inne seriale??

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Jan 23, 2005 1:27 pm

Nephit ja naprawde nie wiem jakie mam łącze... Jedyne co wiem to to że jest wolne. Ale jakoś się to wszystko ściąga.

Co do DA... to mam dylemat! Jeśli 2 sezon zaczyna się od tego poniedziałku to o 20.00 do ogladania mam jeszcze Lost:Zagubieni. A że powtórka Lost jest zazwyczaj o 0:00 to musze na DA czekać do wtorku.


Żebym miała tylko takie dylematy ;]

Jak ja lubie jak są zdjęcia...
Te promują 2 sezon DA:
Image Image
Mam nadzieje że to z 2... bo wyglada na 1 :arrowd:
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Jan 26, 2005 11:44 am

Czy ktoś może wie, co z DA? W programie TV4 (http://www.polsat.com.pl) pisze streszczenie nastepnego odcinka, ale nie 2 sezonu tylko pisze opis pilota. Czy to oznacza że DA jednak nie wraca!?

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Wed Jan 26, 2005 1:24 pm

Zawsze jest ten sam opis. Nie można sie więc tym skrótem sugerować.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Jan 26, 2005 2:52 pm

Ech... :? już sie przestraszyłam, ale w Telemagazynie piszą, o 24 odcinku 31 stycznia, pilot był 23, więc spokojnie... :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sun Jan 30, 2005 6:07 pm

Uwaga, uwaga... brendanfehrfan wykrakała! :D Chciałaby obejrzeć One Three Hill, to proszę bardzo! Za tydzień w sobotę, na TVN7, o 19.05, rusza serial pt. "Pogoda na miłość", czyli właśnie OTH :cheesy: (ale tłumaczenie :roll: W ogóle jak przetłumaczyć One Three Hill?) Już się nie mogę doczekać, wiele słyszałam o tym filmie i jestem ciekawa czy rzeczywiście... czy warto było zastąpić nim GG! :evil: No, ale już Wam nie będę rozpaczać utratą Gilmore Girls, szkoda Waszego cennego czasu :wink:

EDIT: Nie będę, ale jeśli ktoś wie, kiedy i czy w ogóle TVN7 zamierza wyemitować piątą serię Kochanych Kłopotów, to będę wdzięczna... :cheesy:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Jan 30, 2005 6:12 pm

"Kochane Kłopoty" się kończą? :( Czemu, no czemu? Oby ten OTH naprawdę był bardzo dobry :evil:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Jan 30, 2005 10:44 pm

Dzisiaj na MTV ok godz.21.00 leciał program Diary of Jessica Abla (chyba tak ma na nazwisko) Była to chyba ta aktorka co gra w DA Max ? Bynajmniej tak mi się zdawało .... Może poleci powtórka bo całkiem miła babka wydaje mi się z niej ...
:)

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sun Jan 30, 2005 11:59 pm

brendanferhfan to trzecie zdjęcie jest z pierwszego sezonu.
Magea, pisze sie Alba nie Abla !!!
Czemu ja nie mam MTV, czemu wcześniej o tym nie wiedziałam :cry: , byłaby nocka u babci.
Czytaj między wierszami...

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Mon Jan 31, 2005 3:08 pm

aras nie byłam dokońca pewna czy się pisze Alba czy Abla ... i strzelałam ... ale na przyszłośc zapamiętam .. :D
:)

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Feb 01, 2005 1:25 pm

I gdzie tu sprawiedliwość?! Gdy wreszcie kończą mi się poźne pory wykładów i mogę sobie poogladać "Kochane kłopoty" to sie kończą.... znaczy skończyły się :x i to w takim momencie :evil:
Ogólnie w tych serialach dziwne jest to, że serie kończą się w sposób nie wyjaśniający pewnych wątków!
To po co to się nazywa koniec serii? :evil: Gdzie tu sens?! :evil:
To samo z Angelem... Synuś go utopił, Cordilia "uniosła" się w niebiosa i pstryk, koniec! :?
Oglądał ktoś, kiedyś "Braterstwo wilków" na TVN7 (chyba...) tam to seria skończyła się całkowitym niedomówieniem!
Ech... Walka o telewidza, kiedyś tego telewidza wykończy... :?
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Tue Feb 01, 2005 3:02 pm

Prawda, ADkA, święta prawda :? Czasem seria kończy się w taki sposób, że można zwariować. A potem jeszcze robią sobie długie wakacje, żeby człowieka pomęczyć :? Pamiętacie, jak skończyła się 3 seria? Skończyli, a potem od następnego tygodnia puścili wszystkie 3 sezony od początku. Jeśli teraz to powtórzą... :shock: No, ale lepsze to niż nic, przynajmniej byśmy wiedzieli, kiedy dostaniemy piątkę... Oby te One Three Hill było tego warte :evil: (No i patrzcie, już człowiek jest wrogo nastawiony do biednego serialu :wink: )
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Feb 01, 2005 4:22 pm

Specjalnie kończą w takich momentach, żeby zaciekawić widza, żeby chciał się dowiedzieć co będzie w następnym sezonie. I w porządku jeśli ten następny sezon rzeczywiscie zostanie nakręcony. Gorzej jeśli producenci uznają, że oglądalność jest zbyt niska i skreślą serial.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Feb 01, 2005 4:29 pm

Taa... a miarą tego czy go skreślą, czy też nie są gusta amerykańskiej widowni... :? Ech, nie ma sprawiedliwości na świecie...
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Feb 01, 2005 6:56 pm

Ja czekam tylko na dobry polski serial fantastyczny dla młodziezy. Taa, już widzę jak się doczekam :?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Feb 01, 2005 7:36 pm

Bozesz ty moj! Kto mnie pokarał takim tłumaczeniem "Pogoda na miłość"... Błagam litości. Co do OTH - to naprawde nie wiem. Mi sie fajny zdawał (chyba tylko dlatego ze gra tam CMM). Co do dokładnej emisji to ktos moze wie? Co do Kochanych Kłopotów, to musze przyznać że nie oglądałam, chociaż próbowałam nie raz. Ale jakoś mnie nudziło - pewnie dlatego ze nie wiedziałam o co chodzi. W Aniele Ciemności myślałam że sie zamorduje. To juz naprawde koniec? Tak po prostu odbiorą mi nadzieje i chcą żebym żyła ze świadomością że Angela utopił własny niedorobiony syn a Codrelia... tak po prostu "zechciała żyć w innym wymairze". Jesli nastepnego sezonu nie bedzie - oznacza ze byc moze nigdy nie dowiem sie jak rezyser wyprostowal wszystkie błedy. Bo dla mnie takie zakonczenie bylo koszmarem. (Chociaz lepsze to niz chuczny slub). Pociesza mnie juz tylko DA - 2 seria jest swietna (ona chyba sie zabardzo troskliwa zrobila - szkoda, ale nadrabia za nia Alec). Wiecie co jeszcze mi sie zaczelo podobac. Pasadena - naprawde fajne, jasli mam chec zabic matke Lili, to chyba naprawde mnie to ruszyło.

Mam szczera nadzieje ze OTH spodoba mi sie jeszcze bardziej.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Feb 01, 2005 8:08 pm

brendanferhfan - DA naprawde jesy świetne oglądaałam pierwszy odcinek 2 tygdnie temu i stwierdzam że coraz bardziej mi się ten serial podoba .... a Alec jest najepszy w tym wszystkim ..
:)

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Feb 02, 2005 3:41 pm

Graalion wrote:Ja czekam tylko na dobry polski serial fantastyczny dla młodziezy.
uff... jak ma wyjść coś w rodzaju "Wiedźmina", to lepiej nie... :?

A ja i tak się cieszę, bo od wczoraj wznowili "Nikitę" 8) Od początku... :cheesy:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Feb 02, 2005 5:58 pm

A przecież można zrobić dobry serial nawet bez jakichś olbrzymich środków. Byle nie fantasy, bo to zwykle kiepsko wychodzi na ekranie (vide: Wiedźmin). Marzy mi się coś w stylu polskich X-men. Ech ...
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Feb 03, 2005 11:50 am

Taa, dobry polski serial... Może... Kiedyś... :roll:

ADkA, widzisz, też chciałam o Nikicie wspomnieć 8) Bardzo fajny film, trochę brutalny, ale ciekawy :P

brendanfehrfan - Pasadena, właśnie oglądam :wink: Masz rację, wciąga. A już niedzielny odcinek to... :shock: Jak będziesz robić zamach na matkę Lili, to mi powiedz, przyłączę się :evil:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Feb 03, 2005 2:24 pm

Czy tylko ja wyczuwam mordercze skłonności u niektórych... :wink:

Co do polskich seriali, i to dla młodzieży... też to czarno widzę...

Graalion, chyba, że sam scenariusz napiszesz (bo talent do tego masz..), a my tu na forum zaczniemy zbierać fundusze... I może tak za 20 lat.... :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests