Urodziny....

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Mar 22, 2004 1:32 pm

Niki, życzę Ci słoneczka wesołego, bo wkońcu już wiosna, uśmiechu na twarzy - zawsze i wszędzie. Jak najwięcej szczęśliwych dni, a nawet jesli będą też i te gorsze to wyjścia z nich zawsze obronną ręką. A takze żeby nikt nie mówił, że widać od razu po tobie, że jesteś barankiem, (i że baranki to są najgorsi ludzie na świecie :evil: - nie wiem, jak ciebie, ale mnie taka postawa wnerwia :roll:). Więc uśmiechnij się!
Image
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Mar 22, 2004 1:52 pm

A takze żeby nikt nie mówił, że widać od razu po tobie, że jesteś barankiem, (i że baranki to są najgorsi ludzie na świecie - nie wiem, jak ciebie, ale mnie taka postawa wnerwia
Pierwszy raz spotykam się z takim stereotypem, ale jeśli on rzeczywiście funkcjonuje, to przyłączam się do apelu Maddie: baranki są przesympatyczne! Przykład? Chłopak mojej kumpeli - jeszcze nigdy nie spotkałam faceta, który traktowałby swoją dziewczynę w tak bardzo dżentelmeński sposób :cheesy: i pamiętał o wszyściutkich rocznicach! A poza tym do tego, że jest Baranem podchodzi z uśmiechem. I Tobie Niki też takiego optymizmu życzę - jeżeli znalazłby się ktoś, komu Twój znak zodiaku przeszkadzał.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Mar 22, 2004 10:48 pm

No to przynajmniej widzę że nie wszyscy to znają :mrgreen: . Mam przyjaciółkę, która przeprowadziła się 2 lata temu do nas. I przez pierwsze 2 miesiące zanim mnie dobrze poznała, powtarzała że mimo wszystko widać ze jestem baranem, z charakteru, bo jej poprzednie znajomości z barankami nigdy się dobrze nie kończyły, a jedna dziewczyna (Baranek, oczywiście) która była najgorsza urodziła się tego samego dnia co ja! Do tego wszystkiego ostatnio siedze sobie na zajęciach z (nie wiem jak to się nazywa, w każdym bądź razie pomaga lepiej poznać siebie) no i coś tam o sobie powiedziałam, a facia na to: Jesteś zodiakalnym Baranem? :roll:
Image

natalii from school

Post by natalii from school » Tue Mar 23, 2004 11:25 am

niki z okazji urodzin składam Ci najserdeczniejsze choć spóźnione życzenia :)

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Wed Mar 24, 2004 12:16 am

Dzięki kochani!!!!!!!!!! Ale nie wiecie jaka liczba mi stuknęła!
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Mar 24, 2004 12:07 pm

Nieważne, ile się ma lat zgodnie z metryką, bo człowiek ma tyle lat, na ile się czuje :D

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Apr 08, 2004 6:37 pm

Aaaaaa :!: Jak mogłam zapomnieć, że 6 kwietnia były urodzinki Psyche! Jutro swoje święto będzie obchodzić Doreen, a pojutrze Maddie. Więc dziewczyny - z tego miejsca składam Wam życzenia (Psyche, sorki, że spóźnione), oby Wam się w życiu jak najlepiej powodziło :D

PS. Niki, jaka to liczba? Zdradzisz w końcu? Wiem, że kobiet o wiek się nie pyta, ale skoro już zaczęłaś, to dokończ :wink:

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Fri Apr 09, 2004 11:02 pm

No dobra wkońcu taka stara nie jestem!!! 18!
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Sun Apr 11, 2004 8:51 am

Dla nie których spóźnione, dla innych nie :P ale wszystkim solenizantom składam wszystkiego dobrego. Oby Wasze życia były pełne radości i miłości a Wasze portfele pełne kasy by pomóc spłenić najskrytsze marzenia :D
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Amanda
Gość
Posts: 17
Joined: Tue Oct 21, 2003 5:08 pm
Location: z krainy smoków
Contact:

Post by Amanda » Sun Apr 11, 2004 2:08 pm

No to ja tez dopisze swoje
urodziny 16.08

User avatar
Emilie_N
Nowicjusz
Posts: 98
Joined: Fri Apr 09, 2004 2:43 pm

Post by Emilie_N » Mon Apr 12, 2004 3:11 pm

Życzenia składajcie mi 21 kwietnia.
Image"You look into my eyes, I go out of my mind"

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Apr 14, 2004 2:38 pm

Uaktualniłam listę na pierwszej stronie. Sprawdźcie, czy wszystko jest w porządku. Jeśli kogoś pominęłam lub coś pokręciłam, krzyczcie :!:

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Apr 14, 2004 3:58 pm

Gosiek tez ma za nie dlugo urodziny... Przynajmniej wiem to z jej opisu na gg chociaz nigdy jeszcze z nia nie gadalam :D

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed Apr 14, 2004 4:16 pm

brendanferhfan wrote:Gosiek tez ma za nie dlugo urodziny... Przynajmniej wiem to z jej opisu na gg chociaz nigdy jeszcze z nia nie gadalam :D
Naprawdę masz mnie na gadulcu....hehe...a ja cię nie mam...
Tak urodzinki mam 26 kwietnia (jupiiiii) I szczeże powiedziawszy nie mogę sie doczekać...bo może kolezanku kupia mi koszulkę w naszym sklepiku :hearts: :hand:
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Apr 14, 2004 4:20 pm

Brendanferhfan (Piter ma rację, trzeba Ci wymyślić jakieś zdrobnienie :wink: ), Gosiek ma urodziny 26 kwietnia, co zostało już dawno uwzględnione w naszym spisie.

O, widzę, że mnie Gosiek ubiegłaś :) To może zdradź nam jeszcze swój rocznik. I trzymam kciuki, żeby prezent od koleżanek wypalił :cheesy:

A reszta niech się odzywa, jeśli zauważy w liscie jakieś błędy lub braki. Koniecznie :!: :!: :!:

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed Apr 14, 2004 5:17 pm

O, widzę, że mnie Gosiek ubiegłaś To może zdradź nam jeszcze swój rocznik. I trzymam kciuki, żeby prezent od koleżanek wypalił
Eeeee....jakoś mi wstyd...taka jestem.... :lol: ...hmmm....no dobra...kończę 14...wiem wiem...małolata ze mnie
Dzieki za kciuki...przydadzą się :P
Image

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Wed Apr 14, 2004 6:37 pm

hmm... piękna lista :) zdziwiła mnie zwłaszcza data urodzin {o} złamał się i podał kiedy obchodzi urodzinki, a ja tego do tej pory nie doczytałam ?? :roll:

imieniny są chyba mniej ważne, ale jakby co to ja swoje mam 27 lipca :)

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Wed Apr 14, 2004 6:50 pm

ojej... a ja tak sobie patrze... :shock: w czerwcu tak mało to ja sie dopisze to bedzie wiecej :cheesy:

24.06-urodzinki

13.02-imieninki

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Apr 14, 2004 7:03 pm

A ja mam sobie urodzinki 24.05 :) A tak z wyprzedzeniem Wszystkiego najlepszedo wszystkim Baranom (przynajmniej tak mi sie zdaje ze teraz jest przez kwiecin Baran - moja Qulizanka :) )

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Apr 15, 2004 12:31 pm

natalii wrote:imieniny są chyba mniej ważne
Wcale nie! Piszcie, kiedy macie imieniny i urodziny (rocznik mile widziany, chyba że ktoś bardzo bardzo się wstydzi :wink: chociaż przecież nie ma czego). Będzie więcej okazji do składania życzeń, a co za tym idzie - wiecej miłych chwil spędzonych na forum przy tych życzeń czytaniu ('ach, ach, jacy oni są wspaniali - pamiętali o mnie' :mrgreen: ).
Emilie_N wrote:Życzenia składajcie mi 21 kwietnia.
Gwoli ścisłości - życzenia urodzinowe czy imieninowe? Temat topicu sugeruje urodziny, więc tak to odczytałam i zapisałam. Ale proszę jeszcze o potwierdzenie i datę imienin :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests