Marzenia

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 20, 2004 9:36 pm

shiri, ktora konkretnie czesc przygody Liz tak Ci sie podobala?
Piter cóż za pytanie zapewne ta w której Liz/Shiri poznała Maxa/Jasona... No bo kto nie chciałby przeżyć tyle pocałunków z JB? :cheesy:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Nov 20, 2004 9:43 pm

tak wlasnie mi sie wydawalo... czyli chodzi o przygode lozkowa... no coz.. ladnie to tak demoralizowac mlodszych od siebie shiri..? :?

ps: onarek, ja mysle, ze znam pare osob, ktore by zupelnie dobrze sobie radza bez calowania Behra (ja, zeby nie szukac daleko..)...

chociaz {o} pewnie by sie chcial zapoznac z jego dupa... :roll: (cos tam mowil o calowaniu dupy Henryka.. moze Jason tez by mu odpowiadal..:roll:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 20, 2004 9:47 pm

tak wlasnie mi sie wydawalo... czyli chodzi o przygode lozkowa... no coz...
Piter zdaje się, że nie odróżniasz pocałunku od 'przygody łóżkowej'... Albo te dwie rzeczy dla Ciebie oznaczaja to samo :wink:
ps: onarek, ja mysle, ze znam pare osob, ktore by zupelnie dobrze sobie radza bez calowania Behra (ja, zeby nie szukac daleko..)...
Hmmm no tak pare osób może i się znajdzie :roll: Ale niedużo 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Nov 20, 2004 9:53 pm

wiesz.. ja Roswell ogladalem dawno, ale mam wrazenie, ze jednak do lozka to oni zdolali wskoczyc... 8)
(to dla mnie nie to samo, ale biorac pod uwage to jak Shiri wyglada, nie jest to odlegle :mrgreen:)
onar-ek wrote:Ale niedużo 8)
nie skomentuje.. Wy, fanki mozecie byc niebezpieczne.. :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 20, 2004 9:57 pm

piter wrote:
onar-ek wrote:Ale niedużo

nie skomentuje.. Wy, fanki mozecie byc niebezpieczne.. :roll:
Groźne? A gdzie tam 8) My tylko bronimy swoich racji, które w starciu z innymi zawsze są prawdziwe :wink:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Nov 20, 2004 10:07 pm

onar-ek wrote:
piter wrote:
onar-ek wrote:Ale niedużo

nie skomentuje.. Wy, fanki mozecie byc niebezpieczne.. :roll:
Groźne? A gdzie tam 8) My tylko bronimy swoich racji, które w starciu z innymi zawsze są prawdziwe :wink:
khm.. to nie Wasze racje, ale Wasze zeby i paznokcie zwyciezaja w dyskusji... 8)
kazdy kto sie do Was zbliza na dlugosc rak, zostaje automatycznie fanem Behra. o tych, ktorzy nie chcieli sie poddac presji, wszelki sluch zaginal... :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 20, 2004 10:11 pm

piter wrote:
onar-ek wrote:
piter wrote:
nie skomentuje.. Wy, fanki mozecie byc niebezpieczne.. :roll:
Groźne? A gdzie tam 8) My tylko bronimy swoich racji, które w starciu z innymi zawsze są prawdziwe :wink:
khm.. to nie Wasze racje, ale Wasze zeby i paznokcie zwyciezaja w dyskusji... 8)
kazdy kto sie do Was zbliza na dlugosc rak, zostaje automatycznie fanem Behra. o tych, ktorzy nie chcieli sie poddac presji, wszelki sluch zaginal... :roll:
Hmmm zęby i paznokcie? Nie nie nie! Raczej szczere i prawdziwe argumenty po poznaniu których słuchacz uświadamia sobie, że do tej pory miał zamknięte oczy i nie zauważał tak oczywistej prawdy, którą my reprezentujemy 8)
Czyli mam rozumieć, że i niedługo po Tobie słuch wszelki zaginie? Chyba, że poddasz się naszej 'presji' :cheesy:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Nov 20, 2004 10:17 pm

uswiadamia sobie, ze jak zaraz nie przyzna, ze mial zamkniete oczy, to moze tych oczu juz nigdy nie moc otworzyc (wide paznokcie, a przy szczegolnym ksztalcie szczeki rowniez zeby :mrgreen:).. 8)

ja jestem troche szczegolnym przypadkiem... jakbyscie mnie sprobowaly zrobic pranie mozgu, to same skonczylybyscie jako lesbijki.. :twisted: (tak wiec to szczescie dla Was, ze nie macie pojecia gdzie mieszkam..:roll:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 20, 2004 10:21 pm

piter wrote:ja jestem troche szczegolnym przypadkiem... jakbyscie mnie sprobowaly zrobic pranie mozgu, to same skonczylybyscie jako lesbijki.. :twisted: (tak wiec to szczescie dla Was, ze nie macie pojecia gdzie mieszkam..:roll:)
Nie wiemy? A przypadkiem nie w Wawie? 8)
Masz jakieś zdolności o których nie wiem?

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Nov 20, 2004 10:36 pm

no tak.. to mnie macie... w zasadzie jutro mozecie zapukac do moich drzwi... :twisted: podpowiem Wam: szukajcie na pograniczu Woli i Srodmiescia - to ogranicza mozliwosci do mniej wiecej 100 000 ludzi 8)

zdolnosci oczywiscie mam sporo... 8) ale obawiam sie, ze dobro wyzsze pozwala mi ich uzywac tylko w sytuacjach ekstremalnych jak na przyklad nawrocenie heteroseksualnych fanek JB na wlasciwa droge.. 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 20, 2004 10:44 pm

Ma-a-a-my Cię! :cheesy: 100 000 ludzi? Hmm damy radę jest nasz dużo 8) Więc zostaje mi tylko Cie ostrzec Piter: Bój się :twisted:
piter wrote:zdolnosci oczywiscie mam sporo... 8) ale obawiam sie, ze dobro wyzsze pozwala mi ich uzywac tylko w sytuacjach ekstremalnych jak na przyklad nawrocenie heteroseksualnych fanek JB na wlasciwa droge.. 8)
Mi się wydaje, że jednak jestem na właściwej drodze heteroseksualnej...
A jaka jest według Ciebie ta 'właściwa' droga? :?

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Nov 20, 2004 10:53 pm

och.. a co mi zrobisz jak mnie zlapiesz? :P

dobra.. moze sprecyzuje: nawrocenie heteroseksualnych fanek JB na wlasciwa droge.. czyli zostanie moimi fankami 8) :mrgreen: (oczywiscie jesli nie bedziecie chcialy, to ja nikogo nie zmuszam.. zawsze pozostaje ta opcja z lesbijkami..:lol:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Nov 20, 2004 10:59 pm

piter wrote:och.. a co mi zrobisz jak mnie zlapiesz? :P
Zakuję w kajdanki i dostarczę reszcie fanek JB a one juz cos wymyślą, abyś zmienił zdanie :wink:
piter wrote:dobra.. moze sprecyzuje: nawrocenie heteroseksualnych fanek JB na wlasciwa droge.. czyli zostanie moimi fankami 8) :mrgreen: (oczywiscie jesli nie bedziecie chcialy, to ja nikogo nie zmuszam.. zawsze pozostaje ta opcja z lesbijkami.. :D )
Hmmm jednak pozostanę przy JB chociaż przyznam, że to kusząca propozycja 8) :cheesy:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Nov 21, 2004 1:48 am

zakucie w kajdanki w polaczeniu z tym pozniejszym komplementem brzmi ciekawie :P :mrgreen: (inteligentnie pominalem fragmenty, ktore nie pasuja do mojej wizji rzeczywistosci 8))
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
shiri11
Gość
Posts: 44
Joined: Wed Apr 14, 2004 8:41 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by shiri11 » Sun Nov 21, 2004 9:21 am

piter wrote:ja tez czasem marze, zeby miec moc.. laski na to leca... HY HA HY! 8) (Johny B.)

shiri, ktora konkretnie czesc przygody Liz tak Ci sie podobala?:roll: bo moim zdaniem to ona przez caly czas dostawala po dupie od zycia :mrgreen: (tak, wiem: wielka milosc blablabla.. ale i tak slyszalem o szczesliwszych opcjach na zycie)
Piterek co Ty tak lubisz sie ze mna klocic, chyba te jedna przygode: z pierwszego odcinka Roswell zastrzelili i przezyla. Wiecej nie, bo zauwazylam, ze pozniej miala rozne przypadki uzycia mocy, ktora przeszla jej po uzdrowieniu. Chcialabym miec taka moc jaka ma Isabel wchodzenia w ludzkie sny wtedy wreszcie wiedzialabym tak naprawde co Ci moi przyjaciele o mnie mysla i do ich umyslow czasem. Calowanie z Maxem nie tego akurat nie.

Shirka
Bo byc z kims, kogo sam wybrales, to co innego niz byc z kims, kto wybral aby z Toba byc.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Nov 21, 2004 2:54 pm

shiri, ja sie lubie klocic z kazdym kto akurat mi wejdzie w zasieg 8)

1. jakie przypadki uzycia mocy..? podaj jakies przyklady, bo zupelnie nie wiem o czym mowisz..

2. chcialabys wejsc do czyjegos umyslu? ciekawe.. wyobrazasz sobie wieksze pogwalcenie prywatnosci? bo ja nie. moje mysli sa tylko moje. jesli nie jestes pewna co mysla o Tobie Twoi przyjaciele, to moze zastanow sie czy aby napewno nimi sa... :?

3. niecalowanie Maxa popieram w calej rozcialosci 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Nov 21, 2004 3:03 pm

piter wrote:zakucie w kajdanki w polaczeniu z tym pozniejszym komplementem brzmi ciekawie :P :mrgreen:
Jakaś aluzja? 8) Przypominam, że miałam wówczas do wyboru dwie drogi skąd ta pewność, że wybrałam akurat tą o której pomyślałeś? :cheesy:
piter wrote:1. jakie przypadki uzycia mocy..? podaj jakies przyklady, bo zupelnie nie wiem o czym mowisz..
Znów się wtrącę 8) Ja z chęcią porzucałabym Tess tak jak zrobiła to Liz i tu mamy przykład użycia takiej mocy :lol:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Nov 21, 2004 4:03 pm

hm.. pomyslmy... :twisted:
onar-ek wrote:Mi się wydaje, że jednak jestem na właściwej drodze heteroseksualnej...
A jaka jest według Ciebie ta 'właściwa' droga? :?
chyba jednak nie ma az tak wielkich watpliwosci ktora droge wybralas 8) (a moze sa?:twisted:)
ps: a skad wiesz o jakiej drodze pomyslalem...?:twisted:

no tak.. zielone iskierki wykrecajace sluchawki telefoniczne... jakos nie skojarzylem..
mnie tam szczerze mowiac tez nie przeszkadzaloby rzucanie paroma osobami o sciane.. 8)
w dodatku, jesli cena za to mialoby byc niewidzenie Maxa, to juz w ogole nie widze przeciwwskazan 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Nov 21, 2004 6:08 pm

No dobra wyjaśniam: 8)
onar-ek wrote:
piter wrote:dobra.. moze sprecyzuje: nawrocenie heteroseksualnych fanek JB na wlasciwa droge.. czyli zostanie moimi fankami (oczywiscie jesli nie bedziecie chcialy, to ja nikogo nie zmuszam.. zawsze pozostaje ta opcja z lesbijkami.. )

Hmmm jednak pozostanę przy JB chociaż przyznam, że to kusząca propozycja 8) :cheesy:

i...
piter wrote:zakucie w kajdanki w polaczeniu z tym pozniejszym komplementem brzmi ciekawie :P :mrgreen:
I w tym momencie chodziło mi o te dwie drogi wyboru:
1.Pozostanie Twoją fanką :wink:
2.Z hetero- przejście na homo-
I ponawiam wcześniejsze słowa skąd pewność, że to do czego odnosiło się moje powyższe stwierdzenia dotyczyło komplementu w Twoją stronę? :twisted: No chyba, że pomyślałeś o czym zupełnie innym, ale w takim wypadku nie rozumiem opcji z komplementowaniem 8)
Rozumiemy? :twisted:
piter wrote:no tak.. zielone iskierki wykrecajace sluchawki telefoniczne... jakos nie skojarzylem..
mnie tam szczerze mowiac tez nie przeszkadzaloby rzucanie paroma osobami o sciane.. 8)
w dodatku, jesli cena za to mialoby byc niewidzenie Maxa, to juz w ogole nie widze przeciwwskazan 8)
Skąd taka niechęć do Maxa? Czyżby zazdrość? :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Nov 21, 2004 8:16 pm

jestem przekonany ze wybralabys bycie moja fanka, ze wzgledu na to co cytowalem w poprzednim poscie.

komplement = cos co dla mnie brzmi przyjemnie 8) (wiem, ze to troche naciagane, ale co mi tam :P)
przyjemna jest wizja zarowno Ciebie jako mojej fanki jak i zostanie zakutym w kajdanki przez gromade napalonych lesbijek :mrgreen:. co z tego, ze nie na mnie beda napalona :lol: beda musialy sie jakos wyladowac, a ja chcac niechcac (raczej jednak chcac 8)) bede musial temu swiadkowac.. moze nawet podsuwac jakies sugetie.. :roll:
Rozumiemy? :twisted:
onar-ek wrote:Skąd taka niechęć do Maxa? Czyżby zazdrość? :twisted:
tu mnie masz.. sam nie wiem czy bardziej mu zazdroszcze tych odstajacych uszu czy cielecego spojrzenia.. :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests