I Ogólnopolski Zlot Fanów Roswell.

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

sd
Gość
Posts: 23
Joined: Mon Jul 14, 2003 12:21 pm

Re: Zlot?

Post by sd » Tue Jul 06, 2010 1:42 am

Po raz kolejny proszę o niezaśmiecanie tematu o zlocie.
Image

Nie daj się omamić telewizji :] Głosuj na prawdę, a nie na pustosłowie :]


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד

sd
Gość
Posts: 23
Joined: Mon Jul 14, 2003 12:21 pm

Re: I Ogólnopolski Zlot Fanów Roswell.

Post by sd » Tue Jul 13, 2010 10:02 am

Uwaga. Zmieniłem jak widać tytuł wątku. Ponadto w pierwszej wiadomości w temacie pojawiły się konkretne informacje na temat spotkania w tym Regulamin spotkania. Uczestnictwo w spotkaniu oznacza zgodę na postanowienia Regulaminu (który z mojej strony jest koniecznością, a nie zachcianką). Myślę, że poruszone kwestie są oczywiste, ale doświadczenie uczy, że lepiej się zabezpieczyć.
Image

Nie daj się omamić telewizji :] Głosuj na prawdę, a nie na pustosłowie :]


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד

sd
Gość
Posts: 23
Joined: Mon Jul 14, 2003 12:21 pm

Re: I Ogólnopolski Zlot Fanów Roswell.

Post by sd » Sun Jul 18, 2010 8:32 am

Z racji, że na wczorajszym zlocie Bon Jovi, organizowanym przeze mnie, mimo licznych zapowiedzi "100%" obecności nie zjawił się nikt jestem zmuszony wprowadzić opłatę w wysokości 10 zł. Opłata nie będzie podlegała zwrotowi w przypadku nieobecności danej osoby na zlocie. Każdy uczestnik, który wpłaci pieniądze dostanie ode mnie w dniu spotkania kartkę potwierdzającą wpłatę, dzięki której będzie mógł zamówić coś w ramach wpłaconej kwoty. Pieniądze będą podlegać zwrotowi w przypadku odwołania imprezy (tylko przelewy krajowe).

Pieniądze proszę wpłacać na konto:
Numer konta: 35 1140 2004 0000 3202 4114 0762
Mbank


Opis przelewu należy uzupełnić na podstawie schematu: "ZR.Imię i nazwisko.Nick.Forum" na przykład: "ZR.Jan Kowalski.Jankowalski.Komnata" lub "ZR.Icek Iksiński.Icex.Roswell.pl".

Żadne dane przekazane w ten sposób nie będą przeze mnie wykorzystywane, a służą jedynie temu, by potwierdzić tożsamość danej osoby na zlocie. W tym celu zastrzegam sobie prawo do wylegitymowania uczestników. Odmowa okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość wiąże się z nieotrzymaniem wyżej wymienionego potwierdzenia/stratą wpłaconej kwoty.

Jednocześnie informuję, że od dzisiaj (18.07) do 29.07 jestem nieobecny i na wszelkie pytania odpowiem dopiero po powrocie.
Image

Nie daj się omamić telewizji :] Głosuj na prawdę, a nie na pustosłowie :]


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: I Ogólnopolski Zlot Fanów Roswell.

Post by Beauty_Has_Come » Thu Jul 22, 2010 10:05 pm

Niestety, z ważnych (a nawet bardzo ważnych) przyczyn osobistych nie jestem w stanie pojawić się na zlocie. Miałam jednak przyjemność uczestniczyć w paru zlotowych spotkaniach (choć nie roswelliańskich), i tak samo jak pisze sd, nigdy nie było tego zapowiadanego na 100% składu.

Dlatego popieram idee składkową - ludzie często (podkreślam: często - nie generalizuję!) zgadzają się na wszystko i wszędzie, a potem w ostatniej chwili zmieniają zdanie. Niczego nie przemyślą , zgodnie z zasadą - a jak się obudzę tego dnia i będę mieć dobry humor to MOŻE pojadę. Oczywiście, każdy jest panem własnego losu i ma prawo rozporządzać własnym czasem, ale warto też pomyśleć o innych, którzy spotkanie przygotowują i tych, co dojeżdżają na nie często w niewygodzie i z daleka...
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Re: I Ogólnopolski Zlot Fanów Roswell.

Post by inti » Fri Jul 23, 2010 7:27 pm

Dlatego SD najlepiej na siłe nie organizować scisle zaplanowanego zlotu tylko robić to w sposób luźny. Nie wynajmować knajp tylko tak jak bylo kiedys spotaknie w jakims konkretnym miejscu np. na dworcu a potem gdzies isc na spacer. Tak to kazdy sie spina a tak jest luz i kazdy robi co chce i nikt sie nie zamartwia czy zlot wypali czy nie.

sd
Gość
Posts: 23
Joined: Mon Jul 14, 2003 12:21 pm

Re: I Ogólnopolski Zlot Fanów Roswell.

Post by sd » Fri Jul 30, 2010 8:49 pm

inti wrote:Dlatego SD najlepiej na siłe nie organizować scisle zaplanowanego zlotu tylko robić to w sposób luźny. Nie wynajmować knajp tylko tak jak bylo kiedys spotaknie w jakims konkretnym miejscu np. na dworcu a potem gdzies isc na spacer. Tak to kazdy sie spina a tak jest luz i kazdy robi co chce i nikt sie nie zamartwia czy zlot wypali czy nie.
Knajpa nie jest wynajmowana, ale przystosowywana do klimatu. Drukowane są plakaty itp., co też oznacza koszty. Idea jest taka, żeby na zlocie mogły pojawić się też osoby z dalszych części kraju (w wakacje można zorganizować nocleg w akademikach).

Ponieważ na Komnacie pojawiły się wątpliwości wyjaśniam, że na zlot zostanie wpuszczony każdy bez względu na dokonanie/niedokonanie opłaty. Jednakże, jeśli liczba osób, które dokonają wpłaty będzie stosunkowo niska lub zerowa to zlot zostanie odwołany.
Image

Nie daj się omamić telewizji :] Głosuj na prawdę, a nie na pustosłowie :]


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד

sd
Gość
Posts: 23
Joined: Mon Jul 14, 2003 12:21 pm

Re: I Ogólnopolski Zlot Fanów Roswell.

Post by sd » Sat Jul 31, 2010 1:28 pm

Na Komnacie ponownie rozgorzała dyskusja na temat terminu zlotu i w tej chwili zdecydowana większość opowiada się za 28. sierpnia. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi na temat terminu to proszę je przedstawić teraz. W środę (4.08) ogłoszę ostateczny i niepodlegający już żadnym zmianom termin zlotu.
Image

Nie daj się omamić telewizji :] Głosuj na prawdę, a nie na pustosłowie :]


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד

sd
Gość
Posts: 23
Joined: Mon Jul 14, 2003 12:21 pm

Re: I Ogólnopolski Zlot Fanów Roswell.

Post by sd » Sat Jul 31, 2010 1:51 pm

Uwaga dla osób dojeżdżających. Spróbujcie zorganizować się w grupy. PKP ma różnego rodzaju oferty na przejazdy grupowe. Dla przykładu za pociągi InterRegio można zapłacić nawet kilkanaście złotych mniej dzięki ofercie "Ty i raz, dwa, trzy", przygotowanej dla grup od 2 do 4 osób - w ten sposób opłaca się czasem kupić bilet grupowy na dłuższej trasie niż tylko dla siebie na krótszej. Poszukajcie najkorzystniejszych dla siebie warunków przejazdu.
Image

Nie daj się omamić telewizji :] Głosuj na prawdę, a nie na pustosłowie :]


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד

sd
Gość
Posts: 23
Joined: Mon Jul 14, 2003 12:21 pm

Re: I Ogólnopolski Zlot Fanów Roswell.

Post by sd » Fri Aug 06, 2010 12:21 pm

Zmieniam datę zlotu na 28 sierpnia!
Image

Nie daj się omamić telewizji :] Głosuj na prawdę, a nie na pustosłowie :]


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד

sd
Gość
Posts: 23
Joined: Mon Jul 14, 2003 12:21 pm

Re: I Ogólnopolski Zlot Fanów Roswell.

Post by sd » Tue Aug 24, 2010 4:22 pm

Sprawa wygląda następująco. Ponieważ nikt nie zdecydował się na wpłacenie zaliczki odbieram zlotowi status oficjalności, tzn. pub nie będzie dodatkowo przygotowywany na zlot, nie będziemy też rozwieszać plakatów informacyjnych. Jednakże do udziału w spotkaniu zachęcam. Jeśli ktoś przyniesie ze sobą płytę DVD z nagranym serialem to myślę, że nie będzie problemu z puszczeniem. Podobnie kwestia muzyki. Myślę, że mimo wszystko warto się spotkać w takim gronie jakie się zapowiada.
Image

Nie daj się omamić telewizji :] Głosuj na prawdę, a nie na pustosłowie :]


שמע ישראל יהוה אלהנו יהוה אחד

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests