Filmy Roswell-fanów...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Post Reply

Film jest dla mnie...

... całym życiem!!!!
25
37%
miłą rozrywką
40
59%
nie przepadam
1
1%
nie znoszę!!!!
2
3%
 
Total votes: 68

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Aug 28, 2003 10:23 pm

Hotori ja uwielbiam angielski humor, chociaż w tym filmie nie było go zbyt dużo,a le film zrobiła naprawdę na mnie duze wrażenie, komedia jak się patrzy.

Aha mam pytanko widział ktoś może Kompanię Braci? Podobno tam krótko grał Colin i chciałąbym wiedzieć w którym momencie. Bo przebrnęłam przez pierwszy odcinek - szczerze mówiąc spodziewałąm się czegoś lepszego - i nie widziałam go. Tak na marginesie lubię wojenne filmy, ale ten jest wyjątkową hmm jakby tu powiedzieć "męczący" jakoś. No ale chciałabym wiedzieć, w którym momencie był tam Colin.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Fri Aug 29, 2003 1:41 am

Hej Osobko to byl Epizod 8 -Colin zagral tam 2nd Lt. Henry'ego Jonesa - a naprawde polecam Ci kompanie bo nastepne odcinki sa naprawde swietne! Podobal Ci sie Szeregowiec Ryan ? To tez Ci sie spodoba! Tylko prawdziwa akcja nastepuje od 3, 4 odcinka.
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Aug 29, 2003 12:24 pm

Dzięki Maxel :) Heh Szeregowca jeszcze nie oglądałam, ale leży płytka gdzieś u mnie to może się skuszę. Natomiast widziałam np Windtalkers czy Helikopter w ogniu lub mój ulubiony Pluton, i te filmy zwłaszcza Pluton i Windtalkers baaaardzo mi się podobały. Kompanię tak wszyscy zachwalali, iż postanowiłam stanąć na głowie i to sobie załatwić. NIestety jakoś po pierwszym odcinku nie miałam dobrych odczuć - trochę nic się tam nie działo, tzn jakoś tak dziwnie to było, no ale może rzeczywiście potem się to rozkręca. Heh będę musiała w takim razie zmobilizować się i obejrzeć :)

Raz jeszcze dzięki za pomoc :)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Fri Aug 29, 2003 3:49 pm

Nie ma za co ;) Helikoptera nie obejrzalem w koncu, ale zrobie to bo sciezke dzwiekowa napisal do niego Hans Zimmer ktorego ostatnio uslyszalem w filmie "Lzy Slonca" - dosyc mocny film... z przepiekna muzyka. Na taki film moglbym isc do kina :) Pluton btw to jeden z najlepszych filmow wojennych ale dla mnie "Full Metal Jacket" zajmuje 1 pozycje - Kubrick umial robic naprawde niezle filmy
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Aug 30, 2003 3:55 pm

zgadzam się Kubrick jest świetny...
lubię Filmy wojenne (w ogóle tę tematykę)...bardzo podobał mi się Szeregowiec Rayan i Cienka Czerwona Linia...a teraz chyba wybiorę się na Apokalipsę
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Aug 30, 2003 11:41 pm

Czy ktos ogladal Existenz? Czy ktos ogladal Existenz? CZY KTOS OGLADAL EXISTENZ???
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Aug 31, 2003 6:41 pm

Maxel wiesz zaciekawiłeś mnie tymi "Łzami słońca" i obejrzałam to sobie. I rzeczywiście ciekawy film, z początku niewiele się działo ale ani się obejrzałąm a skończyło się pierwsze cd i musiałam załączyc drugie. Stało się to tak nieoczekiwanie, iż doszłam do wniosku, że jednak ten film mnie wciągnął. A poza tym ciekawiło mnie też jak twórca muzyki do Gladiatora poradzi sibie z filmem wojennym ;)

Hotori "Apokalipsa" to jeden z lepszych filmów wojennych, sama klasyka, naprawdę wstrząsający.

Kwiat ja nie widziałam tego Existensa
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sun Aug 31, 2003 11:00 pm

Ciesze sie ze Ci sie podobaly Osobko "Lzy Slonca" - historia jest prosta, zakonczenie banalne ale gra aktorow, to cos miedzy Brucem a Monica (ta scena na koncu... zrobila na mnie wrazenie), poruszajaca muzyka i oczywiscie obraz wojny... brutalny ale prawdziwy (pamietasz matke z dzieckiem?) Naprawde dobry film. Nastepny projekt Hansa Zimmera to "Ostatni Samuraj" z Tomem Cruisem - zapewne niektore fanki juz czekaja na niego z niecierpliwoscia :D ;) I znowu to bedzie obraz wojny... Widac Hans jest dobry we wszystkim :) Wczoraj za to obejrzalem Old School i Bruce'a Wszechmogacego - dwie fajne komedie 8) Nastepne w kolejce to Identity i nowy "Glupi i Glupszy: Kiedy Harry poznal Lloyda " :twisted:

ps. Existenz nie widzialem za to widzialem przed chwila Fastlane - Tiffani rulez :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Sep 01, 2003 7:22 am

Oj Maxel masz rację - scena z matką i dzieckiem byłą wstrząsająca, człowiek się zastanawia jak drugi człowiek jest w stanie zrobić coś takiego. Ja na początku nie wiedziałam co jej jest ale jak ta to chyba była Nigeryjka wytłumaczyła co zrobili tej nieszczęsnej kobiecie to aż nie mogłam.

Bruce'a też już oglądałam. Bardzo przyjemna komedyjka, ale tylko za pierwszym razem, bo jak ją widziałam za drugim już tak mnie nie śmieszyła. Powiem tylko, ze niemal przez pół filmu zastanawiałam się jak on zginie, że spotka Boga :D:D A najlepsza scena jest podczas programu tego gościa i jego "niezwykłej przypadłości" :D:D:D oraz niemal na samym końcu - na tej autostradzie :D A poza tym to dość przyjemny film. Jim strasznie mi przypomina naszego Czarka Pazurę.

Old School nie widziałam jeszcze ale za to widziałąm już dawno temu Out Cold - to dopiero zwariowana komedia :D
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Mon Sep 01, 2003 10:08 am

Moim zdaniem to nasz Pazura przypomina Jima i nie jest to przypadkowe. Zadnego z nich nie lubie. :x
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Sep 01, 2003 2:20 pm

Ja Jima lubie - to jest luzak 8) Ale najlepszy koles to Jack Black :D Osobko widzialas moze Orange County ?? Komedie wlasnie z Colinem Hanksem i Jackiem Blackiem ? IMHO jest swietna :twisted: A Out Cold musze sciagnac bo w koncu nie obejrzalem... Ale nie moge go znalezc :(
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Mon Sep 01, 2003 3:03 pm

jasna sprawa, Jack Black rulezzzz! a moze ktos slyszal piosenki i widzial teledyski zespolu Tenacious D, do ktorego Jack Black nalezy?
Collect some stars to shine for you.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Sep 01, 2003 3:28 pm

Jasne, że tak... "Tribute" 8)

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Mon Sep 01, 2003 3:36 pm

albo f**k her gently... Xander widziales tego teledysk? :D
Collect some stars to shine for you.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Sep 01, 2003 3:41 pm

widziałem, widziałem... :twisted:

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Mon Sep 01, 2003 3:44 pm

ale juz dawno nie widzialem nic na vivie, mtv itp. tribute, f**k her gently ani nawet wonder boy'a (ktory byl dosc cienki)
Collect some stars to shine for you.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Sep 01, 2003 4:00 pm

Sciagnalem dwa dni temu ich plytke :D Jest wyczepista :twisted: Rock your socks, f*** her gently, TRIBUTE ... hehe chlopaki rzadza :D
I love ya baby but all I can think about is
Kielbasa sausage....


:twisted: :twisted: :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Mon Sep 01, 2003 4:13 pm

Sometimes ya got to squeeze
Sometimes you've got to say please
Sometime you've got to say hey
I'm gonna F*** you softly...
Collect some stars to shine for you.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Sep 01, 2003 4:21 pm

We are fuelled by Satan,
Yes we're schooled by Satan.
Fuelled by Satan!
Writin' those tasty riffs
just as fast as we can.
Schooled by Satan!
:twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Sep 01, 2003 5:34 pm

Proszę mi tu żadnych tekstów satanistycznych... :wink:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests