Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 17, 2003 7:43 pm

Image ale
Image :twisted:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 17, 2003 10:12 pm

no Elu ja też jestem pod wrażeniem... :wink: a jego wlosy hmm no chyba masz racje maddie ze lepiej mu zdecydowanie w tej fryzuze, chodz nie jest ona rewelacyjna ... :twisted:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Oct 18, 2003 9:49 am

Patrząc na jego zdjęcia zastanawiałam czy on jest leciutko niedogolony, czy ma taki ciemny zarost...Chyba jednak to pierwsze bo w serialu miał jasne policzki...chociaż nie zawsze. W TEOTW jest różnica... :shock:
Ale włosy ma piękne, widać to dopiero teraz...Już wiem dlaczego je tak króciutko ścinał, jak były troszkę dłuższe to się zaczynały zawijać... :P

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Oct 18, 2003 10:32 am

Niebezpieczny teren, rozmarzyłam się... Nie ma to jak Jason... Długie włosy czy krótkie, dla niego żadna różnica, w każdych wygląda oszałamiająco... 16 października to czwartek... Hm...
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Mon Oct 20, 2003 9:23 pm

Image
Image :twisted: :twisted:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Oct 21, 2003 11:06 am

Ela wrote:No i doczekaliśmy się po kilku miesiącach nieobecności najnowszych ujęć Jasona zrobione 16 października na premierze "In the Cut" - Beverly Hills, California. Jestem pod wrażeniem :o :shock: :D

Image
Image
:shock: :shock: Wow Elu ale mnie zaskoczyłaś z rana tymi fotkami!! Jason wygląda na nich nieziemsko, niesamowicie przystojnie:))) I naparwdę cieszę się, że zapuszcza włoski, ale nie spodziewałam się, ze ma już je aż tak długie. I jak ja bym chciała by i mi się tak włosy kręciły jak jemu ;)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Oct 21, 2003 4:50 pm

Ja również Janetko, mógłby teraz w ciemno zagrać Maxa z Przyszłości. Dziewczyny na f4f rozpływają się nad nim. Zauważyliście, że na premierze, zresztą nie tylko, od dawna nie pokazał się z Katherine ani żadną inną dziewczyną? Dla kogo w takim razie zmienił swój wizerunek?

W takim razie wrzucamy jeszcze jedno z premiery, do licha, czemu ten chłopak jest tak "nieziemsko" (mówi wam to coś?) przystojny... :shock:

Image

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Wed Oct 22, 2003 8:05 am

faktycznie na tym zdjęciu wygląda nieziemsko , wręcz jakoś tak zjawiskowo - z takim natchnionym wtrazem twarzy nawet na mnie zrobił wrażenie :D
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Oct 22, 2003 7:16 pm

Ramzes ja ci dobrze radzę, odczep się od jego oczu :evil: I tak tego nie zrozumiesz, ale dzięki za urocze powiększenia. Bursztyn.
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Wed Oct 22, 2003 7:27 pm

Nan to mi wytlumacz co ty widzisz w tych jedo oczach ???
a pozatm ja sie ich nieczepiam znalazlem takie zblizenie oczu specjalnie
dla ciebie ... 8) :wink:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Wed Oct 22, 2003 8:33 pm

RAMZES jeśli nie potrafisz docenić piękna oczu Jasona to znaczy że jasteś typowym facetem :)
Te oczy są po prostu śliczne można zatopić się w jego spojrzeniu, gdy patrzy się w te oczy czas przestaje płynąć i nic poza nimi nie jest ważne :shock: :roll:
Podoba co się ten opis ??

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Wed Oct 22, 2003 8:39 pm

o takie wytlumaczenie mnie niedziwi ... 8) gdy sie patrzy na oczy
osoby która jestesmy zafascynowani lub kogos kochamy to sie czuje cos takiego ... :twisted: :wink: znam to poprostu z wlasnego doswiadczenia ... :P nie jestem napewno typowym facetem ... :twisted:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Oct 23, 2003 6:50 am

Ramzes, słoneczko, dziękuję za zdjęcia specjalnie dla mnie :D :wink: Jak to miło popatrzeć sobie na niego.
Co ja widzę w jego oczach? No właśnie... Temat niemalże na wypracowanie, a ja muszę jeszcze zrobić lekcje - więc po szkole 8)
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Thu Oct 23, 2003 8:39 am

no to czekam na wyjasnienie po szkole ... 8) :wink: mam
nadzieje ze jest na co czekac ... :) i sie niezawiode tym wyjasnieniem ... :wink:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Thu Oct 23, 2003 7:24 pm

a on ma nową dziewczyne ?? bardzo się ciesze że ci się podobają te
zdjęcia ... :wink:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Oct 23, 2003 7:37 pm

A niech będzie sobie powodem... Jeśli on ma tak wyglądać, to proszę bardzo :wink: I on teraz coraz bardziej się upodabnia do... ojoj... no historia mi się znowu rzuca na umysł, chociaż tkwimy gdzieś w Starożytności mniej więcej w czasach Oktawiana :wink: Zaczęłam się zastanawiać, jakby wyglądał Jason jako centorion, żołnierz rzymski albo coś takiego... Idąc dalej w historii z takim "imidżem" mógłby być... ee, tego... paziem... No dobrze, rycerzem :wink: Już widzę te hordy urodziwych dam z tonami chusteczek, z dzbankami wody (żeby się zrobiła kałuża, przez którą mógłby delikwentkę przenieść), plotące pracowicie złote sploty i popędzające budowniczych wysokiej wieży :wink: A potem to już można zrobić z niego li i jedynie artystę, obojętne czy z Renesansu czy obecnie...

Ramzes, a znasz takie powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy? Jason gra oczami i to jest niesamowite, bo czasami oczy mówią coś zupełnie innego niż reszta osoby. A u niego... On po prostu jest tą postacią w każdym calu i pod każdym względem. Poza tym ma naprawdę piękny kolor oczu... Bo jak to można określić? Jako zielony? Trzeba być chyba daltonistą. W różnego rodzaju zagranicznych opowiadaniach piszą o tym jako o "bursztynowym", i ja bym się do tego przychylała, bo są przecież białe bursztyny, żółte, przezroczyste, mleczne, wiśniowe, zielonkawe nawet... W oczach można wyczytać wszystko włącznie z chorobami i dolegliwościami :wink:
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Thu Oct 23, 2003 8:10 pm

Nan ale sie rozpisalas na temat jego uczu po tym co napisałas przyznam
ci racje ze z jego oczu mozna wyczytac wiele chodz sie na tym nieznam
... (ufam twojej intuici ) :wink: ale te poruwnania historyczne to mnie normalnie tak zdziwily za niewiem co napisac ... :twisted:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Oct 23, 2003 8:26 pm

Co do opisów starożytności to Nan nie ma sobie równych...i powiedziała wszytko na temat roli Jasona w tych czasach. :D A na temat jego oczu, to poza kolorem i długimi gęstymi rzęsami (ale takie ma wielu aktorów) najważniejszy jest wyraz jego oczu. Gra praktycznie tylko oczami i to niesamowite jak potrafi wyrażac nimi uczucia...I nie chodzi tylko o Roswell. W Rittes of Passage pokazał na co stać...
A czy ma nową dziewczynę, nie wiem. Może przygotowuje się do nowej roli ?
Last edited by Ela on Thu Oct 23, 2003 8:28 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Oct 23, 2003 8:27 pm

No chciałeś wyjaśnienie to masz :wink: A porównania historyczne... Już kiedyś mówiłam, że mam fioła na tym punkcie.
Image

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Fri Oct 24, 2003 8:58 am

faktycznie siła przyciągania Jasona tkwi w jego oczach, muszę przyznać że są piękne i potrafi samym wzrokiem bardzo duzo przekazać, w jego oczach można wręcz czytać jak w otwartej księdze, to musi byc bardzo przyjemne móc przeglądać się w takich oczach :D
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests