziesz wiele ciekawych artykułów oraz mnóstwo info i zdjęć o aktorach, ich życiu co obecnie porabiają itp.

W dziale Czechosłowacy znajdziesz masę tematów dotyczących postaci granych w Roswell, znajdziesz tematy poświęcone naszym ulubionym parom, oraz wiele wiele innych

W dziale Różności jak sama nazwa wskazuje, znmajduje się masa różnych temacików, zupełnie nie związanych z Roswell

Dział Miodzio to bardzo specyficzny dział :wink: tam się nudzić także nie powinnaś

Bardzo pożyteczny jest też dział Sprawy organizacyjne gdzie znajdziesz odpowiedzi na dręczące cię pytania odnośnie funkcjonowania forum, znajdziesz też tam rady jeśli coś ci nie działa

Dział Twórczość jest tak obszerny, że mi się w głowie kręci za każdym razem jak tam wchodzę - to prawdziwa kopalnia fantastycznych powieści niezykle utalentowanych ludzi - polecam ci go w szczególności

Mam nadzieję, że zawitasz tu na dłużej - miłej zabawy :witaj:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri May 21, 2004 2:56 pm

Ja też witam serdecznie wszystkich, którzy dołączyli do społeczności zakręconych roswellmaniaków! Mam nadzieję, że poczujecie się tu tak samo jak ja - czyli świetnie! :cheesy:

Ps. lizzy_maxia bardzo dziękuję! :cmok: (wiesz za co :wink: ).
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Guest

Post by Guest » Thu Jun 24, 2004 10:25 pm

Hey! Witam wszystkich! Za bardzo nie wiem od czego mam tu zaczac, wiec pomyslalam ze zaczne od przywitania sie :) Mam na imie Ania, mam 22 lata, a na punkcie Roswell mialam kiedys niezlego bzika! Niestety to bylo w czasach jak nie mialam jeszcze stalego lacza i nie za czesto bywalam w internecie... No a potem jakos mi przeszlo... Wzielo mnie znowu dopiero jak poznalam Lizzy_maxie, ktora polecila mi to forum. Na poczatku nie mialam za bardzo czasu zeby sie za to brac, no ale teraz kiedy skonczyly sie wszystkie meczarnie zwiazane ze studiami bede miala troche czasu, zeby tu poprzebywac i mam nadzieje sie jakos zadomowic :)

Dobra, wiecej juz nie bede bredzic, chcialam sie tylko przywitac :) Do zobaczenia!

Ania

Sophia
Gość
Posts: 31
Joined: Thu Jun 24, 2004 10:06 pm
Location: Poznan
Contact:

Post by Sophia » Thu Jun 24, 2004 10:29 pm

I oczywiscie zapomnialam sie zalogowac... LOL To przez to ze dopiero wczoraj sesje skonczylam, hehe :D

Jeszcze raz pozdrowionka dla wszystkich!

Ania

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Thu Jun 24, 2004 10:51 pm

Wzielo mnie znowu dopiero jak poznalam Lizzy_maxie, ktora polecila mi to forum.
dlaczego moje koleżanki nie chcą tu przychodzić, choć opowiadałam i o tym forum, adres też posłałam, nawet im drukowałam niektóre opowiadanka (podobały się):cry: .
No ale dość marudzenia, gratulacje dla lizzy_maxia no i oczywiście witaj Sophia :witaj: .
Czytaj między wierszami...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Jun 24, 2004 11:34 pm

Aniu, słońce, jak miło Cię tu widzieć! :cmok: Nie spodziewałam się, że jednak się skusisz i do nas zawitasz...a jednak! :D Naprawdę, cieszę się niesamowicie i obiecuję się tu Tobą zaopiekować :P Myślę, że w wakacje forum niestety trochę opustoszeje, ale i tak chyba zdążysz się przekonać, ze panuje tutaj niepowtarzalna atmosfera :wink:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests