Filmy Roswell-fanów...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Post Reply

Film jest dla mnie...

... całym życiem!!!!
25
37%
miłą rozrywką
40
59%
nie przepadam
1
1%
nie znoszę!!!!
2
3%
 
Total votes: 68

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Aug 19, 2003 8:37 pm

jasne, ze matrix rules
taxi 3 widzialem reklame i wiecej nie mam zamiaru ogladac
100 dziewczyn nie ogladalem
K-PAX - NIE MAM POJECIA... jak to obejrzalem to mialem taki dylemat, ze zapominalem o jedzeniu...;)
a Reese jest ladna na jednym ujeciu na 10... to raczej nie rokuje wielkich nadziei..
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Aug 20, 2003 4:08 am

Taxi 3 cienka, oklepane schematy, nuda itd. A dzisiaj widzialem fajny trailer do jeszcze fajniejeszego filmu "Battle of Shaker Heights" gdzie jedna z rol gra SHIRI APPLEBY przez nas tak uwielbiana ;) Kto ciekawy niech sciagnie z http://www.filmweb.pl :)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Wed Aug 20, 2003 1:59 pm

uuuuh mój ulubiony film, jest ich kilka np. Forest Gamp, Thelma i Luise , Książę przypływów, Matrix I, i wiele innych, jak np Podwójne życie Weroniki, do kina mogę iśćdla aktora i reżysera, jak zrobią Roswell na duży ekran to pójdę dla wszystkiego !!!!!.
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Wed Aug 20, 2003 8:06 pm

1. Ulubione filmy oglądane przeze mnie już X razy to "Wywiad z wampirem" "HAIR" "Almost famous" a takze "Dogma"
2.Reżyserzy wszechczasów to Kevin SMith, Woody Allen i David Fincher
3.Aktorzy-niezrównany Edward Norton to miejsce pierwsze, Jason Lee, Chris Rock, Chris Tucker, z kobitek bardzo lubię Kate Hudson. Film jest moją wielką pasją, tak więc pewnie jeszcze udziele się w tym poście ;)
Image

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Thu Aug 21, 2003 10:34 pm

Filmomania zarazila mnie moja nauczycielka polskiego w podstawoowce, ktora prowadzila kółka filmoznawcze... piekna sprawa : ogladalismy filmy, potem rozmawialismy na ich temat, pisaliśmy recenzje, czasem chodziliśmy do kina... bardzo za tym tesknie... wczoraj zostalam moderatorka na pewnm forum w podforum "Film" i jestem bardzo dumna ;P
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Fri Aug 22, 2003 12:30 pm

a ja polecam jeszcze ''Raport Mniejszości''
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 22, 2003 3:08 pm

"Dogma", o tak, "Dogma" rządzi 8)
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Fri Aug 22, 2003 5:50 pm

Graalion,widzę że się rozumiemy 8)
Image

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri Aug 22, 2003 6:21 pm

"Dogma" to jest to... najlepszy jest "Cool Jesus" :wink:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Aug 22, 2003 6:58 pm

a to ciekawe... ogladalem Dogme i udalo mi sie zasmiac okolo dwoch razy... raz przy "cool Jesus" a drugiego razu nie pamietam, ale sadze, ze mial miejsce...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Sat Aug 23, 2003 12:51 pm

heh, konkretniej to był to "buddy christ" ;)
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Aug 23, 2003 1:22 pm

Nie trzeba się kulać ze śmiechu przez cały czas trwania filmu by uznać go za genialny. :roll:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Agusi@-chan
Nowicjusz
Posts: 120
Joined: Sat Aug 02, 2003 10:25 pm
Location: z Grodu Kraka

Post by Agusi@-chan » Sat Aug 23, 2003 3:20 pm

Sadie... Im chyba chodziło o słowa anioła który cały czas mówił "Jesus... Cool Jesus..." :wink:
I znów powracam, by patrzeć, jak dnieje,By zło przeklinać, dobru błogosławić...[img]http://liam_valmont.w.interia.pl/1055955088YR.jpg[/img]

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Aug 23, 2003 10:24 pm

Właśnie obejrzałem "Mulan". Fajne teraz robią te animowane filmiki. Było w nim wszystko czego można oczekiwać od dobrego filmu - śmiech (ten smoczek Mushu jest wprost nieziemski, no i głos Stuhra robi swoje), wzruszenia (aż mi się łezka zakręciła jak ją ojczulek na końcu przytulił; przewidywalne, a jednak mnie ruszyło), piękne i pełne nastroju sceny (wyrżenięta wioska rlz!). Tylko piknych kobitek brakowało (bo to rysunkowe, to wiadomo :wink: ). Tak się zastanawiam czy nie ściągnąć tego Sinbada (swoją drogą zwróciliście uwagę na jego imię? ja dopiero teraz zauważyłem: sin+bad :D ), też może być nie najgorsze.
I pamiętajcie, nie bójcie drwin w stylu "taki/-a duży/-a, a bajeczki ogląda". To wasze życie, nie poddawajcie się presji otoczenia, bo WYBÓR tego co chcecie oglądać NALEŻY DO WAS :D :D :D
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Aug 26, 2003 1:23 am

Animowane filmy sa zajebiste :) Titan AE, Lilo i Stitch, Toy Story 2, Atlantyda (po polsku! Rosjanin rzadzi!) oczywiscie klasyka czyli Ice Age i Shrek :) Ale mowie wam - Gdzie jest Nemo? - to najlepszy z nich wszystkich! Naprawde nie mowie tak ze akurat Stopklatka pisze:
W ostatnich dniach film wytwórni Walta Disneya i studia Pixar, detronizując "Króla Lwa" z 1994 roku, zyskał bowiem miano najbardziej dochodowej animowanej produkcji wszech czasów. Po 87 dniach wyświetlania na koncie "Gdzie jest Nemo" znajduje się już 329,8 miliona dolarów
nie nie nie i nie - film ten obejrzalem juz na poczatku wakacji i jest po prostu zajebisty :twisted: U nas zawita dopiero w listopadzie ale jest na co czekac - zapewniam was

ps. A dzisiaj (wtorek?) na jedynce o 23.15 leci naprawde niezly film mojego fav rezysera Darrena Aronofskyego - polecam wam Pi
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Tue Aug 26, 2003 4:42 pm

Czy ktosik wie coś o Shreku 2??? Niby cały czas robią, a efektów nie widać...(czyt. ja nie widzę)
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Aug 26, 2003 7:05 pm

Shreka 2 nadal robia, nie ma nawet jeszcze trailerow za to sa juz plakaty.
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Aug 28, 2003 9:37 pm

Graalion to masz bardzo podobnme podejście do filmów animowanych jak ja. Ja także chętnie obejrzałabym Sinbada :D sobie. A Shrek 2 hmm ciekawa jestem co oni tam chcą wymyśleć - co tam można jeszcze wymyśleć, choc przyjdzie mi pewie poczekać i się przekonać.

Ostatnio obejrzałam "Legalną Blondynkę", tak mi ten film zachwalali, ze obejrzałam i wiecie co? Naprawdę doś miło mnie ten film zaskoczył, oczywiście to lekka komedyjka ale bardzo miło się to oglądało.

Natomiast nadal jestem pod wrażeniem "Johnny English" :D:D Wreszcie udalo mi się ten film obejrzeć i aż do tej pory policzki mnie bolą ze śmiechu - film jest zabójczy i polecam każdemu, kto lubi dobre komedie pełe pomyłek i nieporozumień oraz fanmtastycznego angielskieo humoru!! Naparwdę warto to zobaczyć :)
Last edited by ciekawska_osoba on Thu Aug 28, 2003 9:48 pm, edited 1 time in total.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Aug 28, 2003 9:45 pm

Może i rewelacyjny, ale ja i tak pozostanę konserwatywnie przy Les Aventures De Rabbi Jacob :D
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Thu Aug 28, 2003 9:54 pm

hm..ciekawska osóbko mamy coraz więcj wspólnego ! Ja też była na tym Sindbadzie i to rewelacyjna bajka ! Ten szczur...płakałam ze śmiechu :D
co do Jonny English to hm...tu się różnimy...ten humor był dla mnie troszkę irytujący...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests