Nasze imiona

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 08, 2003 6:03 pm

A ja lubię swoje imię. Ostatnio wprawdzie stało się dość popularne, ale co tam, i tak je lubię. Sami powiedzcie - PIOTR. Czy to nie brzmi dumnie? :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Aug 08, 2003 6:11 pm

Brzmi, dumnie, brzmi :D :D :D
Image

User avatar
Agusi@-chan
Nowicjusz
Posts: 120
Joined: Sat Aug 02, 2003 10:25 pm
Location: z Grodu Kraka

Post by Agusi@-chan » Fri Aug 08, 2003 6:14 pm

Ok... mały konkurs... kto zgadnie jak mam na imię :?: :wink:
I znów powracam, by patrzeć, jak dnieje,By zło przeklinać, dobru błogosławić...[img]http://liam_valmont.w.interia.pl/1055955088YR.jpg[/img]

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Fri Aug 08, 2003 8:13 pm

hmm to będzie trudne :D
A ja z tego wszystkiego zapomniałam powiedzieć jak mam na imię :oops: hmm a więc jeżeli kogoś to interesuje to na imię mi Monika :D
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Aug 08, 2003 8:26 pm

Mi z zagranicznych imion bardzo sie podaba Shakira (hinduski-bogini światła , arabski-kobieta pełna uroku) :D :D :D
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Aug 08, 2003 8:28 pm

Moniczko mnie bardzo ciekawi skąd wzięło się twoje pseudo "zulugula" :mrgreen:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Fri Aug 08, 2003 8:50 pm

Nie wiem czy pamietacie, ale byl kiedys taki program "Zulugula" :D Ale to chyba nie to :wink:

A ja juz sie przyzwyczailam do swojego imienia... i nawet takie popularne nie jest :D ...

Agusiu, ale to moze bycv zdrobnienie od dwoch imino, wiec konkurs wcale nie jest taki latwy jakby sie moglo wydawac :D :P

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Aug 08, 2003 8:53 pm

Nan, no i właśnie moja rodzinka tak samo...
Mam ciotkę Leokadię, Babcie Salomeę :P , kuzynkę Mariannę :P, Kuzynkę Bożenkę :P i wiele wiele innych...

Co do Anny (bez obrazy Nan) ale nie nawidze tego imienia bo wszystkie idiotki które znam np. moja kuzynka mają naimie albo Anna, albo Klaudia...
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Aug 08, 2003 8:57 pm

A co do ksywek... Moja - maddie - wzięła się oczywiście od imienia Magda. Gdzieś pzreczytałam że jest to zdrobnienie, ale nie wiem czy we francuskim, czy w angielskim...
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 08, 2003 9:00 pm

Mam ciotkę Leokadię
A ja babcię :D
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Fri Aug 08, 2003 9:35 pm

Moja to druga polowa nazwiska Marii :D

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Aug 09, 2003 7:51 am

No no no, ale nam się dyskusja o imionach zrobiła...Maddie, raczej angielski, z francuskiego... Madelaine, a oni mają coś dziwnego ze zdrabnianiem.
Image

Ewa
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Aug 03, 2003 12:35 pm
Location: Brzeg opolski

Post by Ewa » Thu Aug 21, 2003 12:29 pm

Kwiat_W -co do twojego imienia-Wojtek ,moze byc ,ale imie Tomasz jest takie sobie.

Moje imie- EWA,to mi sie podoba ,spoxs moze byc . :lol:
evi

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sat Aug 30, 2003 9:24 pm

Moj ulubiony bohater, a raczej bohaterka to Maria - chyba pobija wszelkie rekordy. Lubię ją za to co inni - za poczucie humoru, romantycznosc, wiarę w miłość, cudny glos...
Na ulubioną parę nie umiem sie zdecydowac, bo M&M wprowadzają całkiem inny nastroj niz M&L.
Co do włosów Marii - uważam ze najgorszy fryz miała w "monsters". i jak potem byla ubrana w mundurek, to wygladala jak 11-stolatka

a co do imion - w ksiązce z kisty pisalo kiedys, ze w rosji za panowania stalina czy lenina dawali takie imiona: Wolfram, Turbina, Lenina itp
a co powiecie na Apolloniusza i Tomisława Tajnera?

Na bierzmowaniu tez fajne jajca odchodzą, kumpel sobie dał Aaron, a kumpele Amelia, Apolonia i Klemencja. Jednego syna nie dopuscili, bo chcial sobie dac Nabuchodonozor
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Dec 13, 2003 11:01 pm

macie bardzo ładne imiona, ciekawe czemu ten temat tak przycichł 8)

ja swojego imienia przez dłuższy czas nie lubiłam chciałam się nazywać zwyczajnie Kasia albo Magda, niestety moi kochani rodzice z wyobraźnią dali mi zagraniczne imię, w dodatku z nie polską pisownią, ktorej nie potrafili niektórzy niedouczeni nauczyciele nieraz wymówić, jak dorosłam i zmądrzałam polubiłam bardzo swoje imię, było orginalne a także w klasie nigdy nie było drugiej osoby o takim samym imieniu co ja a to mi się podobało przy 6 Monikach czy 10 Basiach. :wink:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Sat Dec 13, 2003 11:08 pm

Janetko, nie chce Cie martwic, ale b. wiele osob czyta Twoje imie przez "Dż" a nie "Ż" :cheesy: Ale mysle, ze tak jest prosciej 8) A i mie masz sliczne :twisted:

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Dec 13, 2003 11:16 pm

hihi nie szkodzi, bardzo wiele osób czyta je dż i mi to wogóle nie przeszkadza, a muszę ci powiedzieć, ze zdecydowana większosć nie wierzy, że to moje prawdziwe imię i myśli, ze to nick :P
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Sat Dec 13, 2003 11:28 pm

A w domku mowia normalnie, czy tez im sie amerykanski akcent wdal? :twisted: :twisted: :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Dec 13, 2003 11:29 pm

oo.. jak to sie stalo, ze mnie tu jeszcze nie bylo... :shock:
ja sie chyba nie musze przedstawiac...
ale za to MUSZE powiedziec, ze bardzo mnie dziwia Wasze kompleksy na tle imion... :shock:
ja tam ze swoim nigdy nie mialm problemow... wyobrazam sobie, ze gdybym nazywal sie Genowefa Konstanty Eustachy <nazwisko>, to moze moglbym miec z tym pewien problem...
ale Ania?? Marysia?? :shock:

ps: Janeta... wiesz.. nigdy mi nie przyszlo do glowy przeczytac to imie na glos... :shock: .. i tak mi sie utrwalilo w podswiadomosci... nie Ż, nie Dż, tylko J... :lol:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Hypatia
Starszy nowicjusz
Posts: 147
Joined: Thu Nov 27, 2003 10:51 am
Location: Szczecin

Post by Hypatia » Sat Dec 13, 2003 11:30 pm

Ha widzicie dziewczyny tyle imion na swiecie a rodzice zawsze tak jakosc trafia dziwacznie... mine dali Anna - tez :) Wiec witam wszystkie Anie :wink:
Na szczescie poklocili sie, przed moim urodzeniem, z babcia ktora upierala sie by dac (jak bedzie dziewczynka) wnuczce imie Halina, chociazby na drugie.... awww ale bym miala zonka....
Za to "uszczesliwili" mnie drugim imieniem Klara... kiedys go nie lubilam a teraz sie ciesze ze moge sie odroznic od tych wszystkich Ań :cheesy:
Magdy, Marije, Janetki i inne macie ladne imiona, najwazniejsz to i tak jak nas wolaja przyjaciele i rodzina a nie co mamy w dokumentach wpisane... to takie oficjalne.
Btw. moja mama ma z chrztu Maria.... ale pol zycia używa Inga - wiec jak wypelnialam wniosek o dowod osobity malam zgadke jak do anielki ma na imie moja mama ? :twisted:
Hypatia-Tia
"Don't ever give up your dreams. Without dreams there's nothing else. When someone tells you can't, go ahead and prove them wrong. Don't be afraid of the unknown, embrance it" Becky R.I.P

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests