Stare i nowe

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Stare i nowe

Post by Czips » Mon Feb 08, 2010 12:46 pm

Moi drodzy forumoowicze! Jak czytacie sobie forum to może zauważyliście tak jak ja, że ludzie tu piszący w dawnych czasach stworzyli pewną więź, rodzinę. Dlatego uważam, że powinniśmy podtrzymywać tradycję forum i jeśli starzy forumowicze już się tutaj nie udzielają, to my powinniśmy przejąć stery i postarać się bliżej poznać, może zaprzyjaźnić!
Co sądzicie?
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Stare i nowe

Post by MAX EVANS » Mon Feb 08, 2010 1:13 pm

Czips wrote:Moi drodzy forumoowicze! Jak czytacie sobie forum to może zauważyliście tak jak ja, że ludzie tu piszący w dawnych czasach stworzyli pewną więź, rodzinę. Dlatego uważam, że powinniśmy podtrzymywać tradycję forum i jeśli starzy forumowicze już się tutaj nie udzielają, to my powinniśmy przejąć stery i postarać się bliżej poznać, może zaprzyjaźnić!
Co sądzicie?
Czips jestem jak najbardziej za :D czekałem na taką inicjatywę i na szczęście się doczekałem :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Stare i nowe

Post by Czips » Mon Feb 08, 2010 2:32 pm

tak sobie myślałam, czy by na naszej klasie na profilu z Roswell się nie ujawniać :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Stare i nowe

Post by MAX EVANS » Mon Feb 08, 2010 2:49 pm

Czemu nie jak dla mnie każdy sposób jest dobry :) jestem za :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Stare i nowe

Post by Beauty_Has_Come » Mon Feb 08, 2010 6:57 pm

Czips wrote:Dlatego uważam, że powinniśmy podtrzymywać tradycję forum i jeśli starzy forumowicze już się tutaj nie udzielają, to my powinniśmy przejąć stery i postarać się bliżej poznać, może zaprzyjaźnić! Co sądzicie?
Ja też tak uważam i jestem za! Parę osób się wykruszyło, może więcej niż parę, ale tak często bywa na każdym forum. Dlatego młody narybek powinien przejąc stery :] Cóż, już nie taki młody, wszak wielu z nas już dawno widziało wszystkie odcinki i udzielało się w komentarzach na stronie.

Co można by zrobić w tym kierunku? Organizować co jakiś czas czaty? Zachęcić wszystkich do zakładania tematów na forum o tym, co po za Roswell lubią i cenią, aby poznać się bliżej?
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Stare i nowe

Post by MAX EVANS » Tue Feb 09, 2010 12:22 am

Znaczy się zdecydowaliśmy że od dziś działamy w trójkę w celu ożywienia tego forum i wzajemnego poznania się a co za tym idzie nawiązania więzi rodzinnej :) Czy ktoś zgłasza jakiś sprzeciw? :jezyk:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Stare i nowe

Post by Czips » Tue Feb 09, 2010 12:24 am

ja nie zgłaszam sprzeciwu!
jestem jak najbardziej za, chociaż dalej mam focha o to, że te terminy czata to zawsze po za moim zasięgiem :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Stare i nowe

Post by MAX EVANS » Tue Feb 09, 2010 12:42 am

Czips wrote:ja nie zgłaszam sprzeciwu!
jestem jak najbardziej za, chociaż dalej mam focha o to, że te terminy czata to zawsze po za moim zasięgiem :D
To teraz została już tylko Beauty_Has_Come i jeśli ona również nie zgłosi żadnych sprzeciwów to przystąpimy od słów do czynów :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Stare i nowe

Post by Beauty_Has_Come » Tue Feb 09, 2010 11:28 am

MAX EVANS wrote:To teraz została już tylko Beauty_Has_Come i jeśli ona również nie zgłosi żadnych sprzeciwów to przystąpimy od słów do czynów
Nie zgłaszam sprzeciwu :cheesy: W sprawie czata zostawiłam posta w czatowym temacie. :D

A jak się zapatrujecie na pozakładanie troszkę nowych, naszych tematów? O tym co lubimy, czym się interesujemy poza Roswell. Tak, żeby poznać się bliżej :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Stare i nowe

Post by MAX EVANS » Tue Feb 09, 2010 2:01 pm

Beauty_Has_Come wrote:[A jak się zapatrujecie na pozakładanie troszkę nowych, naszych tematów? O tym co lubimy, czym się interesujemy poza Roswell. Tak, żeby poznać się bliżej :)
Ok więc ty pierwsza jako pomysłodawczyni :)
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Stare i nowe

Post by Beauty_Has_Come » Tue Feb 09, 2010 4:13 pm

MAX EVANS wrote:Ok więc ty pierwsza jako pomysłodawczyni
A chętnie, i to jeszcze w tym tygodniu odkryję troszkę swoją osobę w 2,3 nowych tematach - może pobudzi to forum do dyskusji :cheesy:
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Stare i nowe

Post by MAX EVANS » Tue Feb 09, 2010 4:22 pm

Beauty_Has_Come wrote:
MAX EVANS wrote:Ok więc ty pierwsza jako pomysłodawczyni
A chętnie, i to jeszcze w tym tygodniu odkryję troszkę swoją osobę w 2,3 nowych tematach - może pobudzi to forum do dyskusji :cheesy:
A więc czekamy :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Stare i nowe

Post by Beauty_Has_Come » Tue Mar 02, 2010 10:50 pm

Ostatnio coś powoli zaczyna się na forum generować ruch ;) Za każdym razem, kiedy się zaloguję widzę pomarańczowe znaczniki nowych postów :D

Dziękuję Maxowi, Czips, Irien7, Kassandrze, Kinii - za wsparcie swoimi postami ożywiania forum i za ich częstą obecność.

A więc, idzie nowe :cheesy:
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Stare i nowe

Post by MAX EVANS » Wed Mar 03, 2010 4:21 pm

Beauty_Has_Come i o to właśnie chodzi nasze starania nie idą na marne :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Re: Stare i nowe

Post by Justynka » Wed Mar 03, 2010 8:36 pm

Ja też zacznę się niedługo udzielać, tylko sesję skończę ;) Została mi do zrobienia strona we flashu i będę wolna ;)
Image

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Stare i nowe

Post by irien7 » Wed Mar 03, 2010 9:50 pm

Beauty_Has_Come wrote:Ostatnio coś powoli zaczyna się na forum generować ruch ;) Za każdym razem, kiedy się zaloguję widzę pomarańczowe znaczniki nowych postów :D

Dziękuję Maxowi, Czips, Irien7, Kassandrze, Kinii - za wsparcie swoimi postami ożywiania forum i za ich częstą obecność.

A więc, idzie nowe :cheesy:
Nie ma za co. Cała przyjemność po mojej stronie :)

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Stare i nowe

Post by irien7 » Wed Mar 03, 2010 10:32 pm

Justynka wrote:Ja też zacznę się niedługo udzielać, tylko sesję skończę ;) Została mi do zrobienia strona we flashu i będę wolna ;)
Tak jest dawaj do nas im więcej osób tym będzie weselej i ciekawiej :cheesy:

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Stare i nowe

Post by MAX EVANS » Thu Mar 04, 2010 1:53 am

Justynka wrote:Ja też zacznę się niedługo udzielać, tylko sesję skończę ;) Została mi do zrobienia strona we flashu i będę wolna ;)
Miło to usłyszeć a raczej przeczytać :D Fajnie że z dnia na dzień jest nas coraz więcej :D Trzymamy cię za słowo i oczekujemy z niecierpliwością :wink:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Stare i nowe

Post by Czips » Tue Mar 09, 2010 10:58 am

no więc moi drodzy kiedy następny czat? oczywiście uprzedzam, że od czwartku pracuję do 23:15 :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Stare i nowe

Post by MAX EVANS » Tue Mar 09, 2010 1:11 pm

Czips wrote:no więc moi drodzy kiedy następny czat? oczywiście uprzedzam, że od czwartku pracuję do 23:15 :D
Ja jestem otwarty na wszelkie wasze propozycje i dostosuje się do nich :D Choć nadal najbardziej pasują mi wtorki i piątki ok 21 tak jak to bywało do tej pory.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests