Jak naprawdę wyglądamy?

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Oct 28, 2003 9:51 am

hehe Malinko muszę cie rozczarować - mniejszej osóbki ode mnie chyba nie ma ;) Ja mierzę dokładnie 153 cm :D i zawsze byłam maskotką klasy a niemal przez pół podstawówki sama nigdy nie zeszłam ze schodów bo wiecznie kotś mnie chciał nosić :P Hihi
Co do fotki - Maxel czyżbyś był blondynem? Hehe fajna fotka:)
A spotkania w realu mogą być świetne - ja już "zaliczyłam" kilka takich spotkań i na żadnym nie było nudno czy kłopotliwie :D Jeśli świetnie się rozmawia z kimś przez net w realu jest tak samo:)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Tue Oct 28, 2003 11:58 am

ja do dużych też nie należę, i mierzę 160 cm, przynajmniej myślę że od ostatniego rzzu jak się mierzyłam to urosłam ten 1cm, ciekawa czy sama się oszukuję,
ciekawska osóbko : mój men mierzy 185 cm i ogólnie jest dość duży bo uprawia wielorkie sporty i w szkole jeden kolega jego spytał się dlaczego ma taką małą dziewczynę i odrazU sam dał sobie odpowiedź, mianowicie stwierdził:
MAŁE JEST PIĘKNE!!!:D :D :wink:


I to jest powszechnie znana prawda :D :wink:
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Oct 28, 2003 2:29 pm

Piter...Ty moja bratnia duszyczko (i Ty piszesz że nie angażujesz się w związki emocjonalne przez internet :D)
oczywiscie, ze sie nie angazuje 8) - wszystko co pisze, to klamstwa :twisted:... niedlugo przejdziemy na dlaszy etap naszej znajomosci, kiedy to podam Wam numer konta banowego i z zalosna mina poprosze o drobne datki, bo moja chora siostrzyczka cierpi na katar.. to znaczy.. na zoltaczke :cry: :roll:

ps: przepraszam.. ale co tak ciekawego jest w McDonaldzie, zeby o nim eseje pisac..? "o wyzszosci WiesMaca nad Cheesburgerem"...? :?
a moze "o (zupelnie niezrozumialym :roll: ) fenomenie FastoFoodow"..?
:twisted:
ja proponuje prace magisterska na temat "Z salata czy bez..." 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Oct 28, 2003 2:56 pm

Piter :D to może ja podam mój nr konta i na nim będziemy zbierać na Twoją SIOSTRĘ :twisted: u mnie te pieniądze będą bezpieczne... :twisted: I jeszcze jedno: właśnie widzę jak się nie angażujesz :twisted: :D
McDonald's - tożsamość i zdrowie-to tytuł artykułu...ja tylko muszę go rozłożyć na części pierwsze i dojść do własnych wniosków :D

Sysiu i Osóbko :D cieszę się że nie jestem jedynym maleństwem w tym gronie :D mała rzecz a cieszy :wink:
Nan...Hotori miała rację...masz w sobie coś z geniusza...albo masz więcej lat niż mówisz :twisted: :D

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Oct 28, 2003 3:06 pm

No dobrze, przyznam się, w końcu człowiek musi się jakoś rozerwać na emeryturze, nie :twisted:
Co wy z tym geniuszem, jak rany, "całkowicie spokojny człowiek" :wink: przeciętnie uzdolniony.
"Tożsamość i zdrowie", he he, niezły temat. Lepszy niż "cywilizacja jako dobrodziejstwo" i "cywilizacja zniewala człowieka".
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Oct 28, 2003 3:21 pm

moje konto jest juz wyprobowane... 8) :twisted: :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 28, 2003 9:33 pm

Pewnie ze male jest piekne :D zgadzam sie z tym calkowicie jesli nie chodzi o samochody... ;) Mała Mi :D dobre :mrgreen: przy okazji "Ojciec Brada Pitta"... no comments :wink: a wy zakladajcie to konto, zakladajcie... pomoge Wam zbierac... razem z moim bratem informatykiem bankowym.... :twisted:

Osobko :D (maskotko :mrgreen:) - wlosy mam blond.. co wiecej mam NIEBIESKIE OCZY :D... jak myslicie dlaczego mi dziewczyny nie wierza jak pisze im ze jestem wysokim blondynem z niebieskimi oczami... ? :lol:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Tue Oct 28, 2003 9:33 pm

Freja, zostałaś namierzona. Uważaj na siebie w najbliższych dniach!

[Wania! Kaman! Bierz kałacha i wiadro naboi. Albo lepiej dwa... cel może stawiać opór lub uciekać...

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Oct 28, 2003 9:49 pm

Maxel a pisałam już, że lubię blondynów :roll: :?:
Piter już o tym wie :twisted:

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 28, 2003 10:00 pm

... Malinko :mrgreen: to moze zaloz to konto ze mna... ? :roll: ;) A Piter jest blondynem.... ? :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Oct 28, 2003 10:13 pm

Maxel...ja,wbrew temu że rozmawiamy tylko przez internet to zdążyłam Cie polubić :D ,ale (stety albo nie :D )jestem wierna temu jedynemu :D
nie mogę Wam zdradzić jakiego koloru owłosienie ma Piter..ale wiecie nawet gdyby był łysy to TO JEST PITER... :D ...sami rozumiecie... :D Pozdrawiam mojego ulubionego sprzedawcę zegarów :twisted:

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 28, 2003 10:17 pm

Nawzajem Malinko :mrgreen: ale jezeli Piter jest LYSY i szczerbaty... to to konto masz u mnie jak w banku :mrgreen:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Tue Oct 28, 2003 10:45 pm

Maxel... dzięki... :D Teraz zadam pytanie, z którego być może stworzą nowy temat ale co mi tam... :wink:
Wierzycie w przyjaźń między kobietą i facetem :?:

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Oct 28, 2003 10:49 pm

Mysle ze mozna przeprowadzac powazne rozmowy, udzielac przyjacielskich rad, sluzyc zawsze pomoca... o ile sie nie patrzy na jej biust :roll: :wink:

a tak na serio dlaczego nie ?
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Tue Oct 28, 2003 10:54 pm

A ja mierzę hmmm... tak z 174, ale ciagle rosne 8)
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Oct 29, 2003 2:10 am

moj kolor wlosow... :? nie mam pojecia.. niektorzy mowia, ze jestem brunetem, inni, ze ciemnym blondynem... ja osobiscie sklaniam sie ku pierwszej wersji... ale to kwestia terminologii... :roll:
nie musze chyba dodawac, ze NIE jestem szczerbaty... 8)

sprzedawce zegarow pozdrowie jak tylko go spotkam... 8)

a teraz bardzo powaznie...
nigdy nie mialem dziewczyny przyjaciela... ale sadze, ze jest to mozliwe.. przynajmniej przez pewien czas... dopoki ona sie we mnie nie zakocha... :twisted:
Maxel wrote:a tak na serio dlaczego nie ?
i ja sie pod tym podpisuje...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Wed Oct 29, 2003 11:42 am

wiara w przyjaźń między kobietą i mężczyzną to jedno a realna możliwość wystąpienia takiej sytuacji to drugie :wink: i wydaje mi się raczej, że to nieraalne :D wydaje mi się (podkreśla to ze mi się tak wydaje) że zawsze będzie to jakaś niespełniona miłość z jednej strony, albo chłopak kocha się w dziewczynie i katuje się wysłuchując opowieści o jej problemach z chłopakami albo jest na odwrót :wink:

ale nie uważam że nie jest to możliwe - czyly rzeczona przyjaźń :wink:
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Wed Oct 29, 2003 3:03 pm

ja myślę, że jest możliwa ale zawsze przechodiz przez etap"czy ja przypadkiem go/jej nie kocham"
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Oct 31, 2003 10:54 pm

Sysia wrote:wydaje mi się (podkreśla to ze mi się tak wydaje) że zawsze będzie to jakaś niespełniona miłość z jednej strony, albo chłopak kocha się w dziewczynie i katuje się wysłuchując opowieści o jej problemach z chłopakami albo jest na odwrót
Przyjaźń jest możliwa, przynajmniej jeśli obie strony "kogoś mają" lub są po prostu zakochane w kimś innym. Wiem, bo sama przeżywam :D :D
Saddie Frost wrote:ja myślę, że jest możliwa ale zawsze przechodiz przez etap"czy ja przypadkiem go/jej nie kocham"
Przecież prawdziwa przyjaźń jest pewną formą miłości, czymś zbliżonym do niej. Tak czy siak uważam, że często dochodzi do podobnej sytuacji (nie zawsze), tylko zazwyczaj myslimy o czymś innym niż miłość....

A jak wygladam? Uwierzycie, że mam 153 cm, a mój avatar jest bardzo zbliżony do rzeczywistego wygladu (tzn blondi o niebiesko-szarych oczetach...) ? Małe jest piękne :wink: , tylko czasem mnie złosci, kiedy chcę kupić piwo, a pani w supermarkecie prosi o dowód, albo kiedy jadę samochodem i ludzie sie za mna oglądają (wiecie jak wygląda blond 153 centymetrów w starej asconie? ja wiem, widziałam sie w lusterku w zeszłe wakacje...).... Mówią, że bedę się cieszyc za parę lat z powodu młodego wyglądu, ale teraz mam często do czynienia z mniej lub bardziej dziwnymi sytuacjami na co dzień.
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 31, 2003 11:22 pm

O'sensei Morihei Ueshiba - twórca aikido - nie dostał się do wojska, bo był za niski. Minimalnym wymaganym wzrostem było 159 cm, tymczasem on miał 157 :)
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests