Filmy Roswell-fanów...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Film jest dla mnie...

... całym życiem!!!!
25
37%
miłą rozrywką
40
59%
nie przepadam
1
1%
nie znoszę!!!!
2
3%
 
Total votes: 68

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Re: Filmy Roswell-fanów...

Post by Graalion » Wed Sep 10, 2008 1:28 pm

Ostatnio obejrzałem film "Adrenalina" (oryginalnie zdaje sie "Crank" czy jakoś tak). I powiem jednao. Nigdy chyba nie oglądałem film aż tak napakowanego akcją! Normalnie super, akcja pędzi od pierwszych chwil i zwalnia dopiero pod sam koniec. A do tego jeszcze prześmieszna scena publicznego seksu w Chinetown. Gdyby nie takie sobie zakończenie, uznałbym film za genialny. Tym niemniej goraco polecam. W rolach głównych gość z "Transportera" (nie wiem jak się nazywa) i Amy Smart.
Fabuła: zabójca mafii budzi się i dowiaduje, że został otruty i ma umrzeć w ciągu godziny. Truciznę spowalnia tylko adrenalina, a odtrutka nie istnieje. Będzie się więc starał cały czas utrzymać wysoki poziom adrenaliny w organizmie, póki się nie zemści/nie wymyśli sposobu jak przeżyć.

A co do najnowszego "Batmana" - faktycznie, Ledger zagrał genialnie :tak:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Re: Filmy Roswell-fanów...

Post by freja » Fri Sep 12, 2008 7:51 pm

Olka wrote:Nie mogę się dogrzebać do tego 2go odcinka. Jakieś namiary proszę :)

...edycja...

dogrzebałam się to torrenta, ale wolałabym coś online, więc nadal czekam na jakąś wskazówkę

...edycja...

Już mam. Upload troszkę zajął czasu ekipie z surfthechannel, ale jak zwykle są niezastąpieni. Zabieram się do oglądania.

...edycja...

Flaki z olejem ;)

Nie do każdego musi przemówić ten serial. W każdym razie ja i tak polecam.
"Adrenalina" - zapowiada się ciekawie, będę musiała obejrzeć.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Filmy Roswell-fanów...

Post by Olka » Thu Sep 18, 2008 12:45 pm

Obejrzałam Adrenalinę, ale nie spodobała mi się. Taka sama konwencja jak w trzech Transporterach, które wyczerpały moje chęci oglądania Jasona Stathama wciąż i wciąż w tej samej roli.

Polecam za to Ogród Luizy - świeżutko nabyłam właśnie DVD i jestem z zakupu bardzo zadowolona. Gdyby wszystkie polskie filmy były tak dobrze robione i grane.

A True Blood będzie miało 2-gi sezon. Czekam w każdym razie na 3 odcinek i mam nadzieję, że pozbędą się szybko tych groteskowych wampirów z tatuażami i skupią się na bardziej intrygujących wątkach.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests