Pasje

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Pasje

Post by Lyss » Sat Jan 10, 2004 8:01 pm

Hmm zalozylam ten temat bo bardzo chcialabym sie dowiedziec jakie sa wasze pasje..chodzi mi oto czemu chcielibyscie sie poswiecic? co najlepiej sie wam udaje? czy uwazacie ze macie jakies ukryte talenty? w wolnych chwilach co robiciee..
Moja pasja jest pisanie... hmm opowiadan wierszy..wogole pisanie... strazotyne cywilizacje i jezyki... hmm i wampiry ;)
czekam na wasze opinie :twisted:

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Jan 10, 2004 8:40 pm

Moja pasją jest szukanie prawdy, której podobno nie ma...

A tak serio to jako dziecko zawsze lubiłem rysować a właściwie szkicować - i z tym wiązałem swoje plany... ale w końcu dostałem oświecenia w innym kierunku, chyba bardziej pasującym do mojej natury. Krótko mówiąc chciałbym oczyszczać świat z odpadków, jakie głównie powstały w ciągu ostatniego wieku na wskutek jak zawsze bezmyślności człowieka. Musimy nauczyć się żyć zgodnie z naturą... bo jeśli w najbliższym czsie my tego nie uczynimy to natura zrobi to za nas... - ale konsekwencje dla człowieka będą już trochę inne niż on by tego chciała, z naturą nigdy nie wygramy nawet dysponując najnowocześniejszą technologią

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sat Jan 10, 2004 9:23 pm

moge jedynie piowiedziec ze w swoim zyciu pojawi sie szczytny cel.. hmm mysle ze napewno ci sie to uda ;)
a tak po za tym dobrze powiedziales trzeba oczyszczac swiat zeby byl lepszy..

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Jan 10, 2004 9:54 pm

Moją pasją również jest pisanie. Ogólnie tworzenie, wymyślanie.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Mon Jan 12, 2004 9:47 pm

Moje trzy ulubione pasje ( czesto mylone przeze mnie z uzaleznieniem :twisted: ):
* Dokuczanie siostrze :twisted: (oh yeee)
* Rozwalanie budzikow, ktore daja o sobie znac zbyt wczesnie :twisted: (opracowalam pewna strategie :mrgreen: )
* Zbieranie uwag za gadanie na lekcji :roll: ( bez komentarza :twisted: )

A tak na serio, to mam cos wspolnego z dziecieca dusza inti`ego ( jak to sie odmienia? :P )- zreszta pewenie zauwazyliscie :roll:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Jan 16, 2004 11:33 pm

Moim zdaniem Intiemu sie nie uda, ale najwazniejsze to probowac.

Pamietajcie o segregacji smieci, chodzeniu po zakupy z torba lniana a nie kupowaniu ciagle plastikowych jednorazowek, oszczedzaniu wody i dofinansowaniu dzialalnosci Intiego! :D

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sat Jan 17, 2004 12:16 am

Ja mam pasje bierne. Wy tworzycie ja korzystam. A mianowicie: uwielbiam ponad wszelką wątpliwość czytać, czytać i czytać. A potem słuchać (niekoniecznie muzyki) i oglądać (malarstwo impresjonistyczne). Wynika z tego, że jestem małym pasożytem, ale cóż talentów twórczych nie posiadam żadnych (poza błyskawicznym układaniem puzzli).

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Feb 05, 2004 10:32 pm

Moje pasje:
- zbieranie wszystkiego, co ma związek z pandami wielkimi, a ostatnio także gadżetów z kosmitami (no i Roswell, ale to oczywiste)
- pisanie (np. wierszy, ale tylko wtedy, gdy mam odpowiedni nastrój), rysowanie (to kiedyś), słuchanie muzyki, czytanie książek (byle nie lektur!) itp. sposoby spędzania wolnego czasu
- surfowanie po internecie (to już powoli staje się uzależnieniem)
- droczenie się z pewnym osobnikiem płci męskiej :twisted:
- rozmowy z kumpelą
- pisanie listów do mojej friend....
CDN....jak mi się coś przypomni...

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Feb 10, 2004 12:51 am

Jeszcze jedna rzecz. Może nie tyle pasja co hobby. Choć z drugiej strony, wydaję na to ponad 90% swojej kasy, więc może i można nazwać to pasją. Mowa oczywiście o komiksach. Zbieram je już od ho ho ho, albo i dłużej :wink: . A moja kolekcja ładnie się rozrasta 8) . Aż miło spojrzeć.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri Feb 20, 2004 9:30 pm

Metallica, Hokej i sztuki walki... Krav Maga i BJJ

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Feb 20, 2004 10:07 pm

Ja jestem uzależniona od muzyki.... Wstaje rano, włanczam wieżę i szykuję się do szkoły, w szkole często podczas lekcji( zwłaszcza tej nudnej matmmyyyy) nucę sobie, oczywiście w myślach, moje ulubione kawałki, jak wracam to odrabiam lekcje również przy muzie, ucze sie przy muzie, serfuje po internecie przy muzie, godzinami oglądam vivę, a by pięknie zakończyc dzień zasypiam przy muzyce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ja poprostu nie przeżyłabym bez niej jednego dnia !!!! Oki, może bym przeżyła, ale nie wiedziałabym co ze sobą zrobić i cały czas chodziłabym wkurzona na wszystko i wszystkich :twisted: :jezyk:
A rzeczą której nie mogę ścierpieć jest to, że mam beznadziejny głos i nie mogę się poświęcić śpiewaniu :( Nie mówie o żadnej karierze, ale fajnie by było móc sobie cos tam podśpiewywać od czasu do czasu i móc się przy tym słuchać :!:

Oprócz muzyki moją wielka pasja są zwierzęta :mrgreen: Hoduję w domu dwie zeberki ( nie mylić z zebrami :roll: ), ale niestety rodzice nie pozwalaja mi mieć psa, a śmiało mogę powiedzieć że jest to moim marzeniem :cry: Uwielbiam również jezdzic konno (jestem początkująca, ale na wiosnę zamierzam wziąć sie w garść i namawiać rodziców co weekand na wypad do stadniny :twisted: ). Jeżeli nie słucham muzy, ani nie oglądam ViVY, to z chęcia oglądam ANIMAL PLANET :wink:

A, zapomniałam nadmienić że mnie również kręcą wampirki, a do tego kosmici, czary i wszelkie zjawiska paranormalne

To by bylo tyle o mnie......
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
Max_oholiczka
Nowicjusz
Posts: 72
Joined: Sat Jan 31, 2004 10:27 pm
Location: Olsztyn

Post by Max_oholiczka » Fri Feb 20, 2004 11:39 pm

hmm pasja piękny temat lyss to co nas łączy to wspólna pasja do wampirów choć nie do końca można to nazwać tylko pasją :twisted:
pozatym marne próby grafiki 3D (zaczełam dwa dni temu ale nie poddam się tak łatwo)
udane szkice i rysunki w photoshopie i na kartkach w zeszycie od polaka :wink: (dobrze że nie sprawdza zeszytów)
tenis ziemny (kocham to )
słuchanie muzyki przeróżnej od industrial(nine inch nails) po hard ,death metal a także troche rock
oczywiście internet
czytanie tego co napiszecie
czasem skrobne jakiś wierszyk
długo by tu wymieniać
††† <dane mi na nową droge życia

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Fri Feb 20, 2004 11:45 pm

tak wampirki to nasza wiecej niz pasja :)
co do mojej do jeszcze robienie stron....tworzenie opowiadan i wierszy...
sluchanie muzyki...
:)

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Sat Feb 21, 2004 12:45 pm

hmm, może gdybym określiła swoje zainteresowani apasją byłoby to za dużo powiedziane ale to co lubię to:
-magia, demony, duchy, ogólnie pojęte sprawy paranormalne
-muzyka,słuchanie,tworzenie w zakresie śpiewania ;)
-książki
-pisanie opowiadań, przymeirzanie sie do czegoś większego ;)
-piercing,dready,tatuaże
I w zasadzie mnśótwo pomnijeszych rzeczy,np.zbieranie słoni ;)
Image

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Mon Mar 01, 2004 2:25 am

Moja pasją jest doprowadzanie ludzi do pasji :lol:
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Mon Mar 01, 2004 1:53 pm

A moją denerwowanie innych osób :cheesy:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Sat Apr 03, 2004 8:19 pm

Jak tu weszlam to liczylam iz tematem bedzie "Pasja"-film :roll:
:haha: zle trafilam :wink:
Rozwalanie budzikow, ktore daja o sobie znac zbyt wczesnie (opracowalam pewna strategie )
ta strategia polega na tym ze spozniasz sie do skzoly :haha: :roll:
Moje pasje? Sport, znajomi :) , troche ksiazki, pomaganie w porblemach, zastanawianie sie nad wieloma istotnymi i oczywistymi wrecz sprawami :roll: cos zwiazanego z psychologia :cheesy:

User avatar
Emilie_N
Nowicjusz
Posts: 98
Joined: Fri Apr 09, 2004 2:43 pm

Post by Emilie_N » Sat Apr 10, 2004 11:32 am

Moją pasją jest malarstwo. To jest tak piękne i niezywkłe. Czujesz się wtedy jak...Bóg. Dajesz komuś lub czemuś możliwość wiecznego życia, utrwalenia piękna lub cudownej chwili na kartce. Już od trzech lat chodzę na specjalne lekcję, czytam wiele książek na ten temat. Ostatnio "pochłaniam" biografię najsławniejszych- Vincenta van Gigha, Salvador Dali...
Image"You look into my eyes, I go out of my mind"

User avatar
Max
Gość
Posts: 17
Joined: Sat May 22, 2004 10:19 pm
Location: Europa Zjednoczona

Post by Max » Sun May 23, 2004 6:23 pm

ostatnio interesuje mnie wszystko co ma zwiazek ze śmiercia i nie tylko

a pozatym to fizyka i informatyka ewentualnie jakis tam internet

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Mon Jun 07, 2004 6:08 pm

Moją pasją jest zbieranie wszystkiego co dotyczy Roswell i Viggo Mortensena :P:P:P:jezyk: . Oprócz tego lubię czytać, czytać, czytać i jeszcze raz czytać, słuchać muzy, oglądać filmy i seriale i jeszcze śpiewać ale jak nie ma nikogo w domu. :P
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests