Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Beauty_Has_Come » Tue Feb 09, 2010 4:14 pm

Czips wrote:a więc myślę, że spróbujemy dzisiaj o 21?
dałam info na roswell.pl
Pojawię się, mam nadzieję, że jeszcze parę osób się skusi. Piątkowy czat był bardzo przyjemny, dużo ludzi się odzywało i można było wymienić parę uwag. Max, byłeś wtedy z nami? Bo jakoś nie kojarzę :]
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by MAX EVANS » Tue Feb 09, 2010 4:21 pm

Niestety nie było mnie bo nie mogłem :( Ale dziś to nadrobię :) słowo harcerza ( którym nigdy nie byłem :jezyk: )
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Czips » Tue Feb 09, 2010 4:26 pm

MAX EVANS wrote:Niestety nie było mnie bo nie mogłem :( Ale dziś to nadrobię :) słowo harcerza ( którym nigdy nie byłem :jezyk: )
hmm.. i teraz nie wiadomo, czy takie może być brane pod uwagę :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by MAX EVANS » Tue Feb 09, 2010 4:33 pm

Może przekonasz się około 21 :) Ps odp ci na NK :)
Last edited by MAX EVANS on Wed Feb 10, 2010 3:19 pm, edited 1 time in total.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Beauty_Has_Come » Wed Feb 10, 2010 2:49 pm

Czat drugi tegoroczny już za nami. Jak widać, prowadzenie dyskusji na czacie nie jest sprawą prostą, aby każdy mógł się włączyć do dyskusji i nie zostawał pominięty. Lecz właśnie w spontanicznej, radosnej wymianie opinii jest cały urok czata. Od długich wywodów jest forum - tutaj można zbudować ciekawą odpowiedź na spokojnie, podczas gdy na czacie wszystko się dzieję szybko.

I za to bardzo go lubię :cheesy:
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by MAX EVANS » Wed Feb 10, 2010 3:26 pm

Beauty_Has_Come wrote:Czat drugi tegoroczny już za nami. Jak widać, prowadzenie dyskusji na czacie nie jest sprawą prostą, aby każdy mógł się włączyć do dyskusji i nie zostawał pominięty. Lecz właśnie w spontanicznej, radosnej wymianie opinii jest cały urok czata. Od długich wywodów jest forum - tutaj można zbudować ciekawą odpowiedź na spokojnie, podczas gdy na czacie wszystko się dzieję szybko.

I za to bardzo go lubię :cheesy:
Faktycznie Chat to inna bajka :) Można powiedzieć że to taki mały śmietnik w porównaniu z forum.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Czips » Wed Feb 10, 2010 6:29 pm

MAX EVANS wrote:Faktycznie Chat to inna bajka :) Można powiedzieć że to taki mały śmietnik w porównaniu z forum.
taa! i nie można banować za spoilerowanie ;p
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Beauty_Has_Come » Wed Feb 10, 2010 6:30 pm

MAX EVANS wrote: Faktycznie Chat to inna bajka :) Można powiedzieć że to taki mały śmietnik w porównaniu z forum.
Ładnie to tak mówić? :jezyk: Porównywać zbiór ostatnich aktywnych Roswellian do śmietnikowej konwersacji, a potem się dziwić, że na czacie pustki? ;>

Z mojego doświadczenia wynika, że każdy wieloosobowy czat wygląda mniej więcej tak samo. Oczywiście, można zrobić dyskusję moderowaną (tak jak w przypadku czatów ze znanymi osobami), ale nie bardzo widzę jak to zastosować do 5-6 osób, które w różnym stopniu chcą brać aktywny udział w dyskusji. Mnie jest zawsze miło, jak parę osób które lubią dany temat chce się ze sobą zebrać, więc miło spędziłam ten czas na czacie :)

Spodziewałeś się czegoś innego? Myślałeś, że taki czat będzie wyglądał inaczej? :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by MAX EVANS » Thu Feb 11, 2010 12:09 pm

Beauty_Has_Come wrote:Spodziewałeś się czegoś innego? Myślałeś, że taki czat będzie wyglądał inaczej? :)
Nie wcale tak nie myślałem tylko stwierdziłem że chat to taki mały śmietnik :) To taka mała burza mózgów bo każdy pisze to co mu ślina na na języku przyniesie :)
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Beauty_Has_Come » Fri Feb 12, 2010 4:43 pm

MAX EVANS wrote:
Beauty_Has_Come wrote:Spodziewałeś się czegoś innego? Myślałeś, że taki czat będzie wyglądał inaczej? :)
Nie wcale tak nie myślałem tylko stwierdziłem że chat to taki mały śmietnik :) To taka mała burza mózgów bo każdy pisze to co mu ślina na na języku przyniesie :)
I to sprawia, że jest spontaniczny, i jak każda burza mózgów pozwala na wyciągnięcie wniosku - choćby takiego, że niedługo trzeba się na czacie spotkać ponownie.

Czy ktoś jeszcze z użytkowników forum chciałby do nas dołączyć i poczatować?
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by MAX EVANS » Fri Feb 12, 2010 11:04 pm

Beauty_Has_Come wrote:I to sprawia, że jest spontaniczny, i jak każda burza mózgów pozwala na wyciągnięcie wniosku - choćby takiego, że niedługo trzeba się na czacie spotkać ponownie.
Jestem jak najbardziej za :) Może Alex również zajrzy to uzgodnimy z nim co i jak w sprawie o której rozmawialiśmy już wcześniej :)
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by {o} » Sat Feb 13, 2010 2:03 pm

Oto dlaczego nie wchozę na czaty:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Beauty_Has_Come » Sat Feb 13, 2010 5:56 pm

To duże uogólnienie - wychodząc z takiej zasady można karykaturalnie przedstawić każde miejsce spotkań. A czat to dobre miejsce do poznania nowych ludzi jak każde inne. Ludzie poznają się w kolejce do kasy, w autobusie, na spacerze z psem czy właśnie na czacie. Kwestia, czy sobie przypadną do gustu, nie zależy od miejsca spotkania.

Czat tematyczny dostarcza przynajmniej pierwszego punktu zaczepienia do rozmowy - jak ona się rozwinie, to już zależy od uczestników - raz lepiej, raz gorzej. Na czacie interii w roswelliańskim pokoju poznałam dwie bardzo sympatyczne osoby, z jedną z nich ciągle utrzymuję kontakt (po 5 latach!). Cóż, mogłabym tam nie wchodzić, bo ktoś mnie może okłamać lub wykorzystać (czat, tak jak każda forma komunikacji z nieznajomym wymaga sporej ostrożności na początku), ale zaryzykowałam i opłaciło się.

Dużo bardziej niebezpieczne (moim zdaniem) są różnego rodzaju portale społecznościowe, gdzie obcy ludzie mogą przeglądać Twoje zdjęcia, szkoły, sprawdzać kto jest Twoim znajomym - dlatego nie korzystam z tego rozwiązania.
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by MAX EVANS » Sun Feb 14, 2010 2:26 pm

Beauty_Has_Come ja właśnie w sprawie Chatu kiedy planujemy następny? :) Bo w ostatnich dniach że się tak wyrażę troszkę zamilkliśmy na forum :? W moim przypadku było to spowodowane brakiem czasu u was zresztą pewnie też? Czekam na jakiej propozycje :) Czips ty również odp :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Beauty_Has_Come » Mon Feb 15, 2010 9:06 pm

MAX EVANS wrote:Beauty_Has_Come ja właśnie w sprawie Chatu kiedy planujemy następny? :)
Max, niestety ten tydzień mam okropnie przeładowany, więc będę mogła poczatować najwcześniej w piątek. :(
Tak to już bywa, że czasem nadchodzi taki tydzień :|

Czips, widzę, że się logujesz, ale nie piszesz nic :) Brak natchnienia? ;)
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Czips » Tue Feb 16, 2010 12:01 am

cóż to za inwigilacja? hehe... a no tak jakoś pokłóciłam się z forum.
Ale już wracam do żywych. Ja mam w piątek wolne i jak na razie brak planów na ten dzień więc ja się piszę :)
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by MAX EVANS » Tue Feb 16, 2010 12:31 am

Więc jesteśmy umówieni na piątek ok 21 :-) PS Czips nie tylko Beauty_Has_Come dopuściła się w inwigilacji :jezyk:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Beauty_Has_Come » Thu Feb 18, 2010 5:24 pm

MAX EVANS wrote:Więc jesteśmy umówieni na piątek ok 21
Postaram się dotrzeć :) Dobrze, że nie na sobotę, bo mam zamiar po raz kolejny oglądać "Pamiętnik" ;)
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Czips » Fri Feb 19, 2010 1:00 am

ok, piątek może być, dam postta na roswell.pl
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Akcja - Trzeba Odnowic Chata !!

Post by Beauty_Has_Come » Sat Feb 20, 2010 2:49 pm

Niestety nie mogłam się pojawić na czacie z ważnych losowych przyczyn :( żałuję :(
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests