inne seriale??

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Post Reply
User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

inne seriale??

Post by malina » Thu Aug 14, 2003 11:11 pm

Taki temacik sobie wymyśliłam bo książki już ktoś wcześniej zaczął :)
Tak więc:czy oglądacie inne seriale :?: Jakie :?: Co Wam się w nich podoba,czy szukacie jakichś podobieństw do Roswell :?: A może jesteście wierni tylko Roswell :?: Jeśli tak to dlaczego :?: A których seriali nie lubicie i dlaczego :?:

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Thu Aug 14, 2003 11:24 pm

No to może zacznę...
oczywiście oglądam inne seriale, w końcu świat na Roswell się nie kończy. Przede wszystkim lubię komediowe(trzeba jakos rozbawic ten nudny świat) i tu przede wszystkim Różowe lata 70-te. Nie znosze telenowel, od razu mówię, żeby nie bylo nieporozumień. Czasem oglądnę sobie Jezioro marzeń i inne tzw. młodzieżowe, ale zapaleńcem nie jestem(oprócz Różowych....)

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 15, 2003 1:09 am

Tak, Różowe są super. Co ja jeszcze oglądam ... Smallville, Witchblade, Kochane Kłopoty, Głowa Rodziny, Futurama, Buffy - to na pewno. Czasem też różne inne komediowe (jak nie mam nic innego do roboty).
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Aug 15, 2003 10:38 am

No dobrze, u mnnie jest nieco ubogo... Nie można powiedzieć, że oglądam Charmed (przepraszam, polska wersja tytułu, acz słuszna, to jednak mi się nie podoba)... Jak się to puszczało o 13 w poniedziałek, gdy ja miałam chemię... Ale cóż, jedyny serial, jaki lubię i w jakim jestem co nieco zorientowana... A reszta - no cóż, nie oglądam telewizji, wolę Internet...
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Aug 15, 2003 11:18 am

Hmmm... Ja tesh wolę neta. Ale przyznam że Różowe.. są fajne, do tego jeszcze oglądałam Agentkę o stu twarzach. I chyba to wszystko. Nie lubie telenowel, ani żadnych tego typu.
Image

User avatar
Agusi@-chan
Nowicjusz
Posts: 120
Joined: Sat Aug 02, 2003 10:25 pm
Location: z Grodu Kraka

Post by Agusi@-chan » Fri Aug 15, 2003 11:35 am

"Różowe Lata 70-te"... to mój ulubiony serial po Roswell... wprost go uwielbiam... Nie ma to jak Kelso i Fez :wink:

Kelso: "Mam trzy rzeczy które kobiety chcą... Jestem sexy i jestem mądry" :lol:
I znów powracam, by patrzeć, jak dnieje,By zło przeklinać, dobru błogosławić...[img]http://liam_valmont.w.interia.pl/1055955088YR.jpg[/img]

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Aug 15, 2003 1:04 pm

eeellloooo!!! wrocilem!! troche skrocilem sobie pobyt w tych tak zwanych gorach... tak zwanych, bo miejsce gdzie trafilem nominalnie okresla sie mianem gor, ale na najwyzszy "szczyt" w okolicy wdrapalem sie w 40 minut i tylko dlatego tak dlugo to trwalo, ze szedlem okrezna droga... juz nigdy nie dam sie wyciagnac kolegom na wakacje nie wiedzac dokladnie gdzie sie wybieram!
tak wiec przez caly tydzien mialem mase czasu na myslenie ile to godzin mi zajmie przeczytanie wszystkich postow na forum i w newsach... i tu mnie spotkal spory zawod po niecalej godzinie nie mialem co czytac... czyzby forum umieralo...? to by mnie zmartwilo, bo jakos juz przywyklem do tej granitowej tonacji ;). no, ale juz wiecej nie kracze, tylko dodam swoj kamyczek do tej lawiny informacji, ktorymi zalany zostal ten temat :D
na wstepie musze powiedziec, ze moja zyciowa pasja jest wciaganie sie w roznorakie seriale, tak wiec bedzie ich tutaj kilka ;)
jednymi z moich ulubionych sa Angel i Buffy - jednakze, jako szczesliwy obywatel naszego pieknego kraju musze wyrazic glebokie ubolewanie nad faktem, iz mamy okazje ogladac jedynie pierwszy sezon Buffy, ktory w porownaniu z Angelem wypada BARDZO blado...swiadomosc, ze gdzies tam istnieje jeszcze kolo 6 czy 7 serii bardzo zle na mnie dziala...
poza tym staram sie wciagac w praktycznie kazdy sitcom jaki tylko moge zobaczyc - sitcomy rulez!! (troche przesadzilem, ale nie tak znowu bardzo - na przyklad nie ogladam "rozowych...")
chrmed ogladalem, tak dlugo jak sadzilem, ze rozwinie sie tam jakas akcja poza jakimis udziwnionymi (przez anioly, czarodziejki, kupidyny i inne takie...) watkami rodem z brazylii...
Futurame ogladam czasmi, ale nie za czesto, bo moje zdrowie cierpi... wypluwam sobie pluca ze smiechu...:D:D
chyba dodam jeszcze ixfilesy do tej listy, ale to juz jest raczej sila przyzwyczajenia, niz szczere zainteresoawnie
jak zwykle pewnie o paru zapomnialem, ale jestem przekonany, ze to przezyjecie :D
pozdrawiam
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Fri Aug 15, 2003 1:21 pm

To ja może z trochę innej beczki.Czy jest tu ktoś interesujący się II Wojną Światową?Czy oglądaliście polski serial wojenny "Kolumbowie"?Niedawno skończyła go wyświetlać Tvp2.Muszę przyznać że za każdym razem sobie obiecuję że więcej go nie obejrzę a i tak oglądam i łapię doła głębokości Rowu Mariańskiego...A może to jakieś wrodzone skłonności masochistyczne??Nie wiem.W każdym razie ktoś tu kiedyś na forum pisał (sorry-nie pamiętam kto) że po lekturze Kamieni na szaniec nienawidził Niemców.Kurcze ja mam to samo!Wiem że to stare dzieje,inni ludzie i to modne wszechobecne słowo tolerancja ale jakoś nie potrafię się przemóc...A może jestem przewrażliwiona??A czy ktoś czytał książkę Romana Bratnego pod tym samym tytułem?Jestem bardzo ciekawa Waszych spostrzeżeń.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Aug 15, 2003 2:20 pm

Co do Buffy to czy na TVN nie pucili 2 serii? W kazdym razie na pewno wiecej niz na TVN.
Image

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Fri Aug 15, 2003 5:02 pm

~Ja po prosty nienawidze seriali typu "Kiepscy", tasiemcoof "Moda na sukces" i telenowel brazylijskich... reszta.... Tajemnice Smallville sa nawet ok, poza tym spox jest Misja W Czasie i Z Archiwum X... =)
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Aug 15, 2003 5:28 pm

Kwiat... nie, zebym chcial byc niemily, ale przyjrzyj sie jeszcze raz swojemu postowi ;)
moze i puscili, ale jezeli nawet, to bylo to w erze mojej umiarkowanej(czytaj: zerowej) fascynacji owymz serialem.
po przeczytaniu kamieni na szaniec istotnie nienawidzilem Niemcow...podobnie zreszta jak reszty swiata - czytalem to przez 2 tygodnie (!!!!!) a to w moim przypadku jest duuuzy wyczyn (zazwyczaj lykam ksiazki w pare dni), i na koniec bylem tak znudzony i zniechecony do zycia, ze mnie lekarze sila wyciagali z depresji...
Vilandra, co rozumiesz przez seriale w typie Kiepskich? ja tez za nimi nie przepadam (glownie ze wzgledu na dosc obrzydliwe tlo calej historii i dosc(dosc...hehe) niski poziom humoru - ten serial sie chyba kreci wokol kibla...)
mody na sukces ogladam mniej wiecej jeden odcinek na 200 - jak jade do babci, wtedy babcia mi w ciagu 5 minut streszcza wszystko co sie dzialo od mojej ostatniej wizyty i juz moge sie pasjonowac zawilymi losami bohaterow :D:D:D
misja w czasie jest swietnym serialem - najlepsze jest jak ten facet sie zaleca do tej wielkiej Rosjanki o aparycji czolgu :D:D
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Aug 15, 2003 5:40 pm

Kwiat_W wrote:Co do Buffy to czy na TVN nie pucili 2 serii? W kazdym razie na pewno wiecej niz na TVN.
Powinno byc oczywiscie tak:
Co do Buffy to czy na TVN nie pucili 2 serii? W kazdym razie na pewno wiecej niz na Polsacie.

Dieki Piter za zwrocenie uwagi :D
Pomyslalem sobie troche (glowka mnie od tegorozbolala :wink: ) i se przypomnialem, ze na 100% na TVN puscili min. dwie serie, bo pierwsza konczy sie zabiciem tamtego szefa wampirow, a pozniej byly tam odcinki w ktorych jakis wamp pozbyl sie tez tego smarkacza co mial byc nie pamietam kim. A na Polsacie to chyba nawet tego pierwszego szefa Buffy nie zalatwila.
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 15, 2003 6:36 pm

Buffy puścili niepełne 2 sezony. Nie pamiętam gdzie to leciało pierwsze, ale właśnie wtedy chyba puścili więcej. Jakiś czas później ktoś to puszczał jeszcze raz od początku, ale skończył jeszcze szybciej.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Fri Aug 15, 2003 11:20 pm

Lubię "Różowe", "Archiwum X", Buffy i Angel(głównie za sprawą aktora, który gra główną rolę :oops: ,Fajny jest!!!!!!! :oops: :oops: :oops: )
co tam dalej, a tak Ostry Dyżur(rewelacja!) Misja w Czasie też może być, Przybysz i Milenium(dla zabicia czasu, niezłe), Jezioro MArzeń Czasami oglądam.To chyba tyle!

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 15, 2003 11:31 pm

Ja tylko chcialem zaznaczyć, że wymieniłem tylko te serialu, które aktualnie oglądam. Gdybym miał wymieniać także z tych, które teraz nie lecą ... o, mamuśku :roll:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Aug 16, 2003 12:06 am

podpisuje sie pod postem Graaliona :D
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Sat Aug 16, 2003 11:25 pm

Ja za dużo serialów nie oglądam - co to dużo mówic prawie wcale ich nie oglądam. Zawsze mi sie kojarza z duża ilościa odcinków powyżej setki, dlatego między innymi oglądałam Roswell, ale nie tylko oczywiście. :P ( Roswell mogło by miec nawet 1000 odcinków, a i tak bym oglądała) Oprócz tego obejrzałam parę odcinków Szkoły przetrwania. I jedyny serial który oglądałam to Na dobre i na złe. - choc staje sie nudne.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Aug 17, 2003 12:22 am

Zawsze mi sie kojarza z duża ilościa odcinków powyżej setki
:?: Oprócz telenowel to chyba raczej nie jest takie częste.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Sun Aug 17, 2003 10:20 pm

Tylko większość polskich seriali to już prawie telenowela. A nigdy nie pisza ile ma być odcinków zagranicznych seriali, czy warto oglądać.

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Aug 20, 2003 4:13 am

Graalion to pewnie kojarzysz Dark Skies ? U nas bardziej znany jako Mroczne Niebo czy Majestic 12... ? Imho serial dwa razy lepszy klimatem od Archiwum X CHOC przy X zdarzaly sie wyjatki... Przy okazji Futurama :D i Samuraj Jack :twisted:

<--
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests