Urodziny....

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Sun Jan 02, 2005 9:33 pm

ja też się dokładam do życzeń dla Graaliona życzę ci szczęścia i farta bo to baaardzo ważne. A ze szczęściem już się wszystko łączy:
miłość, kasa, szybkie samochody lub motory, jak kto wolie :D itd! Więc szczęścia i farta jeszcze raz!! :D

ur. 3 stycznia
imieniny 13 luty
_________________

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Jan 25, 2005 11:46 pm

khm.. niniejszym chcialbym w dniu urodzin zyczyc wszystkiego najlepszego starszej ode mnie o dokladnie jeden dzien Marcie aka Onarkowi aka Trenerowi Niewyzytych Wiewiorek wszystkiego najlepszego. trudno byloby mi zapomniec o jej urodzinach.. w koncu sa dokladnie w przeddzien moich...

cholera.. tak mi przyszlo na mysl... chyba zajrze do kalendarzyka i sprawdze kto jutro ma urodziny... :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Wed Jan 26, 2005 11:35 am

Nie musisz zaglądać do kalendarza, urodzinki ma Paul Newman 8) .

Zdrowia, szczęścia, zdanych egzaminów, i .... (wstaw co chcesz :) ) z okazji n-tych urodzin, Piter.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Jan 26, 2005 2:35 pm

Wszystkiego najlepszego dla onar-ka zdrowia szczęscia pmyśłnośc wszystkiego co sobie wymarzysz :D Tobie piter też wszystkiego najlepszego :)
:)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Jan 26, 2005 4:00 pm

Aaaaa piter co za niespodzianka :shock: Jak miło, że pamietałeś 8) Dziękuję :cmok: Magea Tobie też dziękuję za pamięć :cmok:

Więc :mrgreen: Drogi mały człowieczku w zielonych rajtuzach 8) Członku Markowej mafii :lol: W dniu Twoich urodzinek (jesteś już tak samo stary jak ja 8)) życzę Ci przede wszystkim 'tego' jachtu bo może się przydać, zdania jak najlepiej s... se.. nie mogę tego wymówić :lol: EGZAMINÓW :mrgreen: Dużo dużo mleczka 8) I innych białych rzeczy :mrgreen: I wszystkiego czego tylko zapragniesz.

Więc HAPPY BIRTHDAY! :tort:

User avatar
Lizzy88
Nowicjusz
Posts: 105
Joined: Sat Aug 21, 2004 5:49 pm
Contact:

Post by Lizzy88 » Wed Jan 26, 2005 4:48 pm

Nieco spóźnione serdeczne życzenia urodzinowe dla Onarek i oczywiście dla pitera :D Zdrowia, szczęścia, pomyślności i wszystkiego tego, o czym marzycie, a co się jeszcze nie spełniło. I jak najlepszych ocen z egzaminów :wink: Czyli krótko mówiąc - wszystkiego najlepszego! :tort: urodziny:
Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej. - chińskie

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Jan 26, 2005 5:51 pm

Więc piter, jesteś trzecią znaną mi osobą, która ma urodziny 26 stycznia :roll: Faajnie... 8)
No nic, wszystkiego najlepszego Tobie, piter 8) , mojemu choremu bratu, który leży teraz w szpitalu :( i siostrze, która kończy dziś osiemnastkę :D
Buziak Wam wszystkim :cmok:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jan 26, 2005 8:32 pm

Ja także się dołączam, onarkowi trochę po czasie ale na ciepłe życzenia nigdy nie jest za późno, no i piterowi...przyjacielski uścisk, bo wiem że tego zawsze mu brakuje. :mrgreen:
Wszystkiego dobrego, Kochani :cmok: urodziny:
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Jan 27, 2005 12:05 am

dziekuje wszystkim, ktorzy pamietali.. :lol:

Elu, You know me too well... :roll:

nowa, 26.01 to po prostu taki fajny dzien.. kazdy by sie chcial dzisiaj urodzic... 8)

Lizzy, musze przyznac, ze podoba mi sie plan ze spelnieniem wszystkich marzen... zle by nie bylo... :roll:

bez mleczka sie obejdzie, Marku_2 :twisted:, ale za jacht i sesje dziekuje :mrgreen:

Tobie Magea tez dzieki.. :)

Renya, wstawilem co chcialem 8) (a za 'n' wstaw sobie 20.. zegnaj jedynko na przedzie..:roll:)

niniejszym chcialbym zaznaczyc, ze ustanowilem nowy standard dla 'bycia w kwiecie wieku' - w tym roku kwiat wieku obejmuje 20latkow 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Feb 01, 2005 6:08 pm

100 LAT :tort: 100 LAT :tort: niech Ela żyje nam ... Wszystkiego naj naj najlepszego, zdrowia, szczęścia, suksów, spełnienia marzeń oraz wszystkiego co sobie wymarzysz w dniu twoich urodzinek :D !! (..... urodziny: ....) <---------- a tu wpisz sobie :D co chcesz ... :cheesy: :prezent:
:)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue Feb 01, 2005 6:24 pm

Tak sobie myślę, trzeba by zrobić jakąś jedną, uzupełnioną, porządną listę, bo tak to się pogubić można :roll:

Elu, z całego serducha wszystkiego najlepszego :D Spełniania wszystkich marzeń, zwłaszcza tych najskrytszych :wink: Buziak dla Ciebie :cmok:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Lizzy88
Nowicjusz
Posts: 105
Joined: Sat Aug 21, 2004 5:49 pm
Contact:

Post by Lizzy88 » Tue Feb 01, 2005 6:30 pm

Elu, w dniu urodzin Twych życzę Ci, aby w Twoim życiu było jak najmniej smutków i jak najwięcej radości, abyś lekarzy znała tylko z dalszego widzenia, aby zawsze udawało Ci się osiągnąć to, co sobie zamierzyłaś, aby szczęście Cię nigdy nie opuszczało i mnóstwo marzeń Twych zawsze się spełniało.
Wszystkiego najlepszego! :cheesy: :tort: urodziny: :tort: :prezent:

A może moduł wyświetlający, kto ma urodziny w najbliższych dniach? Ciekawe, czy dałoby się tutaj coś takiego zrobić...
Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej. - chińskie

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue Feb 01, 2005 6:42 pm

No właśnie, to byłby dobry pomysł... Tylko że z tego co wiem to takie coś przychodzi na poczte, a nie na Forum :roll: :P A może by zrobić taką jedna, wielką listę, umeiścić ją gdzieś tu i zaznaczyć w temacie na której jest stronie? :roll: Albo wynająć kogoś, kto by tego na bieżąco pilnował 8)
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Feb 01, 2005 7:45 pm

Elu, oddaje owen przyjacielski uscisk 8) (poprzedni mi sie spodobal :roll:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Feb 01, 2005 8:12 pm

Elu... Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń! I kogoś takiego jak JB pod łóżeczkiem, aby umiał pocieszyć jak trzeba 8)

:urodziny:

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Wed Feb 02, 2005 9:07 am

Pod łóżeczkiem? :shock: Lepiej pod kołderką :cheesy:

Elu, zdrowia, szczęścia, pomyślności. I siły w realizowaniu marzeń.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Feb 02, 2005 6:57 pm

Dziękuję moje Słonka, za życzenia, pamięć i serducha. :serce:
Heh, łezka się w oku kręci jak pomyślę, że jesteśmy tu już ponad póltora roku, jedni bywają ciągle (patrz wiecznie narzekający na nas kochany piter ale czasami widuję go gdy w środku nocy jak duch przemierza pokoiki, sprawdzając czy wszyscy śpią i pilnując porządku :tomato: :D ) i ci którzy wpadający tu od czasu do czasu by pogadać, przypomnieć się i troszkę pobyć z nami....To niezwykłe forum, posiadające jakąś moc, ciepło, gdzie panuje serdeczność i miła atmosfera.
Ściskam Was mocno i dzięki, że jesteście :cmok:

Renya, ten pomysł z kołderką bardzo mi się podoba :mrgreen:
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Feb 02, 2005 11:40 pm

uuu... :twisted: czuje nowym pomysl na image... 8)

chce miec range 'niczym duch..', do sygnaturki wstawie sobie 'obserwujcie cienie na scianach.. jednym z nich moge byc ja..'...

teraz bede tajemniczy i nieprzenikniony 8)

ps: Elu, nie da sie ukryc, ze sie tu widujemy o ciekawych porach.. :roll: tajemnica tkwi w tym, ze one niestandardowe sa tylko subiektywnie. 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Feb 03, 2005 12:41 am

To ja może dam: Wszystkiegop Najlepszego, marzeń (nie tylko spełnienia, ale też posiadania L:), słodyczy i kupę kasy!! :D życzę wszystkim, którzy mieli i będą mieć urodziny, imieniny czy jakieś inne święta państwowe.

Tajemniczość do ciebie baaaardzo pasuje piter. To teraz w twoich postach będzie trzeba doszukiwać się tajemnic? :)
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Tue Mar 01, 2005 7:26 pm

Ja wszystkim, którzy obchodzili urodziny życze wszystkiego najcudowniejszego i najlepszego :)

Ja obchodzę już niedługo i straasznie się cieszę :D 9 marca zbliża się szybkimi krokami :)

Pozdrawiam

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests