inne seriale??

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Sun Mar 06, 2005 9:45 am

w dodatku lecą od pierwszego odcinka :D

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Wed Mar 09, 2005 3:29 pm

Charmed rzeczywiście u nas kiedyś leciały, taki sobie serialik

Natomiast "Przyjaciele" to jeden z najlepszych seriali jaki oglądałam, niemal każdy odcinek bawił mnie i rozśmieszał do łez, szkoda, że przestali go już kręcić, pozostaje za to godny następca czyli "Joey", który nie miał może zbyt lotnego początku ale etraz jak się rozkręcił jest wręcz prześmieszny,

Nie wiem czy też ktoś z was oglądał "Dawson Creek" niedawno się całkiem skończył, i jakoś nie podobało mi się zakończenie taki jakiś niedosyt czuję, tak dziwnie się skończyło, ale serial ogólnie mi się podobał

Jednak chciałabym by do ramówki programowej TV wróćił serial "That's 70s Show" który uwielbiam! Też każdy odcinek prześmieszny obecnie na ekranach kin można oglądać komedię z udziałem serialowego Erica czyli Topher Grace, któa zapowiada się bardzo obiecująco, niestety nie pamiętam tytułuImage
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Mar 09, 2005 9:42 pm

Względem "Dawson's Creek", zapraszam do tematu "Ciek wodny płynie dalej" w "Różnościach".
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Apr 20, 2005 8:48 pm

No, nareszcie zaczęli powtarzać "Jezioro wilków" na TVN7! :mrgreen:
Gdy była pierwsza emisja, to nim się zorientowałam, że coś takiego w ogóle leci to był to już któryś z kolei odcinek. :?
A serial jest naprawdę niezły, gdy się wyłączy ze swojej świadomosci całą tę jego "otoczkę" wilkołakową.. :wink:
Tylko jak zwykle dobija zakończenie... :evil:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Apr 21, 2005 1:02 am

tak sobie pomyslalem, ze napisze slow kilka o paru serialach, ktore aktualnie ogladam...

Lost - bardzo dobry, ale to i tak juz wszyscy wiedza, wiec sie nie bede rozpisywal..

Alias - genialny serial o agentach CIA. o ile czwarty sezon na razie taki sobie, o tyle poprzednie trzy moga spokojnie konkurowac z... hm.. w sumie, to moga konkurowac z czymkolwiek... akcja, napiecie, niebanalne rozwiazania, inteligentne intrygi. jednym slowem genialny (creator: J.J. Abrams - aktualnie wspoltworca Losta)

Eyes - dopiero sie zaczyna, ale zapowiada sie na bardzo dobry serial. 'Jezeli ktos ukradnie ci 100$, to idziesz na policje. Jezeli 100.000$, to idziesz do FBI. Jezeli 100.000.000, to dzwonisz do Judd Risk Management.'. Agencja detektywistyczna zajmujaca sie tymi najgrubszymi sprawami. naprawde ciekawie sie zapowiada.

Jeremiah - byl sobie facet. J. Michael Straczynki sie nazywal. I owen czlowiek stworzyl najlepszy komiks jaki mialem przyjemnosc czytac - Rising Stars. i teraz ten facet tworzy serial. 15 lat po zarazie, ktora wytlukla cala ludzkosci powyzej wieku dojrzewania, w postapokaliptycznym swiecie tytulowy bohater stara sie zachowac pewna ogolnoludzka godnosc. nie ulec zezwierzeceniu. nadal nie do konca rozumiem dlaczego ten serial mi sie tak podoba - nigdy nie lubilem klimatow a'la Mad Max.. ale cos w Jeremiah jest...

Blind Justice - kolejny nowy. serial kryminalny. gliniarz-detektyw traci wzrok na sluzbie, ale sie nie poddaje i po roku wraca do pracy. niby standard, nic ciekawego, ale mam wrazenie, ze bardzo realistycznie oddaje przezycia tego czlowieka..

Earth: Final Conflict - stare. z 97 roku. a ze jestem dopiero na poczatku drugiego sezonu, to jeszcze nie potrafie postawic wlasciwej diagnozy. powiem tylko, ze jest coraz lepszy... w skrocie: Kosmici przybywaja na Ziemie 'on a mission of peace'. tak przynajmniej mowia. czlonkowie ruchu oporu staraja sie dojsc prawdziwych motywow Taelonow.. ba.. nawet mnie zzera ciekawosc jakie sa ich prawdziwe motywy.. :mrgreen:

no tak.. to kilka z tych ciekawszych... (niedawno policzylem, ze ogladam ich 12.. :shock:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Apr 21, 2005 10:44 am

ADkA wrote:"Jezioro wilków" (...) Tylko jak zwykle dobija zakończenie...
Czy raczej to, że zakończenia brak. Kręcenie serialu zakończono o kilku odcinkach, zdaje sie że nie był zbyt popularny. W dodatku przerwano go właściwie w połowie, niczego praktycznienie rozwiazując. A szkoda, bo jak dla mnie serial zapowiadał się nieźle.
piter wrote:Jeremiah - byl sobie facet. J. Michael Straczynki sie nazywal. I owen czlowiek stworzyl najlepszy komiks jaki mialem przyjemnosc czytac - Rising Stars.
Stworzył też cudeńko o tytule "Midnight Nation", polecam. O ile wiem, istnieje komiks o tytule "Jeremiah", ale nie wiem czy stworzył go Straczynski i czy ma cokolwiek wspólnego z serialem.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Apr 21, 2005 11:33 pm

Midnight Nation jeszcze nie czytalem, ale slyszalem bardzo pochlebne opinie, wiec pewnie sie kiedys zabiore...
a co do komiksu, to serial jest 'Loosely based on the long running European comic by the same name.'. ale o ile wiem, to JMS nie mial nic wspolnego z jego tworzeniem..
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Mon May 23, 2005 5:38 pm

Ja oglądam teraz One Tree Hill (Pogoda na miłóść),bardzo popularny serial w USA!

TVN7 ,sobota, 19.00 (powtórka niedziele 14.25)
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue May 24, 2005 12:19 pm

"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Fri May 27, 2005 11:06 pm

Witajcie!
Jestem ciekawa czy ktoś z was ogląda "Szpital Królestwo". Przyznam, że nigdy Kinga nie lubiłam ale ten serial jest całkiem całkiem, jednak pare rzeczy mi w nim nie pasuje. Co myślicie?

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat May 28, 2005 2:39 pm

Oglądałem pierwsze 6 odcinków. Ale wczoraj odpuściłem na rzecz "Walentynek". Serial jest całkiem niezły, ale denerwuje mnie to budowanie klimatu który nie ma roztrzygnięcia. A przede wszystkim to jak się ciągnie.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
timgrayson
Gość
Posts: 8
Joined: Tue Sep 13, 2005 6:02 pm
Contact:

Post by timgrayson » Sat Dec 10, 2005 7:52 pm

1 Roswell
2 Smallville
3 Angel
4 The Outer Limits
5 Buffy
Apatia, Chciwość, Korupcja, Moc, Nadzieja, Sprawiedliwość, Honor, Odwaga

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Sat Dec 10, 2005 11:36 pm

"Szpital Królestwo" Początek przerazający,a potem już ochłonęłam... Nie widziałam ostatniego odcinka (niema to jak iprezowanie). Zazdroszczę wam, że macie tyle programów co ja mam zaledwie 5 :evil: I ciągle pokazują to samo :roll: A co myślicie o "Klątwie upadłych aniołów" nie oglądała, ale zapowiedzi całkiem do rzeczy są 8)
Chciałaaaaaaa bym jesszcze raz obejrzeć od początku Roswell wiecie :lol:
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Dec 11, 2005 1:32 pm

Chciałaaaaaaa bym jesszcze raz obejrzeć od początku Roswell wiecie
a kto by nie chciał .. :)
:)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Dec 11, 2005 2:41 pm

ja 8)
jest taaaaaka masa ciekawszych seriali na ktore nie mam czasu...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Dec 11, 2005 6:25 pm

Athaya wrote:A co myślicie o "Klątwie upadłych aniołów"
Hitem to to nie będzie, ale moze okazać się nawet przywoite. Okaże się od nastepnego odcinka, bo pierwsze dwa to własciwie wstęp był. Troche jak dla mnie za posępnie i jakoś tak deszczowo jest. No, ale w końcu to serial angielski (tak wnoszę z akcentu aktorów). Tym niemniej w pierwszym odcinku główna bohaterka pokazała nagą pierś, a to dobrze wróży :mrgreen:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

stokrotka
Gość
Posts: 4
Joined: Sun Mar 12, 2006 9:50 am

Post by stokrotka » Sun Mar 12, 2006 10:21 am

no ja oprócz roswell oglądam ostry dyżur (świetny serial :P), chirurgów, losta, kochane kłopoty i jeszcze kilka polskich seriali :D... no i oczywiście kryminalnych, w11 i detektywów :D... dowody zbrodni też były niezłe, ale się już skończyły ;(

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Mar 12, 2006 11:36 am

o fajnie że ktoś odświerzył ten temat.

Czy ktoś z was oglądał serial Pan i Pani Smith ?
Ostatnio TVN wemitował 13 odcinków tego serialu (ostatni był w środę 8 marca) Wie ktoś może coś więcej o tym serialu ile miał sezonów? (zdaje mi się ze jeden ale pewna nie jestem)
:)

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Mar 12, 2006 6:05 pm

Mnie się wydaje, że trochę więcej, ale mogę się mylić. Oglądałem go, ale nie interesowąłem się nim zbytnio.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Mar 12, 2006 7:27 pm

Też mi się wydaje że więcej ( i po części też mam taką nadzieje).. Niesety o tym serialu jest skromnie w internecie.
:)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests