Marzenia

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Nov 21, 2004 8:27 pm

piter wrote:jestem przekonany ze wybralabys bycie moja fanka, ze wzgledu na to co cytowalem w poprzednim poscie.
Musiałbyś być wówczas czymś na znak ucieleśnienia moich fantazji a nie sądzę, abyś im sprostał :lol:
piter wrote:komplement = cos co dla mnie brzmi przyjemnie 8) (wiem, ze to troche naciagane, ale co mi tam :P )
przyjemna jest wizja zarowno Ciebie jako mojej fanki jak i zostanie zakutym w kajdanki przez gromade napalonych lesbijek :mrgreen: . co z tego, ze nie na mnie beda napalona :lol: beda musialy sie jakos wyladowac, a ja chcac niechcac (raczej jednak chcac 8) ) bede musial temu swiadkowac.. moze nawet podsuwac jakies sugetie.. :roll:
Rozumiemy? :twisted:
Chyba aż za dobrze rozumiemy :roll: Boję się mysleć, że to co napisałes powyżej odnosi się do Twoich marzeń :lol: Jeśli tak podsumuję: typowy facet 8)
piter wrote: :roll: tu mnie masz.. sam nie wiem czy bardziej mu zazdroszcze tych odstajacych uszu czy cielecego spojrzenia.. :roll:
Spojrzenia ma przecudowne wyrażające jakąś głębię, a wielu tego brakuje :lol: Drugą kwestię przemilczę 8)

User avatar
shiri11
Gość
Posts: 44
Joined: Wed Apr 14, 2004 8:41 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by shiri11 » Sun Nov 21, 2004 8:28 pm

Na przyklad : piter uzdrawianie, albo takich mniej nieziemskich takich jak otwieranie drzwi reka. Czy chcesz czegos jeszcze . Dzieki,ze sie z czyms zgadzasz.

Shirka :P
Bo byc z kims, kogo sam wybrales, to co innego niz byc z kims, kto wybral aby z Toba byc.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Nov 21, 2004 10:56 pm

shiri.. chyba sie troche zgubilem.. to znaczy, ze marzysz o wchodzeniu ludziom do glow, a nie chcialabys umiec uzdrawiac czy otwierac reka drzwi..?
onar-ek wrote:Musiałbyś być wówczas czymś na znak ucieleśnienia moich fantazji a nie sądzę, abyś im sprostał Laughing
wniosek jest taki, ze wolalabys zostac lesbijka niz moja fanka.. :roll: hm... budujace to to nie jest.. ale chyba przezyje :P (zadzwonie do mojego fanklubu - one mnie dowartosciuja :mrgreen:)

spojrzenie glebokie... dobre... ciekawe czy gdyby gral Kivara to tez bys byla taka nim zachwycona :twisted: (nie zapominajmy o odstajacych uszach 8))

ps: musze przyznac, ze mam pewne aspekty typowe dla rodzaju meskiego :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Nov 21, 2004 11:25 pm

piter wrote:wniosek jest taki, ze wolalabys zostac lesbijka niz moja fanka.. :roll: hm... budujace to to nie jest.. ale chyba przezyje :P (zadzwonie do mojego fanklubu - one mnie dowartosciuja :mrgreen: )
Wyciągnięty wniosek wcale nie musi być zgodny z prawdą bo po pierwsze nie zaprzeczyłam Twojemu pierwszemu przebłyskowi a po drugi nie potwierdziłam tego drugiego :lol: Ale skoro jestes nastawiony na przeżywanie mimo wszystko pozostawię wcześniejsze wypowiedzi bez potwierdzenia przy której możliwości obstawałabym gdyby nie było JB :lol:
piter wrote:spojrzenie glebokie... dobre... ciekawe czy gdyby gral Kivara to tez bys byla taka nim zachwycona :twisted: (nie zapominajmy o odstajacych uszach 8))
Myśle, że byłabym mam jakieś 'ciągoty' do złych facetów 8) Nie zapominajmy, że Max to tylko postać kreowana przez JB :cheesy:
piter wrote:ps: musze przyznac, ze mam pewne aspekty typowe dla rodzaju meskiego :roll:
Hmmm 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Nov 22, 2004 12:19 am

dobra, kazde z nas zostanie przy swojej wizji swiata 8) moze byc :mrgreen: (tym bardziej, ze wiem, ze to ta moja jest wlasciwa 8))

masz ciagoty do zlych... to niedobrze.. bo ja jestem dobry.. bardzo dobry.. w zasadzie to nie zawahalbym sie powiedziec wpanialy.. albo cudowny... :roll:(i skromny, rzecz jasna)
onarek wrote:Hmmm 8)
wlasnie tak 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Nov 22, 2004 12:27 am

No to odnalazłam kolejną wspólną cechę SKROMNOŚĆ :!: Ja jestem bardzo, ale to bardzo skromna bo świadomość tego, iż jestem uroczą, zabawną i cudowną osobą troszkę mnie onieśmiela i nie wypominam tego publicznie :cheesy:
piter wrote:dobra, kazde z nas zostanie przy swojej wizji swiata 8) moze byc :mrgreen: (tym bardziej, ze wiem, ze to ta moja jest wlasciwa 8) )
Polemizowałabym 8) Wypomnę Ci tutaj moje pierwszeństwo w racjach, które potwierdzam moim wiekiem :cheesy: Więc wybacz Piter, ale nie masz racji... Wiem wiem to straszne i chyba niedługo do życia powróci temat 'Piter ma zły dzień, wszyscy taki miejmy' :cheesy:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Nov 22, 2004 3:54 am

nie... taka skromnosc to sie nie liczy.. ona jest jakas hybryda innych cech Twojego charakteru z panujacymi konwenansami. u mnie natomiast wypywa z glebi duszy - nie mowie o sobie zle tylko dlatego, ze nie pozwala mi na to moje, skadinad niezwykle, wyczulenie na sprawy moralne (w szczegolnosci klamstwo).. :roll:

ach tak..? wypominasz mi kwestie wieku? babciu..? :twisted:

ps: a wiec jednak ktos zaglada do Zdechlego Miodzio... :shock:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Nov 22, 2004 8:50 am

Śmiesz twierdzić, że moja skromność nie jest autentyczna i wypływająca z głębi mojej duszy? :evil: Oj uważaj mogłabym się zezłościć i pojechac do Warszawy a wówczas... :twisted:

Babcią nie jestem ufff jeszcze nie wyglądam jak rodzynka :lol:
piter wrote:ps: a wiec jednak ktos zaglada do Zdechlego Miodzio... :shock:
Zagląda zagląda a co ma nie zaglądać? 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Nov 22, 2004 4:54 pm

zezloscic..? czyz skromnosc nie nakazuje Ci przyjac krytyke z pokora? :twisted:

a do warszawy mozesz wpasc 8) - mamy dobre kebaby :mrgreen:

babcia moze nie, ale na matke juz aspirujesz... :twisted:
onarek wrote:Zagląda zagląda a co ma nie zaglądać? 8)
bo tam sie niewiele dzieje.. w zasadzie to nic sie nie dzieje.. w gruncie rzeczy to w kostnicy jest wiecej zycia... :shock:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Nov 23, 2004 5:43 pm

piter wrote:a do warszawy mozesz wpasc 8) - mamy dobre kebaby :mrgreen:
My też mamy pyszne kebaby :cheesy: Czyżby to było zaproszenie? 8) :cheesy:
piter wrote: babcia moze nie, ale na matke juz aspirujesz... :twisted:
Jak to rozumiesz? :roll:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Nov 24, 2004 1:47 am

onarek wrote:My też mamy pyszne kebaby :cheesy: Czyżby to było zaproszenie? 8) :cheesy:
nie tak dobre jak nasze :mrgreen: czyzby to byla ochota na przyjecie zaproszenia? 8) :cheesy:

w ktoryms z naszych tematow nazwalas mnie dzieckiem.. :twisted: uznalem, ze pomylilas mnie ze swoja pociecha.. :twisted: stad 'matka' 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Nov 24, 2004 11:25 am

piter wrote:nie tak dobre jak nasze :mrgreen: czyzby to byla ochota na przyjecie zaproszenia? 8) :cheesy:
Skąd ta pewność? Próbowałeś? 8)
Wracając do tematu, aby nikt tu mi nie napisał, że nie na temat są moje posty :cheesy: Moim marzeniem jest dostanie takiego zaproszenia 8) :cheesy: :lol:
piter wrote:w ktoryms z naszych tematow nazwalas mnie dzieckiem.. :twisted: uznalem, ze pomylilas mnie ze swoja pociecha.. :twisted: stad 'matka' 8)
:shock: Ej ej no bez przesady przecież jestem starsza tylko o 1 dzień :twisted: W ogóle to nie wiem czy chciałabym mieć taką pociechę jak Ty 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Nov 24, 2004 7:05 pm

nasze kebaby sa najlepsze na swiecie, a to oznacza, ze sa lepsze od dowolnego kebabu spoza warszawy. a, ze w zbiorze {kebab: kebab jest spoza warszawy} zawiera sie rowniez zbior {kebab: kebab jest z Bialegostoku (???) (boze :shock: jak sie to odmienia..:shock: :mrgreen:)}, wiec kebaby warszawskie sa lepsze niz wasze kebaby 8) (czysta matematyka 8))

wrcajac do tematu, co by nie odbiegac, moge spelnic Twoje marzenie i zaprosic Cie do naszej pieknej stolicy 8)

nie chcialabys miec takiego dziecka jak ja?? niemozliwe.. masz pojecie jak wpanialym synem jestem..?? :shock: pomocny, uczynny, inteilgentny, czarujacy, odpowiedzialny, niepalacy, niepijacy_przed_poludniem, heteroseksualny, po_pijaku_tez_heteroseksualny, ogolnie wcielone marzenia kazdej matki 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Nov 24, 2004 7:49 pm

piter wrote:nasze kebaby sa najlepsze na swiecie, a to oznacza, ze sa lepsze od dowolnego kebabu spoza warszawy. a, ze w zbiorze {kebab: kebab jest spoza warszawy} zawiera sie rowniez zbior {kebab: kebab jest z Bialegostoku (???) (boze :shock: jak sie to odmienia..:shock: :mrgreen:)}, wiec kebaby warszawskie sa lepsze niz wasze kebaby 8) (czysta matematyka 8))
Wiesz logicznie rzecz ujmując takowy zbiór wyżej przedstawiony nie jest w zupełność zbiorem logicznym, czytaj prawdziwym. Tautologia raczej z tego by nie wyszła więc nic z tego Piotruś 8) Kebaby w B-stoku są równie pyszne jak w Wawie :cheesy:
piter wrote:wrcajac do tematu, co by nie odbiegac, moge spelnic Twoje marzenie i zaprosic Cie do naszej pieknej stolicy 8)
Nie powiem kusząca propozycja 8) Taka mała rzecz a cieszy :cheesy: Powinieneś wystepować w programie 'Spełniamy marzenia' (jeśli taki jest :roll:)
piter wrote:nie chcialabys miec takiego dziecka jak ja?? niemozliwe.. masz pojecie jak wpanialym synem jestem..?? :shock: pomocny, uczynny, inteilgentny, czarujacy, odpowiedzialny, niepalacy, niepijacy_przed_poludniem, heteroseksualny, po_pijaku_tez_heteroseksualny, ogolnie wcielone marzenia kazdej matki 8)
Syna nie-e :!: Inne możliwości przemilczę 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Nov 24, 2004 8:17 pm

moim zdaniem zbior kebabow jest rownie prawdziwy jak jeden kebab, czyli bardzo 8)
kebaby w warszawie rzadza 8)

o ile wiem, nie ma takiego programu (ale nie jestem wielkim fanem telewizji, wiec raczej nie jest to autorytatywne stwierdzenie...).. ale jak nie ma jeszcze, to pewnie powstanie.. :roll:

Jakie inne mozliwosci? 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Nov 24, 2004 8:21 pm

piter wrote:Jakie inne mozliwosci? 8)
8) Niech to pozostanie moją tajemnicą :lol: Chyba, że potrafisz mnie jakoś zmusić do ujawnienia prawdy? 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Nov 24, 2004 8:31 pm

mysle, ze potrafie... ale nie na odleglosc... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Nov 25, 2004 1:03 pm

piter wrote:mysle, ze potrafie... ale nie na odleglosc... :twisted:
Hmmm ciekawe jak 8) Nie tak łatwo zmusić mnie do czegokolwiek :lol: Twarda jestem nie :cheesy:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Nov 25, 2004 2:13 pm

mam swoje sposoby 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Nov 25, 2004 4:20 pm

Czyli? Jesteś jakiś groźny czy jak? 8) Zaczynam się bać :shock:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests