Warszawiacy

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Oct 27, 2003 4:30 pm

O, a kiedy to się "w końcu" wybierasz do Stolicy...? Tak, Malina, Hotori... To co, kto jeszcze przyjeżdża na zjazd, he he :wink:
No cóż, 7 osób na Forum przyznało się do pochodzenia z W., ale coś ostatnio faktycznie tylko kilkoro widać... Maxel, Nephit, ja, Freja, Piter, Sadie_Frost i Niqa... Tego... O właśnie, gdzieś nam nephit wsiąkł...
No zaraz, a co tam z wyglądem {o}...?
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Oct 27, 2003 6:16 pm

jestescie wszyscy dziwni... dlatego tak dobrze sie rozumiemy... :roll:
to kiedy wpadniesz Malinko? 8)

a moze nasz ukochany admin wpadnie do stolicy? nie masz tu jakiegos stazu w najblizszej przyszlosci {o}? nie przyjezdza zaden Segal? :twisted:
wszystkie watpliowsci zostalyby wreszcie rozwiane... 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Oct 27, 2003 6:19 pm

dobra jak zszedł raz temat na autobusy no to mam kilka przystanków 521 w pobliżu a ktoś może jeździ 36 albo 4??? Dobra a jest wśród nas ktoś kto chodzi do warszawskiego liceum jakiegoś??? jak tak to jakiego ja bym wam pokazała swoje zdjęcia chociażby z netu czyli www mojej szkoły ale wyszłam na nich beznadziejnie... i jak jest zdjęcie mojej klasy to na połowie jestem ja chociażby rękaw durnego sweterka... więc jest szansa że ktoś odgadnie która jestem na zdjęciu tylko najperw trzeba znaleźć www mojuej szkoły a nawet klasy ale wiecie ja się boję i wam nie podam bo mordercy są wśród was...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Oct 27, 2003 7:19 pm

:mrgreen: A zdjęcia mojej szkoły są w sieci, pewnie, tylko nie wpadli na to, żeby zdjęcia klas zamieścić... :mrgreen: Freja, to może jednak podaj tą szkołę, co...? :wink: Ostatecznie zrobimy wymianę, ty powiesz, gdzie ty chodzisz, a ja gdzie ja chodzę... :D
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Oct 27, 2003 7:23 pm

a ja sie troszku wtrące co do waszego spotkania. Moge :roll: :twisted:
Otóż ja mam uraz do tego typu spotkań. Nie mówię, ze Wy ale już raz z kumpela zostałyśmy ekhemm zrobione w balona :evil: Nie wiem czy ktokolwiek mnie przekona aby pojawić się na czymś takim jeszcze raz :(
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Oct 27, 2003 7:43 pm

Zulu... ale wydaje mi sie ze za bardzo przywiazujesz sie do czegos takiego, "spotkania" - nikt nie wymusza nic na Tobie, nie jest to nakaz, a nawet jesli bym przyszedl na meeting i nikogo by nie bylo (co sie moze zdarzyc ;)) to bym pomyslal "trudno" i poszedlbym sobie do Empiku poczytac :mrgreen:

Sysiu - Fajranty :D
-wszyscy mówią ŁAAAAAAAŁ
Malinko - ŁAAAAAAAŁ :D wiem co masz na mysli... taki np Piter tez mysli ze Radość to nie wawa... :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Oct 27, 2003 7:47 pm

Nan,Piter czy mam te pytania traktować jako zaproszenie :?: :twisted: :D
Wybieram się i wybieram do Warszawy jak sójka za morze...moze wyda Wam się to dziwne (albo wyjdę na masochistkę :twisted: ),ale chcę zobaczyć wszystkie miejsca związane z II Wojną Światową.... :roll: może mnie oprowadzicie...
dobra...kończę marudzić wracam do pracy...mam taki pasjonujący esej do napisania....
„Troska o zdrowie niemowlęcia i małego dziecka w Polsce w XVI i XVIII wieku”.....dzięki za wyrazy współczucia :roll: :D

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Oct 27, 2003 8:04 pm

oczywiscie, ze zaproszenie... :twisted:
oprowadzimy... :twisted:... jak stad wyjedziesz, to bedziesz znala na pamiec mape pubow wraz z cenami drinkow... 8)
milej pracy.. :twisted: "Troska o zdrowie..." ja tam juz wole dowody z analizy..:D

wzrost... ja nie wiem ile mam... w dowodzie napislem sobie 182... ale to dlatego, ze jak skladalem papiery, nie wiedzialem, ze padnie takie pytanie... 8), wiec strzelilem na oko :D (ale mam mniej.. 8) )

Nan.. po takim wstepie, ja sie zaczynam zastanawiac, czy spotkanie z Toba jest aby bezpieczne.... :twisted:

Maxel - to proste: jestesmy z Malinka bratnimi duszami 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Oct 27, 2003 8:11 pm

Maxel wrote:nawet jesli bym przyszedl na meeting i nikogo by nie bylo (co sie moze zdarzyc ;)) to bym pomyslal "trudno" i poszedlbym sobie do Empiku poczytac :mrgreen:
Tak też zrobiłam 8) ale jednak dziwnie mi się wydaje, że tak nie wypada :roll:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Oct 27, 2003 8:13 pm

Piter, przynajmniej nie kazałam jej latać po tym mieście na piechotę, tak jak to zrobiła Paulina u siebie... Nie mam pojęcia, jak wygląda krakowski autobus a tym bardziej tramwaj.
Poza tym ona miała tróję z historii i uważam, że wykazałam się raczej altruizmem dając jej darmowe korepetycje, które być może kiedyś jej się przydadzą :roll:
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Oct 27, 2003 8:14 pm

co nie wypada Zulu ? nie przyszli na spotkanie ? ...it happens :roll: Ba! poszedlbym do Empiku po czym skoczyl na kanapke do Oscara :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Oct 27, 2003 8:25 pm

HEHE <mAXEL...PIĘKNIE... :wink:
CO DO wzrostu to mam 1,75 cm...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Oct 27, 2003 10:06 pm

O :D Nie, nie jestem podstarzałym facetem z łysiną :wink: Rej... Jak umowa to umowa, Sempołowska. I Freja nie przesadzaj, ja nawet nie wiem, jaki jest adres mojej szkoły, tzn. znam stary adres, ale informatyk coś zaczął zmieniać i w sumie to nie mam pojęcia. Zaraz mnie ciekawość dźgnie i pójdę sobie obejrzeć...
O, świetnie, znalazłam moje stare gimnazjum... to znaczy piętro niżej...http://www.republika.pl/gim53waw/index.htm Można zerknąć na moją szkołę, jak się ktoś przypatrzy, to te płaskie okienka w dachu to zdaje się moja sala...
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Oct 28, 2003 3:41 pm

Nan żartujesz do Sempołowskiej chodzisz??? do tej Sempołowskiej zaraz na Popiełuszki przy szkole prowadzonej przez sisotry zakonne do tego na Żoliborzu???? Matko przecież ja mieszkam w tych okolicach!!! Ja zdawałam do gimnazujm do Sempołowskiej!!! Musiałyśmy się kiedyś widzieć zaraz a ty masz tylke lat co ja??? 16 o kurde!!! a ty blisko tam mieszkasz??? jeszcze się okaże że sąsiadka z bloku!!! nie no! byłoby fajnie!!!
Image

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Tue Oct 28, 2003 6:15 pm

Ja widze, ze tu sie club Wawa zrobil :D

Maxel fajny avatarek- tylko khym... gdzie Twoje wlosy? :shock: :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Oct 28, 2003 6:36 pm

Club Wawa... niezle... 8)
potencjalnych czlonkow informujemy, ze przy wstepie placi sie wpisowe w wysokosci nowego Ferrari (kolor dowolny) dla kazdego z czlonkow bardziej zaawansowanych 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Oct 28, 2003 7:39 pm

No chyba,że ma się za sobą (bez skojarzeń :D )jednego z członków bardziej zaawansowanych,prawda Piter :twisted: :?:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Oct 28, 2003 7:39 pm

:shock: :shock: No, Freja :D Tak, właśnie do tej Sempołowskiej, gimnazjum też teraz jest panny Stafanii :D Tuż koło zakonnic, jakby się postarać to widać je z niektórych okien... :D Ha! No dobrze, lecimy dalej z rozpoznawaniem... Bo ja wiem czy tak w najbliższej okolicy, pętlę 520 mam z drugiej strony bloku... Tą pętlę na Chomiczówce...
Last edited by Nan on Tue Oct 28, 2003 7:47 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Oct 28, 2003 7:44 pm

oczywiscie Malinko, oczywiscie :roll:
sprecyzuj "ma sie ze soba"... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Oct 28, 2003 8:01 pm

Piter chodzi mi o CENZURA CENZURA CENZURA CENZURA :D
No to teraz już wiesz :D

Żeby nie zbaczać z tematu...podczas mojej klasowej wycieczki do Warszawy spaliśmy u jakichś zakonnic...i jeszcze byliśmy w Teatrze Polskim (chyba tak się nazywa?)na "Dożywociu",a po przedstawieniu Malina wyleciała jak z procy wydrzeć od aktorów autografy :D
i jeszcze widziałam Wilanów, i jeszcze domek Aleksandra K., i jeszcze pomnik Szopena....wiecie co :?: chyba się tam do Was naprawdę wybiorę...

P.S. Kolegę z klasy zaczepili jacyś warszawscy kibice i zapytali: za kim jesteś? a ten pacan na to: za GKS-em... :D bardzo szybko uciekaliśmy wtedy do autokaru...pani wychowawczyni o mało obcasów nie złamała :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests