Nasze zwierzaki

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu Aug 05, 2004 4:01 pm

Tak śledzę waszą rozmowę i coraz bardziej nie mogę się doczekać, aż lizzy-maxiu zamieścisz tu zdjęcia swojego zwierzaczka, z twoich opowiadać wydaje się na prawdę słodziutki.
A na tym zdjęciu co dałaś, to wyglądają dość ciekawie :D
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Aug 05, 2004 4:01 pm

Smerfeta, nie uraziłaś mnie. Nie widać tego na zdjęciu, ale ogon ma taki trochę szczurzy, tylko z "miotełką" (kępka sztywnych włosów) na końcu. Koszatniczka odrzuca ogon w momentach zagrożenia - tak jak jaszczurka, a ta końcówka już nie odrasta. Znowuż ząbki ma żółciutkie, tak jak bobry :lol:

Liz16, postaram się zrobić mu w najbliższym czasie jakieś zdjecie, ale wierz mi, to strasznie trudne, bo on ma w sobie tyle energii, że nie potrafi zazwyczaj usiedzieć w miejscu :lol: Tak mniej więcej raz w tygodniu wypuszczamy go na wybieg do przedpokoju, ale wtedy też lata jak szalony ;)

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Sep 08, 2004 12:39 pm

Obiecałam i słowa dotrzymuję - tylko przepraszam, że tak późno, ale dopiero wczoraj odebraliśmy zdjęcia :) Oto Tofik w całej swej okazałości i towarzyszący mu obgryziony patyk na podłodze w przedpokoju :cheesy: :

Image

Czyż on nie jest słodziutki? :D

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Wed Sep 08, 2004 1:14 pm

Trochę późno :P ale i ja pochwalę się moimi zwierzakami :cheesy: A więc mam psa nazywa się Beki :D :(imię wybierała moja mama więc się nie dziwcie:P)to wyżeł weimarski i jest taaaka kochana :mrgreen:, ale mam też dwa myszoskoczki nazywają się Zdzisiu i Czesiu :P Te imiona wybierałam osobiście 8)

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Wed Sep 08, 2004 10:40 pm

lizzy_maxia masz rację słodki przypomina mi... suczkę mojej babci z wyrazu pyszczka i tego spojrzenia, jak bym miała skaner to też bym tu jej zdjęcie umieściła :mrgreen: .
Czytaj między wierszami...

User avatar
Smerfeta
Nowicjusz
Posts: 82
Joined: Mon Jul 19, 2004 6:21 pm
Location: Smerfolandia :)
Contact:

Post by Smerfeta » Thu Sep 09, 2004 10:00 am

Ekstra, naprawdę przypomina wiewiórkę. Słodziutka- lizzy_maxio ile ten zwierzak ma ? Pewnie jeszcze nie jest "dorosła" nie ? Ale słodka :cheesy: :lol:
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą. "
Jan Twardowski

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Sep 09, 2004 1:44 pm

Aras, suczka Twojej babci to rasowy psiak czy kundelek? Tak tylko pytam z ciekawości :)

Smerfeta - oczywiście, że mój maluch nie jest jeszcze dorosły, chociaż w sumie to ja nie wiem, jak to u tych zwierzaków jest - kiedy osiągają granicę dorosłości? :lol: Tofik ma mniej więcej pół roku.

Elip - wysoko skaczą te myszoskoczki? :wink:

User avatar
Smerfeta
Nowicjusz
Posts: 82
Joined: Mon Jul 19, 2004 6:21 pm
Location: Smerfolandia :)
Contact:

Post by Smerfeta » Fri Sep 10, 2004 6:58 pm

lizzy_maxia wrote:Smerfeta - oczywiście, że mój maluch nie jest jeszcze dorosły, chociaż w sumie to ja nie wiem, jak to u tych zwierzaków jest - kiedy osiągają granicę dorosłości? :lol: Tofik ma mniej więcej pół roku.
No właśnie widzę, ale bardzo słodki ten twój Tofik. Mojemu chomiczkowi czasami "coś" staje z tyłu :lol: ale to normalka u samców. Już się przyzwyczaiłam do tego ale napoczątku to śmiać mi się chciało z "stojącego ogonka" :cheesy:
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą. "
Jan Twardowski

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Fri Sep 10, 2004 7:36 pm

Suczka mojej babci jest kundelkiem. Jest malutka, mimo że ma już dwa lata jej pyszczek wygląda jak pyszczek szczeniaczka. Bardzo często płacze bo lubi żeby jej rzucać piłkę, ale chciałaby żeby to robić cały dzień, a tyle czasu moja rodzinka nie ma. Lubi też siedzieć ( a właściwie biegać ) na dworze, ale strasznie głośno szczeka i sąsiedzi się złoszczą, a ona szczeka bo chce żeby jej rzucać kamień ( podobna sytułacja jak z piłką ).
Jest bardzo rozpieszczona, nie sypia sama tylko z kimś na łóżku. Babcia myje ją codziennie przed spaniem tzn. łapki, brzuszek, pyszczek, acha a jak płacze to babcia wyciera jej łzy husteczką. Tolka je tylko mięso pokrojone na małe kawałki, najchętniej z ręki.
Jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę :mrgreen: .
Czytaj między wierszami...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Sep 11, 2004 1:14 pm

Aras wrote:jak płacze to babcia wyciera jej łzy chusteczką
O mój Boże, to słooodkie! ;) To się nazywa przywiązanie do zwierzątka i bezgraniczna miłość :)
Smerfeta wrote:Mojemu chomiczkowi czasami "coś" staje z tyłu ale to normalka u samców. Już się przyzwyczaiłam do tego ale napoczątku to śmiać mi się chciało z "stojącego ogonka"
Mnie się chce śmiać do tej pory, jak na niego patrzę, bo wiecie, Tofikowi też już conieco..eee...tzn. jakby znaleźć mu partnerkę, to myślę, że nie miałby problemu z prokreacją :lol: :lol: :lol:

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Sep 11, 2004 1:26 pm

Pisalem juz ze mam w domu szynszyla? No wiec te bestia w ubiegly wtorek przegryzla nam kabel telefoniczny!!! I, choc to bezmi malo prawdopodobnie, chba zdawala sobie sprawe, ze zle zrobila, bo przez 2 godziny siedziala za mojim luzkiem, podczas gdy my szukalismy jej po calym domu! A musicie wiedziec, ze to dosc ruchliwe zwierze i tak dlugo nigdy nie siedzi w jednym miejscu.

To jest szynszyla wiec nic jej nie "sterczy". Mielismy kiedys swinke morska i comika- tez samiczki, dlatego jestem ciekaw jak sie poruszja samce gdy im "sterczy", przeciesz musieli by chyba ciagnac TO po ziemi :? :roll:

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Sep 11, 2004 2:05 pm

Och Ty :evil: Swojej szynszyli pozwalasz przegryzać kable, a mojej (śp. :cry: ) śwince zabraniałeś :?: 8) Swoją drogą, to ona też, kiedy coś przeskrobała (a zdarzało jej się, choć staraliśmy się ją wychować na grzeczną dziewczynkę :wink: ), chowała się za tapczan i wyleźć stamtąd za nic nie chciała, albo robiła takie smutne oczka, że nie moglibyśmy jej nie przebaczyć. Brakuje mi jej :( Tofika na ręce wziąć nie sposób, bo wyrywa się jak szalony, a zresztą co go chcę na te ręce wziąć, to zaraz mnie obsika :?: I przepraszam bardzo, ale po ziemi to on nic nie ciągnie. l nie wiem co sobie wyobrażasz, ale TO nie jest przecież aż tak duże :lol:

User avatar
Smerfeta
Nowicjusz
Posts: 82
Joined: Mon Jul 19, 2004 6:21 pm
Location: Smerfolandia :)
Contact:

Post by Smerfeta » Sun Sep 12, 2004 7:04 pm

Hehehe no nie jest duże ale się ciągnie- minimalnie ale jednak...
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą. "
Jan Twardowski

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sun Sep 12, 2004 8:08 pm

No wiec te bestia w ubiegly wtorek przegryzla nam kabel telefoniczny!!!
jak możesz zwierzątko określać mianem bestia :?: :!: :x
Czytaj między wierszami...

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Sep 25, 2004 10:34 pm

A ja mam kotka :cheesy: Wabi się Ferdynand i jest bardzo mądry, nie to żebym się chwaliła czy coś 8) Ale to kumate zwierzątko bo uczy sie coraz to nowych sztuczek, i jest taki kochany gdy się ze mną wita codziennie rano, obejmuje mnie łapkami za szyję i mizia noskiem po buzi 8)

User avatar
Smerfeta
Nowicjusz
Posts: 82
Joined: Mon Jul 19, 2004 6:21 pm
Location: Smerfolandia :)
Contact:

Post by Smerfeta » Wed Oct 13, 2004 12:32 pm

Ale śłodko!!! No to masz farta, bo nie którzy (np. ja) nie mają ani kota ani psa- rodzice się nie zgadzają :( :cry:
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą. "
Jan Twardowski

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Thu Oct 14, 2004 9:42 pm

A ja mam kotka
nie lubie kotów to fałszywe zwierzęta :lol:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
shiri11
Gość
Posts: 44
Joined: Wed Apr 14, 2004 8:41 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by shiri11 » Sun Nov 14, 2004 7:12 pm

Ja mam dwa psy: pieknego wyzla munsterlandzkiego i golden retrievera. Wabia sie Boss i Axel.

Aga
Bo byc z kims, kogo sam wybrales, to co innego niz byc z kims, kto wybral aby z Toba byc.

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Tue Dec 14, 2004 4:45 pm

A ja mam pieska. Małego i białego, choc jest dorosły i jest najwaspanilaszy na swiecie. Ale bardzzzzzzo lubie tez Koooooonie : )

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue Dec 14, 2004 6:56 pm

Ja teeeeeżżż.
Ale nie mam nikogo. Żadnego psa, żadnego kota... żadnego konia. Jestem biedna i opuszczona :( 8) Rodzice się nie zgadzają na psa.
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests