Marzenia

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Nov 26, 2004 7:58 pm

:shock: Jestem pod wrażeniem, że jednak doszedłeś do tego skąd ten fragment jest :shock: Po prostu wyglądam teraz tak -> :shock: Nie rób mi czegoś takiego więcej bo mi taki wytrzeszcz pozostanie :lol:

Jak ja myślę o króliczkach to od razu widze takie słodziutkie coś do którego chciałoby się przytulić a nie jakieś tam pisemka :lol:

No tak nie było mnie wtedy :roll: Chyba trzeba to nadrobić :twisted: Ale tak samej to smutkawo będzie 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Nov 28, 2004 3:43 am

hm.. zdradze Ci sekret: to sie robi tak: bierze sie calosc w cudzyslow i wpisuje w googlach... wyskakuje pare stron i w naglowku kazdej jest slowo 'eminem'... to byla spora czesc mojego polminutowego dochodzenia. reszte czasu poswiecilem na zrobienie sobie kanapki... 8)

z tymi kroliczkami ja mam dokladnie tak samo..: slodziutkie cos, do ktorego chcialoby sie przytulic :mrgreen:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Nov 28, 2004 11:41 pm

Eh Piotruś i znów obaliłeś moje stwierdzenie wcześniejsze, że jednak mam Cię za osobę inteligentną :lol: Nie trzeba było się przyznawać co do tych googli :lol: Już o kanapce nie wspomnę :!: :twisted:

I lepiej już skończ z tymi króliczkami :evil:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Nov 29, 2004 1:20 am

pff.. tez cos... sugerujesz, ze powinienem klamac..? albo zatajac prawde..? :roll:
po co..? przeciez to ja ta metode szukania wymyslilem... zdolnosc dedukcji poparta znajomoscia srodowiska (8)): wiem, ze istnieja strony z tekstami piosenek, wiec zakladajac, ze nie pomylilas sie cytujac, gdzies w necie jest strona z takim tekstem... a ze najwyrazniej oczekiwalas, ze bede kojarzyl cytat, to musial byc to znany tekst, wiec problemow nie bedzie...

kanapke dodalem, zeby dokladnie Ci uswiadomic jak proste to bylo.. :twisted: (a co za tym idzie: jak bardzo dziwi mnie, ze moglas na to nie wpasc...:twisted:)

ps: przypuszczam, ze Twoja wizja inteligencji to przeszukiwanie wszystkich piosenek jakie kiedykolwiek powstaly..? :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Nov 29, 2004 12:55 pm

:evil: Nie, moja wizja inteligencji to nie przeszukiwanie wszystkich piosenek... Chodziło mi raczej o to, że skoro jesteś taki....to powinieneś od razu po przeczytaniu tego fragmetu wiedzieć z czego on jest :twisted: No, ale...

I nie sugeruję abys kłamał :shock: No jak w ogóle możesz tak myśleć :shock: Ja nie kłamię :twisted: Najwyżej mijam się z prawdą dla własnych korzyści :twisted: Przynajmniej ładnie to brzmi 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Nov 30, 2004 12:31 am

czyli sugerujesz, ze inteligencja implikuje sluchanie Eminema..? :twisted:

byl taki dowcip:
przychodzi pijany student na egzamin. profesor mowi:
-niech pan narysuje sinusoide
student rysuje.
-no! bardzo ladnie!
-ale ja dopiero uklad wspolrzednych narysowalem..

powiedzmy, ze Twoja prawda jedzie zawsze po prostej - to uklad odniesienia sobie fluktuuje... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Nov 30, 2004 6:49 pm

piter wrote:czyli sugerujesz, ze inteligencja implikuje sluchanie Eminema..? :twisted:
Chyba mnie nie zrozumiałeś :roll: I jakoś mi się nie chce wyjaśniać o co mi chodziło... Hasło na dziś brzmi 'Nie wyjaśniać mniej rozumnym o co nam chodzi jeśli sami nie zrozumieją' :lol: :twisted:
piter wrote:powiedzmy, ze Twoja prawda jedzie zawsze po prostej
Prawa to rzecz względna... Ale jeśli juz się o niej mówi powinna zawsze 'jechać' po prostej bo na zakrętak można coś pomieszać i czysta prawda już z tego nie wyjdzie...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Dec 04, 2004 2:37 pm

haslo na dzis: 'Nie wyjasniac mniej rozumnym, ze niezaleznie od tego co im sie wydaje, SA mniej rozumni' 8)

ach tak.. jak juz raz zmieszasz czarny i bialy to niezaleznie od tego ile bialego wlejesz do mieszanki, nigdy nie dostaniesz nic wiecej niz szarosc... (to z Angela :mrgreen:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Dec 04, 2004 5:45 pm

hasełko na dziś: 'Nie wyjaśniać mniej rozumnym, że ich teorie i hasłą nie są prawdziwe, aby nie zrobić im przykrości i że Ci mniej rozumni o których myślą nie są wcale mnie rozumni od nich' :cheesy:

No widzisz i wyszło na to, że to ja miałam rację z ta prawdą :cheesy: Ech to cudne uczucie wiedzieć, że jestem nieomylna :lol:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Dec 05, 2004 12:18 am

haslo na zycie: 'nie wyjasniac mniej rozumnym, ze powinni wymyslanie hasel pozostawic tym, ktorych niesluszenie uwazaja za mniej rozumnych' :mrgreen:

co do prawdy to w sumie nie wiem.. zapomnialem juz od czego zaczelismy i czego chce dowiesc, wiec teraz rzucam tylko jakies przypadkowe cytaty :mrgreen: oto kolejny: 'prawda jest jak klamstwo, tylko troche inaczej' 8) (dzisiejszy cytat jest iscie genialny 8))
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Dec 05, 2004 2:44 pm

hasło na nowy tydzień: 'nie jeździć po spożyciu alkoholu' (w kościele tak mówili 8))

hasło na pitera: 'Nie wyjaśniać mniej rozumnych, że ich cały światopogląd jest nieprawdziwy i, że tak naprawdę wszystko to matrix' :lol:

Wiesz, że ja też nie wiem o co chodzi z tą całą prawdą :roll: To chyba Ty z tym zaczałeś :roll: Jak zwykle wszystko przez facetów :twisted:

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Dec 05, 2004 4:42 pm

onar-ek wrote:hasło na nowy tydzień: 'nie jeździć po spożyciu alkoholu' (w kościele tak mówili 8))
Ja bym to zdefiniował trochę inaczej: nie pij gdy prowadzisz - za dużo się rozlewa.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Dec 06, 2004 12:17 am

'nie rozlewac, tylko pic jak wszyscy, bo pozniej bedziesz musial prowadzic'

haslo na onarka: 'nie wyjasniac wierzacym w matrix, ze ludzie nie moga skakac z wiezowca na wiezowiec - w ten sposob wylaczamy z puli genow ludzkosci jednostki slabe intelektualnie' 8)

wszystko przez facetow.. zgadza sie.. ktos zna kawal o tym jak Bog rozdawal atrybuty: sikania na stojaco i ... ? :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Dec 08, 2004 12:06 am

Eeeee ja takiego kawału nie znam :? W ogóle moje poczucie humoru jest dość specyficzne... To co jest tam po tych kropeczkach?

Jak to nie mogę skakać z wieżowca na wieżowiec? :shock: W telewizji widziałam, że jest to możliwe... Śmiesz twierdzić, że wszystkich nas oszukano? :shock: I co teraz będzie skoro już zaplanowałam na przyszły tydzień poskakać ot trak sobie dla rozrywki? :shock:

Hasło na wszystkie hasła: 'Marta ma zawsze rację i nie powinno się z nią sprzeczać. Nie stosowanie sie do poprzedniego zdania grozi torturami w jej dworze w najlepszym wypadku śmiercią' :twisted:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests