Filmy Roswell-fanów...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Film jest dla mnie...

... całym życiem!!!!
25
37%
miłą rozrywką
40
59%
nie przepadam
1
1%
nie znoszę!!!!
2
3%
 
Total votes: 68

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Dec 29, 2003 8:56 pm

niestety.. ich skecze to nie jest moja mocna strona... widzialem tylko kilka.. :(

ale niektore sa rzeczywiscie genialne :mrgreen:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Dec 30, 2003 7:34 pm

hehe Piter w takim razie polecam ci je gorąco, uśmiejesz się jak nigdy skoro podobał ci się Sens Życia tona skeczach też się pośmiejesz, są one dostępne w sieci, więc łatwo je zdobyć:)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Jan 01, 2004 11:43 pm

Oglądał ktoś z Was "Show" ??? Ja tak, kiedyś chciałam iść nawet na to do kina, ale nie wyszło. Dzisiaj był w TV...Całkiem spoko, bo lubiętakie kryminalne zagadki rodem z Agathy Christie, ale moim zdaniem było za dużo seksu - nie pojmuję, dlaczego w prawie każdym filmie musi to być na pierwszym miejscu. To już się robi chore. I niektóre dialogi wcale nie były śmieszne, wręcz dyskryminujące, no ale nevermind. Najbardziej podobało mi się końcowe przemówienie Czarka - było...eh...właściwie to w pewnym sensie było wzruszające (no dobra, przyznaję się - łezka mi się w oku zakręciła) --> wpatrywałam się w niego (nawiasem mówiąc to świetny aktor, nieważne co inni mówią) i wiedziałam, że to co mówi jest prawdą, że w dzisiejszych czasach właśnie tak jest ... bo czy autorytetem moze zostać człowiek, który chciał zabić drugiego? niestety, we wspolczesnym swiecie, kiedy podstawowe wartości przykrył kurz, tak się często zdarza...nie potrafimy dostrzegac tych oczywistych rzeczy...

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Jan 02, 2004 12:41 am

Oglądałem. Świetny filmik. Na początku myslałem, że to po prostu komedia, ale później zrobił się niby z tego rasowy dreszczowiec. No wszystkie klasyczne cechy miał - odosobnione miejsce, grupka uczestników pośród których jest morderca. A później scena jak z "Krzyku" - dwóch morderców. I na koniec kompletne zskoczenie. Film był naprawdę świetny. Chociaż samo zaskoczenie trochę jakby nie na miejscu. Zeby chociaż pokazali, jak goście wysadzają całą ta wyspę w powietrze.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Jan 02, 2004 2:14 pm

ja juz dosc dawno... wczoraj postanowilem sobie uprzyjemnic wieczor filmem "Pieniadze to nie wszystko.." (zaraz do niego wroce) czekajac na Wywiad z wampirem (po raz trzeci :mrgreen:)
Show jest moim zdaniem filmem bardzo ciekawym. troche banalnym, bo pozuje na Film Z Przeslaniem, a tego tam praktycznie nie ma - bo to, ze zyjemy w parszywym swiecie, nie jest niczym nowym. Jednak zaciekawia fabula i jezeli ktos nie bedzie sie zbytnio w niego zaglebial, to moze sie calkiem niezle bawic. moze nawet film skloni go do przemyslen... :roll:
Jesli chodzi o seks, to nie wiem czy zauwazylas, ze to byla ostra satyra na wszystkie reality show. przeciez to wlasnie stad sie wzial (swietny zreszta) pomysl z prysznicami na srodku pokoju.
no wlasnie - Show ogladany jako satyra na wszelkiej masci RS jest filmem wrecz genialnym... wiec moze jednak to przeslanie istnieje...? :roll:

A teraz slow kilka (a moze raczej bluzgow..) na temat "Pieniedzy...". Calkowicie, stuprocentowo niesmieszny. Zero realizmu w oddaniu "naszej polskiej wsi". kretynskie sylwetki bohaterow. glupie zakonczenie. glupi srodek. glupi poczatek. glupia calosc
dawno tak nie zmarnowalem wieczoru...

:?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Jan 02, 2004 2:36 pm

Moje ulubione filmy zaczynając od początku... to: 'Lot nad kukulczym gniazdem', 'Highlander' - 1&3 czesc, 'Ptasiek', 'Imperium Słońca' , 'Desperado', 'Gladiator' i na koniec dla mnie film wszechczasów, który powinien stać sie epopeją dla Polaków 'Braveheart'...

Jak sobie jeszcze coś przypomne to dopisze :roll:
Last edited by inti on Fri Jan 02, 2004 3:08 pm, edited 1 time in total.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Jan 02, 2004 3:05 pm

wczoraj postanowilem sobie uprzyjemnic wieczor filmem "Pieniadze to nie wszystko.." (zaraz do niego wroce) czekajac na Wywiad z wampirem (po raz trzeci )
Piter, o matko, czy chcesz przez to powiedzieć, że wczoraj był "Wywiad z wampirem"??? Rany boskie, no to przegapiłam :( A tak czekałam, żeby to wreszcie obejrzeć, bo az wstyd się przyznać, ale jeszcze nie widziałam:(
Jesli chodzi o seks, to nie wiem czy zauwazylas, ze to byla ostra satyra na wszystkie reality show. przeciez to wlasnie stad sie wzial (swietny zreszta) pomysl z prysznicami na srodku pokoju.
Satyra, owszem, zauważyłam, ale mogli mnie wcześniej uprzedzić :lol:
i tak uważam, że jush przesadzają z tym seksem na każdym kroku.
'Highlander' - 1&3 czesc
Słońce - Wiara - nadzieja Ty moja :D to "nieśmiertelny"? zgadałam się z Gabą, że w tym filmie jest muzyka "Quenn'a", zgadza się? moze załatwi mi pierwsze trzy części:)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Jan 02, 2004 3:13 pm

smutnym glosem obwieszczam Ci ta zlowieszcza nowine: tak, wczoraj byl Wywiad.

a czytalas ksiazke? film jest genialny, ale ksiazka jeszcze lepsza. wierz mi - ksiazke rowniez juz nieraz zaliczylem 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Jan 02, 2004 3:14 pm

Lizzy DROGA:) tak zgadza się tam jest muzyka z Quena ale też muzyka Loreeny McKennitt...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Jan 02, 2004 3:28 pm

smutnym glosem obwieszczam Ci ta zlowieszcza nowine: tak, wczoraj byl Wywiad.
Heh, wiedziałam, że coś przegapię. To przez tego "Show'a"!! :wink:
a czytalas ksiazke?
Piter, nie czytałam, ale mam drugą część czyli "wampira lestata" - od Gaby dostałam na urodzinki:D Ale nie przeczytam, bo nie mam pojęcia o fabule z pierwszej części.

Inti, mój DROGI :)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Jan 02, 2004 3:41 pm

podobno Wampir Lestat jest beznadziejny...
ja nie czytalem...
ale czytalem inna ksiazke Anne Rice i wiem, ze nie kazde jej dzielo jest rownie genialne, co Wywiad... :roll:

wlasnie wrocilem.
10 godzin przed ekranem w niewygodnym fotelu.
i jeszcze za to zaplacilem.
ale nie moge narzekac.
Trzy czesci Wladcy Pierscieni pod rzad, to cel warty takich drobnych poswiecen.

powiem krotko, ze jezeli pominac pewne typowo Hollywoodzkie zagrywki, to film jest genialny. w wielu kwestiach odchodzi od fabuly ksiazki, ale tu niespodzianka - zupelnie mi to nie przeszkadzalo! a to rzadkosc - zazwyczaj takie odejscia przyprawiaja mnie o dzika wscieklosc...
naprawde bardzo gladko sie go oglada, prawie nie ma w nim dluzyzn, a scenariusz jest na tyle inteligentnie napisany, ze nie razi bledami ani doswiadczonego Tolkienologa, ani zupelnie zielonego widza wzietego z ulicy...

jedym slowem bardzo goraco polecam.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sat Jan 03, 2004 12:33 pm

Szczęściarzu, ja też miałam ochotę na taki maraton, ale cóż praca wzywa. Koleżanka, która już była na filmie, również mówi że jest bardzo dobry. A ja nieszczęsna muszę czekać do poniedziałkowego wieczoru.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Jan 04, 2004 7:41 pm

proszę was tylko przed opisem bardziej szczegółownym napiszcie UWAGA SPOILER" bo ja jeszcze tego nei widziałam a nie chciałabym wszystko wiedzieć, tzn w zasadzie wiem co się stanie bo czytałam ksiązkę ale i tak co innego przeczytać a co innego obejrzeć:)


A ja teraz z innej beczki, wczoraj obejrzałam Dumb and Dumberer - When Harry Met Lloyd (Głupi i głupszy 2) i polecam to każdemu, świetna koemdia z dwoma głupkami, najlepsze są sceni na samym końcu :lol:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Jan 07, 2004 12:02 am

Oh my god...Obejrzałam przed chwilą "Oszukać przeznaczenie" - jestem pod tak ogromnym wrażeniem, że nie dam rady nic napisać..Może jutro, jak ochłonę...Film jest...brak mi słów...zaye***! Jeszcze cała się trzęsę...Dziś mogę jedynie opisać swoje reakcje podczas "seansu". Mozecie się śmiać, ale..Połowę filmu przeryczałam, to chyba nienormalne, ale łzy same spływały mi po twarzy...Tak bardzo żał mi było ludzi, którzy zostali w samolocie...Parę razy krzyknęłam tak głośno, że rodzice zaczęli mi grozić, że mi wyłączą...Jeden z najlepszych filmów jakie widziałam...Jedynym zastrzeżeniem mogą być efekty specjalne - sorry, ale obcięcie głowy przez pędzący pociąg...no cóż, można to było wymyślić inaczej - w ogóle sceny śmierci były takie dość nienaturalne i niewiarygodne - ja rozumiem, że przeznaczenie musiało się wypełnić, ale o wiele lepiej wyglądałoby to, gdyby było bardziej realistyczne i bliższe rzeczywistości..Oki, juz rozumiem - reżyser chciał to ukazać w jak najbardziej ..hmmm...syboliczny sposób...Wybacznie chaos w moje jwypowiedzi, ale ręcę wciąż mi się trzęsą..."Final Destination" to jeden z najlepszych filmów, jakie do tej pory widziałam...Kwestię przeznaczenia stawia w nowym świetle...Ale o tym juz nie dzisiaj...Gorąco polecam ten film, nie tylko ze względu na jego tematykę i efekty, jakie wywołuje, ale również ze względu na rólkę Brendan (George) --> więcej w jednym z newsów na xcomie...

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Jan 09, 2004 10:25 am

lizzy_maxia cieszę się neizmiernie, ze film ci się podobał:))) Na mnie jak go oglądałam zrobił również piorunujące wrazenie, ta scena na tych torach to moim zdaniem dobra była, ja np nie spodziewałąm się, ze mu utnie tą głowę, myślałam, że oszukali przeznaczenie a tu taka niespodzianka...

Polcecam ci w takim razie drugą częśc ale poczekaj aż ochłoniesz :cheesy: Powiem ci tylko tyle, jeśli uważnie oglądałaś pierwszą to w drugiej wiele się wyjaśni poza tym niby koncepcja ta sama ale zaskoczy cię film na pewno:)) Również scenami śmierci :wink:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Jan 09, 2004 5:40 pm

Janetko, ja się nie mogę wprost doczekać, aż uda mi się zdobyć drugą część! Ściągnęłam już sobie jej recenzję, ale nie przeczytam, bo wtedy oglądanie filmu straciło by cały swój urok i nie byłoby niespodzianki. Wiesz, ten Murzyn w kostnicy był dość podejrzany i przypuszczam, że pojawi się i w drugiej części. :roll: Na razie jednak próbuję ściągnąć go z Kaazy...(tzn. film, a nie Murzyna :cheesy: )

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Fri Jan 09, 2004 9:21 pm

Mnie również bardzo podobało się "Oszukać przeznaczenie" niestety nie widziałam jeszcze 2 ale mam zamiar nadrobić to w najbliższej przyszłości :)

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Mon Jan 12, 2004 12:43 am

Nie wiem czy ktos z Was oglądał wczoraj na TVN film Podaj Dalej?
Wiecie co dawno tak się nie poryczałam na filmie, chyba wtedy kiedy pierwszy raz oglądałm Leona!Swietny film nawet nie przypuszczałm. Włączyłam bo nic innego nie było a teraz żąłuję, że nie nagrałam!

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Mon Jan 12, 2004 3:39 pm

ja oglądałam "podaj dalej" i faktycznie film mnie wzruszył, miał jak dla mnie bardzo dobrą obsadę, bardzo lubię Kewina Speycy, i miał też swoją wymowę, wartą zastanowienia lub poprostu zastosowania
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Mon Jan 12, 2004 9:50 pm

Najlepsze jest w FD, ze zarowno pierwsza jak i druga czesc sa naprawde dobre 8)

A dzisiaj o 21.00 na HBO jest 13 duchow :roll: ( to tak gdyby ktos znalazl czas, pomimo, ze mamy poniedzialek :evil: )

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests