inne seriale??

Poznajmy się bliżej...

Moderators: ciekawska_osoba, lizzy_maxia

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Fri Jan 21, 2005 8:22 pm

Zobaczyłam, sprawdziłam i jakoś wierzyć mi się nie chce. Może to ze względu na moja pesymistyczną naturę. Pożyjemy zobaczymy.
a tak właściwie to ile jest serii DA??
Dwie. Tylko dwie. Czyli jeszcze przed nami 22 odcinki.
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Jan 21, 2005 9:18 pm

Jedynie DWIE :shock: :shock: ? To Roswell ma TRZY serie co daje 61 odcinków !! :shock: :shock:
:)

User avatar
Lizka*
Gość
Posts: 33
Joined: Sat Jan 08, 2005 6:53 pm

Post by Lizka* » Fri Jan 21, 2005 9:53 pm

Ja ostatnio oglądam sobie serial na TVP 1 pt. Horoskop śmierci ! Nie wiem jak innym ale mi on siem bardzo podoba . Jest w nim troche a własciwie sporo watków kryminalnych ale sa rowniez obyczajowe :wink: Niestety serial ten ma tylko 13 odcinkow i jest emitowany jedynie we czwartek :( kazdy odcinek trwa jednak 70 minutek :D

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Jan 21, 2005 11:00 pm

hmm .. nie słyszałam o tym serialu o czym on jest ??
:)

User avatar
Lizka*
Gość
Posts: 33
Joined: Sat Jan 08, 2005 6:53 pm

Post by Lizka* » Fri Jan 21, 2005 11:24 pm

Ten serial opowiada o pewnej kobiecie i jej rodzince ( bardzo bogatej ). Pewnego dnia policja znajduje martwa dziewczyne , ktora nalezy do owej familii a na szyi zmarłej zawieszony jest naszyjnik z wszystkimi znakami zodiaku . Kobieta ktora jest glowna bohaterka dostaje anonimowe listy z przepowiedniami Nostradamusa i na kazdym z tych listow zamieszczona jest tarcza ze znakami zodiaku . Policjant prowadzacy śledztwo w sprawie zabojstwa dziewczyny ( Barbara) orientuje sie ze obie sprawy tj zabojstwo i anonimowe listy sa ze soba powiazane ........ dugo by jeszcze opowiadac ale serial jest fajny przynajmniej ja tak uwazam i polecam . Trzyma w napieciu :cheesy:

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jan 22, 2005 1:55 pm

Tarcza ze znakami zodiaku.... Jeszcze trzy dni wcześniej miałam taką na szyji tylko łańcuszek mi się zerwał ... :P a co do serialu z tego co piszesz to średno mi się podoba ale może być .... :D
:)

Guest

Post by Guest » Sat Jan 22, 2005 2:03 pm

Nio bo to co ja napisalam to tylko jeden z watkow ... szczerze to tego jest duzo wiec mi siem nie chcialo wszystkiego pisac :cheesy: ale serial niczego sobie ..pozdrawiam :D

User avatar
Lizka*
Gość
Posts: 33
Joined: Sat Jan 08, 2005 6:53 pm

Post by Lizka* » Sat Jan 22, 2005 3:08 pm

to ja napisalam tylko z innego kompa i nie chcialo mi siem logowac ... :cheesy:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Jan 22, 2005 3:33 pm

Byłam u babci kiedy leciał akurat pierwszy odcinek tego serialu, ale z tego co pamiętam to tylko leciał, a nikt go nie oglądał :wink: Może i jest fajny, ale jedną z rzeczy których nie lubię najbardziej jest zaczynać oglądać jakiś film od środka :?

A ogląda ktoś Pasadenę? Całkiem ciekawy serial, i gra w nim bardzo fajna młoda aktorka, widziałam ją w innych filmach i uważam, że bardzo dobrze gra.
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Lizka*
Gość
Posts: 33
Joined: Sat Jan 08, 2005 6:53 pm

Post by Lizka* » Sat Jan 22, 2005 3:45 pm

Pasadena ...ja ogladam chociaz opuscilam jeden odcinek :cheesy: rzeczywiscie nawet fajne chociaz mi siem bardziej horoskop smierci podoba :wink: a co do tej aktorki ...ja jej jeszcze nie widzialam w zadnym filmie ale w Pasadenie gra fajnie :D

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Jan 22, 2005 3:48 pm

Ja oglądam każdy niedzielny odcinek, sobotnie tylko częściami, bo idzie GG :cheesy: Także do końca to ja się nawet nie orientuję kto jak co i z kim w tym filmie, ale tam ogólnie rzecz biorąc chyba o to chodzi :wink:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Jan 22, 2005 4:30 pm

To prawda że będzie 2 seria DA? Jak tak to błagam powiedzcie kiedy?
Inne seriale:
-Anioła (kocham tą muzyke na początku ;]),
-DC (zrobiło się nudno, ale te "anegdotki Joey")
-DA... naprawde kocham to, gość miał świetny pomysł na serial -gratuluje... to jest świetne...
-BtVS jak było to z przyjemnością ogladałam (wątpie żeby były dalsze serie... ale jeśli coś to TVN coś o tym wspominał...) Brakuje mi tego "klimatu" 8) Bo sam Anioł mi nie wystarcza.

Jedynym problemem jest to że mam dość wolny net - i nie zabardzo z ściąganiem (szczególnie BtVS i DA) także jedyne na co moge liczyć to że wyemitują to w TV...

To co chciałabym obejrzeć:
- One Tree Hill - udało mi się do tej pory ściągnąc dwa odcinki... i jestem pozytywnie nastawiona ;] Zreszta wszystko co jest z Chadem Michaelem Murrayem musi być świetne :twisted:.


Serial opowiada o losach dwóch przyrodnich braci: Nathana - gwiazdy szkolnej drużyny koszykowki wychowującego się wz najbogatszej rodzinie w mieście oraz Lucasa - cichego samotnika, jedynaka mieszkającego z ciężko pracującą matką. Starali się trzymać z daleka od siebie, ale los postanowił inaczej włączając Lucasa do drużyny Nathana... Nagle okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego
FilmWeb

Wydawałoby się nude... ale to jest naprawde fajne. Takie "nowe ulepszone i unowoczesnione DC". Może i źle to okreslilam... ale z tego co widzialam to tak mi sie zdaje. W koncu z jakiegos powodu wiekszosc amerykanskich nastolatkow to oglada. (Nie zdziwilabym sie gdyby to dla CMM :cheesy: )

Może sie tego kiedys doczekam...

Image
Image
Last edited by brendanferhfan on Sat Jan 22, 2005 4:40 pm, edited 1 time in total.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jan 22, 2005 4:35 pm

brendanferhfan - jak ty dzisiaj się rozpisujesz .. :P ktoś tu pisał nie pamiętam kto że będzie 2 seria DA (chyba na TV4) cofnij siię do wczesniejszych postów to zobaczysz ... do tej pory nie moge uwierzyc ale DA ma tylko dwie serie !
:)

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Jan 22, 2005 4:45 pm

Magea wiem że pisali ze ponoc maja byc nowe... ale nikt nie napisal kiedy i o ktorej ;] (mam nadzieje ze to pewne informacje).
W prawdzie tylko 2 serie ale... jakie?! Dla mnie sa przede wszystkim "dobre jakosciowo" 8). Natomiast tam gdzie jest duzo serii i odcinkow (patrz np.DC) - staje sie nudne, i juz niczym nas nie moze zaskoczyc. A w DA... jest to co lubie najbardziej... Chyba sie nigdy na tym nie nudzilam. Spodziewam sie ze 2 seria tez bedzie taka... z tego co slyszalam.

User avatar
Lizzy88
Nowicjusz
Posts: 105
Joined: Sat Aug 21, 2004 5:49 pm
Contact:

Post by Lizzy88 » Sat Jan 22, 2005 4:51 pm

Z tego, co wiem, nowe odcinki mają być w poniedziałek o 20.00, we wtorek o 15.45 będą powtórki, nie wiem jeszcze czy w sobotę też, ale... z nieciepliwością czekam, bo spodobała mi się pierwsza seria. Liczę na to, że to nie jest jakiś okrutny żart i naprawdę puszczą 2. serię... Wszystko okaże się w poniedziałek... :wink:
Last edited by Lizzy88 on Sat Jan 22, 2005 4:54 pm, edited 1 time in total.
Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej. - chińskie

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Jan 22, 2005 4:52 pm

Dokładnie. Tasiemcom dziękujemy :?
Ale z drugiej strony, kiedy jedt dajmy na to tylko jedna seria i puszczają ją w kółko bez dłuższych przerw to to jest jeszcze gorsze :roll:

brendanfehrfan - poniedziałek, 20.00 :D
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jan 22, 2005 5:13 pm

Chyba nikt wam nie robi okrutnego żartu ale możnaby sprawdzić jeszcze na stronie TV4 czy to prawda ... ja też nie przebadam za tasiemcami ale przyznajcie że dwie serie to troche mało ...
:)

User avatar
Lizzy88
Nowicjusz
Posts: 105
Joined: Sat Aug 21, 2004 5:49 pm
Contact:

Post by Lizzy88 » Sat Jan 22, 2005 5:21 pm

Sprawdzałam. Było potwierdzenie. Ale ja jestem po troszku nieufna... 8)
Tasiemce... Jednak chyba lepiej, żeby DA miało tylko 2 serie, ale za to dobre, niż 5 do kitu. Oczywiście mogli zrobić więcej, ale... Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma... Zresztą co to za sztuka wikłać bohaterów w nieskończoną ilość romansów? Każdy może coś takiego napisać. DA to co innego...
Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej. - chińskie

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jan 22, 2005 5:29 pm

Lizzy88 wrote:Jednak chyba lepiej, żeby DA miało tylko 2 serie, ale za to dobre, niż 5 do kitu.
Chyba jest dobrze tak jak jest :)
:)

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Sat Jan 22, 2005 7:17 pm

no nie wiem... jednak przydala by sie 3 seria tak jak mialo to byc na poczatku... zakonczenie drugiej sux :shock:

ps. brendanferhfan - wolne lacze - tzn? bo jezeli mowimy o laczu to rozumiem ze nie modem 8) ja np. mam 128kbit/s i nie jest zle - tylko trzeba sciagac caly czas 8)
Collect some stars to shine for you.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests