Witamy na forum.roswell.pl

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon Jan 17, 2005 7:17 pm

Z tego co tu już do tej pory widziałam, to koledzy już Ci zgotują powitanie, nie martw się :wink: A ja witam naprawdę serdecznie :P
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Lori
Gość
Posts: 6
Joined: Mon Jan 17, 2005 1:58 pm

Post by Lori » Mon Jan 17, 2005 7:19 pm

W takim razie pozostaje mi tylko czekać :]
Ale ciesze się, że ktoś jednak zauważył moje przybycie.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Jan 17, 2005 8:37 pm

Witamy bardzo, bardzo serdecznie na tym forum i mamy nadzieję, że będziesz się wspaniale bawić.

[Dobrze było? OK, należy się 3,50.]
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Jan 17, 2005 9:46 pm

Ja cię witam tak bardzo serdecznie jak nigdy dotąd i mam nadzieję, że będziesz się tu tak świetnie bawić jak nigdzie indziej.
[8,50 - i posta nie tykam - ok? to czekam, konto takie jak zawsze.]
[ps oj mroczny Graalioniku ale sie cienko cenisz...]

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Jan 17, 2005 10:35 pm

Ja także Cię witam Lori :D Czekamy na kilka słów o sobie, a cieplejsze powitanie zgotujemy Ci gdy zaznaczysz swoją obecność, udzielając się w komentarzach. :wink:
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Jan 17, 2005 11:58 pm

szczegolnie cieple bedzie ono, jesli za swoj najukochanszy dzial wybierzesz Tworczosc... tam wszyscy stanowia jedna wielka rodzine, nikomu niczego nie brakuje i kazdy plywa w mleku i miodzie (jezeli w ktoryms momencie zachce ci sie rzygac z nadmiaru slodyczy, to najlepszym lekarstwem jest przeczytac jakies opowiadanie i bardzo pozytywnie je skomentowac, najlepiej zaznaczajac, ze (cytat:) "sępiki czekają na więcej").
a jezeli bys przypadkiem sama umiala pisac opowiadania, to goraco zachecamy - autorzy ciesza sie tutaj czcia takiego kalibru, ze wiekszosc bogow rejestruje sie na roswell.pl, zeby choc przez chwile stanac w takiej glorii..

(teraz sie do mnie przyczepia, ze sam tam ostatnio zostawilem pare postow, a teraz krytykuje... well.. what the hell - lubie krytykowac :mrgreen: )
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Lori
Gość
Posts: 6
Joined: Mon Jan 17, 2005 1:58 pm

Post by Lori » Tue Jan 18, 2005 1:49 pm

Kilka słów o mnie? Zwyczajna, przeciętna 14-latka.
Lubię czytać książki (oprócz romansów :mrgreen: ), a czasami dla własnej przyjemności pisuję fick'i.
Często zastanawiam się na życiem, co może wśród czternastolatek jest mało spotykane, nie wiem. Fascynują mnie siły nadprzyrodzone, choć czasami wątpie w ich istnienie. Roswell interesowałam się bardzo dawno i może moja znajomość serialu osłabła, ale wciąż mogę nazwać się jego fanką. W rzeczywistości też niektórzy mogą mnie postrzegać jako nieśmiałą osobę, którą mogę się stać na zawołanie. Szybko nawiązuję kontakty (mam nadzieję...), ale czasami boję siętego co myślą o mnie inni. Jak każdy chciałabym daleko zajść w moim życiu, co nie zawsze jest dobrze postrzegane. Co do konkretnych planów na przyszłość - narazie brak. Starczy?

Pes. Ta Polska normalnie schodzi na psy. Żeby płacić na powitanie to już przegięcie (nie obrażając psów) :mrgreen:
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Thu Jan 20, 2005 12:33 pm

pisuję fick'i
:?
gdzie się podziali wszyscy normalni ludzie nie piszący tego czegosś ?? :twisted:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Jan 20, 2005 2:58 pm

Ramzes wrote:
pisuję fick'i
:?
gdzie się podziali wszyscy normalni ludzie nie piszący tego czegosś ?? :twisted:
Uwież mi że są .. np. Ja ...
:)

User avatar
*Tess*
Gość
Posts: 24
Joined: Fri Feb 25, 2005 6:23 pm

Post by *Tess* » Sat Feb 26, 2005 8:41 pm

Cześć!!! Witam się tu bo mój post zablokowano... :P Jeszcze się nie umiem forum posługiwać...hehe... Jestem Monika (*Tess*). Pozdrawiam wszystkich!!!!! :)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Feb 26, 2005 8:56 pm

O jaka szkoda, że zablokowano ten temat. Trzeba było od razu się domyślic, że witamy się w specialnym temacie, który o dziwo jest w tym samym dziale co założony przez Ciebie topik, ale po co... Witamy miło, że wpadłaś...

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Feb 26, 2005 9:12 pm

Ello *Tess* wiedziałam ze Ci ten temat zablokują ... 8) a tak nawiasem nie zauważyłas że na górze jest temat o praawie tym samym tytule .. ?? :D
:)

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Sat Feb 26, 2005 10:48 pm

Hej *Tess*!
Właściwie to ja też się jeszcze chyba nie witałam :D
Jestem zarejestrowana już dosyć długo, ale narazie żadko tu bywałam. Teraz się poprawię.
Więc, nazywam się Ola mam 16 lat i lubię Roswell. :D

User avatar
*Tess*
Gość
Posts: 24
Joined: Fri Feb 25, 2005 6:23 pm

Post by *Tess* » Sat Feb 26, 2005 11:42 pm

Myślałam że tu też każdy może tworzyć oddzielny post i się przywitać tak jak na komnacie...jeszcze nie umiem się posługiwać forum...robię to pierwszy raz więc NIE WIEDZIAŁAM. :? onar-ek daruj sobie...ciebie też miło poznać...
Last edited by *Tess* on Sun Feb 27, 2005 1:32 am, edited 1 time in total.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Feb 26, 2005 11:52 pm

nie martw sie, nie ty pierwsza popelnilas ten jakze straszny błąd :P

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Feb 27, 2005 12:08 am

Nie wiesz o jeszcze jednej ciekawej rzeczy. WCALE nie musisz się witać, a wręcz jest to strata czasu. Nie tylko twoja.

Nie wiem, z jakich przesłanek wywnioskowałaś, że My @ forum.roswell.pl jest działem analogicznym do Przedstaw się @ komnata. Wystarczyło się najpierw rozejrzeć... I tu druga rzecz, którą chciałbym ci powedziec - żeby móc coś powiedziec, to najpierw trzeba przeczytać.

:witaj:

PS: Nie bój się mnie :mrgreen: Jak wszystko, co potrzebne, przeczytasz, to się nie będziesz bała...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Feb 27, 2005 12:08 am

No własnie. Zablokowanie tematu to żadna kara. Wyłącznie porządki :) Nie zraź się tym i zakładaj nowe tematy, jeśli będziesz chciała poruszyć jakiś temat, który leży ci na sercu. Pamiętaj tylko by wcześniej upewnić się, czy podobny już nie istnieje. No i witaj na naszym gronie :D

User avatar
*Tess*
Gość
Posts: 24
Joined: Fri Feb 25, 2005 6:23 pm

Post by *Tess* » Sun Feb 27, 2005 1:04 am

Dziękuję Ci inti!!! :cmok: :mrgreen: {o}, nie boję się Ciebie, choć mało brakuje... :P Olka, dzięki za rady. :) Ale co ja poradzę, że najpierw robię, a później myślę... :D

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Sun Feb 27, 2005 3:34 am

Ha, ha *Tess*, pierwsze koty za płoty... :wink:
:witaj:
Rejestracja jak widzę przebiegła pomyślnie :wink: , a teraz czekamy na Twoje pierwsze wrażenia...
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Feb 27, 2005 2:22 pm

*Tess* to, że napisałam, że temat powitalny już jest nie było oznaką mojej złośliwości, więc jesczze raz cię witam:
:witaj:
Mam nadzieje, że dobrze będzie ci się tu żyło :)

Magea ja też się nie witałam, bo jak się zarejestrowałam to oprócz adminów ze strony nie było nikogo, i nie było żadnego tematu a jakoś nikt nie miał śmiałości zacząć :D. Dopiero potem Nan, Graalion i reszta się nakręcili i pierwszym tematem bodajże było Wirtualne Opowiadanie :cheesy:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests