Czemu tak malo osob pisze na forum?

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Oct 02, 2004 12:28 am

Daj spokoj, ty i tak glownie w tworczosci siedzisz. Zajzyj do dzialu Roznosci albo veritas i zobacz ile jeszcze tam tematow nie ma konkretnego rozczygniecia. Chcesz nowych - z checia moge zalozyc ale po co mam zakladac zeby potem je usuwac, bo nikt nie zdecyduje sie na nie odpowiedziec. co chwila przychodza mi jakies nowe pomysly do glowy, ale na co mam sie tu produkowac skoro odpisuja mi tylko osoby z ktorymi moglbym o tym samym porozamawiac na osobnosci. Znam ich na tyle by przewidziec ich odpowiedzi. natomiast osoby od ktorych oczekuje najbardziej odp prawie nigdy nie odpowiadaja. Skoro nie podoba cis sie moje podejscie do tej sprawy to napisz mi to w inny sposob niz ten powyzej, bo nie wiem czy zauwazylas ale to ja ostatnio zakladalem najwiecej tematow, kompletnie dla was pustych tematow. Powodem tego ze rozwinalem taki watek nie byl kryzys na tworczosci czy w tematach czysto serialowych. Jak dla mnie one sa jasne i nie tesknie za ich kontynuacjami. Poza tym ja nie narzekam tylko zadaje pytania. Przeczytaj 5x od poczatku do konca caly przebieg tego tematu, bo mnie wqurza jak ktos zle odbiera moje posty.

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Sat Oct 02, 2004 1:04 am

Śledziłam ten temat od samego początku, odkąd go założyłeś. I o ile zaczął się trochę inaczej, to zszedł trochę z drogi. Zaczął się jako pytanie, a potem zaczął się zmieniać w zarzuty. A każdą wypowiedź można interpretować na różne sposoby, odbiór komunikatu zarówno słownego, jak i pisanego zależy od odbiorcy. :wink:

Siedzę w Twórczości? Owszem, wcale temu nie przeczę. Ale czytam też wszystki inne tematy, ale odpowiadam tylko jeśli dany temat naprawdę mnie interesuje. Niektórych tematów unikam bo należą do grupy tych, co do których ludzie nigdy się nie zgodzą, a można nieświadomie kogoś urazić. Poza tym nie widzę sensu w wypowiadaniu się na każdy temat pojawiający się na Forum.

A zresztą, jest już 1 w nocy, więc sama nie wiem co mówię.

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Sat Oct 02, 2004 2:16 am

Popieram Millę ja również nie widzę sensu w wypowiadaniu się na każdy możliwy temat! Od dawna nic nie pisałam lecz zaglądam tu bardzo często i zawsze staram się czytać wszystkie pojawiające się ciekawostki :)
Co do zmniejszającej się ilości wypowiedzi na forum to zapewne wynika to z faktu rozpoczęcia roku szkolnego i końca wakacji również dla studentów, jak tylko wszyscy ochłoną i przywykną do nowego "grafiku" i trybu pracy powrócą na forum z nowymi pomysłami i świeżymi głowami :) forum z całą pewnością nie zanika !!!!

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Tue Oct 05, 2004 7:20 pm

a mi sie wydaje że zmniejszająca się liczba postów nie wynika z rozopczęcia roku szkolnego lecz wszystkim przejadło się roswell i cała ta kosmiczna otoczka bo ile można ??? :lol: pozatym ludzie mają coraz to inne zajęcia i coraz ciekawsze w dodatku (nawt mi sięznudziło nabijanie postów ) ale to też sięwiąże z regułami tego forum które są sadystyczne dawniej to sobie można była robić jaja :mrgreen: i ludzie z przyjemnością przychodzili na forum a teraz pustki a cała ta twórczośc ( teraz pewni wam sie to zdanie nie spodoba) to jest poprostu głupia lepiej nie zajmować się takimi bzdetami i popisaćw innych topicach
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Oct 10, 2004 7:19 pm

Moim zdaniem, nie tyle, ze forum sie przejadło, ale przejadła sie konwencja i tematyka. Ile można pisac na temat serialu który już sie zakonczył ? Nie ma nowych odcinków = Forum padnie. Zostało już przeanalizowane wszystko, od ambitniejszych rzeczy jak np. dobór muzyki do przedstawionych emocji postaci, aż po tam absurladalne, jak "Zmiana fryzury głownego bohatera bedąca dowodem na istnienie Boga". Zawiązała sie pewna komitywa forumowiczów. Przykład: Na początku gdy chciałem porozmawiac z {o} o Sztukach Walki robiłem to w "Sporcie" teraz zrobie to na GG. Powód ? Wygoda.

...i padłem na kolana...

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Oct 15, 2004 10:23 pm

Xander wrote:Na początku gdy chciałem porozmawiac z {o} o Sztukach Walki robiłem to w "Sporcie" teraz zrobie to na GG. Powód ? Wygoda.
I pozbawiacie nas swoich genialnych przemyslen. :cry: Spotka was kiedys za to kara boska! :wink:

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Sun Dec 19, 2004 2:50 am

nie! sporo jest osob na forum, chociaz jestem tu od niedawna widze ze jest tu ruch. moze wiecej osob tylko otwiera i czyta coo mozna porownac latwo bo jest to zapisane przy kazdym temacie, ale od kiedy {o} zrobil ten przewodnik duzo osob wiecej korzysta i sie zalogowalo np. ja : )

Xander nie zgodze sie z toba caly czas dolaczaja nowe osoby, nowe pomysly koncepcje... fakt wiele sie powtarza ale powstaja nowe ff caly czas sa jakies nowe plotki.... gdyby tego nie bylo to nasi kochani moderatorzy nie dodawali by 4 czy ilu newsów w tygodniu!! pozatym pojawiła sie szansa na film. sledzimy zycie naszych aktorów i tak to płynie. moze za 10 lat nagraja Roswell - come back! z postaciami ze oni maja dzieci i je wychowuja itd czy na antarze nie wiem caly czas jest cos nowego : )

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Dec 19, 2004 7:13 pm

ehh _issy_ wtedy był naprawde kryzys i poza twórczością nie wiele osób się udzielało..

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests