Jako jedna z pierwszych...

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Od kiedy oglądasz "Roswell"?

od samego początku!
21
44%
od dłuższego czasu (dwa lata, rok...)
20
42%
mniej niż pół roku
6
13%
nie pamiętam... :)
1
2%
 
Total votes: 48

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Jul 28, 2003 4:23 pm

Jakos tak wyszlo... Zaczalem Smallville ogladac i tak dojechalem na nim do konca 2 sezonu i mi sie znudzilo... W wakacje siegnalem po Melinde Metz z nudow i przeczytalem 5 czesci w ciagu 2 dni :D Poza tym wreszcie mi zalozyli stale lacze w domu i moge do woli surfowac po necie hehe :) zaraz zaczne sciagac odcinki roswell ale beda musialy sie ustawic w kolejce bo duzo filmow mam na liscie ;) Milo jest tutaj wrocic naprawde :) pozdrawiam
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Jul 28, 2003 10:22 pm

hehw takim razie dobrze, że teraz będzie cię więcej "widać" :)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Mon Jul 28, 2003 10:53 pm

Witam, witam. Zawsze to miło gdy nasza rodzinka się powiększa. Hmm ... dlaczego przypomniała mi się rodzina katolików z Monty Pythona? Nieważne :P Ważne jest ... zapomniało mi się :oops: . W każdym bądź razie witaj.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Jul 29, 2003 1:12 pm

A dziekuje dziekuje :) Bede odwiedzal to miejsce napewno czesciej :)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Lav
Gość
Posts: 7
Joined: Wed Jul 30, 2003 11:47 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Lav » Wed Jul 30, 2003 12:15 pm

Napoczatku cześć wszystkim jest tutaj nowa, ale ogladam Rosvella od samego początku i jestem z tego dumna :lol:

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Jul 30, 2003 6:37 pm

Witaj Lav w naszych szeregach : ) Powiem tylko jedno - masz rację będąc dumną, ze oglądasz Roswell - bo ejst to naprawdę niezwykły serial :)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Wed Jul 30, 2003 11:00 pm

:D Ja oglądam Roswell od samego początku!!!!!!!!Nawet ja był tak późno w nocy i to do tego w niedziele!!!!!!! W szkole mi się zasypiało, ale co tam, Nawet powtórki oglądałam!!!!!! Nie trzegapiłam ani jednedo odcinka!!!! Chyba się uzależniłam,bo mam nagrane moje ulubione odcinki i oglądam je w kółko!!!!! Co ja zrobie jak Roswell się skończy. Mam nadzieję, że Polsat zacznie emisję od początku!!!!!!!!!!!!

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 31, 2003 10:00 am

Witamy, witamy w naszym gronie zapaleńców...
Image

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Thu Jul 31, 2003 10:37 am

Moja znajomość z Czechosłowakami rozpoczęła się ok.1,5 roku temu ale nie pamiętam od którego odcinka.Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia,na początku raczej zabijanie czasu.Tak na serio weszło mi to w krew od kiedy trafiłam na tą stronę.Do niedawna tylko czytałam Wasze wypowiedzi (w kafejkach,u znajomych,w szkole na informatyce:))bo internetu w domu nie miałam.Zmieniło sie to parę dni temu od kiedy mam z Wami stałą łączność:)Szkoda że dopiero teraz ile wspaniałych rzeczy mnie ominęło:(Ale lepiej późno niż wcale.Mam nadzieję że to "szaleństwo"tak szybko się nie skończy!

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 31, 2003 11:02 am

Oczywiście, że się nie skończy, nie pozwolimy na to!
Image

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Thu Jul 31, 2003 11:09 am

Tak to czytam i czytam i nadziwić się nie mogę.Nan Ty napisałaś 12 lipca że oglądasz Roswell od 4 miesięcy.Zdumiewające!Sądząc po ilości Twoich postów myślałam że jesteś fanatyczką Roswell od początku.A tu prosze jaka niespodzianka.Niektórzy naprawdę mnie tu mile zaskakują perfekcyjną znajomością tematu-wszystkich scen tytułów piosenek.Ja pamiętam tylko te najważniejsze.To się nazywa zaangazowanie w sprawę!!:)Pozdrowienia

coolinka
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jul 26, 2003 6:29 pm

Post by coolinka » Thu Jul 31, 2003 12:38 pm

Ja widziałam pierwszy odcinek. Potem długo nie oglądałam, aż do 2 sezonu. Teraz staram się oglądać wszystkie odcinki mojego kochanego Roswell, a zastał jeszcze tylko jedne :cry: To straszne!!!!! Ja nie przeżyje jak się skończy Roswell :cry: Nie będę miała po co żyć :cry:

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Thu Jul 31, 2003 12:50 pm

Dla Nas wszystkich to będzie tragediaale prosze bez myśli samobójczych :wink:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 31, 2003 3:25 pm

Malinko, gwoli ścisłośc, to mój pierwszy odcinek (powtórka Viva Las Vegas) obejrzałam bodajże pod koniec stycznia, potem Heart of Mine w połowie przegapiłam, a Cry Your Name obejrzałam w całości. I mniej więcej wtedy zaczęłam szukać w necie.
No i też zastanawiam się, co będzie później... Gdy już nie będzie nowych odcinków do komentowania... Pewnie zajmiemy się Roswell na DVD, kalendarzami, filmem, 4 sezonami... Chyba się preżyje :)
Image

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Thu Jul 31, 2003 5:41 pm

Mam nadzieję że jakoś damy radę...Ale coś mi się wydaje że puszczą kolejną serię Jeziora marzeń(w sumie jest ich podobno 6!).Oby nie...

Tigi

Post by Tigi » Thu Jul 31, 2003 7:05 pm

Jestem pierwszy raz na forum. Roswell oglądam od niedawna. Zaczęłam pod koniec II sezonu, kiedy się nudziłam i skakałam po kanałach. I tak na trafiłam na odcinek Viva Las Vegas. Potem wyjechałam i opuściłam odcinek kiedy Alex zginął, ale potem stałam sie fanką Roswell i nie ominęłam ani jedengo odcinka. :)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 31, 2003 7:19 pm

Podobno Jeziora Marzeń nakręcono 6 serii i to już definitywny koniec, bo uśmiercili jedną z głównych bohaterek.
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Jul 31, 2003 7:24 pm

:shock: Którą?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Thu Jul 31, 2003 8:03 pm

:shock: Włanie to ciekawe którą :?: A ja osobiście nie wiem czy Ciek wodny Dawsona puszą zamiast Roswell bo dwie serie lecą w różnych dniach tygodnia na TV4...
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 31, 2003 8:55 pm

Nie wiem, czy nie pomylę, nie oglądałam ani jednego odcinka, więc mnie nie ukatrupić :) Jennifer albo Michelle, nie wiem, jak ona się nazywa... Oj, ta, z którą romansował Jason Behr w którymś z odcinków, nawet mieli jakąś scenę w basenie czy wannie, nie wiem, jakich rozmiarów mają wanny :wink: W każdym razie zatkało mnie, jak zobaczyłam ten urywek.... No więc z tą. Ona ma mieć, a może już ma, jakieś dziecko w serialu... Lubią teraz zakańczać seriale, uwaga, widać będzie wysyp nowych seriali. Podobno "Seks w wielkim mieście" też zakończyli... Nie wiem, nie orientuję się, nie oglądam takich rzeczy.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests