Czego nienawidzimy?

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
leland_gaunt
Gość
Posts: 20
Joined: Mon Jan 09, 2006 11:10 pm

re re

Post by leland_gaunt » Sun Jan 15, 2006 11:36 pm

nienawidzę jak czegoś nie wiem i jak ktoś się czepia
nienawidzę przycisku edytuj
nienawidze jak wszystkim nic się nie podoba
nienawidzę, gdy na forum mądre głowy nie chcą odpowiadać tylko odsyłają gdzieś tam gdzie i tak tego nie ma
Do Olka mama mi mówi, że kobieta ma zawsze racje...
Do {o} oto dowód na to, że szybko się uczę i posiadłem tajmniczą umiejętność korzystania z przycisku edytuj
Last edited by leland_gaunt on Sun Jan 15, 2006 11:49 pm, edited 1 time in total.
leland_gaunt

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Jan 15, 2006 11:41 pm

Ja proponuję zaprzestanie robienia z tego tematu jarmarku na zasadzie, kto się bardziej przyczepi do kogo. A jak mi ktoś wyskoczy z hasłem "bo on zaczął" to słowo daję... Peace 8)

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Mon Jan 16, 2006 11:44 am

A ja w sumie popieram bunt, jaki został zastosowany ;)

Może nie lubię, jak ktoś popełnia zarąbiste błędy... ale poprawianie Maxa na Maksa to już jest szczyt wszystkiego!
Z tego co ja pamiętam, to jeden z głównych bohaterów Roswell miał na imię Max, a nie Maksymilian. Inną rzeczą, jaką pamiętam jest to, że imion, nazw własnych i nazwisk się nie tłumaczy.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Jan 16, 2006 2:26 pm

Musisz jeszcze trochę doczytać. Np. w słowniku PWN. Ale nie przejmuj się - x w Maksie i Aleksie jest bardzo pospolitym błędem.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
leland_gaunt
Gość
Posts: 20
Joined: Mon Jan 09, 2006 11:10 pm

Post by leland_gaunt » Mon Jan 16, 2006 6:32 pm

idę się powiesić
leland_gaunt

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jan 16, 2006 7:50 pm

Mogę cię pohuśtać za nogi? :twisted:

User avatar
leland_gaunt
Gość
Posts: 20
Joined: Mon Jan 09, 2006 11:10 pm

Post by leland_gaunt » Mon Jan 16, 2006 8:22 pm

cała przyjemność po mojej stronie :devil: tylko nie za mocno, żeby w głowie się nie zakręciło
leland_gaunt

Tajemnicza
Gość
Posts: 1
Joined: Mon Nov 14, 2005 1:10 am
Location: Wieliczka

:D

Post by Tajemnicza » Mon Feb 27, 2006 5:08 pm

Nienawidze osób które udają kogoś innego.. Po pierwsze zakładając maski i przyjmując zdanie osoby z którą właśnie rozmawiaja a po drugie osób które przez internet udają osoby którymi nie są. :/ Nienawidze kiedy ktoś kłamie prosto w oczy i sądzi ze jest najwspanialsza osoba pod słońcem! Nie ma już innej rzeczy jakiej nienawidze bo kłamstwa i oszustwa wystarczaja (samo nienawidzenie jest bez sensu i robią to osoby zakompleksione). Dlatego chciałabym sprostować że nie nienawidze ale nie toleruje takiego zachowania.

User avatar
miss independent87
Gość
Posts: 27
Joined: Sun Mar 25, 2007 4:55 pm
Location: Gliwice
Contact:

Nienawidzę....

Post by miss independent87 » Mon Mar 26, 2007 7:16 pm

1. jak ktoś notorycznie robi mi kazania i udaje, że wszystko wie najlepiej :!:
2. jak ktoś udaje, że jest święty; widzi wady u wszystkich wokoło z wyjątkiem siebie samego :!:
3. piłki nożnej :!:
4. jak mój chłopak próbuje mi mówić co mam robić :!:
5. jak pseudo-kumpele udają, że im zależy :!:
6. zdrady, szczególnie jak zdradza ktoś bliski :!:
7. jak odpalam moje kochane mp3 i okazuje się, że właśnie bateria padła :!:
8. jak ktoś krytykuje coś, czego nie zna, wypowiada się na temat, na który nie ma zielonego pojęcia :!:
9. polskich telenowel :!:
10. jak każdy widzi tylko czubek swojego nosa :!:

NEGATYW :!: :!: :!:
:twisted:
"Ladies leave yo man at home / The club is full of ballas and they pockets full grown / And all you fellas leave yo girl with her friends / Cause its 11:30 and the club is jumpin jumpin"

http://www.scoobygang.fora.pl/

User avatar
miss independent87
Gość
Posts: 27
Joined: Sun Mar 25, 2007 4:55 pm
Location: Gliwice
Contact:

nienawidzę...

Post by miss independent87 » Wed Mar 28, 2007 2:59 pm

c.d.:
11. bananów i grejfrutów :!:
12. imion: Kuba, Piotrek i Justyna :!:
13. jak dziewczyny obgadują inne przedstawicielki swojego gatunku tylko dlatego, że są zawistne i zazdrosne :!:
14. pudli :!:
14. jak nie mam nic na koncie, a własnie muszę wysłać ważnego esa :!:
15. tlenionych blondynek w różowych ciuszkach :!:

:evil:
"Ladies leave yo man at home / The club is full of ballas and they pockets full grown / And all you fellas leave yo girl with her friends / Cause its 11:30 and the club is jumpin jumpin"

http://www.scoobygang.fora.pl/

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Mar 28, 2007 6:55 pm

miss independent87 wrote:c.d.:
11. bananów i grejfrutów :!:
12. imion: Kuba, Piotrek i Justyna :!:
...
khm. ja z reguly dziewczynek nie bije, ale jestem sklonny dla Pani Niezaleznej 87 (to IQ?) zrobic wyjatek.

no naprawde, szczyt bezczelnosci i chamstwa..

pisze taka i nawet sie nie zastanowi czy komus nie sprawia przykrosci..

a gdyby ktos powiedzial, ze Ciebie nienawidzi? myslze czasami..

tak trudno postawic sie na czyims miejscu? odrobine empatii!

cholera mnie bierze.. co kto moze miec do grejfrutow..? :?


ps: o co chodzilo z tym NEGATYWem..?[/code]
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
miss independent87
Gość
Posts: 27
Joined: Sun Mar 25, 2007 4:55 pm
Location: Gliwice
Contact:

Post by miss independent87 » Wed Mar 28, 2007 10:25 pm

jak chcesz możesz nie lubić mandarynek (nie obrażę się), ale ja mam prawo nie cierpieć bananów i grejfrutów :twisted:
nie lubię IMION Kuba, Piotrek i Justyna, ale nie twierdzę, że skreślam od razu osoby, które tak się nazywają, tylko dlatego, że mam z ich imieniem złe skojarzenia :roll:
i wcale nie sądzę żeby to był szczyt bezczelności 8)
czyżby ktoś poczuł się dotknięty :?:
"Ladies leave yo man at home / The club is full of ballas and they pockets full grown / And all you fellas leave yo girl with her friends / Cause its 11:30 and the club is jumpin jumpin"

http://www.scoobygang.fora.pl/

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Wed Mar 28, 2007 10:59 pm

miss independent87 wrote:nie lubię IMION Kuba, Piotrek i Justyna, ale nie twierdzę, że skreślam od razu osoby, które tak się nazywają, tylko dlatego, że mam z ich imieniem złe skojarzenia :roll:
Tak trochę OT chciałam oświadczyć, że z imieniem Piotrek mam ostatnio same dobre skojrzenia :twisted:

A czego nienawidzę...zaczęli mnie wkurzać ekshibicjoniści, których spotykam na spacerze z psem...dzisiaj kolejny..ileż można? (wiem, wiem, dużo :twisted: ) za to oni mnie uwielbiają najwyraźniej...

a poza tym to nic, bo świat jest cudowny :mrgreen:

User avatar
miss independent87
Gość
Posts: 27
Joined: Sun Mar 25, 2007 4:55 pm
Location: Gliwice
Contact:

Post by miss independent87 » Thu Mar 29, 2007 2:32 pm

Oj, chciałabym mieć z tym imieniem dobre skojarzenia, ale niestety tak się nazywał mój były... :|
"Ladies leave yo man at home / The club is full of ballas and they pockets full grown / And all you fellas leave yo girl with her friends / Cause its 11:30 and the club is jumpin jumpin"

http://www.scoobygang.fora.pl/

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Thu Mar 29, 2007 7:39 pm

7. jak odpalam moje kochane mp3 i okazuje się, że właśnie bateria padła
Oh jak ja dobrze znam to uczucie. :wink: Okropieństwo..
13. jak dziewczyny obgadują inne przedstawicielki swojego gatunku tylko dlatego, że są zawistne i zazdrosne
Tylko dlatego? :lol: Obgadywania nie znoszę, ale jak ktoś jest zawistny i zazdrosny i jeszcze się z tym obnosi i udaje nie wiadomo kogo, to sam się prosi. :wink:

Nie lubię słowa "nienawidzę". Zbyt mocne słowo, zbyt przesadne, kiedy człowiek czegoś nienawidzi, po prostu sam siebie męczy. Lepiej wyluzować i uwierzyć, że wszystko ma dobre strony. :wink:

Ale irytuje mnie np. kiedy ktoś chce za wszelką cenę udowodniać, że jest lepszy, bo potrafi przez godzinę nawijać, jaki to głupi nie jest Kaczyński... I nie cierpię jak ktoś po moim wyglądzie stwierdza, że mam 15 lat (a skończyłam 18...) i się z tego nabija (mam alergię na tym punkcie, jakby nie było...). No i jeszcze pewnie kilka rzeczy by się zebrało. :wink:

User avatar
miss independent87
Gość
Posts: 27
Joined: Sun Mar 25, 2007 4:55 pm
Location: Gliwice
Contact:

Post by miss independent87 » Thu Mar 29, 2007 8:38 pm

Lissy wrote:
I nie cierpię jak ktoś po moim wyglądzie stwierdza, że mam 15 lat (a skończyłam 18...) i się z tego nabija (mam alergię na tym punkcie, jakby nie było...).
Skądś to znam... Ja w tym roku kończę 20, a wg mojego własnego chłopaka wg na 15-stkę :evil:
"Ladies leave yo man at home / The club is full of ballas and they pockets full grown / And all you fellas leave yo girl with her friends / Cause its 11:30 and the club is jumpin jumpin"

http://www.scoobygang.fora.pl/

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Mar 29, 2007 9:43 pm

Jak już sie zestarzejesz, będziesz marzyć, żeby ludzie tak myśleli :twisted:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
miss independent87
Gość
Posts: 27
Joined: Sun Mar 25, 2007 4:55 pm
Location: Gliwice
Contact:

Post by miss independent87 » Thu Mar 29, 2007 10:21 pm

Oby :twisted: ale teraz mi to przeszkadza, szczególnie jak muszę się legitymować :roll:
"Ladies leave yo man at home / The club is full of ballas and they pockets full grown / And all you fellas leave yo girl with her friends / Cause its 11:30 and the club is jumpin jumpin"

http://www.scoobygang.fora.pl/

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Sun Apr 01, 2007 9:48 am

miss independent87 wrote:
Lissy wrote:
I nie cierpię jak ktoś po moim wyglądzie stwierdza, że mam 15 lat (a skończyłam 18...) i się z tego nabija (mam alergię na tym punkcie, jakby nie było...).
Skądś to znam... Ja w tym roku kończę 20, a wg mojego własnego chłopaka wg na 15-stkę :evil:
Przejdzie Wam :lol: Ja mam 23, a w zeszłym tygodniu usłyszałam w pracy, że obniżam średnią wieku do 14,5 :mrgreen:
I nie wiem na ile wyglądam według mojego ukochanego...może sam się wypowie? :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Apr 01, 2007 5:53 pm

milo, ze pytasz Suonko. sam wiem, ze moje zdanie jest bardzo wazne, wiec ciesze sie bardzo, ze i Ty to wiesz.

no wiec moim zdaniem wygladasz na tyle ile powinnas miec zeby byc najladniejsza na swiecie 8)

(

- jak dyplomatycznie, piter.. naprawde jestem z ciebie dumny, chlopcze.
- alez dziekuje piter, to bardzo milo z twojej strony - ty rowniez jestes wspanialy.
- oh, zbytek laski, moj drogi, choc przyznam, ze mialem takie podejrzenia.
- podejrzenia!? boze.. rodzice musieli cie niezle gnebic, skoro przy takiej prezencji, intelekcie i sexapilu ty masz PODEJRZENIA swojej wspanialosci...
- well, zaraz 'gnebic'... od czasu do czasu mowili 'jestes genialny' zamiast 'gdzie podac Ci obiad, Lordzie?'. troche mnie to wybijalo z rytmu..
- strasznie mi przykro.. na szczescie teraz masz swoje forum na ktorym wszyscy Ci oddaja nalezna czesc..
- eh.. niby tak, ale podziele sie z toba w sekrecie, ze nie jest latwo byc idolem tlumow.. nawet jesli nie sa to zbyt inteligentne tlumy a przewodza im dwa nawiasy z dziura w srodku..
- tell me about it.. no ale co zrobic.. nie mozesz ich teraz porzucic, bo przeciez zgina marnie..
- a myslisz, ze dlaczego zagladam jeszcze w ogole na ten cmentarz..?
- wyrywac zlote zeby?
- ee.. no dobra, to tez.. ale glownie, zeby nie zawiesc fanow. i fanek 8)
- lepiej, zeby Martuś tego nie przeczytala..
- hell..

)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests