Horrory - czy lubisz się bać?

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Czy lubisz się bać?

Tak
31
54%
Nie
5
9%
Czasami
21
37%
 
Total votes: 57

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Mon Sep 22, 2003 4:18 pm

Ci co ogladali The Ring i Ringu powiedzcie jeszcze co obejzeliscie pierwsze? Ja kiedys zaczalem sobie sciagac japonski, obejzalem poczatek, pozniej zaczalem sciagac amerykanski i obejzalem tylko poczatek. Amerykanski niczym mnie juz nie zaskoczyl, wiec trudno sie spodziewac aby kogoas mogl wystraszyc Ringu po obejzeniu The Ring.Wtedy nie udalo mi sie ciagnac zadnego bo kolezanka mi przyniosla Piekny Umyl i musialem zrobic sobie miejsce na twardzielu (a ma on niestety mala pojemnosc :cry: ). Teraz znowu sciagam obydwa naraz i chyba jednak zaczne od japonskiego.

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Sep 22, 2003 4:49 pm

dobra dzicsiaj w nocy nie mogłam spać! więc postanowiłam wykasować sobie ten filmik za straszny dla moich nerwów poza tym wcześniej siedziałam w domu i sam samochodzik zaczął jeździć sam poprostu coś strasznego a potem zadzwonił telefon i nikt się nie odzywał ale okazało się że to moja koleżanka która nie mogła nic powiedzieć bo dostała ataku kaszlu... a oglądał ktoś Siedem i ten śliczny obrazek gościa na łóżku z grzeczem nieczystość i on tam rok leżał.... nie martwcie się jak to w filmach bywa żył.....
jak ktoś ma mocne nerwy niech zajrzy tutaj ja nie mam więc się wolę na to nie gapić ale to ten gościu on na serio żyje.... http://www.disobey.com/.../movie_media/ ... /seven.jpg
Image

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Tue Sep 23, 2003 9:37 am

o tak Sewen też mi się podobał, brrrrr jak ten facet ruszył się na łóżku, uh straszne to było, pisząc to aż mnie ciarki przeszły na wspomnienie
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Tue Sep 23, 2003 9:43 am

Ogladalem siedem i jakos ten facet nie zrobil na mnie wrazenia, jak caly film zreszta.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 23, 2003 11:16 am

se7en jest genialnym filmem. chyba praktycznie wszystkie filmy Finchera sa genialne... :D
Kwiat, jezeli obejrzysz japonski pierwszy, to zepsujesz sobie kilka godzin zycia. nie dosc, ze stracisz czas na obejrzenie japonskiego, to jeszcze cala przyjemnosc przy amerykanskim zniknie...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Sep 23, 2003 12:30 pm

Chyba że się lubi japońskie filmy 8)

Seven był fajnym filmem. Bać to się na nim wcale nie bałem, ale był ciekawie przeprowadzony, miał fajną atmosferę i genialną konkluzję.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Sep 23, 2003 4:49 pm

japońskie filmy są spoko :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 23, 2003 4:55 pm

GODZILLA 8) hell yeah! 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Tue Sep 23, 2003 5:17 pm

Nie lubie Godzilli. Ma swoj drobny urok ale za duzo jej nakrecili, tak duzo, ze ja widze w niej juz tylko kawalek gumy.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 23, 2003 5:24 pm

to byl sarkazm...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Sep 23, 2003 5:37 pm

cóż piter akurat nie o Godzillie mi chodziło. To jest jeden z tych filmów, których nie znoszę, bo opierają się tylko na krzykach typu : '' Oh, my God ! albo '' Help !'' :twisted:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

iryda
Gość
Posts: 60
Joined: Fri Aug 29, 2003 6:17 pm

Post by iryda » Tue Sep 23, 2003 6:05 pm

Ja nie lubie horrorów, bo sa stworzone dla psychopatów. niby skąd biora się mordercy? To ci co za dużo horrorów się na oglądali. Owszem obejrzałam w życiu kilka horrorów i nie były warte mojej uwagi i nerwów. :lol:

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Sep 23, 2003 6:34 pm

Nerwów?
Jeśli horroru nie traktuje się że musi straszyć, to mogą być całkiem fajne filmy.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 23, 2003 7:43 pm

buahahahahah!!! to mi sie podobalo!!! horrory tworza psychopatow!!! BRAVO dla tej pani!!
to powiedz mi kogo tworza thrillery, kryminaly, a jesli juz przy tym jestesmy, to komedie romantyczne... 8)
ja nie lubie horrow, bo bardzo rzadko zdarza sie cos godnego uwagi, ale nie powiedzialbym, ze sa one kolebka psychopatow...

nerwow? :?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Sep 23, 2003 8:07 pm

No co ty Piter... ja po Ringu mialem ochote wetknac komus pilota od tv w oko... serio, rece mi sie trzesly, slinilem sie, dostawalem atakow migreny i mamrotalem "siedem dni... siedem dni... siedem dni.... "

:twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 23, 2003 8:18 pm

pssst: a kiedy to bylo? mniej niz tydzien temu...? :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Tue Sep 23, 2003 9:07 pm

A był ktoś w kinie na filnie "Ciemność"? To też jest cos z gatunku horroru podobno, o ludziach którzy po przeprowadzce do domu w Hiszpani bodajże - ale nie jestem pewna, zaczynaja się dziwnie zachowywać.
Nie wiem czy warto iść na niego do kina. widział ktoś?

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Sep 23, 2003 10:53 pm

ja tez nie.

piszac o horrorach nie sposob zapomniec o genialnym "wywiadzie z wampirem" - rzadko sie zdarza, zeby film byl godny ksiazki - w tym wypadku sie zdarzylo. ksiazka jest lepsza, ale nie ma jakiejs drastycznej roznicy poziomow.
nie jest to oczywiscie film z serii "cisza... cisza... cisza...... ŁUP!!!". to delikatnie zarysowana historia cierpienia w jego czystej postaci... moim zdaniem, jeden z najlepszych filmow w dziejach... i kolejna rola Pitta, dzieki ktorej podskakuje o oczko wyzej w moim prywatnym rankingu aktorow... 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Guest

Post by Guest » Tue Sep 23, 2003 11:00 pm

tigi ja ogladalem i jak dla mnie byl calkiem niezly (chociaz moj gust nie jest chyba najlepszy :oops: ) a co do horrorow w ogole to polecam serie Hellraiser (zwlaszcza dwie pierwsze czesci) wg mnie to horrory w pelnym tego slowa znaczeniu :lol:

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Wed Sep 24, 2003 8:04 pm

Uwielbiam oglądać horrory. Ale oczywiście nie wszystkie.
Moje ulubione to Krzyk (wszystkie częśći), Koszmar minionego i następnego lata i Ulice strachu. O i Wywiad z wampirem, też fenomenalny film. A skoro o wampirach mowa to jeszcze Dracula 2000, i Dracula z Garym Oldmanem no i nie mogłoby zabraknąć Straconych z Brendanem
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests