Pożegnanie Xandera...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Oct 17, 2003 9:11 pm

Nagle co?
Znów dane było mi zobaczyć problemy z czytaniez ze zrozumieniem, albo projekcję...
Poproszę więc o zacytowanie chociaż JEDNEJ mojej wypowiedzi, w której stwierdzam, że chcę zamknąć ten temat... :?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri Oct 17, 2003 9:40 pm

Ale ta panna mnie irytuje... Twój infantylizm mnie przytłacza...

Naskakujesz na {o} jak gdyby miał jakies pejoratywne zamiary... On jest tutaj moderatorem ! I ustala prawa dobre dla ogółu, a nie dostosowane do indywidualnych (sic!) potrzeb każdego z forumowiczów... !

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Fri Oct 17, 2003 9:43 pm

odezwał się pan-wszystko wiedzący.
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri Oct 17, 2003 9:53 pm

Bardzo celna riposta...

Jeżeli chcesz prowadzić polemike to rób to na poziomie... podaj argumenty...

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Fri Oct 17, 2003 10:28 pm

Wydaje mi się, że źle mnie zrozumiano. Przykład tematu Liz i Tośki podałem, bo wydawał mi się bardzo drastyczny. I kit z tym, że nie jest tematem filozoficznym, z bardzo elokwentymi wypowiedziami. Ale w tego tematu zrobił się czat dwóch osób, przeplatany złośliwymi wtrąceniami Xandera który wyraźnie szuka zaczepki (sam nie wiem po co). I tak przez 400 postów. Ja rozumiem, że czasami każdy woli sobie swobodnie pogadać, ale czy nie łatwiej jest wejść na czat?

Nie będziemy wymagać pięknych dyskusji. Bo w takim wypadku jako jeden z pierwszych powinien zostać skasowany mój topic, w którym bardzo aktywnie się jakiś czas temu wypowiadałem (Rozbierane Panny z Roswell w Twórcach). Ale co nie oznacza, że możemy traktować forum jak hydepark, które tym się właśnie różni od czata, że na nim dyskutujemy a nie prowadzimy paplaninę.
Teraz to wy sobie z tego tematu urządzacie pogadankę na temat tego co jest a co nie powinno być na tym forum. I teraz przeginacie. Tyle czasu Toska i _liz miały swój temat, ale teraz nagle wam się nie podoba? Rychło w czas. To dotyczy też innych tematów. Albo je zamknijcie i przestańcie marudzić, albo dajcie sobie spokój i zostawcie tak jak jest.
Cóż, od tego jest forum, aby dysktutować. Także o jego przyszłości. A że nie podoba mi się temat _Liz i Tośki? Wyraziłem tylko swoją opinię, a że zrobiłem to w kulturalny sposób to nic chyba nie można mi zarzucić.
Według mnie jest to oczernianie na oczach wszystkich, którzy tu pisza, tematu Liz i Tośki
Nikogo tu nie oczerniam. Piszę tylko o tym, co mi się na forum nie podoba. A że opiekuję się całym serwisem, to chyba mam do tego jak najbardziej prawo?

Nie mam zamiaru tutaj nikogo wyrzucać. Nie mam zamiaru zamykać tematów. Chciałbym poprostu zwrócić wasz potencjał na trochę inne tematy. Bo takie gadanie jest po prostu bezproduktywne. Gdy topic jest "normalny" każdy przeczyta, pomyśli, może coś napisze od siebie. A w tym wypadku nikt nie ma ochoty wchodzić w środek waszej kłótni i wymiany ciężkich argumentów. Temat nic nie wnosi na forum, dla nikogo nie jest nawet zabawny czy ciekawy (nie wliczając uczestników). Chcecie się trochę poobrażać - zapraszam na czat. Serwer na pewno będzie wzdzięczny. My też.

I proszę mi tutaj bez paniki, że jak coś źle powiedziałem na wasz topic, to Tośka się obraża i nie będzie wchodziła na forum. Mimo, iż mam prawa admina, forum należy do {o} i ja mu się w administrację nie wtrącam. Działam jedynie słownie.

User avatar
megi
Nowicjusz
Posts: 112
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:22 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by megi » Fri Oct 17, 2003 11:30 pm

Według mnie MIODZIO jest potrzebne na forum. We wszystkich działach zostało już poruszone większosc możliwych tematów związanych z ROSWELL. Teraz już po prostu jest mało roswellińskich tematów do rozmów, więc sądzę, że taki dział jak Miodzio jest niezbędny. Gdyby nie on forum powoli zaczęłoby zamierać, a tak można przynajmniej pogadać o innych smiesznych i ciekawych sprawach. Co prawda te posty o tresci, np. " :D " nie są potrzebne, ale inne mogą być. A jeżeli tak uważacie, że to tylko nabijanie postów dla rangi to wyłączcie licznik rang z całego działu MIODZIO.
"Przyszłość jest prezentem,jaki robi nam przeszłość"Andre MalrauxImage

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sat Oct 18, 2003 1:51 am

ja juz o tym wspominalem jeszcze na komnacie... nie chce miec rangi, licznika tez.. bo jak wszyscy wiedza zeruje sobie na tym smietniku ktorym nazywacie Miodzio i powoli sobie brne do przodu... i wcale nie nabijam postow :evil:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Oct 18, 2003 1:06 pm

Jestem świeżo po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi, i przykro mi ze Xander odchodzi, bo mimo ze ma kilka wad (kazdy je ma) jego wypowiedzi w większosci maja jakies uzasadnienie i sens (podkreślam, nie czytałam wszystkich jego postów) . Poprostu mówi co myśli i to mi sie podoba. Więc do zobaczenia Xander!
A co poziomu forum, rang i Miodzio. Według mnie rangi chyba jednak powinny zninąć, a przynajmniej takie za posty. Czy ktoś już myślał o rangach nadawanych przez innych na podstawie wypowiedzi na forum? Bo coś mi się wyfdaje że to by dobrze działało (nie chodzi o to że tylko {o} wybiera rangę, ale społeczność forumowa). A liczba postów powinna jednak zostać, świadxzy to o tym jak dana osoba się udziela.
Miodzio powinno istnieć, bo zawsze przyda sie jakas śmieszna nutka na forum. Ale oczywiście jak ktoś tam nie chce zaglądać to niech nie zagląda, ja też nieczytam wszystkich tematów jakie są, a czytam, te które mnie interesują.
Czy poziom forum się zniżył? Hmmm... zastanawiałam się czy mogę to stwieredzić. Ale chyba nie. Kiedyś było o wiele mniej tematów, i wszystkie z nich czytałąm dokładnie. Teraz to się zmieniło, doszli nowi użytkownicy i ie o wszystkich mogę powiedzieć czy znam "poziom" ich dyskusji, bo jest Was za wielu. Ale jest też smutna sprawa, kiedyś usuwanie postów żadko się zdarzało (conajwyżej czasem Kwiatkowi), teraz są usuwane one b. często (wyłączam Miodzio), czy to o czymś świadczy? Chyba jednak tak.
Do tematu _Liz i Tośki sie nie wtrącam, bo nigdy tam nie zagądałm.
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Oct 18, 2003 2:31 pm

chwila o co chodzi ?! nie było mnie, a tu Xan odochodzi ! ja nie chcę !
Xan...posłuchaj co ci powiem. Wkurzasz mnie czasami, jesteś uszczypliwy, cyniczny, ironiczny, lubisz zawsze mieć rację...ale jesteś też prawdziwy, potrafisz prowadzić ciekawe dyskusję, potafisz rozśmieszyć...może między nami nie zawsze było ok, ale wiedz, że jest mi bardzo przykro, że odochodzisz i to jeszcze w taki sposób...bo moim zdaniem to forum nie ma polegać tylko na śmiertelnej powadze...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sat Oct 18, 2003 3:56 pm

maddie wrote: Ale jest też smutna sprawa, kiedyś usuwanie postów żadko się zdarzało (conajwyżej czasem Kwiatkowi), teraz są usuwane one b. często (wyłączam Miodzio), czy to o czymś świadczy? Chyba jednak tak.
No właśnie, tu mam pytanie do {o}: jakimi kryteriami się kierujesz wywalając posty. Rozumiem, że wypowiedzi typu ":)" są do wywalenia, ale z tego co wiem, to nie tylko takie posty znikają.

No i trochę dziwi mnie czyszczenie miodzio. Bo skoro uważasz te podforum za "śmietnik", to po co wprowadzasz w nim cenzurę? Jak hydepark, to na całego, albo w ogóle. Po co komu Miodzio jako "moderowany śmietnik" (w którym nawet po czyszczeniu zostaje dużo głupot)?

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Sat Oct 18, 2003 4:09 pm

luki z jednym się nie zgodze.J asię nie obrażam...dla twojej świadomości.
Take my hand and if I'm lying to youI'll always be alone, if I'm lying to you

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Oct 18, 2003 4:15 pm

Kryteria poza Miodzio:

- Zejście z tematu
- Jeżeli widzę już dłuższą głupią dyskusję:
a) jeśli jest śmieszna - wydzielam do Miodzio
b) jeżeli jest tylko głupia - usuwam
- Posty obraźliwe (nieczęsto się zdarzają, ale jednak)
- :D
- posty, które nic nie wnoszą do dyskusji (np. macie rację, dzięki)

W Miodzio natomiast usuwam:
- tematy stare, których nikt już nie czyta
- posty stare wewnątrz tematów-tasiemców-o-niczym (nadmierna liczba stron odstrasza czytelników - np. niedawno usunąłem wszystkie posty dwóch gier i teraz zabawa ponownie się rozpoczęła - po zupełnym uśpieniu)
- posty nudniejsze, które przeobrażają zabawną dyskusję w senne komentarze do komentarzy.

Tak więc nie jest to cenzura, tylko utylizacja odpadków :wink:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sun Oct 19, 2003 7:52 pm

hehe...dobre :wink:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Oct 19, 2003 9:01 pm

Tośka wrote:luki z jednym się nie zgodze.J asię nie obrażam...dla twojej świadomości.
To dobrze. Po przeglądając forum natrafiłem na wiele twoich postów, które naprawdę były świetne. Czyli jak się chce to można.

Zresztą razem z {o} wyznajemy zasadę: walczymy nie z ludźmi, a z postami. Posty będą usuwane, userzy - nie.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri Oct 24, 2003 5:13 pm

Pamiętacie jak mówiłem, że odchodze I.XI.03 ?.... Kłamałem... Odchodze teraz

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Oct 24, 2003 5:17 pm

moze zrobimy jakis symboliczny pogrzeb..? :cry:


albo impreze... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Oct 24, 2003 5:45 pm

Chyba jestem troszke spozniony...
Twe powody sa calkowicie zrozumiale... nie pozostaje mi nic innego jak tylko powiedziec "zegnam".

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Oct 24, 2003 6:05 pm

Witaj z powrotem, Kwiat.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Oct 24, 2003 6:05 pm

Ooo! :shock: Kwiatuszek się pojawił! Dawno cię u nas nie było!
Image

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Fri Oct 24, 2003 6:49 pm

Żegnamy Xandera, a witamy z powrotem Kwiatuszka :wink:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests