Geneza nicków

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Nov 26, 2004 2:41 am

no i masz.. umarlem z ciekawosci... :shock: teraz Cie bede nawiedzal zza grobu...

ps: tym 'malo bystrym' to przypieczetowalas swoj los... :evil: jutro zniszcze caly B-stok.. :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Fri Nov 26, 2004 9:09 am

No wiesz Marta, machasz nam tą marchewką przed nosem a potem zabierasz. Wstydź się!! Opowiadaj historię swojej ksywki, bo jak nie, to przyłączę sie do Pitera i z Twojego siedliska zostaną pierzyny.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Nov 30, 2004 12:31 pm

No, dobra Onar-ku... :wink:
Twój nick, kojarzy mi się z duetem Onar&Lerek i piosenką "Weź to poczuj' , czy jakoś tak.
Coś więcej na ten temat? 8)
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Dec 01, 2004 12:23 am

8) Hmmm no i brawo ADkA 8) Właściwie to jest on od tego jak mu tam Onara :?
Wyjaśniam: Nie lubię polskiego hh i go nie słucham :!: Nie będę się wypowiadać dlaczego, ale jest drugi na mojej liście co do nielubianych stylów muzyki tuż po techno :? Ale kiedyś moi znajomi myśleli inaczej :roll: Może i nadal myślą... Nie wiem... No, ale wracając do mnie :cheesy: Kiedyś na imprezie wypiłam sobie dwa piwa ( :roll: a musicie wiedzieć, że mam strasznie 'ekonomiczną' głowę, zawsze to lepsza nazwa niż słaba :lol: , i dwa piwa to o wiele za dużo jak na mnie :roll: Mi wystarczy tak naprawdę jedno i to w zupełności...) no i ehem ktoś włączył tego jak mu tam Onara z pisenką jak dobrze pamiętam to 'Od lat' (czy coś takiego :roll:) no i mądra Marta zaczęła to śpiewać wskoczywszy na kanapę :? :roll: I żeby było jeszcze śmieszniej tylko ja byłam w 'takim' ehem śmiesznym stanie bo to był jakis początek i tak już zostało... Strasznie to wszystkich śmieszyło i mieli niezły ubaw i przez jakiś czas jeszcze to wspominali no a potem... Potem już tak zostało i tylko kilka osób wie o tym no i teraz wy...
Ufff nareszcie to z siebie wyrzuciłam :lol: Możecie sie teraz śmiać :roll:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Dec 01, 2004 1:32 am

i to ma swiadczyc o glupocie..? co bylo glupie..? bo upijanie sie nie jest glupie.. podobnie nie jest glupie spiewanie po pijaku... :roll:

(raz sie okazalo, ze znam kawalki piosenek zespolu go dzwiecznej nazwie Aqua... nigdy bym nie pomyslal...:shock:)

jednym slowem masz kompleksy 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Dec 01, 2004 12:09 pm

To było głupie. Według mnie było. Śpiewać na kanapie coś czego tak naprawdę się nie znało i to po 2 piwach :roll: Było głupie.

Kompleksów nie mam 8) Chociaż może i mam a o tym nie wiem? :roll: Doktorze Piotrze może mi pan przepisać jakieś leczenie? :twisted: Heh zostń mym lekarzem na na na :twisted: Hmmm :roll: Chyba naprawdę jestem chora :roll:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Dec 04, 2004 2:33 pm

tak sobie mysle, ze potrzeba Ci czegos na odstresowanie... 8)
ale nie chcialbym byc zbyt doslowny, wiec sama bedziesz sie musiala domyslac :roll: 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Dec 04, 2004 5:40 pm

Tak tak odstresowanie... Czyli co będą jakieś cukiereczki? 8)
Zupełnie nie wiem o czym myślisz :twisted: Proponowałabym jednak tą 'dosłowność' :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Dec 05, 2004 12:25 am

cukierki... hm.. jesli to wlasnie kojarzy Ci sie z najwieksza przyjemnoscia.. :roll: :twisted:

doslownie mowiac, chodzi o zaspokojenie swoich naturalnych ogolnoludzkich (powiedzmy 'ogolno_ale_raczej_przed_60tka_ludzkich') potrzeb 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Dec 05, 2004 2:38 pm

Lubię cukiereczki :twisted:

Ciekawa diagnoza doktorze :roll: :twisted: Myślisz, że powinnam tak zrobić? :twisted: No dobra, ale nie jestem pewna czy sama dam radę 8) :twisted: Eeeee to ja juz lepiej cicho będę :oops:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Dec 06, 2004 12:19 am

ja tez w zasadzie je lubie 8) :twisted:

doktor czuje sie w obowiazku poinformowac pacjentke, ze od tego o czym mysli mozna oslepnac :P 8) doradzalby rowniez znalezienie osoby o podobych potrzebach i wspolne rozwiazanie problemu 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Dec 07, 2004 6:26 pm

Oślepnąć? Eee a o czym ja w ogóle myślałam? :roll:

No tak tylko jak tego kogoś znaleźć? :roll: Dam ogłoszenie do gazety 'na gwałt poszukiwane zielonookie bóstwo' :lol: Może ktoś się zgłosi :wink:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Dec 07, 2004 8:21 pm

hm.. powiedzmy, ze to o czym myslalas nie ma nic wspolnego z trzymaniem raczek na kolderce przed snem.. :twisted:

jestem pewien, ze ktos sie zglosi.. dostaniesz list 'jutro w tej a tej ciemnej alejce, gdzie nikt nie uslyszy twoich krzykow' :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Geneza nicków

Post by Beauty_Has_Come » Sun Sep 26, 2010 11:24 am

Myślę, że warto odświeżyć temat :)

Roswellianie, dlaczego wybraliście akurat takie nicki? Czy używacie ich też w innych miejscach w necie? Czy dopieracie avatarek pod nicka? Czy wasz nick ma głębsze znaczenie? :)
Image

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Geneza nicków

Post by ela12 » Tue Sep 28, 2010 6:36 pm

przeważnie używam nicku 'liiz' bądź 'liiiz'
ela12 (a raczej elaaa12 ale co to za różnica) miałam kiedyś na photoblogu, teraz mam liiz
dlaczego ela12? Ela to moje imię, szczęśliwa liczba to 12, proste ^^
a dlaczego liiz? a no dlatego, iż jest to nick związany z Roswell, wiadomo że chodzi o główną bohaterę Liz Parker ;)
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Geneza nicków

Post by Beauty_Has_Come » Tue Sep 28, 2010 8:53 pm

Beauty Has Come - ładnie brzmi, prawda? ;)

Jest to tytuł jednej z ballad zawartej na pierwszym solowym krążku Timo Kotipelto, wokalisty powermetalowego Stratovariusa z mroźnej Finlandii. W 2002 roku na "Waiting for a dawn" ukazała się między innymi balladka od której wzięłam swój nick.

Dobrze, ale dlaczego wybrałam akurat tę piosenkę? Cóż, nie tylko dlatego, że ją lubię (to bardzo spokojna i delikatna piosenka), ale dlatego, że wykorzystałam ją na czacie z Roswellianami na interii, gdzie poznałam dwie sympatyczne osoby i kiedy zaglądałam tam ponownie to korzystałam z tego nicka, żebyśmy łatwiej mogli się odnaleźć ;) Ponieważ na czaterii wiele nicków jest już dawno zajętych, po wpisaniu paru i komunikacie odmowmym przyszła mi na myśl ta balladka i pomysł... a dlaczego nie? :)

We wszystkich miejscach w necie związanych z Roswell korzystam z tego nicku.

... I tak narodziła się Beauty :D
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Geneza nicków

Post by Olka » Fri Oct 01, 2010 9:48 pm

Co ja bym tu mogła napisać.... Na imię mi Aleksandra, resztę sobie co do mojego nicku możecie dopowiedzieć :D Lubię się też podpisywać w sieci jako OlkaPL a jak oba są zarezerwowane używam "porandojin", co po japońsku oznacza Polka/Polak :)

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Geneza nicków

Post by Beauty_Has_Come » Sun Oct 03, 2010 8:34 am

Olka wrote:Co ja bym tu mogła napisać.... Na imię mi Aleksandra, )
Ha, tak podejrzewałam :) Są jeszcze miejsca w sieci, gdzie "Olka" jest wolne? :) Dla naszych dzieci już braknie loginów :cheesy:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Geneza nicków

Post by Olka » Sun Oct 03, 2010 12:58 pm

Na zagranicznych stronach jest cała masa wolnych Olek :) A dzieci... no cóż, można im profile, konta i loginy zostawić z spadku... ale fakt faktem dla wszystkich nie starczy ;)

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Geneza nicków

Post by irien7 » Tue Oct 19, 2010 5:30 pm

No to teraz ja.
Nazywam się Irina, szwecki odpowiednik tego imienia wymawia się irien .... i lubię liczbę 7.
A jak się logowałam do tego forum to chciałam byc LIz, ale pomyślałam że Liz Ci tu od groma i użyłam swojego standardowego nicku.
Aha, a tak mi się przypomniała, jak kiedyś występowałam pod nickiem Irina, to się strasznie śmiałam jak mnie pytano jak mam na imię, dlatego postawiłam na Irien. Zresztą do dziś dzień jak się z kimś zapoznają slyszę - "jak?"
.... z nazwiskiem też mam zawsze problem, ostatnio to się nawet zaczęłam zastanawiać czy trudniejsze mam nazwisko czy imię.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests