Podaj dalej

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Fri Jul 22, 2005 8:33 pm

Cecha Twojego charakteru z ktorej jestes dumna/dumny?
Nie daję się łatwo wytrącic z równowagi,a dodam, że tę ceche nabyłem wcześniej było hm..inaczej:P
Która pora roku jest najfajniesza i.....czemu?

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Jul 23, 2005 12:59 pm

Hmm.... cecha charakteru z której jestem dumna. Narazie nie przychodzi mi nic do głowy, może to, że umiem słuchac, ale czy to jakaś cecha charakteru?

Najfajniejsza jesień - ale nie ta listopadowa tylko taka wrzesniowa, październikowa. Kiedy grzeje jeszcze sloneczko, a wszystko jest pomarańczowo - żółciutkie i pachnie :)

Czy lubisz się opalać?
Ja nie lubię się opalac, ale lubię być opalona :cheesy:
Image

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sat Jul 23, 2005 1:08 pm

Czy lubisz się opalać?
Leżeć plackiem na plaży- nie, Ale w ruchu- tak, bo tego nie odczuwam i się nie nudze :P A i lubie być opalony
Których nauczyciei lubisz/cenisz bardziej: tych luzaków, którzy praktycznie nic nie wymagają, czy też również fajnych i coolowych, ale jednak potrafią wybić z głowy zabawę kiedy trzeba?
Ja osobiście lubię/cenię/szanuję bardziej tych drugich, czyli coolowych ale z wymaganiami. Lubię się pośmiać w szkole i miec trochć luzu, ale co za duzo to niezdrowo. Szkoła jest jednak też po to, aby sie czegoś nauczyć.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Jul 23, 2005 3:02 pm

Kawa, czy herbatka? Jedno i drugie. Pierwsze piję hektolitrami, bo uwielbiam jej smak (ale zawsze rozcieńczam mlekiem, nawet ulubioną Nescafe 3w1 :)). Herbatkę pijam zwykle miętową - uwielbiam jej smak, no i pomaga, gdy brzuszek boli 8)

Duchy... Zależy, jak je zdefiniować. Jeśli wziąć np. Ducha Swiętego, to jako katoliczka wierzę w niego. Jeśli chodzi o te pseudo hollywoodzkie zjawy to nie.

Co do wydarzeń, które mieniły jakoś moje poglądy, czy sposób na życie, to nigdy mi się nie przytrafiły. Moje życie (póki co) jest przewidywalne i dopasowane do pewnych reguł, które ustaliłam.

Rok przerwy przed studiami... czemu nie. Jeśli tylko maż na tyle silnej woli, by zmobilizować się po tak długiej przerwie do powtórki materiału. Jak to się mówi "z górki", z wiedzą, jaka potrzebna była na maturę łatwiej się douczyć niż zaczynać wszystko od początku.

Cechy cenne u ludzi... każdy ma swoje. Nie uogólniam tej sprawy. To co u jedego jest pozytywem i można uznać za najcenniejsze u innego może być złą cechą.

Pora roku... wiosna i zima. Ta pierwsza, bo nie jest wtedy zni za zimno, ani za gorąco, a ta druga, bo jest całkowitym przeciwieństwem lata, którego ze względu na nadmiar słońca nie lubię 8)

Opalanie - zmora mojego ciała. Nie znoszę się opalać, ani być opaloną, bo wtedy schodzi ze mnie skóra jak u jakiegoś węża, który zmienia swoją co jakiś czas. Bleh.

Muzyka - co cię w niej pociąga? A może jest ci obojętna? Dlaczego?

W moim życiu muzyka ma specjalne miejsce. Jest, jak przyjaciel, który w chwilach złości potrafi uspokoić, pocieszyć. Poprawia humor, albo najzwyczajniej w świecie towarzyszy mi, kiedy nic już nie pomaga. Tą pasję zaszczepił mi tata i będę mu za to wdzięczna do końca życia 8)

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sat Jul 23, 2005 3:49 pm

Muzyka - co cię w niej pociąga? A może jest ci obojętna? Dlaczego?
Tu sie zgadzam z Olką. Dla mnie muzyka, również est przyjacielem. Towarzyszy mi w chwilach smutku i radości. Pomaga odreagować złe stopnie, czy też złośliwe zachowanie innych, które mnie na maksa wkurzyło. Słucham jej też dla przyjamności, relaksu. Polską pomieszaną z angielskimi wykonawcami gdy się relaksuje. Za to gdy odrabiam lekcje leci tylko obcojęzyczna, poniewaz zazwyczaj nie zwracam uwagi na słowa :) Inaczej jest jak odrabiam lekcje z anglika.
Przyaźń czy miłość- co cenisz sobie bardziej?
Przyjaźń, ponieważ bez przyjaźni nie ma miłości. a po za tym miłości nie poskarżysz się, że ci nnie wychodzi właśnie w miłości :P A przyjacielowi możesz...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jul 23, 2005 7:23 pm

Czy możemy zejść z tematów szkolnych...? Są wakacje i o szkole staram się nie myśleć, pomartwię się tym później, jak Scarlett O'Hara...


Humanistka. Zdecydowanie. Historia. Co prawda niedawno dowiedziałam się gdzieś, że wos to nauka ścisła... Geografię też lubiłam. Świat jest wielki, a ja malutka :wink: właściwie to nawet chemię i fizykę lubiłam, o ile nie było pytania albo klasówek. Ale mimo wszystko humanistka.

Duchy - a owszem, choć mój stosunek do duchów jest... hm. No, cmentarzy się nie boję, przejście przez ciemny las o północy też przeżyję, ale mimo wszystko w duchy wierzę.

Coś, co zmieniło zachowanie... zachowanie może nie, a przynajmniej nie drastycznie, ale pstrzeganie świata - o całe sto osiemdziesiąt stopni.

Rok przerwy między studiami - a czemu nie. Tylko rzeczywiście trzeba mieć nieco siły woli i samozaparcia. Poza tym niekoniecznie przez ten rok trzeba się rozleniwiać, raczej bierze się rok przerwy ze względu na pracę (np. za granicą), na uporządkowanie swojego życia albo przygotowanie do czegoś...

Charakter - poczucie humoru. Zdecydowanie poczucie humoru, zarówno u mnie, jak i u innych. Dodaje w życiu smaczku, nawet w najbardziej dramatycznych sytuacjach, kiedy stoi się na krawędzi nerwów, poczucie humoru pomaga się zdystansować. No i szczerość do tego. U siebie z kolei lubię optymizm - jest zimno, pada - nieszkodzi, i tak jest fajnie. No tak, nie mam odpowiednich butów - a, co tam, jest lato, można chodzić boso.

Opalanie - nie znoszę, nie cierpię. Opalam się na ogół przez przypadek, więc...

Z porą roku popieram Maddie.

Nauczyciele - o matko, chyba wiadomo którzy.

Muzyka - o nie, nie jest obojętna. Śpiewanie nie idzie mi najlepiej :wink: granie tym bardziej, ale muzykę uwielbiam i gdy ktoś zaczyna fałszować, krzywię się jakby mi zęby borowali. Muzyka niesie ze sobą te same emocje co na przykład książki, co wiersze, co filmy, też potrafi rozweselać, rozrzewniać, przywołuje wspomnienia. Na przykład gimnazjum kojarzy mi się z francuską piosenką "Aicha", którą znają wszystkie roczniki i którą każdy zna na pamięć w mojej szkole. Pierwsza praca kojarzy mi się ze starymi piosenkami Santany i Leonadra Cohena, bo takie grano tam, gdzie pracowałam. Wszystkie imprezy, spotkania z przyjaciółmi zawsze kojarzą się z jakimiś utworami, jedna z moich przyjaciółek jest nierozłącznie powiązana w mojej pamięci z Carmen... I kiedy słyszę nawet zupełnie przypadkowo jakąś piosenkę, która przywodzi mi na myśl wspomnienia, uśmiecham się zawsze do siebie.

Przyjaźń i miłość. Są powiązane ze sobą dosyć ściśle, bym powiedziała...

Nerwus czy stoicki spokój?
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jul 23, 2005 9:20 pm

Nerwus czy stoicki spokój?

hmm .. coś pomiędzy tym a tym zależy od dnia i mojego humoru :D

Padło tu pytanie o opalaniu .. Ja to uwilebiam zarówno czuć jak mnie słonko grzeje w ruchu jak i leżec plackiem na słońcu .. na szczęscie mam taką karnacje że nawet tego nie poczuje a moja skóra pozostanie na swoim miejscu i nie będzie schodzić .. :)
:)

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Sun Jul 24, 2005 12:27 am

Nerwus czy stoicki spokój?
Wcześniej straszny nerwus. Byle głupstwo wyprowadzało mnie z równowagi... A teraz raczej coś pomiędzy tym. Chociaż wiadomo to zależy od nastroju. Czasem nawet największy "stoicki spokój" gdy ma "zły dzień" to potrafi na wszystkich drzeć się bez powodu praktycznie.
Wakacje za granicą czy w Polsce?

User avatar
LadyM
Gość
Posts: 57
Joined: Tue Nov 23, 2004 7:15 pm
Contact:

Post by LadyM » Mon Jul 25, 2005 3:01 pm

Nerwus czy stoicki spokój?
Nerwus, niestety...i to okropny. Co nie znaczy, że w niektórych sytuacjach nie potrafię zachować spokoju...no dobra, nie potrafię...


Wakacje za granicą czy w Polsce?
Chyba nie najważniejsze jest gdzie tylko z kim. Ale skoro mam wybrać, to za granicą. W jakimś ciepłym kraju i plażą jak z bajki 8)

James Bond czy Helcule Poirot?
The best kind of kiss is the one where you have to stop because you can't help but smile.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Jul 25, 2005 7:28 pm

Nadrabiam...

moja zaleta- wrazliwość

jestem bałaganiarzem totalnym i tylko jak mam bałagan mogę coś znalezc, bo jak zrobię porządki- co mi się zdarza raz na tydzień (jednak)- to nic nie znajdę :wink:

opalanie- to samo co Nan. Nie cierpie się prażyć na słońcu i nie cierpię solarium, poza tym mam jasną, ładna skórę i raczej nie muszę tego stosować. :wink:

James Bond :D

Muzyka- oj, mój temat :P Kocham muzykę, kocham !!! Grałam trochę na pianinie. Słucham bardzo duzo, mam swoich ukochanych wykonawców, moja koleżanka ciągle zaraża mnie czymś nowym , bo ma skłonność do wyszukiwania perełek. :mrgreen:

Czy jesteś za eutanazją czy przeciw ?
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jul 25, 2005 7:45 pm

Wakacje - podczas wakacji zależy mi na wypoczynku, więc właściwie miejsce nie ma znaczenia

Stoicki spokój jest moją domeną, do póki ktoś nie przekroczy pewnego progu. Wtedy staję się bardzo nerwowa. Ogólnie jednak trudno mnie naprawdę zdenerwować.

Eutanazja... mój odwieczny spór wewnętrzny. Jako katoliczka jestem przeciwna. Ale, gdybym to ja miała być jej kiedykolwiek poddana, nie wiem, czy chciałabym żyć, jak warzywo, że się nieładnie wyrażę.

Wybieram Bonda, ale tylko dlatego, że ostatnimi czasyjeździ moim ukochanym Astonem Martinem! A skoro przy autach jesteśmy...

Twój wymarzony samochód - konkretnie, a nie, żeby był tani, jak Maluch i szybki jak Formuła 1 :)
Będąc realistką wybieram ukochany i najpiękniejszy samochód świata "za rozsądną cenę" ;) czyli Peugeot 206 w kolorze rdzawo-brunatnym (och!, ach! 8)). Gdyby jednak życie sypnęło mi groszem poszłabym w ślady agenta 007!

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Mon Jul 25, 2005 8:45 pm

jestem bałaganiarzem totalnym i tylko jak mam bałagan mogę coś znalezc, bo jak zrobię porządki- co mi się zdarza raz na tydzień (jednak)- to nic nie znajdę
hmm skąd ja to znam .. jakoś jak mam bałagn to szybciej sie łapie gdzie co jest ... zreszta mam to po tatusiu .. 8)
:)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jul 25, 2005 8:56 pm

Wakacje - a w Polsce. Zagranica jest piękna, ale Polska jeszcze piękniejsza. Wszędzie. Absolutnie w każdym regionie są piękne miejsca i niech mi nikt nie wciska kitu, że przykładowo Mazowsze jest do kitu a Mazury to najpiękniejszy region. Wszędzie jest pięknie, tylko nie wszyscy chcą to zauważyć... I niech zagranica się schowa.

Eutanazja - hm, hm, hm. Trudny temat, ale uważam, że to powinna być decyzja każdej osoby indywidualnie. I nie pytajcie, co jeśli osoba podjąć takiej decyzji nie może albo nie ma szansy tego zakomunikować...

Hercules Poirot. Napompowany i wypomadowany, ale znacznie bardziej go lubię niż Bonda. A w ogóle to najlepszy jest Maigrette :cheesy:

Samochód... o ba, bo ja wiem, może Opel... mnie tam się podoba, taki Opel Vectra...

Temat - kierownictwo i prowadnictwo, słowem - wiedzenie prymu. Czyli - czy lubisz przewodzić w grupie? A prowadzenie? Siedzisz za sterem/kierownicą z przyjemnością czy z przerażeniem?
Ja mam zapędy do szarej eminencji - niech kto inny jest w świetle reflektorów, ale lubię mieć dyskretnie rękę na pulsie... niestety :wink: Kierownicy/steru zaś unikam jak mogę, nie lubię, nie pasuje mi. Znacznie bardziej wolę siedzieć obok...
Image

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Mon Jul 25, 2005 10:16 pm

Temat - kierownictwo i prowadnictwo, słowem - wiedzenie prymu. Czyli - czy lubisz przewodzić w grupie? A prowadzenie? Siedzisz za sterem/kierownicą z przyjemnością czy z przerażeniem
Hm...... Przewodzenie, zależy kiedy. Czasem tak, a nawet częśto. To zależy jaka to grupa i w jakim jestem nastrou. Czasem wolę, żeby nikt mnie nie widział a co dopiero mówić o przewodzeniu.
Prowadzenie. Co prawda nie umiem jeszcze tak dobrze jeździć za kierownica samochodu, żeby się wypowiadać. Powiem, że wolę jeżdzić na rowerze niż ktoś miał by mnie wozić, ale czasem zachodzi wyższa konieczność :)
Co wolisz: Pepsi czy Cole? :D

User avatar
LadyM
Gość
Posts: 57
Joined: Tue Nov 23, 2004 7:15 pm
Contact:

Post by LadyM » Mon Jul 25, 2005 11:28 pm

wiedzenie prymu...zdecydowanie się do tego nie nadaję...
natomiast kierownica to moje najnowsze hobby :cheesy:
Ani Pepsi ani Cola. Nic gazowanego. Najlepiej woda :wink:

pikantny czy słodki?
The best kind of kiss is the one where you have to stop because you can't help but smile.

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Mon Jul 25, 2005 11:33 pm

pikantny czy słodki?
Zdecydowanie pikantny. Uwielbiam pikantne rzeczy. Jak jest za słodko to mnie mdli. A za pikantnie nigdy dla mnie nie jest.
Ksiązka czy film?

User avatar
LadyM
Gość
Posts: 57
Joined: Tue Nov 23, 2004 7:15 pm
Contact:

Post by LadyM » Mon Jul 25, 2005 11:51 pm

Chyba książka...podobno kształtuje wyobraźnię 8)
Chociaż kiedyś odpowiedziałabym film. A wszystko przez lektury.

Miód czy czekolada?
wiem, kiepskie pytania, ale nic mądrego nie przychodzi mi o tej porze do głowy :wink:
The best kind of kiss is the one where you have to stop because you can't help but smile.

User avatar
Primek1
Starszy nowicjusz
Posts: 155
Joined: Mon Jul 11, 2005 10:20 pm
Location: Z KrAiNy CiEnIa :D :P
Contact:

Post by Primek1 » Mon Jul 25, 2005 11:57 pm

Miód czy czekolada?
Czekolada. Zdecydowanie czekolada. Miód jest za słodki i mnie mdli.
Internet czy Telewizja?
Cóż zadałem ciękie pytanie, przynajmniej dla mnie. Z jednej strony net a z drugiej TV. Jak dla mnie to po równo. I to i to :)

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Jul 26, 2005 12:06 am

nadrabiania bym miała zbyt dużo, więc...... :wink: w każdym razie zdecydowanie pikantne i ani miód ani czekolada, bo ogólnie to ja nie lubię słodkiego :wink:

Internet czy TV?

hehew mim przypadku to proste zdecydowanie mogę żyć bez tv, bez netu -nie! Więc wybieram Internet :cheesy:


Zamki,stare ruiny czy nowoczesne "szklan" domy?

osobiście uwielbiam stare zamczyska, albo ruiny, gdyż mają duszę
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Jul 27, 2005 1:47 pm

Sis ! I znów jesteśmy do siebie podobne !

Kocham stare domy, zamczyska porośnięte czym się da (czy ja już tego nie mówiłam w pokoiku Deidre ? :wink: ). Bo rzeczywiście- mają duszę. Gdybym mogła to bym się przeniosła w jakieś mroczne czasy , kiedy to urocze zamczyska były ''na topie'' :lol:

Czy jesteś homofobem ? Czy przeszkadza ci odmienna orientacja seksulana ?(niestety 99 % naszego społeczeństwa jest ''na tak'' w tej sprawie i ja - a raczej mój przyjaciel - się o tym przekonał :roll: :( )
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests