inne seriale??

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Feb 05, 2005 3:12 pm

Mam pytanie oglądał ktoś dzisiaj Tajemnice S... na TVN7. Chociażby końcówkę bo właśnie na końcu leciała piosenka i jeśli ktoś z na jej tytuł wykonawce ..... bradzo bym była wdzięczna ... albo gdyby ktoś mi napisał która to seria Tajemnic Sm ... i który odcinek to sama bym poszukała .. :)
:)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Feb 05, 2005 3:57 pm

Ja nie wiem, nie oglądam tego, ale jakbys podała jakiś parę słów to mogłabym Ci poszukać :>
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Feb 05, 2005 10:19 pm

To było PIĘKNE! (mój szczęsliwy dzień :cheesy: )
Oglądaliście OTH (nie zamierzam tu urzywać polskiego tłumaczenia). To było... piękne. CMM jak zawsze czarujący. (Szkoda tylko że gra taka cnotke ale ponoć potem się zmieni :twisted: - chociaz czy ja wiem czy chce). Juz to kocham... naprawde. (Moze ktoś mi porównac to do Kochanych Kłopotów? - bo ja nie mam o tym pojęcia :roll: )

Potem Lost - Jak zwykle zaskakujący, czyli to co w nim najbardziej lubie. Bez żadnych konkretnych informacji. Dalej nie wiadomo co za "potwór" grasuje na wyspie? Czy Luck (chyba tak się nazywa) go widział czy kłamie? Czy doktor ma przewidzenia? Aj... To jest niezłe.

Szykuje mi się piękne 22 odcinki z twarzą CMM czy można chcieć więcej :D

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Feb 05, 2005 10:29 pm

Jestem cyba troche nie w temacie CMM - to od kogo jest skrót ?
:)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Feb 05, 2005 11:54 pm

Ja wczoraj oglądałem Świat wg Kiepkich i wg mnie to całkiem ciekawy serial.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Feb 06, 2005 3:23 am

A wg. mnie nie :P :wink:

Po pierwszym odcinku OTH trudno cokolwiek powiedzieć, ale serial jest całkiem przyzwoity. Tematyka dość typowa, ale czegóż można oczekiwać po obyczajowym serialu dla młodzieży. Na razie "Kochane Kłopoty" są u mnie górą, ale zapracowały na to kilkoma sezonami, wśród których trafiały się też nienajlepsze odcinki. W każdym razie OTH zamierzam oglądać.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sun Feb 06, 2005 1:55 pm

Ja też zamierzam, chociaż GG nie dorównuje do pięt. No ale to dopiero pierwszy odcinek, nie? Ale nawet mi się spodobał, typowy serial obyczajowy dla młodzieży, a ja lubię takie :) No i tu się zgodzę z brendanfehrfanką, CMM (Magea - Chad Michael Murray - czy jak tam to się pisze - główny bohater :) ) jest słodki :cheesy:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Feb 06, 2005 7:12 pm

W sobotę na TV4 puścili pierwszy odcinek nowego serialu, "Joan z Arkadii". Wprawdzie oglądałem od połowy, ale wydaje sie całkiem fajny. W życie zwyczajnej dziewczyny wplątuje się nagle Bóg w postaci a to jakiegoś chłopaka, a to starszej Murzynki. Jakby bez tego nie miała dość kłopotów. W środę będzie powtórka, obejrzę więc od początku. Ale z tego co już widziałem raczej będę go oglądał.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Feb 12, 2005 2:33 pm

A wiecie, co ja bym chciała obejrzeć? (Możę 'wykrakam' :wink: ) "Charmed". Kojarzycie? Często słyszę o tym serialu. Chyba nigdy nie szedł u nas, co? :roll:

A na "Joan z Arkadii" wpadłam w środę pod koniec. Ale kompletnie nie rozumiałam o co chodzi :roll: Dziś następny odcinek. Może obejrzę 8)
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Feb 12, 2005 6:14 pm

nowa ja zupełnie nie kojarzę serialu o takim tytule nigdy o nie mie słyszałam o czym on jest ??
:)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Feb 12, 2005 6:18 pm

Nie mam pojęcia :lol: Poprostu często o tym tytule słyszę... i się właśnie zastanawiam, o czym on jest 8)
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Sat Feb 12, 2005 6:42 pm

A wiecie, co ja bym chciała obejrzeć? (Możę 'wykrakam' ) "Charmed"
Charmed=Czarodziejki. Głównymi bohaterkami serialu są trzy niezwykłe, mieszkające w San Francisco, siostry Halliwell. Wiodą z pozoru normalne życie, lecz również walczą z czarnoksiężnikami, demonami i innymi potworami, bo są... czarownicami. Każda z nich jest obdarzona nadprzyrodzoną mocą, którą odziedziczyły po swoich przodkiniach i która jest niezastąpiona w walce z siłami zła...

Chyba nigdy nie szedł u nas, co?
Jak narazie można było obejrzeć u nas dwa sezony. A powstało jak narazie 7 sezonów.

Więcej informacji Charmed Site
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Feb 12, 2005 6:51 pm

Czarodziejki ? leciały chyba kiedyś na TVP 1 ale to spory czas temu i udało mi się nawet obejrzeć parę odcinków całkiem fajny serial :D
:)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sun Feb 13, 2005 1:47 pm

:shock: :lol: A wiecie, jak tak czytam o czym to jest... To chyba też kiedyś parę odcinków obejrzałam. Ale kiedy to było... A w życiu bym nie pomyślała, że to to :shock: Dzięki, Galadriela :wink:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Feb 26, 2005 3:16 pm

Czytał ktoś może "Atlas Zbuntowany" Any Rand? (Chodzi mi o tą książke która dostal Lucas w 2 odcinku [One Tree Hill])

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Mar 01, 2005 6:55 pm

Nie mogę powiedzieć, że nie lubię "Mamy Cię", ale o tej porze TVN powinno emitować "Dowody zbrodni"! :evil: Co jest?
Czy ktoś coś wie na ten temat? Skończyło się, czy przeniesiono porę emisji? :? Tak bez ostrzeżenia? :(
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
*Tess*
Gość
Posts: 24
Joined: Fri Feb 25, 2005 6:23 pm

Post by *Tess* » Tue Mar 01, 2005 8:07 pm

Ja ostatnio oglądam Lost na AXN. Bardzo mi się podoba ten serial. :)

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Mar 05, 2005 4:54 pm

Taak... AXN to zaraz po HBO i Canal+ to program, który najbardziej chciałabym teraz mieć (właśnie ze względu na Lost) :P

Szkoda, że się skończyła Padadena :( Bardzo mi się ten serial podobał i żałuję, że było tylko 13 odcinków. A skończyła się... cóż, czy dobrze, czy źle... to podlega dyskusji :roll:

Pewnie już wiecie, ale od środy na Tvn7 idą Przyjaciele :D Kultowy serial, szedł juz kiedyś, ale nie oglądałam. A teraz idzie od 1 odcinka 8)

OTH... Coraz bardziej lubie :cheesy: A CMM... wydaje się coraz przystojnieszy, o ile to możliwe :lol: Skąd oni biorą takich chłoaków? U nas takich nie ma :twisted:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Mar 05, 2005 7:27 pm

Przyjaciele próbowałam obejrzeć pierwszy odcinek ale jaoś tak wyszło że przełączyłam w połowie .. zaczął mnie wkurzać ten śmiech w tle i wogóle jakoś mi nie odpowiadał ... :?
:)

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Mar 05, 2005 7:52 pm

Heh, "Przyjaciele" rzeczywiście są kultowi. Ogladałem ich gdy lecieli dawno temu i teraz zaczałem ich oglądać znowu. I nadal śmieszą bardzo. Plus dla TVN7 za dobry pomysł.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests