Pożegnanie Xandera...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Pożegnanie Xandera...

Post by Xander » Wed Oct 15, 2003 11:57 am

Koniec. The End. Finito. Fin.

Z dniem 1.XI.03. odchodze z forum... nie jest to spowodowane problemami z dostepem do internetu bądź ogromem obowiązków... po prostu według mnie forum sie "wypaliło"... Ciekawe tematy wymarły śmiercią naturalną lub zostały zastapione prze, "Miodzio", bedące według mnie najgorszym wynalazkiem forum roswell.xcom.pl... Wypowiedzi spadły na zaskakująco niski poziom... lub zostały zastapione przez emotikonki... Irytuje mnie też tendencja to wprowadzania pseud-śmiesznych a'la absurdalno humorystycznych rozmów ( a raczej dialogów)... Nie wiem co staracie sie tym udowodnić... Inteligencje, wiedze, znajomość pop-kultury ? Bzdura...
Jednak istnieją ludzie których posty czytałem zawsze z wielką ciekawością... Nan, Leo, Ela, {o}, Graalion... Wasze wypowiedzi cechowały sie wysokim poziomem merytorycznym i znajomością tematu...
{o} mam prośbe... nie pozwól aby forum zeszło "na psy"..

Z dniem 1.XI.03 mówie Wam... Żegnajcie... nie bede tesknił 8)


... Więc kimże w końcu jesteś ?

- Jam częścią tej siły
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro.


J.W. Goethe, Faust

Buffy
Nowicjusz
Posts: 90
Joined: Sun Sep 14, 2003 1:08 pm
Location: Sunnydale..Po przeprowadzce z Los Angeles
Contact:

Post by Buffy » Wed Oct 15, 2003 12:37 pm

Hej... :cry:
Mówisz serio :?: :!:

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Wed Oct 15, 2003 12:46 pm

żegnam :mrgreen: nie będę tęsknić, :twisted:
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Oct 15, 2003 1:59 pm

Żegnaj, Xander.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Wed Oct 15, 2003 3:25 pm

zgadzam się z tobą Xander. Kiedyś czytałem całe forum, teraz przepatruję tylko interesujące mnie topicki, i to raz na dwa dni(mniej więcej). Szkoda mi czasu, którego i tak mam niezawiele, żeby czytać 15 stron wypowiedzi "Blah" czy coś w tym stylu. Fakt - Miodzio to kretyństwo, że ludziom nie szkoda czasu na takie pierdoły..... i co to ma wspólnego z Roswell :?: :!:

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Wed Oct 15, 2003 4:53 pm

Żegnaj Xander. Obyś kedyś za nami zatęsknił. :twisted:
A co do tematów. Czytam tylko te co mnie interesują.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Oct 15, 2003 5:30 pm

strace fortune na psychoanalityka, zanim sie pozbieram po ciosie, ktory mi na odchodnym zadales... jak nie pasuje, to cya. znajdz sobie forum, na ktorym wypowiadaja sie dorosli, a zobaczysz, ze oni tez nie beda spedzali godzin czasu na rozmowach o Bułchakowie... internet to nie lekcja filozofii, tylko sposob na odreagowanie stresow - "wirtualna prezerwatywa"... znajdz sobie ludzi podobnych do siebie, zamiast wyzywac sie bez powodu na mniej cynicznych i gorzej (?) wyksztalconych...
niektorzy w wieku 16 lat maja 16 lat... a inni nie... nara
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Oct 15, 2003 5:59 pm

Miodzio, jako najgorszy wynalazek? Po części się z tym zgadzam. Jednak uważam takie posunięcie za konieczność - Miodzio było potrzebne, żeby odizolować brednie od wartościowych postów. Gdyby nie one - CAŁE forum zamieniłoby się w śmietnik.

Będę jednak walczył o poziom.
I nie obchodzi mnie, że jakaś panienka się popłacze, iż Czechosłowakiem nigdy nie zostanie!
Forum xcom z założenia miało być uzupełnieniem Komnaty. I tak też wciąż staram się je postrzegać. Forum xcom miało być otwarte - każdy ma możliwość pisania wszędzie bez konieczności rejestracji nawet (nie dotyczy Spraw organizacyjnych). I chcę, żeby dalej tak było. Chciałem, żeby nigdy nie pojawiła się konieczność stworzenia regulaminy forum. Zawsze uważałem, że fanami Roswell są osoby z klasą, kulturą, które mają coś do powiedzenia.

Nie zmuszajcie mnie do zmian. Zauwazyłem, że zaczyna tutaj funkcjonować słowo "komnata" o zabarwieniu pejoratywnym :? Tymczasem komnata jest według mnie najlepszym forum, jakie kiedykolwiek widziałem...

Xander - żegnam. Cieszę się, że spotkałeś chociaż kilka interesujących osób. Mam nadzieję, że jednak kiedyś będę mógł powiedzieć - "Wracaj! Forum powróciło na wyżyny!"
:cry:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Oct 15, 2003 6:00 pm

Ale nawet przecietny 16 latek zna aksjologie humoru i głupoty...

"Życie przerosło kabaret..."

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Oct 15, 2003 7:02 pm

nie Xander, przecietny 16-latek nie wie i nie chce wiedziec co to jest aksjologia
{o}, zle to odbierasz - ja uzywam slowa "komnata" na okreslenie dyskusji na temat sensownosci jednoemotowych postow - i w zasadzie tylko wtedy. inna sprawa, ze xcom odpowiada mi o niebo bardziej niz komnata... dzieki luzowi na jaki sobie tu moge pozwolic
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Oct 15, 2003 7:10 pm

Zegnaj Xander.
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Wed Oct 15, 2003 7:23 pm

Razem z {o} opracowujemy system porządkowania forum. Efekty powinny być widać do 1 listopada. Więc może zmienisz zdanie, Xander?

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Oct 15, 2003 7:38 pm

moze powiedz cos wiecej luki... to interesujace... :?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Wed Oct 15, 2003 7:54 pm

Poniżej prezentuje moje własne pomysły, aczkolwiek to {o} ma tutaj decydujące słowo:

Zostanie opracowany mały regulamin forum. Zgodnie z nim, użytkownicy piszący bez sensu będą otrzymywali ostrzeżenia. Po trzech ostrzeżeniach - ban na pisanie na forum na np. 10 dni. Jeśli to nie poskutkuje - wieczny ban. Ponadto byłyby stosowane kary w postaci zmniejszania liczby postów, bo pisanie dla rangi jest czymś, co wypacza ideę forum. Myślę też poważnie nad propozycją zniesienia rang w ogóle. Wszyscy znamy wartościowych ludzi na tym forum i licznikiem w tym przypadku nie może być liczba postów.

Tak więc zapowiada się, jeśli te ograniczenia zostaną wprowadzone w życie, znaczne zmniejszenie liczby postów (a to jakość powinna podskoczyć). Oczywiście normalni użytkownicy nie powinni się niczym w ogóle przejmować. Nie będzie wymagań jakiś głębszych treści od każdego posta, bo wtedy 90% topiców byłoby do skasowania (w tym np. moje Rozbierane Panny... - czy w gadaniu o nagich, kobiecych ciałach jest jakaś filozofia?!). Nie dojdzie do sytuacji, gdy normalny user chcąc napisac post będzie się zastanawiał, czy to zgodne z regulaminem. Ale uważam regulamin jest potrzebny - dla tej mniejszości, która psuje obraz większości. Chcielibyśmy być liberalni, otwarci, bez żadnych ograniczeń. Niestety ludzie nie potrafią korzystać z wolności - pokazali to już w raju, pokazują i na tym forum.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Oct 15, 2003 7:58 pm

Hm, poczułam się zaskoczona... Xander zamierza sobie pójść (dziękuję za uznanie swoją drogą). Luki i {o} zrobią nam niemalże "remont generalny". Eh, zmienia się forum, zmienia...
Xander, ale chyba czasami wpadniesz, chociażby żeby zobaczyć głupoty w Miodzio... :wink:
Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Wed Oct 15, 2003 8:02 pm

Mam jednak nadzieję, że dla normalnych userów zmiany będą w ogóle nie widoczne (poza podniesiem poziomu forum).

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Wed Oct 15, 2003 8:03 pm

LUKI świetnie to ująłeś :) zgadzam się z tym że nie powinno być rang gdyż niektórzy przykładają do nich za dużą wagę :( co do regulaminu to ok tylko niech nie będzie za bardzo rygorystyczny :wink:

No i oczywiście żegnaj Xanderku :) będzie nam ciebie brakować ale nie martw się jakoś się z tej deprresji otrząśniemy :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Oct 15, 2003 8:21 pm

rangi... wisi mi co z nimi zrobicie...
liczba postow... tutaj juz mam watpliwosci... co to znaczy "zmniejszenie liczby postow.."... kasowanie postow, czy przyciecie licznika?
poza tym chcialbym wiedziec czy zaliczam sie do "normalnych uzytkownikow", skoro moje posty znikaja calymi setkami...

i jeszcze jedno: w pisaniu o nagich kobiecych cialach jest BARDZO GLEBOKA filozofia... 8) - przetrwanie gatunku... 8)

ps: luki... przesadziles z tym Rajem... :?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Wed Oct 15, 2003 11:00 pm

piter wrote:liczba postow... tutaj juz mam watpliwosci... co to znaczy "zmniejszenie liczby postow.."... kasowanie postow, czy przyciecie licznika?
Przycięcie licznika. Prościej od strony technicznej (chyba..)
poza tym chcialbym wiedziec czy zaliczam sie do "normalnych uzytkownikow", skoro moje posty znikaja calymi setkami...
serio? więc albo podpadłeś kiedys {o} :) albo faktycznie piszesz od rzeczy. Nie mnie to jednak oceniać.
ps: luki... przesadziles z tym Rajem... :?
Naprawdę? Ja widzę w obydwu sytuacjach duuże podobieństwo. Na początku wszystko było OK, wszyscy byli szczęśliwy, a później coś zaczynało się psuć - ludzie chcieli zburzyć istniejący porządek. Tylko na forum tego węża nijak się nie mogę dopatrzyć...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Oct 15, 2003 11:57 pm

moze i podpadlem, ale chodzi o to, ze {o} zaliczyl mnie do tzw Miodzio-users - w zasadzie nie mam nic przeciwko, tylko chcialbym wiedziec czy to znaczy, ze bede musial sie teraz pilnowac... czy za kazdy wykasowany post bede dostawal ostrzezenie...? :?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests