Podaj dalej

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Tue Jun 21, 2005 9:27 pm

Najlepiej kierować się rozsdkiem z domieszką emocji...serce to dobry doradca!

Całkiem przyziemne pytanie hehe:
Ogórek czy pomidor?
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Jun 21, 2005 9:41 pm

Ogórek .. bez dwóch zdań mam wstręt do pomidorów ...

Pomarańcza czy jabłko ?
:)

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Tue Jun 21, 2005 9:53 pm

Pomarańcza...a już szczególnie sok z niej (własnie pije NATE pomarańczową)

Impreza techno czy metalowa?
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jun 21, 2005 10:02 pm

no, ba ! :mrgreen: Pytanie...metalowa oczywiście, jeśli mam do wyboru te dwie opcje :wink:

Kryminał czy Romans ?
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Tue Jun 21, 2005 10:16 pm

Kryminalny romans, tudzież romantyczny kryminał :lol:

Jak już jesteśmy przy książkach to:

Co wolisz: krótkie opowiadania, czy też wielowątkowe i wielotomowe historie?

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 21, 2005 10:33 pm

Renia z ust mi wyjęłaś tą odpowiedź 8)

Co do długości książek. Ogólnie czytanie nie jest tym, po co sięgam w chwili znudzenia, tu pierwszeństwo ma komputer (ale nie czaty i inne śmietniki, a przede wszystkim dopieszczanie roswell.pl i najprzyjemniejsze - pogaduchy na forum :cheesy:). Ale jeśli już mam się zabrać za książkę to wolę by to był kawał dobrze napisanej histori, nie rzadne tam 50 stron i po krzyku ( :arrowl: w sumie a' propos, a wyszło przypadkowo :lol: ).

Czy wierzysz w horoskopy, kryształowe kule, przepowiednie i inne 'nostradamusy'?

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Jun 21, 2005 11:07 pm

Ani techno ani metal :lol:

Czytaniem kryminałów zaraziła mnie mama tak samo jak i romansów więc i to i to jest mile widziane w zależności od nastroju.

Oczywiście, że długie wielowątkowe historie :!: Uwielbiam czytac i jeśli tylko trafiam na ciekawą książkę trzeba mnie odrywac od niej siłą :lol:

Nie wierzę a nic z tych rzeczy. W ogóle nie jestem osoba przesądną a czarne kocurki uwielbiam 8) :lol:

Ulubiony pisarz?

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Jun 21, 2005 11:23 pm

Dukaj, Jacek zreszta
(jesli chodzi o dlugosc ksiazki, to generalnie preferuje powiesci, ale w wykonaniu JD opowiadania maja troche inny wymiar i stoja z powiesciami na rowni)

Ogladasz 'M Jak Milosc', ew inne ciekawe seriale typu 'Samo Zycie' czy 'Na Wspolnej'? Odpowiedz uzasadnij 8) (to znaczy nie tyle odpowiedz, ile uzasadnienie odpowiedzi, ale mam nadzieje, ze wszyscy wiedza o co chodzi...)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Wed Jun 22, 2005 8:35 am

Oglądam "M jak Miłość", bo ogląda to u mnie cała rodzina i właściwie są to te jedne z nielicznych chwil kiedy jesteśmy razem. :wink: Tak to zawsze ktoś musi gdzieś iść albo coś zrobić. Ale sam serial nie podoba mi się za bardzo i bez innych powodów nie oglądałabym go.

"Władca Pierścieni" czy "Harry Potter" ?

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Jun 22, 2005 8:47 am

Manie na Harrego mam już dawno za sobą .. a Władcę Pierścieni też bardzo lubie wiec jak bym miała sięgnąc po film lub książke do bym wybrała Władce Pierścieni ..

Pióro czy długopis?

P.S .. co do pytania Pitera czasami zerkne na serial Na Wspólnej .. :wink:
Dla mnie najlepszym polskim serialem są Kryminalni .. żadne polski serial nigdy mnie tak nie wciągnął ... jak ten :)
:)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Jun 22, 2005 8:56 am

To nie serial Cię wciągnął, Magea, tylko pan Zakościelny - powiedzmy to sobie szczerze :wink: Ale do rzeczy...

Niestety długopis :cry: Bazgrzę jak kura pazurem, więc połaczenie tego z delikatną linią pióra, które dopasowuje się do ręki piszącego i reaguje na najmniejsze nawet niedociągnięcia jest zwykłym samobójstwem. Ale pióra uwielbiam i często kupuję je najbliższym osobom z okazji różnych uroczystości.
P.S. Miałam znajomych. Byli parą przez kilka ładnych lat. Na którąś rocznicę facet postanowił ukochanej zrobić prezent i kupił jej obłędnie drogie, ale i przepiękne pióro. Ładny gest, prawda? Szkoda tylko, że zapomniał, że Iza jest leworęczna i nawet cienkopisami trudno jej się posługiwać :twisted:

*******************************
EDIT:
Zapomniałam zadać pytanie :oops:

Wyjazd na stałe za granicę - tak czy nie?
Last edited by caroleen on Wed Jun 22, 2005 10:35 am, edited 2 times in total.
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Wed Jun 22, 2005 10:01 am

Ładny gest, prawda?
prawda

Czy lubisz Sistars? Bo ja nie.

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Wed Jun 22, 2005 11:13 am

Wyjazd za granicę - raczej nie. Kiedyś marzyłam, żeby wyjechać do Ameryki, ale ostatnio doszłam do wniosku, że nie mogłabym tak po prostu wyjechać, zostawić tu rodziny i wszystkiego. Zresztą Polska, jako kraj, który dopiero niedawno uwolnił się od zaborców, potrzebuje młodych, inteligentnych ludzi. :)

A Sistars też raczej nie lubię. :wink:

Książki fantastyczne czy obyczajowe?

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Jun 22, 2005 12:31 pm

Seriale... Nie oglądam bo nie mam czasu jedynym serialem, który oglądam jest DA :mrgreen:

Długopis górą :!:

Sistars? Nie wiem bo nie słucham :lol: Czyli obojętne...

Za granicę to tylko Irlandia a u nas to Krk (już za 2 lata :mrgreen:)

Książki obyczajowe chociaż fantastyka to miła odmiana.

Ulubiony kawał? a może trafi się jakiś śmieszny chociaż poczucie humoru mam specyficzne więc zobaczymy :haha:

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Jun 22, 2005 12:37 pm

Nie ma to dla mnie aż to takiego znaczenia.. Wszystko zależy od tego czy książka jest warta przeczytania. W każdym z tych gatunków znajdzie się "perełka"! :cheesy:

A Sistars - może być. Chociaż nie kupiłabym płytki.

Wyjazd za granice na stałe? Chyba nie, na wycieczkę to owszem, ale jednak to tu jest moje miejsce..(ale to zabrzmiało - patriotka! :haha: ) Chociaż w życiu wszystko może się zdarzyć! :wink:

Zabawa Sylwestrowa - w lokalu na sali, w "pełnym rynsztunku" czy w gronie przyjaciół, na luzie?
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Jun 22, 2005 12:50 pm

Zawsze w gronie przyjaciół - Sylwester to wyjątkowy wieczór, który uwielbiam spędzać z luźmi, którzy wiedzą czego mi życzyć i robią to z sercem.
A gdzie? To zależy głównie od nastroju i funduszy. Najczęściej domowe "zacisze" :twisted: Ale ostatnio zachorowaliśmy wszyscy na bal z prawdziwego zdarzenia... Kto wie? Może już w tym roku?

Prezent użyteczny czy przyjemny?
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Wed Jun 22, 2005 1:06 pm

Fantastyka, obyczaj mam na codzień.

Nie mam ulubionego kawału.

Wyjazd na stałe - czemu nie - ale tylko do Australii lub Nowej Zelandii.

Jako prezent - puzzle - ale czy to prezent użyteczny czy przyjemny, tego nie wiem :lol:

Dla pracujących : Czy lubisz swoją pracę, współpracowników, itd, itp.? Czy zawód, który wykonujesz jest tym wymarzonym?

Dla uczących się: wymień pracę na szkołę :lol:

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Wed Jun 22, 2005 1:59 pm

Moja praca nie jest lekka,nie przepadam za nią.Współpracowniece mam rózne.Jedna miła,otwarta na ludzi,druga paniusia totalna :wink: .Szefa mam bardzo miłego i fajnego natomiast szefowa wzbudza groze :wink: .Najśmiesmieszniejsze jest to że szefowa i szef mnie znają a ja w sumie ich też kojarze ale nie mamy zielonego pojęcia skąd :wink: .
Oczywiscie nie marze o takiej pracy...ale pieniądze zarazbiać trzeba-zwłaszcza na studia.

Picie gazowan czy nie :cheesy: ?
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jun 22, 2005 2:14 pm

To ja wrócę do wyjazdu za granicę - owszem, ale pod warunkiem, że w Polsce byłoby mi źle. Chociaż ten fakt mogłabym pominąć, gdybym na tyle dobrze znała język angielski, że mogłabym zakopać się w brytyjskim miasteczku Howarth - Żyły w nim siostry Brontie, a Wichrowe wzgórza były inspirowane okolicznymi krajobrazami. Przepiękne małe alejki, wybrukowane starymi kamieniami - pięknie i malowniczo, jak z obrazka. Nie pogardziłabym też szkocką wsią. No i jeszcze Japonia - ale czy zamieszkać na stałe? Chętnie na kilka lat ale potem wróciłabym do domu - polskiego, albo szkockiego.

Prezent i przyjemny i użyteczny. Dlaczego? Wszystko, co użyteczne jest przyjemne i zawsze się cieszę z takich prezentów, bo wtedy nie muszę sama na nie wydawać pieniędzy :) Choć czasem błyskotki są miłe - np. taka biżuteria. Raczej nie noszę, więc sama bym sobie nie sprawiła tak niepotrzebnego wydatku, ale miło jednak od czasu do czasu zabłysnąć :)

Picie. Do niedawna powiedziałabym, że gazowane, ale od czsu porzucenia coca-coli wogóle takiego nie pijam 8) Za to częściej sięgam po kawę i caffe frape (próbował ktoś? szczególnie z mlekiem jest rewelacyjna!)

Spokojna dusza, czy poszukiwacz przygód żądny adrenaliny - jaki/ka jesteś?

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Jun 22, 2005 2:34 pm

przewaznie jestem szalenie spokojnym czlowiekiem, ale miewam swoje odchyly...

picie raczej niegazowane.

ulubiony ostatnio dowcip:
Co ma zrobic facet, zeby kobieta krzyczala jeszcze godzine po stosunku?
Wstac i wytrzec sie w firanke.

Czy grasz jeszcze w gry komputerowe? (i ile masz lat)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests