Jak naprawdę wyglądamy?

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Fri Oct 31, 2003 11:26 pm

Ja nie wierzyłam w taką przyjaźń,uznawałam ją za niemożliwą, dopóki... mnie to nie spotkało :wink:

Hotaru :D tak jakbym czytała o sobie :D
przywyczaiłam się do haseł w stylu: "co podać dziewczynko?" :D, do tego że we wszelakich urzędach zwracają się do mnie na ty :D
na koloniach dzieci stwierdziły,że mam góra 15 lat...to w sumie nie tak źle...kiedyś dano mi 12 :lol:
Ale ma to swoje dobre strony...teraz już tego nie praktykuję :twisted: ,ale zdarzyło mi się kilka razy wejść do kina za stawkę dla dzieci do lat 12 :oops: :roll: :twisted:

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sat Nov 01, 2003 2:15 am

zdarzyło mi się kilka razy wejść do kina za stawkę dla dzieci do lat 12
Malinko :mrgreen: piekne zagranie :D
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Nov 01, 2003 9:56 pm

Maliko, Hotaru widze ze macie podobne problemy co moja kuzynka. Ma 27 lat, nie jest wcale taka niska, gdzies okolo 167 cm, ale ma strasznie mloda twarz. Zwykle jak przychodzi listonosz z poleconym, to gdy ona otwiera drzwi słyszy pytanie: Czy jest ktoś dorosły w domu? :D
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Nov 01, 2003 10:15 pm

Heh, u mnie odwrotnie. Poproszono mnie o dowód osobisty i "zaraz, to pani nie jest pełnoletnia..?". Baba w okienku na Dworcu Centralnym nie chciała sprzedać mi ulgowego... :evil:
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Nov 01, 2003 10:48 pm

Moja kolezanka chciala sobie zrobic zdjecia aby je dolaczyc do podania na studia... fotograf sie spytal jakie to maja byc zdjecia, ona mowi, ze to do podania, a on za nia dokonczyl... "acha, do gimnazjum?"

Facet odmlodzil ja o 6 lat!!!

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sun Nov 02, 2003 12:52 am

hahah :D mnie zazwyczaj postarzali troche... ;) nigdy nie mialem problemu z kupnem alkoholu w sklepie ;)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Sun Nov 02, 2003 12:59 am

Maxel dzięki za hmm...uznanie :wink: ,ale to co zrobiłam chyba się nazywa oszustwo :roll: ( :twisted: ) a poza tym...to PROSZĘ NIE SPOŻYWAĆ ALKOHOLU :!: TO BARDZO NIEZDROWE :!: :!: :!:

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sun Nov 02, 2003 1:07 am

Malinko ! No wiesz ! Ja ten alkohol kupowalem dla moich potrzebujacych kolegow :mrgreen: dla siebie bralem zazwyczaj sok wisniowy :roll:

ps. Ja za oszustwo (dokladnie falszerstwo :mrgreen:) mam kuratora jeszcze przez 3 miesiace :D nie takie numery sie odstawialo :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Sun Nov 02, 2003 1:14 am

Chyba jestem nie na czasie,nie wiedziałam że teraz to się nazywa sok wiśniowy :roll: :twisted:
Maxel :D opowiedz coś więcej (o fałszerstwie i innych numerach :mrgreen: )...szukam nowych pomysłów na życie :twisted: :D

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sun Nov 02, 2003 1:18 am

Malinko to bardzo proste - wystarczy ze wpadniesz podczas kontroli w pociagu z falszywa legitymacja i juz masz sprawe w sadzie rodzinnym :D potem masz przesluchanie z panem kuratorem ktory Cie pyta czy nie cpasz, nie pijesz soku wisniowego i innych swinstw chemicznych, czy sie dobrze uczysz i nie sprawiasz klopotu rodzinie... takie tam formalnosci ;)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Sun Nov 02, 2003 1:50 am

Maxel...czyli to źle,że często jeżdżę na szkolną legitymację i bilet miesięczny siostry... :roll: :twisted:
U mnie dużo koleżanek szykuje się do zawodu "pań kuratorek" :D myślę, że na taki dozór byś nie narzekał :twisted:

P.S.A nie sprawiasz kłopotów w rodzinie :twisted: :roll: :?:

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sun Nov 02, 2003 2:03 pm

Pani Kurator... ? brzmi kuszaco :D Wiesz staram sie nie sprawiac klopotow ;) nawet kupilem sobie bilet miesieczny na autobus :D na wlasna legitymacje :twisted: zeby znowu nie wpasc :roll:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sun Nov 02, 2003 4:12 pm

hej ! nie widzę mojego postu, gdzie podawałam wzrost...chyba ktoś znowu mnie kasuje...jakby co to mam- 1,75 cm.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Nov 02, 2003 4:32 pm

Twój post trafił do tematu Warszawiacy. Tak to jest, jak się w jednym poście pisze o dwóch rzeczach :P
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Dec 26, 2003 7:45 pm

Mnie ostatnio zaczeto uwazac za nieletnego który udaje starszyzne. Np w tym roku pewien mIlIcJaNt nie wierzył mi ze mam tyle lat ile mam. naszczescie skonczyło sie na pouczeniu(dlamnie kompletnie nie sparwiedliwym bo kubus to nie piwko co nie...? no ale z kim sie przebywa.. potem trzeba za to odpowiadac)
Last edited by inti on Sat Jan 24, 2004 12:22 am, edited 1 time in total.

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Post by Justynka » Fri Dec 26, 2003 8:26 pm

jakies pół roku temu byłyśmy w barze oglewać moje imieniny... żadna nie chciała podejść do baru więc wybrali mnie jako najmłodszą ;) no to podchodzę i mówię "poprosze 7 piw" a on na to " dobrze ale pilnuj swoje niepełnoletnie koleżanki".... kompletnie mnie zaskoczył :D
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Tue Jan 06, 2004 11:33 pm

Moja anegdotka z wyglądem jest krótka. Przed sylwestrem ( w tym roku) w stoisku z alkoholami wybrałam szampan bezalkoholowy ( dla dzieciaków koleżanki) i przy kasie poproszono mnie o dowód osobisty. Powiedzieć że byłam w szoku to mało. Popierwsze mam 26 lat i bynajmniej nie wyglądam jak nastolatka, a po drugie nie kupowałam alkoholu, ale bez pokazania dowodu się nie obeszło. Paranoja.

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sat Jan 24, 2004 12:17 am

nie wiem gdzie jest temat ze zdjeciami ale wkleje je tutaj :D wiec tak
http://www.republika.pl/kora2003/klasa.jpg

zobaczcie sobie :D
Lizzy nie ja to nie ta rozesmiana :D

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Jan 26, 2004 3:15 pm

Hmmm....No nic, w takim razie będę musiała strzelić jeszcze raz, bo za pierwszym razem - pudło (dla tych, którzy nie zdążyli przeczytać mojego postu :arrow: obstawiałam dziewuszkę pierwszą z lewej na samym dole). Popatrzmy...heh...trudny wybór...No dobrze, drugą osobą, która rzuciła mi się w oczy (zaraz po tej roześmianej) była dziewusia trzecia od lewej na dole...I jak :?:

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Tue Jan 27, 2004 8:56 pm

powiem tyle ze jestem na samej gorze :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests