Coś więcej o nas

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Coś więcej o nas

Post by Liz16 » Thu Apr 22, 2004 8:37 pm

Tak sobie myślałam, że na tym forum istnieją różne tematy, w których piszemy o swoich ulubionych piosenkach, książkach, imionach itp. Teraz może zbierzcie to wszystko i napiszcie tutaj coś o sobie, o swoich zainteresowaniach i czym, tylko chcecie, wybór należy do was. Nie stawiam żadnych ograniczeń. Moim zdaniem będzie poprostu łatwiej, poznać się nawzajem i dowiedzieć się czegoś na temat drugiej osoby, dzięki temu nie będzie trzeba szukać takich informacji po całym forum :)

Instrukcja by Lizzy_maxia: Jeżeli juz koniecznie chcecie mieć taki temat, żeby można było łatwiej się zorientować co kto lubi, proponuję wypisanie wszystkiego w jednym poście wg wcześniej ustalonego porządku, np:

imię:
nick (choć nick jaki jest każdy widzi :wink: ) :
wiek:
ulubione rzeczy:

i tak dalej...

Od razu jest przejrzyście! W jednym temacie też można się pogubić, jeżeli porozrzucacie informacje o sobie w różnych miejscach. Używajcie opcji "edytuj", jeżeli coś Wam się przypomni. Niech to będzie taka wasza (nasza) wizytówka, w której będzie więcej informacji niż w profilach.

Swoją wizytówkę najlepiej zrobić na wzorze innych, już istniejących.
Last edited by Liz16 on Fri Apr 23, 2004 10:11 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri Apr 23, 2004 8:03 pm

Imię: Kasia
Ksywka: Liz16 :P]
Miasto: Piaseczno koło Wawy
Data urodzin: 16 lipca
Data imienin: 25 listopada
Zainteresowania: sport, zwłaszcza pływanie, konie. Poza tym interesuję się chemią i biologią, oczywiście ROSWELL!! Słucham muzyki przeróżnej, najczęściej radia. Co do filmów to lubię sensacyjne, komedie horrory - grunt żeby były dobre.
Inne: Uwielbiam czekoladę i lody. Ulubionym daniem jest spagetti, pizza. Lubię ksiązki przygodowe, sensacyjne i młodzieżowe. Kocham tańczyć, ale nie robię tego zawodowo, tańczę zwłaszcza na imprezach :) Lubię spotykać się ze swoimi znajomymi i przebywać ze swoją najlepszą przyjaciółką Martą. Mam młodszą o 11 lat siostrę Olę.
Nie lubię: szpinaku, flaków, odblaskowego różnowego koloru....., chamskich i nieszczerych osób
Ulubione imiona: Michał, Max(nie tylko z powodu filmu)
Ulubiony kwiat: lilia i róże
P.S Czytałam "Pamiętnik Narkomanki" - też mi się bardzo podobał :)
Last edited by Liz16 on Fri Apr 23, 2004 10:25 pm, edited 2 times in total.
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Apr 23, 2004 9:00 pm

To może teraz ja:
mam na imię Małgorzata Anna (mówcie Gośka) i mieszkam w wsi zwanej Radom (100km na południe od w-wy) Mam...hmmm za 3 dni skończę 14 lat i chodzę do 1 gim (klasa językowa). Nienawidę czytac ksiązek, wyjatkami są pamiętniki i ff :) Tak jak Liz lubie się spotykać ze znajomymi i wyrabiac różne dziwne rzeczy (aż żal mi waszych oczu aby je opisywać) Uwielbiam jeździć na nartach, co roku wyjeżdzam na obozik. Mam piwne oczy i brązowe włosy do ramion. nosze aparat (ja już nie chce!! :cry: ). Moje hobby to pisanie opo, zwłaszcza o roswell, ale zdarzają sie wyjątki, kiedy piszę o różnych rzeczach (zwłaszcza opo o mnie i mojej koleżance, takie krótkie głupotki)
Mam 167cm i waże ?? sama nie wiem ile. Zazwyczaj jestem kochliwa i często płace przez chłopaków (!) :oops: Nie lubie flaków i w zyciu nie bede palić, moja siostra obrzydziła mi to gdy miałam 4/5 lat. Nieznosze u ludzi dwulicowości i durnoty (!), lubie zaś poczucie chumoru, niebieskie oczy (zwłaszcza u chłopaków) i przyjacielskość
Moim ulubionym daniem jest spagetti i tylko z tomato! Za to nienawidze flaków i wątrubki :!: :!: :!:
Mam trzy psy - jeden w domciu (parówa) dwa na działce (owczarek i kundelek)
Zazwyczaj po czekoladzie czuje się jak po używce więc CHOWAĆ PRZEDE MNĄ JAKĄ KOLWIEK MILKĘ
Mój ulubiony film to Save the last dance (pl. w rytmie hh) i wszelkie horrory (Jeepers Creepers I, II, Wrong Turn, Statek widmo i wiele innych)
Nie lubie filmów z Jamesem Bondem (nie wiem jak to sie pisze) i z Sigalem (to też)
Moją ulubioną bajka jest: Mulan, Herkules, Lilo i Stith, Sailor moon i inne Disneya
Nie lubie bolka i lolka :P
Moimi przyjaciółkami są Ada, Gośka Olka Martyna (z nią znam się od dziecka :cheesy: ) Karolcia i Justynka :lol:
Mój ulubiony kolor - niebieski i czerwony! Nie lubie - Różowego
Ulubiony kwiatek - biała róża
Słucham wszelakiej muzyki
Jeżeli chodzi o Taniec -> to też to kocham , nie tańczę zawodowo ani wogóle, ale kocham imprezy!!!
A imiona to - Ania, Alex (zarówno męskie jak i żeńskie) Max i Konrad!
Nienawidze imienia Paweł więc każdy mók qmpel który ma tak na imię zostaje przechszczony na jakieś inne :)
Moje imiona piosków to : Jaga (parówa) Max (owczarek) Szczórek (kundel)
Co do czytania to polecam "pamiętnik narkomanki" ja całego jeszcze nie przeczytałam, ale jest zaj**** (sorki za słownictwo)
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Apr 24, 2004 9:36 am

Imię: Maria Magdalena
Imię właściwe, które uzywam: Magda
ksywka: Wysilcie się trochę i spójrzcie w lewo, a będziecie wiedzieć
skąd jestem: Kostrzyn Wlkp. (Gdyby ktoś chciał mnie odwiedzić podaję namiary: Polska-Wielkopolska-powiat poznański-gmina Kostrzyn-21 km od Poznania na południowy-wschód)
data urodzin/imienin: 10 kwietnia / 22 lipca
Wiek: 14 lat
znak zodiaku: Baran
Hobby:pływanie, jazda na rowerze, badminton, słuchanie muzy, czytanie książek (vel ff), komputer, filmy, Roswell
Nie lubię:Biegać (!), swojego "pierwszego" imienia (podobno maria magdalena to jest jedno imię, ale cóż... i tak nikt nigdy nie mówił do mnie Marysia), zboczenców, którzy kręcą się po mojej szkole, sprzątać, fizyki, wątróbki i większości mięs i zup, czekolady
Muzyka: Nie mam jakiegoś specjalnego gatunku muzyki którego lubię bez opamiętania. Ale słucham przedewszystkim HH (DKA, Liber) i Rocka (LP, LB, Evanescence)
Rodzeństwo:Jestem najstarsza mam 2 braci i siostrę.
Książki:Jest ich wiele: WP,HP, Dziewczyna Ameryki, Weronika postanawia umrzeć i masa innych.
Film: Poprostu kocham! Ulubione: Matrix, Zakochana Złośnica, WP, Kolekcjoner Kości, Rose Red, K-Pax, Wyścig Szczurów, ŚciĄgany, Miss Agent i masa innych!
Kwiaty: Goździki, tulipany. Nie lubię róż!
Uwielbiam: LODY!!! Siatkówkę
O mnie: Wygadana, Uśmiechnięta, Wrażliwa, czasem Nieśmiała
Last edited by maddie on Tue May 04, 2004 4:01 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Apr 24, 2004 2:52 pm

Hm, bardzo cciekawy temat. Uchylamy rąbka tajemnicy, na to trzeba mieć odwagę... albo nie mieć nieprzyjemnych wspomnień sprzed kilku lat o internetowym stręczycielu :roll:

Imię: Joanna

Imię, które używam: Asia

Ksywka: widać obok, co będziemy pisały, nieprawdaż, maddie?

Skąd jestem: pomorze środkowe, mieszkam niedaleko Lukiego

Ważne daty mojego życia: 24.02.82/24.05

Wiek: możecie sobie policzyć

Hobby: komputery, komputery i jeszcze raz komputery, a bardziej szczegółowo: siedzę w programach graficznych. Ostatnio wzięłam się za Photoshopa 7 pl.
Tworzę też krótkie filmiki z Roswell (na razie około 10 skończonych).
Równorzędna obsesja to pisanie opowiadań, czasem jakiś pomysł na książkę się przypałęta.
Uwielbiam jeść (proszę się nie śmiać! to na poważnie!). Jednocześnie są potrawy, których po prostu nie lubię (galantyna... brrr... kto to wymyślił?).
Lubię grać w Heroes 3. To była moja pierwsza gra "z prawdziwego zdarzenia".
Roślinkii zielone.

Nie lubię: kiedy nie mam wolnego czasu na to, co lubię!!! Kiedy mama zajmuje mi komputer, gier logicznych, oglądania telewizyjnej papki (chociaż ostatnio znowu niestety zaczęłam oglądać), paskudnej pogody w mieście, gdzie studiuję (przez wiosnę i jesień najczęściej pada), szpanerów/pijanych za kierownicą samochodów egzekwo facetów, którzy uważają kobiety za gorszych kierowców... oj, cała długa lista by powstała.


Muzyka: Ostatnimi miesiąca przeważnie klimaty DKA, Liber, Sweet Noise i inne tego typu.

Rodzeństwo: Starsza siostra, duuużo młodszy brat.

Książki: Czytam nałogowo. Jest wiele tytułów, które mi się podobały, więc nie będę tracić czasu na ich wymienianie.

Kwiaty: takie, które rosną w ziemi ;) niestety, z własnym ogrodem raczej kiepsko i zadowalam się kwietnikiem przed naszym mieszkaniem (patrz: roślinki zielone).

Uwielbiam: ciasto marchewkowe, lody kawowe i kawę w ogóle, dobrą muzykę filmową, gofry z górą bitej śmietany i truskawkami (ale już bez tabasco), pizzę, chińszczyznę.
Image

Presea
Gość
Posts: 14
Joined: Sun Feb 08, 2004 1:54 pm
Location: Lublin
Contact:

Post by Presea » Sat Apr 24, 2004 10:06 pm

Imiona - Monika Karolina (a z bierzmowania mam Maria <--- wpływ Roswell)
Pseudo - Presea vel Pres (ale tylko w necie. na zywo nikt tych xyweknie używa)
Skąd - Lublin <--- bardzo lubię to miasto
urodziny - 5 lipca 1988
imieniny - 4 maj
wiek - na obecną chwilę 16 (no, niech wam będzie... 15 i kawałeczek)
Ksiażki - bardzo lubię czytać, ale tylko te, które mi się spodobają :) (na przykład - będę wymieniać te, które stoją na półce - "Jeźdiec miedziany" Pauliny Simons, Ksiażki Borisa Akunina, "My, dzieci z dworca ZOO"... itd.)

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sat Apr 24, 2004 10:11 pm

Teraz ja coś napishem o sobie.

Imie:Tomek
Nick:Jason_L:W - Light Warrior
Miasto: Wysokie Mazowieckie - woj.podlaskie
Urodzinki: 20 sierpień
Wiek: 16 lat
Moje zainteresowania: interesuję się muzyką i filmem. lubię być na bierząco w nowosciach i wogóle. uwielbiam grać w rozmaite gry pc. moją ulubioną jest Tomb Raider... z filmów to najbardziej lubię horrory, i inne dreszczowce, komedie, sensacje też. na dolnej półce mam zać biografie, dramaty i inne smieszne rzeczy :D

Jestem z natury wesoły i spontaniczny, szybko się do wielu rzeczy zniechęcam i łatwo mi wejśc na odcisk :twisted: Jestem konsekfętny w swoich poczynianiach. Jestem wielkim indywidualistą i może nawet trochę dziwakiem. Lubię samotność i cenię ją sobie. Czasem mam swoje humory, ale szybko mi przechodzą. Słucham ciężkiej muzyki, ale nie tylko. :) Nienawidzę chamstwa i narzucania się innym. Szanuję czyjeś poglądy i poczynania. Rozgadany za bardzo to ja nie jestem, ale cóż. Aha lubię jeść :mrgreen: ... to chyba wszyscy wiedzą heh.

To by było na tyle, jak coś mi się przypomni albo byście chciali wiedzieć to namiary macie.

Sija 8)
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Apr 25, 2004 11:09 am

To ja tez cos swojego dorzuce :D
Imię: Aleksandra Maria (nienawidzę swoich imion)
Imię właściwe, które uzywam: Olka
ksywka: brendanferhfan (chociaż z chciał zmieniłabym teraz na Cournety)
skąd jestem: Tomaszów Lubelski (woj. Lubelskie koło Zamościa – ale wbrew pozorom Tomaszów to nie wieś)
data urodzin/imienin: 24 maja (za miesiąc) a z imieninami to nie wiem
Wiek: 13 lat
Hobby: Jazda na snowbordzie, Roswell, muzyka (szczególnie Usher), no i spedzanie czasu z moimi kQlezankami
Nie lubię: Biegac na dlugie dystanse, kiedy nie mam dostepu do kompa, i jak xcom jest zwalony
Muzyka: Usher, Liber, Aro (taki zycie), Zipera, Kodex, Mario Winanas, i oczywiście Dido
Rodzeństwo: Brak
Książki: Żeby mnie cos poruszylo to raczej nie... chociaz marze żeby _liz napisala ksiazke zakladam ze ona by otrzymala to miano
Uwielbiam: ROSWELL
Imiona: Marcin
Co tam więcej napisać chyba już wystarczy...

User avatar
Mari
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Jan 26, 2004 6:25 pm
Contact:

Post by Mari » Sun May 02, 2004 9:13 pm

Ja tez cos dodam od siebie nie bede gorsza ;)

imie (a raczej imiona) Karolina Elodie (moja babcia sie upierala :() Salomea ( z bierzmowania)

nick/i: ten co po lewej, Kaminonoroi - po japonsku krolowa potepionych no i Slonecznik

wazne daty 18.08.1987 i 05.07

znak zodiaku Lew

skad Szczecin

hobby liczne... przede wszystkim sporcik, muzyka (metal&rock, ale inne tez ujda) manga&anime ** (moje pierwsze powazne hobby ;)), ROSWELL ** komp, net i te sprawy i jezyki (anglik, francuz i japonski **)

zbieram krowy wszelkiego rodzaju... najchetniej to bym jakas na balkonie 3mala :P ufoki no i psy

kwiat ze wzgledu na to ze nic praktycznie nie zyje mi dlugo, a szkoda :( uwielbiam kaktusiki bo te jedyne mnie nie opuszczaja

ksiazka Wladca pierscieni, Krolowa potepionych, roswell :D
Kolekcjoner kosci

filmy kolekcjoner kosci, krolowa potepionych, szkola uwodzenia

inne dane:
-> zaczne od tego ze jestem uczennica 1 klasy liceum ogolnoksztalcacego o profilu lingwistycznym.
-> gram na gitarce i saxofonie
-> lubie robic foty i uwieczniac rozne momenty kamerka, jednak swojej foty wam ni pokaze bo zawalu dostaniecie i dopiero bede miala...

charakterek: energiczna, zlosliwa, obrazalska, wredna, usmiechnieta, sfazowana, szurnieta... mimo tego optymizmu calego lapie doly a jak juz zalapie to od razu mam doline...

nie lubie szpinaku, brukselek, watrobki, klamstwa, olewania oraz zepsutego kompa i komorki

:hand: Mari :hand:

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sun May 02, 2004 11:00 pm

Heh tez sie dołącze, a co mi tam :P

Imiona: Joanna Małgorzata Weronika
Imię w użyciu, nick : Asia
Data urodzin: 05.01.1986 (a co za tym idzie -> Koziorożec)
Skąd: Zabrze
Kwiaty: przede wszystkim frezje - przecudownie pachną
Film: ech, moje drugie imię to film :P. Ulubione: Miasto aniołów, Zakochana złośnica, Szkoła uczuć, Pulp fiction, Fenomen, Między piekłem a niebiem, Empire Records. Narazie wszystko co pamietam
Muzyka: Rock (ulubiony zespół to silverchair - napewno nie znacie; Dave Matthews Band, Counting Crows, troszkę Alice in Chains, LP, Lb); muzyka filmowa (zwlaszcza do filmów młodzieżowych, ale również muza tworzona przez Thomasa Newmana, Jamesa Newtona Howarda, Jamesa Hornera, Howarda Shore'a, Danny'ego Elfmana). No i oczywiście Roswellowskie dźwięki - wiele moich ulubionych piosenek pochodzi własnie z serialu (m.in. "Crash into me" DMB itp itd...); nie lubię HH
Hobby: uwielbiam geografię, z tym chcę związac swoją przyszłość (albo z turystyka, albo z hotelarstwem), zbieram pocztówki, jestem filmomaniakiem (znam większość tytułow filmow i nazwisk aktorów), od 8 lat trenuję piłkę ręczną (świetny sport, ale mało znany w Polsce)
Rodzeństwo: siostra Ewa (urodzona 24.12 :P), 4 lata starsza
Książki: wszystkie Whartona, niektóre Coelho mi sie podobają, seria o Ani Shirley, przede wszyskim "Szklany klosz" Sylvii Plath, bardzo dużo pozycji Siesickiej
Lubię: podróżować, robić zdjęcia w pięknych miejcach, lody kokosowe, w ogole wszystko co kokosowe, lody z McDonaldsa, tosty, jogurt orzechowy
Nie lubię: mieć kontuzji (własnie siedzę sobie z gipsem na całej prawej nodze), wątróbki, swego kompa, swego nosa
Uwielbiam: spacery z moją paczką po "gumie" (to nasze miejsce), niebo jesienią, wiosenny wiatr, swoich rodziców
Ulubione imiona: Dagmara, Mateusz, Benjamin, Daniel
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon May 03, 2004 7:22 pm

To może i ja troszkę o sobie napiszę:)

Imiona: Janet (<- naprawdę się tak nazwyam) i Katarzyna
Imię w użyciu i nick: nick to ciekawska_osoba czasem Janet, a imię w użyciu - najczęściej wołają mnie Sienetuś

Data urodzin: 19 sierpień 1980

Znak zodiaku: Lew

Skąd: Rybnik

Kwiaty: najbardziej lilie a także stokrotki

Film: hihi podobnie jak Asia "film to moje drugie imię" :cheesy: wymienię tylko kilka: Kruk, Pluton, Identity, LOTR, Queen of the Damned, Windtalkers, Miss Agent, Godziny Sczytu, Jak rozpętałem drugą wojnę światową (wszystkie trzy części), Sekta i wiele wiele innych

Muzyka: tu już bardziej precyzyjnie mogę określić - gothick typu Therion, Within Temptation, The SinsOf Thy Beloved, Mandragora itp.
oraz celtycka muzyka czyli: Carantouhill, Lord of the Dance, Celtic Spirits, Clannad, Enya a także Era

Hobby: w zasadzie to nic konkretnego,

Rodzeństwo: coś tam się znajdzie :wink: młodszy brat

Książki: hmm trudno mi coś konkretnego napisać - ogólnie wszystkie historyczne a zwłaszcza te dotyczące dawnych Celtów, mitów celtyckich......

Lubię: jeść (szkoda tylko, że tego po mnie nie widać :cry: ), lubię grać, oglądać, słuchać, łazić na długie spacery, a czasem coś poksięgować :P lubię również ludzi szczerych, proste sytuacje, zajęcia nie wymagające dużo wysiłku :wink:

Nie lubię: obłudy, kłamstwa, dwulicowości, chamstwa,gwizdających facetów i robotników, roweżystów i innych kierowców :P
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Wed May 05, 2004 9:21 pm

Imię: Katarzyna Aleksandra

Imię, które używam: kaska

Ksywka: widać obok, ale tylko w necie... na zywo obywam sie bez

Skąd jestem: z takiego zadupia... pewnie i tak nikt nie wie gdzie to jest...no ale skoro chcecie to powiem Lomża... ktos wie???

Urodziny/imieniny:24.06 (ur.)/ 13.02 (im)

znak zodiaku:rak


Wiek: 16 (heh wiem ze malo... taki dzieciak nie?!)

Hobby: czytac, czytac, czytac...co? ksiazki, ff, i inne ...a poza tym szalenstwo ze znajomymi... :D (ale do czasu... samotnosc tez mi odpowiada )matematyke... lubie pisac... (prosze sie nie smiac... pomijajac fakt...z e nie pisze opowiadan bo do tego brak mi talentu, oraz to ze matematyka i pisanie troche ze soba koliduja to naprawde lubie, najlepiej to olowkiem :D )
lubie jeszcze sluchac muzyki i pare innych rzeczy... ogolem dluga lista by wyszla...

Nie lubię: miec dola... klutni... biologii i geografi i historii... i dalej nie wiem... o wiem, chamstwa... uczyc sie... nosic sukienek spudnic...ogolnie tego rodzaju rzeczy...itd.


Muzyka: ostatnimi czasy glownie rock...


Rodzeństwo: mlodsza siostra i duuuuuuuuzo mlodszy braciszek (swoja drogo to niezle ziolko.. :twisted: - chyba ma to po siostrze, i to bynajmniej nie tej mlodszej :twisted: )

Książki: uwielbaiam... roznego rodzajau... nie trawie tylko fantasty i historycznych nie wspominajac juz o harlekinach (nie obrazajac oczywiscie fanow takiej literatury)

Kwiaty: czerwone roze :cheesy:

Uwielbiam: kolor czarny... spac, spac i jeszcze raz spac... :cheesy:

User avatar
shiri11
Gość
Posts: 44
Joined: Wed Apr 14, 2004 8:41 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by shiri11 » Sat Nov 20, 2004 2:44 pm

Ja znam to zadupie Lonnie,
Imie: Agata, Patrycja, z bierzmowania Katarzyna . Mowia na mnie Gosia, nie wiem czemu,
Nick: jak widac,
Mieszkam w zadupiu pod Warszawa czytaj Marki,
Urodzin:20 maja/imieniny 5 lutego,
Studiuje unformatyke,
Uwielbiam: kompy, kompy i jeszcze raz kompy, ksiazki, filmy, muzyke prawie kazda oprocz disco-polo, spac. Mam dwa psy golden retrievere Axel sie wabi i Boss-wyzel munsterlandzki. Lubie sport:plywanie, bieganie,jazde na rowerze, kocham konie, ale nie umiem na nich jezdzic
Interesuje sie: psychologia,parapsychologia, kryminologia i wiktymologia
Nie znosze: chamstwa, dreczenia zwierzat, pijakow i wariatow, niektorych kierowcow,
Mowia na mnie shiri co jest w nicku ze wzgledu na fizyczne podobienstwo do Shiri Appleby, takaz wysokosc, tylko mam niestety troszke wiekszy biust od niej i nie jestem juz taka szczupla jak ona,no i nie mam takiej ladnej twarzy i oczu,
Kolor wlosow: ciemny braz farbowany na granatowa czern w zimie i na bardzo ciemny braz w lecie,
Kolor oczu: niebiesko-szaro-zielony
Ulubione kolory: czarny, rozowy i ciemno czerwony,
Ulubiony kwiat: biale roze, frezje i konwalie,
Ulubione aktorki: Shiri Appleby, Katie Holmes, Natalie Portman, Julia Roberts, Kate Blanchett,
Ulubieni aktorzy: Troche was zdenerwuje, ale co tam Hayden Christensen, Heath Ledger i Brendan Fehr,
Ulubione ksiazki: wszystkie, z wyjatkiem lektur szkolnych,
Ulubione film: prawie wszystkie z wyjatkiem wojennych,
Lubie piekne widoki,
Najbardziej ulubione miejsce w Polsce: Mazury, jeziora, lasy i cisza,

To chyba wszystko.

Shirka
Bo byc z kims, kogo sam wybrales, to co innego niz byc z kims, kto wybral aby z Toba byc.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Nov 20, 2004 3:55 pm

To może i ja? Co mi tam :wink:

Imię: Agnieszka

Nick: Tu nowa, gdzie indziej podpisuję się nessie (od Agnes 8) ) jeszcze gdzie indziej inaczej - nic konkretnego

Urodziny: 7 maja; Imieniny: 21 stycznia (dzień babci :cheesy: )

Znak zodiaku: Byk

Mieszkam: w Białymstoku (lonnie, znam Łomżę, do niedawna miałam tam dziadka :P )

Rodzeństwo: Młodszy brat (o rok - zbyt mała różnica, no i jest wyższy)

Lubię: Pośpiewać sobie, poczytać (częściej ficki, rzadziej książki :roll: chociaz to lubie, często nie mam czasu), kwiaty (lilie, bez i tulipany), jeść litrowe lody prosto z pudełka, angielski, ciepły letni deszcz, śnieg, czasem szkołę, piękne widoki... eh, wiele rzeczy lubię :P

Kocham: Moją muzykę, swoich przyjaciół, dobrą literaturę, białe kwiaty, zwierzęta. Przede wszystkim konie - kocham jazdę konną i jak niczego żałuję, że tak rzadko mam do tego okazję :(

Nie lubię: niewygodnych sytuacji, się nudzić, spodni zwężanych w nogawkach :wink: , jak brat ma zły dzień, tego rodzaju jedzenia, którego się zwykle nie lubi (flaki, wątróbka etc.)

Wkurza mnie: Wiele rzeczy... (i ludzi... to przede wszystkim)

Wkurzam: Wiele osób :lol: (zwykle sami się o to proszą :P głównie mój brat)

Muzyka: Najczęściej wyłapuję kawałki z filmów; bardzo dużo utworów z Roswell; lubię kanały muzyczne i muzykę stamtąd... Ogólnie bez muzyki nie mogłabym żyć :D

Filmy: Uwielbiam takie, które swoją treścią dosłownie usadzają w fotelu - żaden konkretny tytuł nie przychodzi mi do głowy (chociaż ostatnio ujęła mnie Troja... i Szkoła uwodzenia :twisted: ) ;nie lubię westernów.

Jakieś pytania? :cheesy:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 20, 2004 6:37 pm

A co mi tam też się wpiszę :cheesy:

Imię: Marta (nie cierpię tego imienia, ale widać rodziców nie było stać na nic innego :? )

Nick: no widać obok, ale na co dzień mówią mi Martuś, albo uśmiechnięta...

Ważne daty: 25 stycznia 1985, 29 lipca

Wiek: no chyba widać...

Znak zodiaku: najlepszy ze wszystkich WODNIK 8)

Skąd jestem?: Białystok i wcale tutaj nie zaciągamy, szybko nie mówimy i nie mamy zimy przez pól rokq :!:

Rodzeństwo: młodszy brat o dwa lata :?

Hobby: Czytanie -ulubiona książka 'Przeminęło z wiatrem', filmy -ulubiony 'Forest Gump' i ogólnie wszystkie z Tomem Hanksem oraz 'A walk to remember', 'Honey', 'W rytmie hh', 'Brown sugar', taniec i muzyka -zwana potocznie 'czarną muzą', reggae oraz mocniejsze brzmienia np. LP

Lubię: spać (straszny leniuch ze mnie 8) ), truskawki, swoje studia, kawę do niedawna z mlekiem, ale ostatnio bez a to wina Hotaru... I to co wyżej...

Nie lubię: dni w których się nudzę, lodów waniliowych, deszczowych dni, nieszczerych osób, pokręconych sytuacji, gotowania, sprzątania itp...

Kwiaty: lilie, ale tylko białe

Uwielbiam: Porsche Carrera GT, Jasona Behra i Jensena Acklesa :cheesy:, herbatkę z rumem w zimowe wieczory przy kominku, moich przyjaciół, mojego kota Ferdynanda...

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Sat Nov 20, 2004 8:50 pm

Lonnie, jaki piękny zbieg okoliczności - moja babcia mieszka w Piszu, więc Łomżę znam bardzo dobrze :mrgreen:

O mnie? Cóż..
IMIONA Karolina Agnieszka

WOŁAC NA MNIE Karola

HISTORYCZNE DATY 06.04.81/05.07

RODZEŃSTWO siostra i dwóch braci, w tym młodszy ma na imię Max (o dziwo to pomysł mamy, a nie mój :wink:)

JESTEM z Wawy

LUBIĘ włoską i chińską kuchnię, jazdę na rowerze, kąpiele w wannie, Mazury, szanty, czytać, spędzać czas ze znajomymi, dobre filmy, inteligentnie złośliwych i błyskotliwych ludzi, zdjęcia i piwo ;)

NIE LUBIĘ tchórzostwa, wywierania presji, chamstwa, ordynarnych małolatów, techno, pijaństwa i kilku innych rzeczy...

JAKA JESTEM normalna. i chyba to sprawia mi w życiu najwięcej kłopotów - w dzisiejszym świecie coraz trudniej o normalnych ludzi
:roll:
Image

User avatar
Amanda
Gość
Posts: 17
Joined: Tue Oct 21, 2003 5:08 pm
Location: z krainy smoków
Contact:

Post by Amanda » Tue Oct 18, 2005 7:34 am

Imiona: Katarzyna, Magdalena, Anna długaśnie i bardzo oficjalnie w skrócie Kasia
Pseudonim: Amanda, Lizzy (czasem pojawiająca się też pod nickami zastępczymi)
Wiek: 16 lat
Wzrost: 150 cm
Data urodzenia: 16 sierpnia 1989 roku
Numer GG: 3302991
E-mail: lizzy14@wp.pl
Wieś: Smolnica
Zodiakalny: Lew (widać w każdym calu)
Uwielbiam: książki, muzykę, dobrych znajomych
Nie lubię: nieszczerości wśród ludzi z którymi przebywam
Boje się: samotności no bo w końcu kto ją lubi
Ulubione zespoły: Evanescence, Nirvana, Linkin Park, Green Day, Guns and Roses, Velvet Revolver a poza tym wszystko inne również mile widziane
Ulubione imiona: Alec, Michale i James
Ulubiony kwiat: róża i storczyk
Przedmioty przodujące: biologia, chemia, polski i języki angielski i niemiecki
Chcę zostać: w wielkich marzeniach lekarzem stomatologiem lub farmaceutą.
Motto życiowe: "Żeby być sobą, trzeba być kimś." [Stanisław Jerzy Lec]
Przedmiot wyróżniający moją osobę: okulary i zegarek bez którego nie umiem się obejść
Rodzeństwo: brak (jedynak od szesnastu lat i jeszcze mi się nie znudziło)
Klasyfikacja: królestwo - zwierzęta, typ - strunowce, podtyp - kręgowce, gromada - ssaki, podgromada - łożyskowce, rząd - naczelne, podrząd - człekokształtne, rodzina - człowiekowate, rodzaj - człowiek, gatunek - Homo sapiens.
Image

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Tue Oct 18, 2005 12:11 pm

No to może ja też się wpiszę

Imiona: Anita, Joanna, Maria - W użyciu Anita

Nik: Athaya, Żabie Oczko (nie pytać skąd taka nazwa bo sama nie wiem :? )

Ważne daty: 1.11.1984/17.08

Miasto: Kalisz

Rodzeństwo: Siostra starsza o rok (obecnie w poznaniu na sinologi-chińskim)

Zainteresowania: książki, telewizja, komputer... znaczy się stronki z opowiadaniami, kulinaria

Uwielbiam: spać!, słodkości, gotować, jeść to co sama ugotuję, sernik przepisu mojej szefowej kuchni(pychota!), oglądać horrory późną nocą

Nie lubię: Kurczaka duszonego, flaków, pomidorówki, gdy wokół mnie jestzbyt dużo ludzi, kiedy budzi się mnie zbyt brutalnie i stanowczo za wcześnie, nienawidzę chamstwa i dwulicowości

Mężczyźni: Pewien przystiojniak z mojego osiedla, Jason Jensen... I tyle wam wystarczy

Muzyka: Ukochane "Her With Me" Did, ubustwiam tę piosenkę! I wszystko co na ogól leci w radiu ESKA RULEZ!
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Oct 18, 2005 3:17 pm

Jeszcze się tu nie wpisywałem? Przeoczenie. Dobra, jedna z najważniejszych postaci na forum, a nie ma jej danych. Więc podaję.

Imię: Piotr
Inne nicki: Nie posiadam. Graalion to praktycznie jedyna ksywa pod jaką jestem znany. I nie rozumiem ludzi którzy na każdym forum używają innego imienia.
Wiek: 25
Wzrost: 173 (i już pewnie nie urosnę :( , a przeciż nie palę, nie piję, nie zażywam używek; ech)
Waga: 65 (tak tak, drogie panie, jestem w doskonałej formie)
Oczy: Brązowe
Włosy: J.w.
Data urodzenia: 2 I 1980 (nie mam problemu z liczeniem swych lat)
GG: 4072647 (używać tylko w razie potrzeby; nie cierpię pustych rozmów o niczym, przynajmniej przez kompa)
Miasto: Mój kochany i przepiękny Toruń, a cóżby innego.
Znak zodiaku: Koziorożec. Wiadomo - samotny, o głębokim wnętrzu, genialny.
Zainteresowania: Fantastyka, komiksy, książki, m&a, film, RPG. Zresztą, jak lubisz fantastykę albo komiksy, to już na pewno będziemy mieć o czym rozmawiać.
Nie lubię: Eee, nie, to zbyt osobiste :wink:
Rodzeństwo: A jakże, posiadam. Sztuk dwoje. Paweł (24) i Magda (17). Jestem pierworodny. Módlcie się coby nie spadły plagi, bo po mnie.
Ulubione książki: Kiedyś był to "Władca Pierścieni", ale od czasu jak trafiłem na "Wiedźmina" Sapkowskiego, uwielbiam całą sagę i opowiadania. Przy okazji, do tych co obejrzeli film nie czytając książki - HAHAHA!. Popełniliście jeden z największych błędów w swym życiu. Teraz nawet jak przeczytacie książkę, będziecie mieć przed oczami obsadę z filmu i jego scenerię. A to tak jakby porównać "Batmana" z Michaelem Keatonem do serialu "Batman" z Adamem Westem. Książka jest genialna, kto nie czytał, radzę to zrobić. A co tam, nawet jak oglądaliście film.
Ulubione komiksy: "Kaznodzieja", "Pielgrzym", pierwszy tom "Miasta Grzechu". A z mang - chyba "Akira" i "Mars". BTW, nie, nie zapomniałem o "Sandmanie". Tak, uważam go za świetny komiks, ale nie jest u mnie w czołówce.
Ulubiony film: Hmm, zwyczajowo zwykłem mówić "Akira", ale obecnie - czy ja wiem? Może "Matrix", może "Nieśmiertelny", a może nawet "Fantastyczna Czwórka" (choć to właściwie film zbyt świeży, trzeba poczekać). Na pewno coś o tematyce fantastycznej.
Ulubiony kwiat: Nie no, nie pytajcie mnie o takie rzeczy.
Ulubiony kolor: Niebieski. Praktycznie od zawsze, choć miałem wahania ku czerni, fioletowi zachodzącego słońca czy zieleni. Ale jakos błękit pozostaje moją ulubioną barwą.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Oct 18, 2005 4:45 pm

Imię: Anka
Inne nicki: No to ja znajdę sie w gronie osób tragicznie niezrozumianych przez Graliona, bo mam ich kilka :mrgreen: Mione, Essi, Serenah i Tatiana :roll:
Wiek: 23
Wzrost: 168
Waga: 48
Oczy: szare
Włosy: hm...tak ładnie, to to się "miedziane" nazywa :wink:
Data urodzenia: 6 V 1982
Miasto: Najpiękniejsze miasto świata czyli Kraków :mrgreen:
Znak zodiaku: Byk. Rzekomo twardo stąpam po ziemi. Ale to tylko rzekomo.
Zainteresowania: Literatura fantasy, literatura brytyjska, kino, malarstwo, horrory, fanarty, poezja ( Poświatowska!)
Nie lubię: sesji ( baaardzo orginalne). Nudnych wykładów. Dentysty. Mięsa. Pare rzeczy jeszcze by się znalazło, ale nie chce mi się już zrzędzić.
Rodzeństwo: Dwóch braci. Obaj młodsi.
Ulubione książki: HOHOHO. Cały Sapkowski, ze szczególnym uwzględnieniem "Wiedźmina" i "Muzykantów". Wogóle literatura fantasy-"Siewca wiatru" Kossakowskiej, "Wody głębokie jak niebo" Brzezińskiej, "Mgły Avalonu" Bradley, "HP" Rowling, "Mroczne Materie" Pullmana, ale przede wszystkim "Pieśń lodu i ognia" G.R.R. Martina. Oprócz tego cała Jane Austeen ( zwłaszcza "Emma"), "Wichrowe Wzgórza", "Smażone zielone pomidory", "Buszujący w zbożu", "Stado" Whartona, "Grób córki Boga" E. Block, "Cień wiatru" Zafona, "Psalm u kresu podróży" Hansena, "Krystyna córka Lavransa" i "Czekolada" J. Harris. Z dzieciństwa mam sentyment do Musierowicz, L.M Montgomery i F.H. Burnett.
Ulubiony film: "Podwójne życie Weroniki", "Requiem dla snu", "Fanatyk", "Moulin Rouge", "Inni", "Osada", "Piękny umysł", "Wichry namiętności", "Władca Pierścieni", "Siedem", "Skazani na Shawshank", "Tajemnice Los Angeles, "Dziewczyna z perłą", "Księga Diny", "Imię Róży".
Ulubiony kwiat: wszystkie, kocham kwiaty.
Ulubiony kolor: Niebieski to mój ukochany. Oprócz tego granatowy, fiołkowy, biały i czarny.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 16 guests